PPH ,,KJK” w Kielcach

Kielce

Opinie o PPH ,,KJK” w Kielcach

gość

Edyta naucz się czytać ze zrozumieniem. Ewidentnie chcesz sprowokować dyskusję na temat KJK. Nie pracowałaś w tej firmie, piszesz w godzinach pracy, interesują cię chyba tylko negatywne opinie o KJK. KJK nie jest firmą kielecką, jeżeli tak twierdzisz to masz na myśli pewnie hurtownię, bo w Kielcach się mieści. Był tam taki nieudacznik, pijaczek, który już z pracy wyleciał, a się nam chwalił ze mamusia go ze wszystkiego wybroni. Jeden troll zdemaskowany.

Edyta

@gość czyli według Ciebie to co pisze @LEA nie jest prawdą, tylko opisuje inną firmę, tak? @LEA chodziło Ci o Kielecką Fabrykę mebli pisząc swoją opinię? @gość to w takim razie jaka jest prawda o pracy w PPH ,,KJK” w Kielcach?

LEA, chyba firmy ci się pomyliły. Piszesz o Kieleckiej Fabryce mebli chyba

LEA

POWIEM TAK OGŁOSZENIA O ZATRUDNIENIU W KFM POJAWIAJĄ SIĘ W AUTOBUSACH URZĘDACH PRACY STALE NA TE SAME STANOWISKA PRACOWAŁEM TAM PRZEZ DWA MIESIĄCE I NAJPIERW NA ŚMIECIÓWCE JEST OK SCHODY ZACZYNAJĄ SIĘ POTEM WOGÓLE NIE SZANUJĄ STAŁYCH PRACOWNIKÓW KTÓRZY NIE MOGĄ MIEĆ WŁASNEGO ZDANIA BO SZEF UWAŻA ŻE ONI NIE SĄ OD MYŚLENIA TYLKO DO SPRZEDAŻY.........

Edyta

Czy na forum są pracownicy PPH ,,KJK” w Kielcach, którzy odpowiedzieliby użytkownikowi @Robo na jego pytania odnośnie pracy w PPH ,,KJK” w Kielcach? Myślę, że temat zaciekawi więcej niż jednego użytkownika.

Robo

A są w ogóle jakieś mocne strony tego pracodawcy???

Edyta

@robolll, @rugi nadal pracujecie w PPH ,,KJK” w Kielcach? Chcielibyście powiedzieć coś więcej o warunkach zatrudnienia i pracy w tej firmie. Jakie są mocne strony pracodawcy? Może ktoś szuka pracy w Kielcach i przydadzą mu się te informacje.

robolll

może zarobki słabe ale przynajmniej można pić do upadłego:)

rugi

od dłuższego czasu jest stała ekipa, więc chyba jest ok, bo wcześniej ludzie zmieniali się co tydzień

t56y7u

eh @jhbh no czyli rozumiem ze trzeba będzie się zapytać już o jakies konkretne zarobki jak się człowiek na rozmowe kwalifikacyjna dostanie mam racje ?

jhbh

Kolego tam jest duża rotacja także długo nie będziesz musiał na to czekać nie pytaj ludzi na forum jakie są tam pieniądze bo nikt ci prawdy nie powie tak samo jak i z atmosferom to piszą ludzie z szefostwa żeby zawsze ktoś do nich do pracy przyszedł wiem co pisze bo tam pracowałem i nie zostałem zwolniony przez nich tylko sam odszedłem dużo było obietnic co do kasy a tu nic lipa takie właśnie zarobki były jakie pisał Jones nie pchaj się w syf bo będziesz tego żałował znajdz sobie inną dużo lepszą firme bo tam to jedynie możesz garbia od noszenia płyt dostać i blatów ehh szkoda słów i brak ambicji KJK firma bez przyszłości i zasad

luka

od paru miesięcy jest dużooo lepiej z wypłatami i lepsza atmosfera panuje w pracy

Jones

Od 1300 do 1350

pracownik30

Ostatnio dużo się zmieniło w firmie na lepsze, kierownictwo wymaga, ale i umie docenić i rozmawiać z pracownikiem, są stali ludzie, dużo pracy i wypłaty znacznie się poprawiły

lolek

do gość 2 do czego miało się to tyczyć co napisałeś?? nie wiem czy wiesz ale w Polsce jest takie coś jak wolność słowa i każdy morzę sie wyrazić na forum jak chce i od tego jest to forum żeby inni ludzie którzy są zainteresowani pracom w tej firmie wiedzieli co się świeci i nie liczyli na nic więcej

gość 2

Psy szczekają, a karawana jedzie dalej. Widzę ze najwiecej do powiedzenia mają wywaleni z pracy. Jak można pracować w firmie w której jest tak żle trzeba iść do konkurencji i po problemie. Pracownik, już nekrolog szefowi przygotowałeś, podaj nazwisko pewnie załatwi ci podwyzkę. Wiele rzeczy mi wisi ale trzeba być ostatnim chamem, żeby takie rzeczy wypisywać jak ty.

