Opinie o Polski HR - Temporary Work w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Polski HR - Temporary Work. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Polski HR - Temporary Work o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polski HR - Temporary Work w Kraków

euro

Jeśli ktoś się zastanawia czy lepiej jechać w młodym czy starszym wieku to tutaj odpowiedź może być jedna - Twój wybór. Praca zarówno dla tych starszych, jak i młodszych. Sama agencja jest wartym polecenia partnerem

Czyli generalnie jesteście zadowoleni. Może ktoś podpowie czy aktualnie mają jakieś atrakcyjne oferty?

ka
@Zainteresowany

Duża gama ofert - elektrycy, ślusarze, mechanicy. Każdy może coś dla siebie ogarnąć, bo mimo że wiele ofert wymaga jakiegoś doświadczenia to są i takie na które można lecieć z czystą kartą

Paweł po prostu

Nie trzeba być specjalistą, żeby jakaś oferta podpasowała. Są w sumie zarówno takie ciekawsze jak i mniej, ale gość po zawodówce nei pójdzie na kontrolera jakości relizowanych projektów, ale już na takiego spawacza już jak najbardziej tak

M

Połowa lutego za nami,a my wciąż czekamy na wynagrodzenia z listopada 2017 roku. Tyle czasu już upłynęło,a nadal nie wiemy kiedy ta sprawa się zakończy. Kontakt z agencją jest utrudniony. Dodzwonić się do osoby odpowiedzialnej za dane zlecenie jest trudno. A jeśli odpowiedzą na maila to ich ulubionym tekstem " Jesteśmy w trakcie" .

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Polski HR - Temporary Work? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Innovation Bulgaria 2020 Eood
Szot

Nie mogę im zarzucić jakichś błędów czy innych tego typu rzeczy, bo to co mówili się zgodziło i mam to, o czym była mowa. może lekkim zaskoczeniem było to ze musialem w mairę szybko podjąc decyzje, ale nie mam doswiadczenia z agencjami jakiegoś dużego więc nie wiem czy to norma czynie

luty

pracy teraz jest pełno. i co z tego? Skoro nadal jest dużo oszustwów. Pisze, o tym, bo ludzie sugerują się opiniami, zamiast podejść do tematu poważnie. Pracuje w tej firmie kilka miesięcy. Wcześniej zmieniałem robote co kilka miesięcy, i zawsze było coś. tutaj spoko atmosfera

bbbb

dwa razy podchodziłem do tematu agencji, za pierwszym razem z inną agencją miałem tyyyle problemów, że się rzygać chciało, czekałem baaaardzo długo.... :((((((( a tutaj wgl inna sprawa - ta agencja zajęła się tematem profesjonalnie i konkretnie, nie zbywali mnie, nie odrzucali połączeń, jasno i konkretnie odpowiadali, oby więcej takich agencji

Teresa

Zasady rekrutacji z góry określone więc wiadomo czego można się spodziewać - i dobrze, bo nie ma jakichś niespodzianek, że coś przesunięte, coś się zmieniło lub tego typu akcje

Dostałem od nich dwie oferty. Ja wygląda kwestia jak zrezygnuję z jednej, a raczej odłożę ją w czasie to mogę do niej wrócić? Odpiszcie tutaj jak możescie

muranos
@anonymous

No to zależy od oferty i od wszystkiego w sumie. Jesli nikt sie na to miejsce nie zgłosi to pewnie bedziesz mógł później z tego skorzystać. Ale jeżeli ktoś się zainteresuje tą ofertą i podpisze umowe to juz raczej przepadło. To chyba logiczne.

Pattison

Oby było więcej takich agencji w tym kraju, bo jakby tak było to by problemów z pracą pewnie nie było żadnych :D za dużo jest niestety takich agenturek które kombinują, a potem taka agencja ma negatywy, które są jakimś wylewanym żalem nad ogólem agencji, a nie nad tą konkretną

ola

Wiadomo różnie wychodzi z konktraktami, ale tutaj nawet jak się okaże że coś nie tak to nie zostawiają Cię na przysłowiowym lodzie tylko Ci pomogą w dalszej drodze

wąs

Musiałem zrezygnować z oferty, bo ostatnio gorzej z plecami i takie zatrudnienie nie wchodziło po prostu w grę, ale jako agencja mogę ich polecić, bo robili wszystko pod pracownika tak jak być powinno

wild been

Przedstawilli warunki - konkretnie, prosto, bez zbędnego pieprzenia głupot. Wszystko się zgadza - to mogę powiedzieć z perspektywy czasu i nie żałuję!

