Opinie o GLOBMATIX Sp. z o.o. Usługi Geodezyjno-Kartograficzne w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy GLOBMATIX Sp. z o.o. Usługi Geodezyjno-Kartograficzne. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w GLOBMATIX Sp. z o.o. Usługi Geodezyjno-Kartograficzne o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GLOBMATIX Sp. z o.o. Usługi Geodezyjno-Kartograficzne w Lublin

Kasia Nowy wpis

Pracowalam tam okolo 6 lat temu. Bardzo duzo osob (w tym ja) bnylo wtedy zatrudnione na smieciowkach, zero urlopu itd. Szefostwo potrafi krecic i nie szanuje pracownikow. Ale wspolpracownicy fajni, atmosfera byla zawsze super. Brak mozliwosci rozwoju, co ambitniejsi szybko stamtad uciekali. Na krotki czas, zanim nie znajdziesz cos lepszego jak najbardziej ok, ale nie warto bylo wiazac z nimi przyszlosci.

Anna Nowy wpis

Co sie teraz dzieje z ta firma? Bylam niedawno na Melgiewskiej i niestety nikogo nie zastalam w dawnym miejscu. Juz dawno tam nie pracuje a chcialam dowiedziec sie jak sobie chlopaki radza. Czy dalej w trzech zasiadaja w zarzadzie, bo slyszalam ze ktos odszedl? Czemu siedziba firmy jest w innym miejscu? Prosze o jakies pomocne informacje kto ma aktualna wiedze na ich temat. Dziekuje

Szymon Nowy wpis
@Anna

W którym roku odeszłaś z firmy GLOBMATIX? Może podzielisz się z nami swoimi wspomnieniami związanymi z tym pracodawcą? Nie ukrywam, że chętnie na ich właśnie temat coś bym się dowiedział stąd też mój wpis w tym wątku. Będziesz na tyle pomocny, aby na ich temat coś mi napisać? Dziękuję.

Anna Nowy wpis
@Szymon

Z firmy odeszlam okolo 10 lat temu. Powodem tego nie bylo nic co by mnie zlego tam spotkalo, poniewaz nawet milo wspominam tam prace i duzo sie tez nauczylam. Mielismy nowoczesny sprzet i dobre warunki do pracy. Jest to trudny rynek z ogromna konkurencja takze rozumialam frustracje szefow kiedy cos nie szlo zgodnie z planem. Widzialam ze robili wszystko aby utrzymac firme i pracownikow. Atmosfera w pracy byla luzna i chyba za luzna. Moze to wynikalo z jeszcze nie za duzego doswiadczenia menadzerskiego owczesnych szefow. Zarzad, wowczas pamietam byli: Krystian - wymagajacy i z ogromnym doswiadczeniem geodezyjnym, lecz niestety mniejszym kierowniczo-menadzerskim. Ogolnie budzil respekt u wszystkich ze wzgledu na swoja osobowosc ale stanowil trzon firmy i nia zarzadzal. Jak kazdy szef musial pilnowac porzadku i czasem przypomniec wszystkim pracownikom kto tu jest szefem. Bartek - potrafil wiele zalatwic i rozwiazywal problemy kadrowo - zleceniowe stad tez duzo jezdzil pewnie po zleceniodawcach. Widzialam jak wielokrotnie rozmawial z pracownikami, kazdego wysluchal i na miare swoich mozliwosci mial dobre rady i niosl pomoc. Julian - przemila osoba, zwykle malo doceniany. W lublinie przez wszystich geodetow pewnie znany i szanowany. W pojedynke nie odniesli by takiego sukcesu jak w kooperacji ze soba a wiadomo czasem jest lepiej a czasem gorzej. Zreszta jak wszedzie. Faktem jest ze wkladali wiele wysilku w swoja prace. Niestety nie znam szczegolow (tych nieprzyjemnych) o ktorych uzytkownicy ponizej wspominaja. Tyle moge jedynie w skrocie napisac, poniewaz jakiekolwiek rady dla innych nie beda za wiele pomocne ze wzgledu na uplyw czasu. Pewnie wiele sie zmienilo do dnia dzisiejszego dlatego powracam do moich pytan i bede czekac na odpowiedz. Moze znajdzie sie choc jedna osoba ktora bedzie miala aktualne informacje i sie nimi podzieli. Teraz mieszkam i pracuje w Niemczech. Przez Covid i ogolne restrykcje nie jest latwo podrozowac, choc jezeli sytuacja sie kiedys unormuje moze dobrym pomyslem (moze ktos z zarzadu bedzie czytac te informacje) byloby zorganizowac jakies spotknie (po latach) i przypomnies sobie stare dobre czasy. Pozdrawiam wszystkich pracownikow bylych jak i obecnych oraz Zarzad firmy.