lolek

Tak dostaniesz premie jak sobje sam w innej pracy wypracujesz a w kjk to mozesz jedynie garbja dostac i pelno objetnic bez pokrycia szkoda slow debilizm i idiotyzm tam jest TYLE W TYM TEMACIE KTO JEST MADY TO TAM DO PRACY NIE POJDZIE

lulek

Hahaha no właśnie 1800zl ekstra pensja biorąc pod uwagę, że 1355zl poprostu Ci się należy czy komuś się to podoba czy nie a reszta to są Twoje ekstra pieniądze za nadgodziny i premia więc proponuję przeliczyć to na godzinę nadliczbowych wychodzi ok 11 zl a gdzie premia?????bo nadliczbowych to troche tam jest.......

gość

Fajne mi ekstra człowieku jakim Ty świecie żyjesz??? Spójrz na swoją umowę i masz tam chociaż 1850 brutto, które Ci się należy? Bo z tego co wiem ze słyszenia to nie bardzo......więc tak naprawdę co tu masz tak ekstra???

zxzx

Kierownictwo woli cały czas zatrudniać kogoś nowego za marne pieniądze niż mieć stałą wykwalifikowana kadrę. Taka jest polityka tej firmy

były

jak każdy odejdzie może przyjdą po rozum do głowy, prędzej czy później tak będzie bo są i powstają konkurencyjne zakłady, dające większe możliwości.

Cały zakład pracy to jeden wielki chłam , niektórzy klienci narzekają , co wy widzie ć tej firmie to jakaś wielka pomyłka . pan łoskot jest chytry woli zwolnić dobrego pracownika niż dać mu parę groszy podwyżki Nie naienawidzę tej firmy , zwykła maszynka do wyzyskiwani ludzi , ochyda mam do niej negatywne uprzedzenie , Panie łoskot ma pan 67 lat i jest już Panu z górki , bądż Pan człowiekiem i daj Pan parę groszy podwyżki swoim ludziom , na tamtym świecie się one Panu nie przydadzą , a z tego co wiem jest Pan bardzo zamożnym człowiekiem , nie gryżie Pana trochę sumienie ..........

stolarz

Jestem klientem tej firmy i rzeczywiście chłopaków jest tam w ciągu roku więcej niż się dzieci w chinach urodzi

mag

jakie zmiany stawek?, jakie lepsze warunki? skoro z nadgodzinami i z premią ciężko żeby wyszło 1700- 1800zł, bo zawsze są jakieś wymówki. Zarobki nigdy się nie zmienią w tej firmie, dlatego taka duża rotacja i ciągle ktoś nowy. Każdy się śmieje bo wszyscy odchodzą do konkurencji pracować za godziwe pieniądze. I nikt nie wyleciał, nie musza nikogo zwalniać bo sami ludzie odchodzą.

krab

Na niskie zarobki chyba narzekają ci za których koledzy muszą nadrabiać. kilku takich pracowitych ostatnio chyba wyleciało z firmy. Obiektywnie chyba nie jest żle, zmiany stawek, nowe maszyny to łatwiej się pracuje i można przyzwoiciej zarobić.

węc

Dokładnie potwierdzam to co kolega pisze wyrzei firma szrot bez przyszłości dla ludzi

haha

oj pieprzysz głupoty koleś karzda sobota pracująca to niby nad godz i taki sam zarobek był 1450 no max 1500 miesięcznie więc nie pisz głupot i nie ściemniaj ludzi

