Opinie o Inwencja w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Inwencja. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Inwencja na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inwencja w Lublin

Kiki

Żenua ta firma z ewką na czele... Z umowa zleceniem czy bez zarabiasz tyle samo, na pytanie czemu bez umowy nie zarabiasz wiecej (przeciez nikt nie odprowadza skladek wtedy za nas) zaczeli sie jakac i buraczyc... Uciekac jak najdalej!! Do tego jakies chore akcje i bezpodstawne posadzanie o kradziez!!! Prostaki jakich malo...

fanerk

fi, czyżby ? Z tego co wiem to na start ludzie otrzymują umowę zlecenie

targowisko

«Kto z was jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci kamieniem». niech się każdy nad tym zastanowi zanim napisze takie pochlebne recenzje takie opinie to jak targowisko próżności, pracuję w tej firmie i jest ok. mam nadzieję że jak się firma bardziej rozwinie to zarobki jeszcze podskoczą a przynajmniej premie. Do tej pory pracowałam w 3 firmach, ta jest najlepsza, zawsze ktoś będzie niezadowolony, ja po prostu biorę się do pracy i nie myślę o głupstwach , wszakże wiosna idzie i ludzie odczucia się obudzą w każdym człowieku nawet w tych niezadowolonych. pozdrawiam serdecznie wszystkich, życzę więcej miłości. papapap

dobrze nastawiona do życia

jeśli masz problem to zamiast wylewać pomyje idź do prezesa i mu to powiedz, co Ci leży na sercu, wylewanie frustracji w internecie nikomu nie pomogło

Przedstawiciel medyczny

Byłem na rozmowie w sprawie stanowiska na przedstawiciela medycznego, rozmawiałem z prezesem, rozmowa bardzo miła i konkretna, nawet bardzo, podał mi termin do kiedy się mają odezwać do najbliższego i zobaczymy

najtrudniejsze pytania dotyczyły konkretów czyli osiągnięć które miałem w poprzednich firmach oraz znajomości asortymentu produktów, były także pytania o to jak widzę swoją pracę w tej firmie i moje oczekiwania finansowe

JH

jestem mile zaskoczony tą firmą

namad

Ciekawi mnie jak duży będzie odzew na księgowego

namad

Ciekawi mnie jak duży będzie odzew na księgowego

stary pracownik

ja pracuję od 2012 roku i nie miałam takiego przypadku, pewnie dlatego że zawsze się staram i dobrze pracuję, poszukaj sobie innej pracy może w biurze

agaton

Praca jak w wielu innych tego typu firmach,zarobki nędzne, umowy jakiejkolwiek nie można się doprosić,każda prośba powoduje wściekłość(usunięte przez administratora)

Henryk

dla mnie ta firma i praca jest dobra bo nie mam wykształcenia wyższego tylko średnie i nie mogę znaleźć inne p[racy bez fachu, wolę to robic niż sprzedawać buty na bazarze, i tak sobie dorabiam, a młodzi jak moja córka najpierw powinni się szkolić żeby zdobyc zawód

mmmm

nie polecam tej firmy pracowalam tam i mnie zwolnili z dnia na dzien i mialam dostac umowe i jej nie dostalam jeszcze na czarno pracowalam za smieszne pieniadze tylko ich podpierdolic to inspekcji pracy.to dla rencistek praca nie dla mlodych

Euzebiuszz

Śledzę wątki tej firmy i zgadzam się i proponuję cytat " Słyszeliście, iż powiedziano: Będziesz miłował bliźniego swego, a będziesz miał w nienawiści nieprzyjaciela swego. A Ja wam powiadam: Miłujcie nieprzyjaciół waszych i módlcie się za tych, którzy was prześladują, abyście byli synami Ojca waszego, który jest w niebie, bo słońce jego wschodzi nad złymi i dobrymi i deszcz pada na sprawiedliwych i niesprawiedliwych. Bo jeślibyście miłowali tylko tych, którzy was miłują, jakąż macie zapłatę? Czyż i celnicy tego nie czynią? A jeślibyście pozdrawiali tylko braci waszych, cóż osobliwego czynicie? Czyż i poganie tego nie czynią? Bądźcie wy tedy doskonali, jak Ojciec wasz niebieski doskonały jest. - Ew. Mateusza 5:43-48"

ruda

rekrutują na 3 stanowiska mam nadzieję że nie będziemy konkurencją

xxxxx

Nie tylko do ciebie dzwonili;)

ruda

huuuuuurrrrrrrraaaa otrzymałam zaproszenie na spotkanie w spr pracy, mam nadzieję że będę w końcu miała pracę

słonik

Podejrzewam, że ogłaszają się na stronach albo swojej witrynce o ile potrzebują danego pracownika. W innym przypadku raczej jest to wątpliwe, bo po co ludziom robić nadzieję i przy okazji gromadzić masę papierów. Może rekrutacja nie wygląda jakoś tragicznie i da się ją bez większych problemów przejść?

mała

To już nie ta firma co kiedyś nastały czasy Pani Elwirki która ludzi ma za nic i mąci i manipuluje , kłamie na każdym kroku. Czy tak ciężko sprawdzić co wcześniej robiła i dlaczego nigdzie długo nie pracowała.

abc

w pełni potwierdzam tę opinię. Pracowałam w tej firmie więc wiem - do kompletu z Panią kierownik dodałabym jeszcze nowego księgowego dla którego to nawet wystawienie zaświadczenia musi trwać tydzień i trzeba się osobiście stawić bo pocztą nic nie wyśle. Widać prezes zmienia ludzi w biurze w kierunku charakteru Pani E...

yyy

Ciekaw jestem kto pisze tak naprawdę te bzdury chyba sam prezes lub jego przecudowna kierowniczka .... która tak naprawdę kieruje ta firma i za prezesa plecami szydzi z niego za każdym rogiem - same bzdury powypisywane ehh prawda jest całkiem inna

Pola

rzetelna firma, pracuję 2 miesiąc i na razie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Inwencja - Lublin

• Jak się pracuje w Inwencja?

Zobacz opinie na temat firmy Inwencja tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inwencja?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Inwencja?

Kandydaci do pracy w Inwencja napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Inwencja
3.8/5 Na podstawie 83 ocen.
  • ul. Relaksowa 14 lok. 79
    20-819 Lublin