Inwencja

Lublin

Opinie o Inwencja

Iza

@Nicki może firma Inwencja się rozwija i dlatego poszukuje kolejnego koordynatora. A czemu potrzebujesz informacji o konkretnych pracownikach? To nie jest miejsce na rozmowy o pracownikach, a o firmie. Zapraszam do przeczytania regulaminu forum: https://www.gowork.pl/regulamin

Iza

@Kiki nie wyjaśnił swojej sytuacji. No cóż szkoda, w takim razie ja na Waszym miejscu zainteresowałabym się nową ofertą pracy, którą opublikowała firma Inwencja Koordynator osób sprzątających http://www.inwencja.eu/pl,0,s195,praca.html Na tym stanowisku możecie liczyć na pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin, atrakcyjne wynagrodzenie, możliwość rozwoju zawodowego i awansu, samochód służbowy w ramach pełnionych obowiązków i przyjazną atmosferę pracy.

Nicki
@Iza 06.11.2017 12:43

A czemu znowu szukają koordynatora ??? Czyżby p. G nie dawał rady ? A może ktoś wie czemu już nie pracuje p. E...???

Iza

@Kiki powiesz coś więcej? Czemu posądzili Cie o kradzież? Mieli ku temu powody? Zastanawiałeś się czy było to spowodowane? Czy ktoś miał podobne przygody z firmą Inwencja? Warto więcej opinii pozostawiać zainteresowanym pracą.

Kiki

Żenua ta firma z ewką na czele... Z umowa zleceniem czy bez zarabiasz tyle samo, na pytanie czemu bez umowy nie zarabiasz wiecej (przeciez nikt nie odprowadza skladek wtedy za nas) zaczeli sie jakac i buraczyc... Uciekac jak najdalej!! Do tego jakies chore akcje i bezpodstawne posadzanie o kradziez!!! Prostaki jakich malo...

fanerk

fi, czyżby ? Z tego co wiem to na start ludzie otrzymują umowę zlecenie

targowisko

«Kto z was jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci kamieniem». niech się każdy nad tym zastanowi zanim napisze takie pochlebne recenzje takie opinie to jak targowisko próżności, pracuję w tej firmie i jest ok. mam nadzieję że jak się firma bardziej rozwinie to zarobki jeszcze podskoczą a przynajmniej premie. Do tej pory pracowałam w 3 firmach, ta jest najlepsza, zawsze ktoś będzie niezadowolony, ja po prostu biorę się do pracy i nie myślę o głupstwach , wszakże wiosna idzie i ludzie odczucia się obudzą w każdym człowieku nawet w tych niezadowolonych. pozdrawiam serdecznie wszystkich, życzę więcej miłości. papapap

dobrze nastawiona do życia

jeśli masz problem to zamiast wylewać pomyje idź do prezesa i mu to powiedz, co Ci leży na sercu, wylewanie frustracji w internecie nikomu nie pomogło

JH

jestem mile zaskoczony tą firmą

namad

Ciekawi mnie jak duży będzie odzew na księgowego

namad

Ciekawi mnie jak duży będzie odzew na księgowego

stary pracownik

ja pracuję od 2012 roku i nie miałam takiego przypadku, pewnie dlatego że zawsze się staram i dobrze pracuję, poszukaj sobie innej pracy może w biurze

agaton

Praca jak w wielu innych tego typu firmach,zarobki nędzne, umowy jakiejkolwiek nie można się doprosić,każda prośba powoduje wściekłość pani "kierownik". Pani Ewa Podgórska traktuje ludzi jak śmieci, jest wulgarna i chamska wobec pracowników. Jeżeli ktoś lubi być traktowany jak śmieć i chce być jedną ze ścierek w firmie inwencja to serdecznie polecam

