Opinie o Minti Shop Magdalena Bożek-Stasiak Marcin Bożek s.c. w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Minti Shop Magdalena Bożek-Stasiak Marcin Bożek s.c.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Minti Shop Magdalena Bożek-Stasiak Marcin Bożek s.c. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Minti Shop Magdalena Bożek-Stasiak Marcin Bożek s.c. w Lublin

Czy Minti Shop Magdalena Bożek-Stasiak Marcin Bożek s.c. zatrudnia studentów?

Nie polecam

Nie polecam współpracy, szukają tylko studentów bo tną po kosztach(usunięte przez administratora) Na magazynie straszna atmosfera, zjeść nie można bo szef nad głową lata. Co chwile zatrudniają nowe osoby i zwalniają. Praca max na miesiąc do dwóch. (usunięte przez administratora).. I takie osoby są na poważnych stanowiskach. Co miesiąc powtórka z rozrywki (usunięte przez administratora) nie potrafi liczyć kto ile godzin zrobił a potem pracownicy obrywają w postaci niskiego wynagrodzenia. O (usunięte przez administratora)ciężko jest się doprosić, a jak już się do prosisz to zwalniają bo jesteś "problematyczny" Ciagłe nadgodziny niby nie musisz, ale potem krzywo patrzą... Dają prezenty od firmy w postaci przeterminowanych produktów w celu "przetestowania"... Plusy? Brak.

Potwierdzam

Jaa

Potwierdzam

Robert
@Jaa

Samo potwierdzam niczego nie mówi. Może napisz co konkretnie myślisz o wypłatach. Naprawdę są na tak niskim poziomie?

@Robert

Najniższa krajowa na zleceniu, nadgodziny płatne tak samo, (usunięte przez administratora) że płatne 50% więcej ale to nie jest prawdą, człowiek w pierwszym miesiącu tyrał po informacji, że nadgodziny lepiej płatne a później okazało się, że to nieprawda. Szef przyjeżdża i pilnuje pracowników jak male dzieci, zero klasy, traktowanie ludzi z szacunkiem na poziomie zerowym.

nie polecam
@Nie polecam

Dlaczego niektóre słowa są usuwane? przecież nie ma tam brzydkich wyrazów?firma boi się czegoś? dobrze by było żeby przyszli pracownicy tej firmy wiedzieli co dzieje sie w firmie...*o umowę ciężko jest się doprosić...*powtórka z rozrywki bo osoba pełniąca funkcje nadzorczą/kierowniczą...

G.
@Robert

Firma niestety należy do osób które skupiają swoje myślenie jedynie w kierunku "musze zarobić więcej a pracownik się i tak znajdzie". Bez odpowiednich ludzi całe działania są chaotyczne, praca polega na wykonywaniu impulsywnych pomysłów szefów, które są totalnie niezgodne z obowiązującymi na rynku trendami i często cała odpowiedzialność za błędy spada na pracowników. Firma wpadła w spiralę "ratujmy się tym co robi konkurencja" a pracowników traktujmy jako tanią siłę roboczą. Jeśli ktoś szuka pracy tylko na chwilę, to polecam. Natomiast jeśli ktoś poszukuje pracy która może być jego dłuższym przystankiem w karierze zawodowej to zdecydowanie radzę trzymać się z dala od mintishop.

Xoxo Nowy wpis
@Nie polecam

Dokładnie tak, tyrasz jak (usunięte przez administratora) za (usunięte przez administratora) pieniądze, przepracowałam 2 dni;) okropne warunki pracy i współpracownicy również

Monika Nowy wpis

Hej, jest może opcja żeby ktoś mi przybliżył obecne warunki pracy jako pakowacz? Kiedyś widziałam w ogłoszeniu, że tylko na zlecenie brali a jak jest teraz? Praca ciężka? I obecnie jeśli chodzi o wynagrodzenie to czy coś ruszyło może?

