Bio Harmony Sp. z o.o.

03-301 warszawa

Opinie o Bio Harmony Sp. z o.o.

pracownikmagazynu

Nie wiem skąd wy bierzecie te teorie o wynagrodzeniu . Pracuję w tej firmie od 2 lat i nie słyszałem o stawce 10 zł za godzinę . Mam normalną pensję i nie znam nikogo kto miałby stawkę godzinową . Może mylicie firmy . Ta Bio Harmony zajmuje się dystrybucją zdrowej żywności . Może są to opinie sprzed 2 lat jak było jeszcze call center ?

Natalia

@pinerko a Ty jesteś pracownikiem Bio Harmony? Może Ty mógłbyś się odnieść do wcześniej postawionego przeze mnie pytania - czy zmiana minimalnej stawki brutto wpłynęła pozytywnie na wysokość wynagrodzenia pracowników tej firmy? Jak oceniasz swoje zatrudnienie?

Natalia

@Seto umowa zlecenie od tego roku kalendarzowego rownież jest obostrzona minimalna stawką brutto. Czy ta zmiana w polskim prawie, wpłynęła na warunki zatrudnienia w firmie?

Natalia

@Seto czy mówisz o stawce godzinowej netto, czy brutto? Czy stawka jest zależna od charakteru umowy, którą się podpisuje - czy mówisz o umowie zlecenie? Umowa o pracę zazwyczaj opiera się na zamkniętej kwocie gwarantowanej umową, za określony wymiar godzin?

Seto
@Natalia 25.07.2017 19:38

umowa o prace? hahahaha tam takiej nie ma jest zlecenie za 10zl/h. czujesz?? od zawsze powtarzalez ze jak sie ludzi ie szanuje to kiedys to sie zemsci predzej czy pożniej. Opinie maja fatalna i nic sie nie ucza bo nawet dzis spojrz - caly czas sie oglaszaja. cos jest na rzeczy - co nie :)

Seto

caly czas wisi ich ogloszenie juz bardzo dlugo bo jak ktos pisze ze da 10 zl to przyznajmy na dzisiejsze czasy to pensja ponizajaca. ni erozumieja ze zeby kogos miec na stale to trzeba zainwestowac. bolesny blad dzisiejszych pracodawcow. bylem i faktycznie to 10zl zatem o czym my mowimy

Komisariatka

Widzę jacy tam ludzie do pracy przychodzą.....typ..mama tata da jeść...i do pracy mam dwie lewe rączki. Jesli ktoś nie chce pracować - można normalnie zrezygnować. Firma zatrudnia wiele osób i kto chce zostaje - a jak wyżej - jest premia jest fajnie :D Chyba mamy czasy wejści ana rynek pokolenia "mama tata da" i to jest problem - pokolenie nieudaczników.

Anka16

Lok
@Anka16 24.05.2017 10:07
Hej , Pracuję od niedawna i wszystko wygląda ok. Jasne zasady, wynagrodzenie zgodne z umową, a nawet dodatkowa premia :)...

pracujesz????

dastan211

daj do siebie kontakt priv

Rudzielec

Popieram Mariolke ,pracuje 4 lata i nigdy nie miałam powodów do narzekania. Fajni ludzie ,miła atmosfera i pensje mam zawsze na czas.

Zena
@Rudzielec 27.01.2017 13:48

Pracujesz tam nadal??

pinerko
@Rudzielec 27.01.2017 13:48

komentarz tzw FAKE

Mariolka

Pracuje w Bio Harmony już ładnych kilka miesięcy. Nigdy nie miałam problemów ,pensje mam zawsze w terminie i dodatkowo mam świetnych pracodawców. Uwielbiam rodzinną atmosferę która u Nas panuje. Zarobki są bardzo ok. Polecam :)

Amadeusz

Byłem na rozmowie ,zarobki mi nie odpowiadały i rodzaj umowy też. Jedyne co było fajne to czarnula na recepcji która wydawala sie zorientowana i przyjemnie się na nią patrzylo to tyle.

amigo

Hej, wiecie jakie są średnie zarobki u nich? Pozdrawiam

Witam! Ktoś ma jakieś nowe sprawozdania na temat Bio Harmony Sp. z o.o., bo nie wiem co u nich słuchać. Czekamy na newsy od pracujących.

dastan211

czesc daj do siebie kontakt bo wlasnie zaczelem w prace w bio harmony ale niewiem czy ja kontynuowac bo wszystko stoi tam na glowie chcialem sie dowiedziec od ciebie kilka informacji

leonidas211

czesc prosze o kontakt bo chialem dowiedziec sie paru informacji na temat firmy bio harmony zaczelem wlasnie tam prace ale na pierwszy rzut oka widac ze tam wsystko stoi na glowie chcialem sie z toba skonsultowac na temat tej firmy

Zostaw opinię o Bio Harmony Sp. z o.o. - 03-301 warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bio Harmony Sp. z o.o.