Opinie o Tomasz Kaczmarczyk Wish Group w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Tomasz Kaczmarczyk Wish Group. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Tomasz Kaczmarczyk Wish Group o rekrutacji.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tomasz Kaczmarczyk Wish Group w Kraków

wikazy

Chcę kupić produkt ale jego siedziba jest w domu jednorodzinnym? Kto to produkuje i gdzie?

Jeszcze raz pozdrawiamy :P z wyrazami szacunku team Wish Group

Witam. :) nie widzę opinii z ostatniego czasu a tym bardziej odnoszącej się do tego stanowiska. mam na myśli specjalistę ds. rozliczeń i umów. Zdaje sobie sprawę z tego, że ją przegapiłam, ale pełnię podobna funkcję w innym miejscu pracy i zastanawiam się jakby mi było tutaj? Czy jest tu więc ktoś kto mógłby opowiedzieć o pracy? jak dzień jest zazwyczaj zorganizowany i czy widełki są możliwe do podania?

Wish Group Nowy wpis

Dzień dobry oczywiście proszę napisać na adres e-mail info@wishpolska.pl wiadomość w tej sprawie Pozdrawiam Team Wish Group

Regina

Zakupiłam Acerolę w proszku i nie wiem jak odmierzyć 1/2 w załączonej miarce, Miarkę uważam za bardzo nietrafioną. Dlaczego nie można było zrobić miarki o właściwej pojemności? Nie sądzę ,że celem firmy jest utrudnianie życia i wkurzanie klienta. Ja do takich należę i na pewno więcej tego produktu nie kupię , chociażby z powyższego powodu.

Nowy wpis

@Regina

Dzień dobry , Dziękujemy za przekazaną informację i Pani sugestię odnośnie miarki. Postaramy się rozwiązać ten problem Poruszymy ten temat przy kolejnym zebraniu z działem wdrożenia i produkcji Pozdrawiam team Wish Group

wikazy

Steven
@wikazy

Same placebo sprzedawają, smakuje jak cukier puder.

@wikazy

Dzień dobry, Działalność firmy prawnie może być zarejestrowana np w domu, mieszkaniu itp i nie oznacza to wcale, że w tym miejscu jest wykonywana działalność :). Magazyny wysyłkowe i Produkcja może odbywać się np w oddziale firmy. Firma na rynku działa od 2010 roku. Zakład produkcyjny mieści się w miejscowości Sawa pod Krakowem. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu Pozdrawiamy team Wish Group

Jeszcze raz pozdrawiamy :P z wyrazami szacunku team Wish Group

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Tomasz Kaczmarczyk Wish Group, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Regionalny Przedstawiciel ds Sprzedaży
Konsbud Audio Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik hali w markecie budowlanym Konin
Konin
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
Steven

Te ich niby suplementy to jakaś mega ściema, Witamina K ,sam cukier tak samo jak B complex , Wit D3 ,cukier zmieszany z talkiem chyba . Placebo sprzedają

K.K.

Cukier teraz w cenie, Pozdrawiamy :P

Dziękujemy za opinię i pozdrawiamy konkurencję :P Team Wish Group

Jarosław

Gdzie nie zerknąć w internecie firma ma słabą opinię. Wszyscy piszą w sumie o tym samych. O słabej jakości sprzedawanych produktów. Często pojawiały się pytania o lokalizację zakładu produkcyjnego. Padła tu odpowiedź, że mieści się w miejscowości Sawa. Czy ktokolwiek już to zweryfikował, żeby się nie okazało, że są to słowa bez pokrycia? Jak na dziś wygląda kwestia jakości suplementów?

@Jarosław

Dzień dobry, jak widać konkurencja nie śpi :P Zakład produkcyjny mieści się w miejscowości Sawa pod Krakowem. Działamy na rynku od 2010 roku. Jesteśmy świadomi, że nie dogodzimy każdemu ale weryfikujemy rynek i słuchamy naszych klientów dzięki czemu nasz dział produkcyjny i handlowy skoncentrowany jest na nowych możliwościach rozwoju i jakości produktów. Z wyrazami szacunku Team Wish Group

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Tomasz Kaczmarczyk Wish Group?

Aktualność
Serdecznie witamy na profilu Wish Group, jest nam bardzo miło, że zdecydowali się Państwo odwiedzić nasz profil.

Firma Wish Group jest Polską firmą, która działa na polskim rynku suplementów diety już od 13 lat. Nasza firma zajmuje się  dystrybucją suplementów diety marki Wish pharmaceutical.

Nasze produkty powstają pod ścisłą kontrolą jakości i podlegają pod nadzór GIS.
Suplementy diety są źródłem witamin, składników mineralnych i innych składników odżywczych, które uzupełniają normalną dietę. Dostępne są w postaci kapsułek, tabletek, kropli lub proszków.

