GLOBMATIX Sp. z o.o. Usługi Geodezyjno-Kartograficzne

Lublin

Ocena pracodawcy 6/6

na podstawie 1 ocen.

Opinie o GLOBMATIX Sp. z o.o. Usługi Geodezyjno-Kartograficzne

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GLOBMATIX Sp. z o.o. Usługi Geodezyjno-Kartograficzne

pracownik

Pracuje w tej firmie od 4 miesięcy i jak czytam te opinie to się śmieje bo tak jak by dotyczyły inne firmy. Nigdy nie zdarzyło mi się dostać wypłaty po 31. Wszystko jest na czas. Nie wiem może trafiłem w dobrym momencie bo jestem bardzo zadowolony. Już pracując kilka miesięcy nauczyłem się dużo w tej firmie. Ja polecam nie wiem co było w 2014 ale teraz przeniosłem się z jednej z lubelskich firm do tej jest nieporównywalnie w tamtej nie miałem 4 miesiące wypłat a tu jest OK.

Janusz Biznesu

Pracownik SITK mówi, że nikt nie podpisał się pod szkalującymi opiniami firmy, a sam podpisał się nickiem, pod którym może podpisać się każdy. Hipokryzja w najczystszej postaci. A co do opinii to może ją wyrazić każdy, tu jest jej miejsce. Tu opinia dotyczy pracodawcy, a nie pracowników. Praca w tej firmie to rodzaj niewolnictwa często spotykanego w sektorze prywatnym. Dziwię się, że Pan SITK nie spotkał się z takimi rzeczami, które nie są za bardzo ukrywane przed światem. Może jakoś otworzyłem oczy Panu? Czemu mam wrażenie, że to ktoś stamtąd napisał powyższą pseudo-opinię?

Pracownik SITK

Ciekawe dlaczego nikt się pod swoimi opiniami nie podpisuje czyżby były wyssane z palca? Osoba, która stawia tak poważne zarzuty powinna odpowiedzieć prawnie za takie wpisy. Współpracujemy z firma Globmatix od ponad 7 lat i nigdy nie było z nikim problemów fakt mieli złych pracowników, którzy nie potrafili wykonać niwelacji lub podstawowych zadań ale ogólnie było wszystko dobrze. Dziwie mnie fakt takich wpisów bez podpisów gdyż są to oskarżenia, które należało by zgłosić na prokuraturę. Wpisy na pewno należą do osób które zostały zwolnione z tej firmy i jest im przykro że nie pracują w tej firmie w innym przypadku nie pracowali by tam już dawno gdyby to było prawdą a z wpisów okazuje, sie że pracowali kilka lub kilkanaście miesięcy. To się nazywa rozchwianie emocjonalne po zwolnieniu. Musiałam napisać opinię o tym pracodawcy bo znam tam pracujące osoby i nie zasłużyli na tak nieprawdziwe wpisy mam nadzieje że Prezes dokona prawnych kroków gdyż taki pracownik który opisuje o swoim dawnym pracodawcy takie powinien odpowiedzieć za takie czyny a druga rzecz przyszli pracodawcy powinni wystrzegać się takich pracowników. Opinia została również wysłana do firmy Globmatix.

kartograf

Zdecydowanie najgorsze miejsce do pracy. Beznadziejna organizacja, traktowanie ludzi jak śmieci, brak dobrze wykwalifikowanego kierownictwa, wiecznie "rozdarty" i humorzasty szef, zmuszanie ludzi do darmowych nadgodzin, umowy śmieciowe, brak możliwości awansu czy podwyżek, wygórowane wymagania w stosunku do bardzo niskich zarobków i złego traktowania, opóźnienia w wypłatach. Nie polecam.

123456789

Szef razem ze swoimi kierownikami i jakims zajączkiem z kinder jajka prowadzą firmę ku przepaści. Dyrektor ds. technicznych sprawuje swą funkcję tak dobrze, że nie znajdziesz tam żadnego dobrego rapitografu, prostej linijki, ani nawet sprawnej łaty niwelacyjnej. Wszystko musi być najtańsze, a nawet jak kupisz cos taniego (typu słaba farba - to i tak zapyta: "czy taniej nie było?") Jesli cos się dzieje źle, to odpowiedzialny jest pracownik, a nie kierownik. Kierownik tylko pobiera większą pensję i premię za twoją pracę po godzinach, jego stanowisko wcale nie oznacza, że jest za coś odpowiedzialny. Podziwiasz "Bolid Młodzieży Wiejskiej" szefa? pracuj ciężej, a będziesz podziwiał nowe BMW. Nie polecam tej smiesznej firmy.

Oszukany podwykonawca

Podwykonawców robią na kasę jak frajerów. Cwaniackie umowy które wciągają cię w pułapkę, albo pracujesz miesiącami za grosze, bo zmieniają wymagania i ta samą robotę robisz dwa razy (oczywiście za free), albo rezygnujesz i nie dostajesz nic, choćbyś 90% roboty wykonał. OSTRZEGAM I ODRADZAM JAKĄKOLWIEK WSPÓŁPRACĘ Z TĄ FIRMĄ. Cwaniactwo, niesłowność, bałagan w komunikacji wewnętrznej.

never again

Stanowczo odradzam pracę w tej firmie, beznadziejne traktowanie pracowników, zero zachowanie jakiegokolwiek BHP, szefostwo ani trochę nie jest wiarygodne. Kuriozalne zaleganie z wypłatami, trzeba się prosić, robić strajki albo wzywać kontrole.

agronom

Gratuluję, że już tam nie pracujesz. Ja też zmarnowałem część swojego życia na prace w tej żałosnej firmie. Traktowanie człowieka bardzo przedmiotowo, pieniążki żal pisać a wymagania i oczekiwania mocno wyśrubowane. Nadgodziny oczywiście społecznie. Nie polecam !

GX76

Śmieszna firma. Nie polecam nikomu. Już tam nie pracuję. Czy nie jest bankrutem?

admin

Masz jakieś doświadczenie w pracy w GLOBMATIX Sp. z o.o. Usługi Geodezyjno-Kartograficzne? Jeśli tak, napisz nam o warunkach pracy.

Zostaw opinię o GLOBMATIX Sp. z o.o. Usługi Geodezyjno-Kartograficzne - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GLOBMATIX Sp. z o.o. Usługi Geodezyjno-Kartograficzne