Marcel

Na premię trzeba sobie zapracować a nie tylko liczyć że wszyscy ją otrzymają. Firma dobra dla dobrych pracowników.

Dawid

Jestem ciekawa stawki oraz premii w tej firmie, czy ktoś ma jakieś informacje ?

SanczoPansa
@Dawid

Premia w tej firmie "dla plebsu" praktycznie nie istnieje. Premie mają kierownicy (2 żelaznych i nieomylnych) za wyciskanie z Ciebie ile tylko się da. Jedynie na koniec roku przed świętami, choć nie zawsze (!!!) można dostać "zapomogę" na waciki i pełny bak samochodu, nie jest to reguła.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie GLOBMATIX Sp. z o.o. Usługi Geodezyjno-Kartograficzne? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w GLOBMATIX Sp. z o.o. Usługi Geodezyjno-Kartograficzne?

Jest rozdzielane na kilka spółek

Edyta

Ale zawsze wszystko się zgadza z przelewami? Wynagrodzenia od GLOBMATIX są na czas i zgodnie z umową? Proszę o informacje.

SanczoPansa

Całe. Jedyny plus to pensja na czas, czasami opóźnienie ale sporadycznie.

NickDick

Warto napisać dla zainteresowanych: Globmatix=GGPS=GCPS

Edyta
@NickDick

Szczerze mówiąc, to nie rozumiem Twojego wpisu. Wyjaśnij, o co chodzi, jeśli możesz. Pracujesz w Globmatix? Jest coś, za co szczególnie mógłbyś polecić tę pracę?

@Edyta

To znaczy, że to ten sam kapitał. Ten sam właściciel. A kto z tym panem współpracował wie żeby go unikać. Branie zleceń z intencją jakoś to będzie, do niczego dobrego nie prowadzi.

niepokorny

Możesz rozwinąć swoją wypowiedź? Skąd te rewelacje, może od konkurencji?

@niepokorny

Dlaczego KB nie jest już prezesem zarządu? Dlaczego cały sprzęt przefrunął do ggps za pośrednictwem spółki Zajączka?

Bankrut!

Oszukany podwykonawca

Podwykonawców robią na kasę jak frajerów. Cwaniackie umowy które wciągają cię w pułapkę, albo pracujesz miesiącami za grosze, bo zmieniają wymagania i ta samą robotę robisz dwa razy (oczywiście za free), albo rezygnujesz i nie dostajesz nic, choćbyś 90% roboty wykonał. OSTRZEGAM I ODRADZAM JAKĄKOLWIEK WSPÓŁPRACĘ Z TĄ FIRMĄ. Cwaniactwo, niesłowność, bałagan w komunikacji wewnętrznej.

Zodiak
@Oszukany podwykonawca

Właśnie przerabiam problem z podwykonastwem u tych wspaniałych Panów. Rozumiem porblemy jakie ich spotkały w 2015. Ale muszą zmienić sposób podpisywania kontraktów.

Pracuje w tej firmie od 4 miesięcy i jak czytam te opinie to się śmieje bo tak jak by dotyczyły inne firmy. Nigdy nie zdarzyło mi się dostać wypłaty po 31. Wszystko jest na czas. Nie wiem może trafiłem w dobrym momencie bo jestem bardzo zadowolony. Już pracując kilka miesięcy nauczyłem się dużo w tej firmie. Ja polecam nie wiem co było w 2014 ale teraz przeniosłem się z jednej z lubelskich firm do tej jest nieporównywalnie w tamtej nie miałem 4 miesiące wypłat a tu jest OK.

Janusz Biznesu

Pracownik SITK mówi, że nikt nie podpisał się pod szkalującymi opiniami firmy, a sam podpisał się nickiem, pod którym może podpisać się każdy. Hipokryzja w najczystszej postaci. A co do opinii to może ją wyrazić każdy, tu jest jej miejsce. Tu opinia dotyczy pracodawcy, a nie pracowników. Praca w tej firmie to rodzaj niewolnictwa często spotykanego w sektorze prywatnym. Dziwię się, że Pan SITK nie spotkał się z takimi rzeczami, które nie są za bardzo ukrywane przed światem. Może jakoś otworzyłem oczy Panu? Czemu mam wrażenie, że to ktoś stamtąd napisał powyższą pseudo-opinię?