Henryk

dla mnie ta firma i praca jest dobra bo nie mam wykształcenia wyższego tylko średnie i nie mogę znaleźć inne p[racy bez fachu, wolę to robic niż sprzedawać buty na bazarze, i tak sobie dorabiam, a młodzi jak moja córka najpierw powinni się szkolić żeby zdobyc zawód

mmmm

nie polecam tej firmy pracowalam tam i mnie zwolnili z dnia na dzien i mialam dostac umowe i jej nie dostalam jeszcze na czarno pracowalam za smieszne pieniadze tylko ich podpierdolic to inspekcji pracy.to dla rencistek praca nie dla mlodych

Euzebiuszz

Śledzę wątki tej firmy i zgadzam się i proponuję cytat " Słyszeliście, iż powiedziano: Będziesz miłował bliźniego swego, a będziesz miał w nienawiści nieprzyjaciela swego. A Ja wam powiadam: Miłujcie nieprzyjaciół waszych i módlcie się za tych, którzy was prześladują, abyście byli synami Ojca waszego, który jest w niebie, bo słońce jego wschodzi nad złymi i dobrymi i deszcz pada na sprawiedliwych i niesprawiedliwych. Bo jeślibyście miłowali tylko tych, którzy was miłują, jakąż macie zapłatę? Czyż i celnicy tego nie czynią? A jeślibyście pozdrawiali tylko braci waszych, cóż osobliwego czynicie? Czyż i poganie tego nie czynią? Bądźcie wy tedy doskonali, jak Ojciec wasz niebieski doskonały jest. - Ew. Mateusza 5:43-48"

ruda

rekrutują na 3 stanowiska mam nadzieję że nie będziemy konkurencją

xxxxx

Nie tylko do ciebie dzwonili;)

ruda

huuuuuurrrrrrrraaaa otrzymałam zaproszenie na spotkanie w spr pracy, mam nadzieję że będę w końcu miała pracę

słonik

Podejrzewam, że ogłaszają się na stronach albo swojej witrynce o ile potrzebują danego pracownika. W innym przypadku raczej jest to wątpliwe, bo po co ludziom robić nadzieję i przy okazji gromadzić masę papierów. Może rekrutacja nie wygląda jakoś tragicznie i da się ją bez większych problemów przejść?

mała

To już nie ta firma co kiedyś nastały czasy Pani Elwirki która ludzi ma za nic i mąci i manipuluje , kłamie na każdym kroku. Czy tak ciężko sprawdzić co wcześniej robiła i dlaczego nigdzie długo nie pracowała.

abc

w pełni potwierdzam tę opinię. Pracowałam w tej firmie więc wiem - do kompletu z Panią kierownik dodałabym jeszcze nowego księgowego dla którego to nawet wystawienie zaświadczenia musi trwać tydzień i trzeba się osobiście stawić bo pocztą nic nie wyśle. Widać prezes zmienia ludzi w biurze w kierunku charakteru Pani E...

yyy

Ciekaw jestem kto pisze tak naprawdę te bzdury chyba sam prezes lub jego przecudowna kierowniczka .... która tak naprawdę kieruje ta firma i za prezesa plecami szydzi z niego za każdym rogiem - same bzdury powypisywane ehh prawda jest całkiem inna

Pola

rzetelna firma, pracuję 2 miesiąc i na razie polecam

juda

praca w inwencji wygląda na całkiem sympatyczną. Nie wiecie w takim razie może jak do nich aplikować

kasztanka
@juda 15.03.2014 14:13

ja dość prosto, przyszłam z CV poprosiłam o rozmowę z kierowniczką, nie miała czasu więc przyszłam za 2 dni porozmawiałyśmy i w ciągu 2 tygodni byłam przyjęta do pracy, ale ważne jest doświadczenie i umiejętności powinnaś coś umieć to z pewnością dostaniesz pracę, życzę powodzenia

Ruda

Inni zwalniają a Inwencja zatrudnia, byłam na rozmowie o pracę super podejście, miła atmosfera chciałabym pracować w Inwencji ale wiem że mają dużo dobrych kandydatów aż miło że się taki rozwijają

