Opinie o Inwencja w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Inwencja. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Inwencja na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inwencja w Lublin

baner wywiady
Mała Nowy wpis

Wykorzystywanie ludzi a zarobki marne Pani Ewa i reszta to królewny ktore nie mają zadnego szacunku i empatii dla pracowników Zaś prezes w ogóle nie wiadomo czy wie jak sa traktowane panie sprzątające przez p.Ewę Szkoda bo wiele by się dowiedział na ten temat

Maria Nowy wpis
@Mała

To o jakich zarobkach mowa tak mniej więcej? Może warto o podwyżce pogadać skoro uważacie że jest z tym kiepsko, próbował ktoś? Tak samo może wtedy atmosfera by się polepszyła?

Administrator Nowy wpis

Firma Inwencja niedawno zakończyła rekrutację na stanowisko Mechanik. Jak oceniacie poziom trudności rozmowy?

Osoba

Firma jak firma. Ale panie w kadrach to jakieś królewny które mają pretensje do niepełnosprawnych że są niepełnosprawni. Chyba powinny mieć więcej empatii i zrozumienia. Może kultury. Ale niestety chyba nie ma co wymagać.....

Julia
@Osoba

To prawda nie mają szacunku

Julia Nowy wpis
@Julia

Zero empatii i zrozumienia

Czy Inwencja oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Ala
@Pytanie

Pracuje od września z tego co mi wiadomo to chyba ciężko z umową o pracę doprosić się.nie można chyba dla wybranych dają umowe o prace

Czy jest możliwość pracy w Inwencja na część etatu?

Mloda

Pracuje w tej firmie już 2 lata, firma generalnie ok, taka branża ciężka do pracy , ale staram się rozmawiać jak mi coś nie pasuje to dzwonię do kontrolerki i jest reakcja , Pracowałam wcześniej w konkurencyjnych 3 firmach i e życiu bym nie wróciła do tamtych. Zreszta wszędzie dobrze gdzie nas nie ma , ja zostaje w Inwencji bo firma jest stad a nie gdzieś z końca polski

Emerytka
@Mloda

Przepracowałam w tej firmie 15 lat i zaraz odchodzę ma emeryturę znam wiele dziewczyn które tez pracują po kilka lat , firma jest ok bo gdyby była zła firma to bym w niej nie pracowala tyle lat. Wiadomo ze to jest ciężka praca nie dla każdego ale się przyzwyczaiłam i na emeryturze tylko na cześć etatu tez będę dorabiała bo mam sile i nie będę umierać w domu przed telewizorem

Jak jest z pakietem medycznym w Inwencja? Można dołączyć rodzinę?

Ela

W tej inwencji nawet dobrze nie płacą ! Wyzysk totalny .. śmieszne pieniądze. Poszłam w końcu do innej firmy .. i zarobki mam dużo lepsze .

Faza
@Ela

Zeczywiscie tą firmą niema statusu zakładu pracy chronionej wykorzystuje ludzi niepełnosprawnych robi z nich roboty a zarobki gowniane

Faza
@Ela

A czy można wiedzieć jaka to firma

Nieznajoma

Mam prośbę mogłabyś się ujawnić a nie podpisywać sucha i podszywać się pod kogoś nie masz odwagi? Jak masz to napisz kim jesteś

Sucha

Co mogę powiedzieć pracowałam tam kilka lat bez umowy bo mam zasiłek stały firma nie chce dawać umów woli na czarno oczywiście są ludzie którzy umowy mają ale mnie zwolnili poszłam do Ewy bo mi ukradli kilka godzin nic to nie dało poszłam do prezesa ze skarga kazał oddać mi pieniądze za tegodziny ale pani Ewa zabroniła koordynatorkom przez miesiąc brać mnie do pracy taka kara więc znów skontaktowałam się z prezesem i w efekcie zostałam zwolniona więc oceńcie sami firma non stop poszukuję ludzi którzy szybko rezygnują.

@Sucha

Kim ty jesteś podpisz się normalnie a nie podszywasz się pod kogoś podpisując sucha

Ramirez

Dla mnie to zupełnie niemożliwe żeby taka sytuacja miała miejsce. Przecież firma ma opinię bardzo dobrego pracodawcy, czyżby inspiracja konkurencji?

Hania

Czy firma działa na terenie Biłgoraja , chce wysłać CV

Gigi

@Ela a te śmieszne pieniądze to co, najniższa?

Zainteresowana

Wystarczy popatrzeć jaki spokój na forum to właśnie takie myśli przychodzą, że dobrze wam w firmie.

Gutek

Super firma dla ludzi, którzy chcą pracować. Spokojnie mogę polecić tak dobre miejsce do zarabiania.

Jakim pracodawcą jest Inwencja? Jak wyglądają warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie? Czy pracownicy mogą liczyć na jakieś pozapłacowe benefity?

viki412
@Administrator

ja pracuje w tej firmie od kwietnia i jestem zadowolona nie zdazylo sie jeszcze zeby odmowili mi jakiej kolwiek pomocy

Ciekawa

Świetna firma i konkurencja chce zdyskredytować?

Zorientowany

Inwencja to pseudo firma która wykorzystuje ludzi dla własnych zysków. Takie buble powinny być eliminowane z rynku. Same damy tylko robić nie ma komu. Tego bubla omijać z daleka.

Iza

@Nicki może firma Inwencja się rozwija i dlatego poszukuje kolejnego koordynatora. A czemu potrzebujesz informacji o konkretnych pracownikach? To nie jest miejsce na rozmowy o pracownikach, a o firmie. Zapraszam do przeczytania regulaminu forum: https://www.gowork.pl/regulamin

Iza

@Kiki nie wyjaśnił swojej sytuacji. No cóż szkoda, w takim razie ja na Waszym miejscu zainteresowałabym się nową ofertą pracy, którą opublikowała firma Inwencja Koordynator osób sprzątających http://www.inwencja.eu/pl,0,s195,praca.html Na tym stanowisku możecie liczyć na pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin, atrakcyjne wynagrodzenie, możliwość rozwoju zawodowego i awansu, samochód służbowy w ramach pełnionych obowiązków i przyjazną atmosferę pracy.

Nicki
@Iza

A czemu znowu szukają koordynatora ??? Czyżby p. G nie dawał rady ? A może ktoś wie czemu już nie pracuje p. E...???

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Inwencja - Lublin

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Inwencja?

Zobacz opinie na temat firmy Inwencja tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inwencja?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 5, z czego 1 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Inwencja?

Kandydaci do pracy w Inwencja napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Inwencja
3.8/5 Na podstawie 83 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • ul. Relaksowa 14 lok. 79
    20-819 Lublin
  • NIP: 9462525411 REGON: 363373139

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2023r.

3. olx.pl - praca 3 255 228
Inwencja