Suplementacja jest ważnym elementem zdrowego stylu życia.

Zapraszamy do współpracy oraz do wyrażania merytorycznych
i prawdziwych opinii na temat naszej firmy. Każda Wasza opinia jest dla nas bardzo cenna i pozwala wyciągnąć odpowiednie wnioski, aby firma mogła się dla Was rozwijać!

Przypominamy, że we wszystkich niepokojących Państwa kwestiach, możecie kontaktować się bezpośrednio pod adresem e-mail: biuro@wishpolska.pl
Kida

Szukałem właśnie suple na allegro i trafiłem na tego producenta. Ponieważ pracowałem w podobnej firmie zajmującej się produkcją suplementów jestem teraz wyczulony na opinie i zawsze sprawdzam przed zakupem. I dobrze że tu jestem bo opinie są bardzo ważne ,od tego producenta rezygnuje kupuje to samo od AltoPharma. Swoją drogą ta firma w której robiłem Hanoju w Bibicach sama sobie wystawia komentarze oczywiście pozytywne a proszę mi wierzyć że smród jaki tam panuje jest nie do opisania. Wywala z kratek ściekowych każdego mdli jak do tego baraku wchodzi. Tak,firma mieści się w barakach ,w magazynach pleśń,wszechobecny bród ,rozsypują dziewczyny orzechy bez specjalnego pomieszczenia do tego przypisanego jako alergen,przychodzą chore te zarazki z różnymi wydzielinami lądują w tabletkach czy proszkach , przychodzi baba z sanepidu nawet nie wyjdzie na halę produkcyjną,ale wychodzi z kopertą w ręce. Napatrzyłem się i radzę uważać z każdym producentem . Wnikliwie czytać komentarze nie patrzeć na gwiazdki.

Aleksandra

No dobra, piszą tu klienci, a gdzie głosy pracowników. Kiedy szukali kogoś na Technologa Produkcji Suplementów Diety. I ciekawi mnie, jaką umowę oferują na takie stanowisko? W ogłoszeniu piszą o stabilnych warunkach. Czy dają każdemu od razu umowe o prace?

Strzęp

Przechowywanie surowców i półproduktów w I wyrobów gotowych w stanie agonalnym, w zimie mróź w lecie plus 30, premia roczna w postaci pstaga wigilijnego, chcesz kawy? To sobie kup. A produkcja dramat.... bez komentarza

Konrad

Lipa, pieniądze w błoto, (usunięte przez administratora) Kupiłem Saw Palmetto, miał być extrakt z palmy sabalowej była mąka ziemniaczana. Zresztą tabletki wszystkie ordynarnie w mące. Nie dajcie się nabrać. Jeżeli z tym produktem jest (usunięte przez administratora) to z pozostałymi również. Pisze żebyście nie dali się nabrać jak jelenie ku przestrodze. Poczytajcie opinie, faktycznie siedzibą w domku. Próbowałem dzwonić nikt nie odpowiada, na maila brak reakcji. Kto mu dał pozwolenie na sprzedaż. Prośba do administratora żeby firmę sprawdził zanim wpuści ja na strony online. Powinien siedzieć w pace za naciąganie, przecież to jest karalne. Nie kupujcie nic bo te opisy to kłamstwo, przecież bazujecie na wiarygodności a jej tu nie ma. Te suplementy nic wam nie pomogą.

Wish Group
@Konrad

Witam serdecznie, Bardzo dziękujemy za podzielenie się Pana opinią na temat naszej firmy. Nie wiem co Pan kupował wcześniej i u kogo ale ekstrakt surowca Saw Palmetto (Serenoa repens) standaryzowany na 25% kwasów jest w kolorze biały. Gdyby skontaktował się Pan w tej sprawie z nasza firmą dowiedziałby się Pan że surowiec jest ekstraktem i nie posiada żadnych innych wypełniaczy ani barwników. Proponuje czytać etykiety i nie tylko naszych produktów... Firma jako jednoosobowa działalność może być zarejestrowana w domu i nie oznacza to że pracuje w niej jedna osoba :) zwłaszcza że rejestracja firmy odbyła się w 2010r. Firma na rynku działa 11 lat. Zakład produkcyjny mieści się w miejscowości Sawa. Proszę o nierozpowszechnianie nieprawdziwych informacji na temat firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o Tomasz Kaczmarczyk Wish Group - Kraków

• Jak się pracuje w Tomasz Kaczmarczyk Wish Group?

Zobacz opinie na temat firmy Tomasz Kaczmarczyk Wish Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tomasz Kaczmarczyk Wish Group?

Tomasz Kaczmarczyk Wish Group

Tomasz Kaczmarczyk Wish Group