Nadgorski
@Ruda 24.01.2014 11:17

Haha ha ewidentnie kierowniczka sobie to pisala

zus

Inwencja żyje i ma się świetnie wczoraj ja spotkaliśmuy

normalna

Ja pracuję w tej firmie i nie moge czytać takich głupot w tej chwili gdy jest tak ciezko że nie ma co do garnka wlozyc piszesz takie bzdury chcesz nas chyba pozbawic pracy, moj maz pracował w firmie budowlanej przez 10 lat przez ostatnie 5 miesiecy nie dostawał wynagrodzenia tylko po 100 zł i w koncu firma upadla i maz nie otrzyma kasy a w Inwencji jest ok i nie psujmy tego

bbq

Widziałem ofertę na dostawce-magazyniera, ktoś może się wypowiedzieć jak ta praca wygląda i jakie zarobki?

VestkaLBN

pracownik - 2011-08-09 15:57:45 jak widzę te opinie to az mi się zygać chce. Płaca po niecałe 5,5 na czysto za godzinę. tak tak super firma w oczach samych rządzących. I z tego co widać to sami sobie pozytywne opinie piszą [usunięte przez moderatora]! jaka praca taka płaca... ja tam nie narzekam hehehe

super babka

naprawdę super firma aż chce się pracowac

barbara

anonim59 - 2009-09-21 17:01:53 Ta firma to jedna wielka pomyłka ludzi traktują jak [usunięte przez moderatora]i tak jak w większości tego typu firm ludzie od brudnej roboty są traktowani jak osoby które się totalnie się obijają nie mają co szukac w tej firmie, za dobrą pracę jest godziwa zapłata i tyle na temat tej firmy

jola

Lepszej sprzątającej nie znajdziesz, ostatnio zapłacili mi 150 zł za dniówkę przy doczyszczaniu, ale lepiej nie przychodź bo zrobisz mi konkurencję :) - firma rewelka

syla

a co mozecie wiecej powiedziec o tej firmie ?

ZosiaA

Bardzo dobrze się pracuje, bałam się rozmowy kwalifikacyjnej do pracy bo bardzo dokładnie pytali co do tej pory robiłam, ale po tygodniu od rozmowy zatrudnili mnie, jest ok , umowa jest, miesiąc zleciał, pozdrawiam.

JolaB

bardzo dobra firma, oby więcej takich, szczerze polecam, pracuje 3 lata i wszystko jest ok.

zadowolona

bez słodzenia pracowałem dorywczo w kilku firmach końcu w Inwencji pracuję już prawie rok ta firma jest najlepsza z tych w których pracowałam

Jola - 2010-08-28 18:00:41 Ja zarabiam 10 ponieważ płacą mi ryczałtem za usługę a jestem bardzo szybka i przy tym dokładnie robię, na razie jest dobrze fajnie sie w tej firmie pracuje i ludzie są bardzo mili, polecam

Jola

ja pracuje na stalym obiekcie mam 540 zl. za miesiac, chodze od poniedzialku do piatku na 4 h. to wychodzi ok 6 zl. na h. nie ma zadnej rewelacji

mariolu a powiedz mi ile godzin zwykle pracujesz? i to jest od pon. do pt. czy jak?

mariola

pensja zawsze jest na czas 10 dnia miesiąca, jak wypada w weekend to jest w piątek nigdy nie miałam po czasie, a kasa jest ustalana indywidualnie zalezy od zlecenia ka mam fajny obiekt i zarabiam w przeliczeniu na godzinę naprawdę nieźle

dobra, ale napiszcie proszę ile płacą na rękę i kiedy (po przepracowanym miesiącu czy od razu) i kiedy jest pierwsza wypłata, czy muszę czekać tyle co w pośredniaku? ile godzin zwykle się pracuje i czy jest w miarę jakaś ciągłość pracy. Z góry dziękuję.

FIRMA SUPER MAM POR�WNANIE BO PRACOWA�AM W INNYCH SPRZATAJ�CYCH W INWENCJI PRZEZ TE KILKA MIESI�CY NIKT MNIE NI EOSZUKA� I ZA�OGA JEST OK OBY WSZYSCY BYLI TAK UCZCIWI JAK W INWENCJI

Zostaw opinię o Inwencja - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Inwencja