Opinie o Bio Harmony Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Bio Harmony Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Bio Harmony Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bio Harmony Sp. z o.o. w Warszawa

ja chetnie poslucham o sytuacji w tej firmie

Maja
@anonymous

Nie są uczciwi - to wszystko. Za tym idzie szereg innych rzeczy. Ale o tym rozstrzygną odpowiednie instytucje. Ja napisałam mój komentarz tylko aby ostrzec innych - myślę, że warto ostrzegać przed nieuczciwymi pracodawcami. Żałuję, że mnie nikt w porę nie ostrzegł.

Stefan

Mam nadzieję, że dobrze się tu pracuje. Od dawna nikt nie pisze na forum dlatego tak sądzę. Jaka atmosfera? Warto aplikować?

driwerro
@Stefan

odpuść sobie

pracownikmagazynu

Nie wiem skąd wy bierzecie te teorie o wynagrodzeniu . Pracuję w tej firmie od 2 lat i nie słyszałem o stawce 10 zł za godzinę . Mam normalną pensję i nie znam nikogo kto miałby stawkę godzinową . Może mylicie firmy . Ta Bio Harmony zajmuje się dystrybucją zdrowej żywności . Może są to opinie sprzed 2 lat jak było jeszcze call center ?

Natalia

@pinerko a Ty jesteś pracownikiem Bio Harmony? Może Ty mógłbyś się odnieść do wcześniej postawionego przeze mnie pytania - czy zmiana minimalnej stawki brutto wpłynęła pozytywnie na wysokość wynagrodzenia pracowników tej firmy? Jak oceniasz swoje zatrudnienie?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Bio Harmony Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy SAP ERP Consultant
Bonprix Sp. z o.o.
Natalia

@Seto umowa zlecenie od tego roku kalendarzowego rownież jest obostrzona minimalna stawką brutto. Czy ta zmiana w polskim prawie, wpłynęła na warunki zatrudnienia w firmie?

Natalia

@Seto czy mówisz o stawce godzinowej netto, czy brutto? Czy stawka jest zależna od charakteru umowy, którą się podpisuje - czy mówisz o umowie zlecenie? Umowa o pracę zazwyczaj opiera się na zamkniętej kwocie gwarantowanej umową, za określony wymiar godzin?

Seto
@Natalia

umowa o prace? hahahaha tam takiej nie ma jest zlecenie za 10zl/h. czujesz?? od zawsze powtarzalez ze jak sie ludzi ie szanuje to kiedys to sie zemsci predzej czy pożniej. Opinie maja fatalna i nic sie nie ucza bo nawet dzis spojrz - caly czas sie oglaszaja. cos jest na rzeczy - co nie :)

Seto

caly czas wisi ich ogloszenie juz bardzo dlugo bo jak ktos pisze ze da 10 zl to przyznajmy na dzisiejsze czasy to pensja ponizajaca. ni erozumieja ze zeby kogos miec na stale to trzeba zainwestowac. bolesny blad dzisiejszych pracodawcow. bylem i faktycznie to 10zl zatem o czym my mowimy

dastan211

daj do siebie kontakt priv

Mariolka

Pracuje w Bio Harmony już ładnych kilka miesięcy. Nigdy nie miałam problemów ,pensje mam zawsze w terminie i dodatkowo mam świetnych pracodawców. Uwielbiam rodzinną atmosferę która u Nas panuje. Zarobki są bardzo ok. Polecam :)

Amadeusz

Byłem na rozmowie ,zarobki mi nie odpowiadały i rodzaj umowy też. Jedyne co było fajne to czarnula na recepcji która wydawala sie zorientowana i przyjemnie się na nią patrzylo to tyle.

amigo

Hej, wiecie jakie są średnie zarobki u nich? Pozdrawiam

admin

Witam! Ktoś ma jakieś nowe sprawozdania na temat Bio Harmony Sp. z o.o., bo nie wiem co u nich słuchać. Czekamy na newsy od pracujących.

dastan211

czesc daj do siebie kontakt bo wlasnie zaczelem w prace w bio harmony ale niewiem czy ja kontynuowac bo wszystko stoi tam na glowie chcialem sie dowiedziec od ciebie kilka informacji

leonidas211

czesc prosze o kontakt bo chialem dowiedziec sie paru informacji na temat firmy bio harmony zaczelem wlasnie tam prace ale na pierwszy rzut oka widac ze tam wsystko stoi na glowie chcialem sie z toba skonsultowac na temat tej firmy

Zostaw merytoryczną opinię o Bio Harmony Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Bio Harmony Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bio Harmony Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Bio Harmony Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Jagiellońska 74
    03-301 Warszawa