Coleman Research

Gdańsk

Opinie o Coleman Research

zainteresowana

Angielski biegly, rosyjski w sumie tez (moze do drobnego odswiezenia), studia ekonomiczne, 10 lat doswiadczenia (sektor przemyslu high-tech) - znajdzie sie dla mnie miejsce? :) Potrzebuje zmiany!!!

@zainteresowana 04.05.2017 21:25

zapraszam na rekrutacje - prosze wyslac swoja aplikacje przez strone colemanrg.com powodzenia i mam nadzieje do zobaczenia

CRP

Drobne sprostowanie - doświadczenie analityka nie jest wymagane, wystarczy ze doskonale znasz j. angielski i ewentualnie inny język obcy.

pari
@CRP 11.04.2016 08:39

"wystarczy". Doskonała znajomość języka to cięzka sprawa. Praktycznie całe życie nauki i wyjazdy aby ogarnąć jak wygląda używanie go w praktyce. Mam nadzieję , że kasa przynajmniej odpowiada wymaganiom

CRP

Proces rekrutacyjny wciaz trwa. Jezyki skandynawskie nie sa wymagane. wystarczy ze znasz biegle język angielski oraz inny europejski.

zainteresowany

A ktoś już odbył cały proces rekrutacyjny? Może wiadomo jakie wynagrodzenie oferują?

ktoś

Rekrutacja na stanowisko Analyst jest wciąż aktualna.

Zostaw opinię o Coleman Research - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Coleman Research