Opinie o Akanza Technologies Sp. z o.o. w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Akanza Technologies Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Akanza Technologies Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Akanza Technologies Sp. z o.o. w Lublin

Użytkownicy czekają na odpowiedź 58 dni.

Czy w Akanza Technologies Sp. z o.o. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Na jakie benefity można liczyć w Akanza Technologies Sp. z o.o.?

Ex IT Nowy wpis

na darmowy opierdziel bez powodu :)

Patrycja

Zweryfikujmy obietnice składane na ich stronie: Możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań - NIE. Próba wdrażania swoich pomysłów była jednym z argumentów przy zwolnieniu. Spowalniało to skończenie projektu. Pracę przy wymagających projektach łączących różny zakres technologii - nie dotyczy Doświadczenie w międzynarodowych projektach - nie dotyczy Pracę w zgranym zespole - NIE Możliwość rozwoju - TAK Szkolenia - NIE Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz zaangażowania - NIE - ATMOSFERA była toksyczna. Ludzie bali się że zostaną przyłapani przez szefów na tym że rozmawiają o czymś innym niż praca. Feedback był jednostronny, oparty na "obiło mi się o uszy że x,y,z", nie pozostawiający możliwości wyrażenia własnej opinii. Szef czytał z telefonu listę rzeczy które mu się w Tobie nie podobają i spotkanie na tym się kończyło. Podobno żaden z pracowników współpracujących ze mną nie miał o mnie dobrego zdania. Dowiedziałam się o tym przy zwolnieniu. To też było charakterystyczne dla tej firmy - jak komuś się nie podoba co robisz mówi to przełożonemu, nie Tobie. - DUŻA ROTACJA potwierdzam. - WYNAGRODZENIE dorośli ludzie idą do pracy po pieniądze. Jak się płaci ludziom "kieszonkowe" to nie powinno się oczekiwać od nich dorosłej, odpowiedzialnej postawy. Prawie wszyscy pracownicy Akanzy mieszkali u rodziców. - PRACA ZDALNA zero dyskusji. Miałam za sobą 8 lat doświadczenia zawodowego, 5 staży, 2 duże firmy, prywatnych klientów. Nie zostałam jednak obdarzona zaufaniem w kwestii możliwości pracy zdalnej. Moi koledzy i koleżanki - studenci - tak. Ja nie. Dojeżdżałam 1,5h w jedną stronę 3 środkami transportu. To było ponad moje siły. Niestety praca zdalna nie wchodziła w grę. + ROZWÓJ tu moim zdaniem rzeczywiście jest miejsce na rozwój. Jest wymagana ogromna samodzielność ale idzie za tym rozwój. + Dawali pracę w środku pandemii, jestem im za to wdzięczna. + ZWOLNIENIE było z zaskoczenia. Nagłe, ciach i do widzenia. Ale było zasłużone. Wiedziałam za co jestem zwolniona, zostałam wysłuchana, pouczona i wsparta dobrym słowem na sam koniec. + PING PONG w biurze był fajny

Marek Golan Nowy wpis
@Patrycja

Cześć Patrycja, Szanuję za podpisanie się pod opinią :) Pozdrawiam

Weteran

A legendarny super fotel dalej wędruje po firmie od pracownika do pracownika i każdy się o niego bije?

@Weteran

Chodzi o mój fotel? :)

Weteran
@Marek

Tak

@Weteran

No to nie wędruje :) Pozdrawiam

Aplikowałeś do firmy Akanza Technologies Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
T

Mała firemka, okej jak na pierwszą pracę gdy nie ma się za grosz doświadczenia. Z prawdziwym IT niewiele wspólnego, tak jak ktoś powiedział niżej, Januszsoft. Unijne projekty z byle jakim standardem, aby przeszło kontrolę. Z plusów to, że ekipa fajna, z dwóch szefów jeden bardzo w porządku facet, drugi Janusz.

Januszsoft na 100%

W ciągu 1,5 roku wymienił się cały skład 20 osobowej firmy - to mówi samo za siebie. Tragiczna atmosfera - pracownicy zwalniani bez ostrzeżenia. Nie polecam, można się zrazić do pracy. W innych firmach praca wygląda zupełnie inaczej, a stawki są trzy razy wyższe dla juniorów niż w Akanzie. I widzę też, że negatywne opinie tutaj są usuwane.

nocomment

Potwierdzam inne opinie - proponują umowy zlecenie, a stawki dla osób z doświadczeniem jak dla juniorów bez względu na umiejętności.

Marek Golan

Szanowni Państwo, W Akanza pracują zarówno młodzi, zdolni studenci jak i doświadczeni programiści. Rodzaj umowy (UoP, UZ, B2B) i stawki są przedmiotem rozmowy kwalifikacyjnej. Zarobki rosną wraz z podnoszeniem wiedzy i umiejętnością wykorzystania jej w praktyce. Możliwe jest kilka podwyżek w ciągu roku. Ścieżka zawodowa jest zawsze przedstawiana na początku współpracy. Jeżeli pracownik nie spełnia uzgodnionych wspólnie oczekiwań to zdarza się, że po okresie próbnym nie proponujemy przedłużenia umowy. Zależy nam na utalentowanych programistach z dobrym nastawieniem do pracy, stąd zdarza się rezygnacja z usług nieradzących sobie osób. Tematu "słupków" czy zwolnień bez ostrzeżenia nie będziemy komentować. Trudno nam się odnosić do czegoś co nie ma pokrycia w rzeczywistości. Jako zarząd chętnie podejmiemy merytoryczną dyskusję z każdą osobą, która będzie zainteresowana. Marek Golan Zarząd Akanza Sp. z o.o. marek.golan@akanza.pl + 48 883 961 651

Ex
@Marek Golan

Niestety to co napisał Gall to prawda

Ex

Nie polecam firma dobra na początek żeby nabrać doświadczenia mieć co wpisać w CV i uciekać. Atmosfera słaba . Płaca jeszcze gorsza brak pomysłu na firme

Zostaw merytoryczną opinię o Akanza Technologies Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w Akanza Technologies Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Akanza Technologies Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Akanza Technologies Sp. z o.o.
  • Rotmistrza Witolda Pileckiego 23 lok. 35
    20-091 Lublin

Akanza Technologies Sp. z o.o.