Pracownik SITK

Ciekawe dlaczego nikt się pod swoimi opiniami nie podpisuje czyżby były wyssane z palca? Osoba, która stawia tak poważne zarzuty powinna odpowiedzieć prawnie za takie wpisy. Współpracujemy z firma Globmatix od ponad 7 lat i nigdy nie było z nikim problemów fakt mieli złych pracowników, którzy nie potrafili wykonać niwelacji lub podstawowych zadań ale ogólnie było wszystko dobrze. Dziwie mnie fakt takich wpisów bez podpisów gdyż są to oskarżenia, które należało by zgłosić na prokuraturę. Wpisy na pewno należą do osób które zostały zwolnione z tej firmy i jest im przykro że nie pracują w tej firmie w innym przypadku nie pracowali by tam już dawno gdyby to było prawdą a z wpisów okazuje, sie że pracowali kilka lub kilkanaście miesięcy. To się nazywa rozchwianie emocjonalne po zwolnieniu. Musiałam napisać opinię o tym pracodawcy bo znam tam pracujące osoby i nie zasłużyli na tak nieprawdziwe wpisy mam nadzieje że Prezes dokona prawnych kroków gdyż taki pracownik który opisuje o swoim dawnym pracodawcy takie powinien odpowiedzieć za takie czyny a druga rzecz przyszli pracodawcy powinni wystrzegać się takich pracowników. Opinia została również wysłana do firmy Globmatix.

kartograf

Zdecydowanie najgorsze miejsce do pracy. Beznadziejna organizacja, traktowanie ludzi jak śmieci, brak dobrze wykwalifikowanego kierownictwa, wiecznie "rozdarty" i humorzasty szef, zmuszanie ludzi do darmowych nadgodzin, umowy śmieciowe, brak możliwości awansu czy podwyżek, wygórowane wymagania w stosunku do bardzo niskich zarobków i złego traktowania, opóźnienia w wypłatach. Nie polecam.

Szef razem ze swoimi kierownikami i jakims zajączkiem z kinder jajka prowadzą firmę ku przepaści. Dyrektor ds. technicznych sprawuje swą funkcję tak dobrze, że nie znajdziesz tam żadnego dobrego rapitografu, prostej linijki, ani nawet sprawnej łaty niwelacyjnej. Wszystko musi być najtańsze, a nawet jak kupisz cos taniego (typu słaba farba - to i tak zapyta: "czy taniej nie było?") Jesli cos się dzieje źle, to odpowiedzialny jest pracownik, a nie kierownik. Kierownik tylko pobiera większą pensję i premię za twoją pracę po godzinach, jego stanowisko wcale nie oznacza, że jest za coś odpowiedzialny. Podziwiasz "Bolid Młodzieży Wiejskiej" szefa? pracuj ciężej, a będziesz podziwiał nowe BMW. Nie polecam tej smiesznej firmy.

never again

Stanowczo odradzam pracę w tej firmie, beznadziejne traktowanie pracowników, zero zachowanie jakiegokolwiek BHP, szefostwo ani trochę nie jest wiarygodne. Kuriozalne zaleganie z wypłatami, trzeba się prosić, robić strajki albo wzywać kontrole.

agronom

Gratuluję, że już tam nie pracujesz. Ja też zmarnowałem część swojego życia na prace w tej żałosnej firmie. Traktowanie człowieka bardzo przedmiotowo, pieniążki żal pisać a wymagania i oczekiwania mocno wyśrubowane. Nadgodziny oczywiście społecznie. Nie polecam !

GX76

Śmieszna firma. Nie polecam nikomu. Już tam nie pracuję. Czy nie jest bankrutem?

admin

Masz jakieś doświadczenie w pracy w GLOBMATIX Sp. z o.o. Usługi Geodezyjno-Kartograficzne? Jeśli tak, napisz nam o warunkach pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o GLOBMATIX Sp. z o.o. Usługi Geodezyjno-Kartograficzne - Lublin

• Jak się pracuje w GLOBMATIX Sp. z o.o. Usługi Geodezyjno-Kartograficzne?

Zobacz opinie na temat firmy GLOBMATIX Sp. z o.o. Usługi Geodezyjno-Kartograficzne tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

GLOBMATIX Sp. z o.o. Usługi Geodezyjno-Kartograficzne
  • Frezerów 3