Niesprecyzowana

Odradzam jakiejkolwiek współpracy z tą firmą. Współpracowałam z tą firmą 2 miesiące temu na inwentaryzacji praca nie lekka bo fizyczna ale pieniądze wporzadku. Tyle że wcale tak fajnie nie było umowa którą podpisałam w każdym możliwym aspekcie chroniła firmę a na pracownika nakładała tylko obowiązki. Po przedstawieniu wszelkich dokumentów mialam wypłate otrzymac najpóźniej do 31 dni po ich przedstawieniu czyli ok 20 grudnia. Oczywiście tak się nie stało. Na każdorazowa próbę otrzymania informacji kiedy będzie przelew albo byłam zbywana a po jakimś czasie nie odpowiadano na moje zapytania. Kobieta która prowadziła rekrutację nie miała prawa podać żadnego numeru do osoby która by posiadała więcej informacji więc cały czas nie było wiadomo czy pensja dojdzie. Po wielu walkach dowiedziałam się że zgodnie z umową wypłata miała wpłynąć do 15 stycznia chociaż szczerze nie wiem skąd ten termin. Pieniądze wpłynęły 17 stycznia do połowy osób które brały udział w inwentaryzacji. Reszta? Musi czekać. Żeby nie było dzisiaj druga połowa dostała wypłatę. Czyli ponad 2 miesiące po wykonaniu zlecenia i 11 dni po terminie który sami ustalili.

BA

Ile osób tyle opinii i w sumie do końca nie wiadomo kto pisze prawdę?

Leszek
@BA

dokladnie, chociaz ja chyba bardziej ufam tym pozytywnym bo jest ich znacznie wiecej i wygladaja wiarygodniej

@Leszek

Myślisz "Leszku",że ktoś się nabierze? Komentarz 9:53. Strona o tej samej firmie: https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,1022205 Marrrian 9:54. Nawet się nie staracie ;) Takich przypadków jest pełno.

Rekrutacja klasyczna - jakaś prosta rozmowa a potem szczegóły dotyczące zlecenia, nic trudnego jak coś kojarzysz, bo jak pójdziesz zielony bez żadnej wiedzy to raczej się nie uda

om

Pełen profesjonalizm osoby zarządzającej całym personelem agencji. Wszyscy dobrze poinsformowani o swoich zadaniach przez co nie ma problemów z komunikacją z nami - kandydatami.

on

Witam! Dostałem od nich kilka ofert, ale dopiero wracam z wyjazdu zagranicznego. Jaki jest średni czas kiedy te zlecenia są dostępne na tyle, żebym mógł to wszystko przemyśleć jak się do tego zabrać?

sim x

Kiedyś pamiętam jak było dużo kandydatów to robili testy i to według mnie było bardzo spoko. Dawali każdemu szansę i jak potrafiłeś się wykazać to miałeś robotę. Teraz słyszałem jest podobnie, ale ja wyjechałem na inny konktrakt z innej agencji i tacy miglance mi się trafili, że szkoda słów. Oj zatęsknilo się za dawną agencją i dawną ekipą. Z większością chłopaków mam konktakt do dziś i jak możemy to się zgadamy na jakieś piwo. Wieć oprócz roboty agencja zapewniła przyjaźń na wiele lat

ania b.

Solidna firma - dotrzymują obietnicy co do wyjazdów i ich terminów. Można pojechać na krótszy okres, ale i pojawiają się ntakie na dłuższy okres i wszystko zależy od tego co chcesz.

Zostaw merytoryczną opinię o Polski HR - Temporary Work - Kraków

Polski HR - Temporary Work