KTOŚ

Zgadzam sie doskonale z tym co lopez pisze nawet się domyślam kim jest powiem tak firma totalny syf kasa mała dużo nadgodzin a wypłata 1450 to jest max chyba że umiesz się dobrze podlizać do szefa to da ci troche więcej CO TO JEST ZA UMOWA JEŚLI NAWET NIE JEST W NIEJ NAJNIŻSZA KRAJOWA TYLKO JESZCZE NIŻSZA BO WYNOSI 1300 BRUTTO TAKICH UMÓW TO JUŻ DAWNO NIE MA PRACODAWCA MÓWI ŻE DOBRZE ZNA KODEKS PRACY I WŁAŚNIE WIDAĆ TO PO TYCH UMOWACH I PO WYPŁATACH SZKODA SŁÓW NIE POLECAM NAJGORSZEMU WROGOWI TAKIEJ PRACY BEZ PRZYSZŁOŚCI

lopez

Pracowałem w KJK jakiś czas temu i powiem tak: NIE POLECAM. pracuje się po 9h, w soboty i w dodatku w kiepskich warunkach, do tego dochodzą jakieś śmieszne umowy. I wcale lepszy wynik i więcej nadgodzin w danym miesiącu nie przekładały się na wypłaty, dlatego ludzie się zmieniają i będa się zmieniac.

gośc

zgadzam się, właściciel bardzo sympatyczny człowiek, ale podwyżki o parę groszy by się przydały.

warunki pracy ok, szef bardzo miły i sympatyczny czlowiek,ale wyplaty powinny byc trochę wyższe.

fajera

Witam " panie lub pani " zdziwiony, bo każdy mógł umieścić ten wpis, jeśli pracujesz w KJK ponad 10 lat to na pewno się znamy, ale nie o to chodzi. Jeżeli chodzi o P. Łoskota czyli o właściciela KJK nie jest złym człowiekiem ale biorąc pod uwagę wynagrodzenia z innych firm o podobnej branży a szczególnie chodzi o hurtownię płyt na ulicy Górnej to wynagrodzenie 1350 zł. na rękę za 25 dni pracy a raczej jak to często bywało tzw, harówy i to najczęściej od godz. 8 do 17 to jednak za mało mając na uwadze utrzymanie rodziny, nawiasem mówiąc a raczej pisząc to musisz pracować na jakimś lepszym stanowisku jeśli nie narzekasz na zarobki w KJK bo większość pracowników z którymi się rozmawiało o zarobkach najczęściej była delikatnie mówiąc niezadowolona i nie trzeba mieć problemów z alkoholem lub by [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] albo obibokiem żeby tam nie pracować, trzeba mieć poczucie własnej godności i znaleźć sobie lepsze zajęcie za lepsze pieniądze w lepszej firmie tak jak ja. Pozdrawiam wszystkich szukających szczęścia w firmie KJK...

zdziwiony

Pracuje w KJK ponad 10 lat a pracowników z dużym stażem jest większość. Nie bronię właściciela, ale wiem że nie toleruje złodziejstwa, pijaństwa i obiboków dlatego takich pracowników zwalnia. Na kilkadziesiąt osób zatrudnionych, w roku odchodzi może jedna, dwie lub trzy są zwalniane. Więc jaka to wielka rotacja. Zarobki owszem w niektórych miesiącach są niższe, lecz nie takie o jakich piszecie i nie jest tak zawsze. Gdyby tak było jak piszecie to kto by pracował, wszyscy by odeszli. Wiem ze szef szanuje ludzi, ale niektórych się pozbył, więc można anonimowo się odegrać na forum

fajera

Pracowałem w KJK , pracodawca na obiecywał dużo ale jak przyszło do wypłaty to czasem można było się złamać , nie polecam nikomu chyba że ktoś lubi odrabiać pańszczyznę . pozdrawiam panie łoskot......

GOŚĆ

W KJK pracuje się po 9H (niby ta 9h jest nadliczbowa .....hahahaha) oprócz tego przynajmniej dwie jak nie trzy soboty bo nigdy nie ma kto przyjść a i tak pensja co miesiąc nie przekracza 1550 zł ŚMIECH NA SALI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Salcesson

Żenada, zarobki są tutaj nieobliczalne, tak naprawde nie wiesz ile w danym miesiącu zarobisz.

Wolontariat

Zarobki masakra dopłacali do najniższej krajowej...!!!

?

nie polecam

Wolontariat KJK

Jeśli ideą życia jest praca i jesteś w stanie przeżyć za wynagrodzenie od 1150 do 1400 PLN ( górny próg to już rzadkość) to praca dla Ciebie nie łudź się obietnicami o pensji 1600 PLN Rotacja jest coraz większa, ludzie sami odchodzą...:-(

ledzik

Duża rotacja pracowników skądś się bierze. W akcie desperacji można się przyjąć, ale nie liczyłbym na wysokie wynagrodzenia.

robo

Firma jak firma dużo robisz mało płacą.Szefostwo musi spłacić nowe auta więc pracownik robi za tak zwaną jałmużnę

Zostaw opinię o PPH ,,KJK” w Kielcach - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPH ,,KJK” w Kielcach