xyz

Pracowałam w minti jakiś czas temu i znam osoby, które dalej tam pracują. Nie mogę się zgodzić z negatywnymi opiniami, byłam bardzo zadowolona. Atmosfera była bardzo dobra, nikt nigdy nie zwrócił mi uwagi, że za długo jestem na przerwie. Wypłata zawsze na czas, zniżki na kosmetyki oraz bony na zakupy. Pracuje tam dużo kobiet, dlatego pojawiają się czasem jakieś nieporozumienia, kwestia charakteru i dogadania się. Fakt, że pracy np. przed świętami jest dużo, ale da się więcej zarobić. Chyba że ktoś nie chce pracować i szuka tylko negatywów...

Wanda
@xyz

Skoro było tak dobrze, to dlaczego odeszłaś? Może pojawiły się jakieś minusy tej pracy, o których nie wspomniałaś?

xyz
@Wanda

Odeszłam, bo pracowałam w minti i jednocześnie studiowałam. Po studiach znalazłam pracę w zawodzie.

Danuta
@xyz

Studiowałaś dziennie czy zaocznie? :) Szef nie robił problemów z grafikiem?

xyz Nowy wpis
@Danuta

Dziennie. Nie było problemu z grafikiem, pracowałam tyle, ile mogłam. Zdarzyło się, że czasem wychodziłam na zajęcia na 2-3 godziny i wracałam. Rozliczenie miałam za przepracowane godziny.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Minti Shop Magdalena Bożek-Stasiak Marcin Bożek s.c.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Producent ds. Promocji Antenowej
Telewizja Puls Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
logo firmy Controlling Specialist
Wysoka
Trans.eu Group S.A,

Niestety duże wymagania i rzucanie ludzi "na głęboką wodę" po przekazaniu jedynie ogólnych informacji. Atmosfera wydaje się w porządku, jednak osoby które pracują długo okazują się fałszywie przyjacielskie, przy czym same narzekają na pracodawcę. Do tego najlepiej na umowę zlecenie albo staż. Umowa o pracę owszem, jednak trzeba tego samemu wymagać. Wypłata na czas, kilka razy w roku zdarzają się także bony do sklepu, jednak nie miałam okazji doczekać. Cieszę się, że opuściłam minti.

Nie polecam, nie można na chwilę stanąć bo pseudo kierowniczki zaraz opowiadają, że szef przez kamerę patrzy. 15 minut przerwy i cały dzień tyrania z ciężkimi czasami paczkami, pracownik jest tam zarówno sprzątaczka jak i osoba, która pracuje na magazynie. Oczywiście brak umowy, jedynie śmieciowa zleceniowka, jak nie ma pracy to potrafią po kilku godzinach wysłać Cię do domu aby Ci nie płacić albo w połowie tygodnia wysyłać na bezpłatny urlop. Oczywiście kiedy jest sezon narzucane sa nadgodziny. Brud (usunięte przez administratora) na magazynie, magazyn w jakiejś starej hali. Kierowniczki oczywiście co chwilę czepiają się, często obgadują inne koleżanki zaplecami kiedy jedna drugiej nie słyszy

Dostaniecie coś na Wielkanoc ?

@Michał

Nie

Czy zdarzają się nadgodziny w Minti Shop Magdalena Bożek-Stasiak Marcin Bożek s.c.?

Tak

Zostaw merytoryczną opinię o Minti Shop Magdalena Bożek-Stasiak Marcin Bożek s.c. - Lublin

• Jak się pracuje w Minti Shop Magdalena Bożek-Stasiak Marcin Bożek s.c.?

Zobacz opinie na temat firmy Minti Shop Magdalena Bożek-Stasiak Marcin Bożek s.c. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Minti Shop Magdalena Bożek-Stasiak Marcin Bożek s.c.?

Minti Shop Magdalena Bożek-Stasiak Marcin Bożek s.c.
  • Parysa 73
    20-712 Lublin

Minti Shop Magdalena Bożek-Stasiak Marcin Bożek s.c.