Opinie o Centrum Motoryzacyjne Auto Plus Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Centrum Motoryzacyjne Auto Plus Sp. z o.o., jak również Klientów firmy. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Centrum Motoryzacyjne Auto Plus Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Motoryzacyjne Auto Plus Sp. z o.o. w Gdańsk

BG
Użytkownicy czekają na odpowiedź 39 dni.

Ta firma to jakiś kompletny dramat. Czy pan prezes nie widzi tego jak jedna pani rozwala cały ten system? Pani M. niszczy tą firme od środka. Każdy to widzi, ale nikt nie zareaguje. Ludzie są zdemotywowani,zastraszani kompletny,codzienny (usunięte przez administratora) W innej firmie poleciałaby w 1 dzień. Rotacja jakich mało. Przyjmowani są ludzie z łapanki, pojęcia nie mający o samochodach.Nie polecam nikomu. Strzeżcie się tej złej aury.

PS

Racja ta firma to dramat. Ale nie przez pania M tylko przez prezesa, ktory sam rzadzi firma sterujac Pania M, ona wykonuje jedynie polecenia. Sama nie może nawet niczego podpisac i podjac decyzji. Prezes podpisuje nawet wszystkie faktury i sam kilka przelewy. Ksiegowosc sie z tego nawet smiala. Zresztą swiatem prezesa sa kamery. Pani M jest wymagajaca ale tez pomocna i ja tam jej wspolczuje bo latwo babka z Panem A nie ma.

xyz Nowy wpis

panie prezesie proszę się rozliczyć z obietnic i pieniędzy! Nie idźcie tam pracować! Prezes nie szanuje ludzi i tylko każe dyrektorom zbierać haki żeby nie płacić. Brak szacunku do ludzi i na sile szukanie i tworzenie na pracowników złych papierów. Odklej się człowieku od kamer!

PS

Ona
@PS

Ale jaja to już jest na maksa żenada że firma sama sobie robi takich wpis a tak naprawdę jedna osoba która próbuje się teraz wybielać. Pomocna bardzo ale w odchodzeniu z tej firmy. Szkoda słów.

BT
@PS

To nie ch się zwolni i spowoduje, że atmosfera się na pewno polepszy!!!!

PsPs
@PS

Zgadza się, Pani M robi wszystko aby pomóc pracownikom , dodatkowo w tym wspiera ją jeszcze jeden Pan M , , prezes do wymiany , absolutny brak wyczucia , pojęcia o świecie oprócz swoich kamer na których szuka byle czego aby tylko pracownikowi nie wypłacić wszystkich pieniędzy, nie polecam.

PZ
@PsPs

Brak słów..pomaga pracownikom? Ciekawostkia.może zapytajmy Beatke i chłopaków co odeszli

Rany Nowy wpis
@PZ

Patrycja znajdź prace i przestań hejtować ;-)

TM Nowy wpis
Kandydat

Obecną sytuacja w firmie jest na tyle zła, że zaczynają pojawiać się bardzo złe komentarze na stronie Google od potencjalnych Klientów, niestety ludzie z łapanki, więc mają prawo nie mieć wiedzy, nie ma już kto ich uczyć, bo wszyscy, dzięki którym salon działał już nie pracują, a jedna kompetentna osoba w całym dziale sprzedaży w dodatku w dziale samochodów dostawczych nie jest w stanie robić wszystkiego. Pytanie do Dyrekcji i Zarządu, jak jeszcze długo nie będą mieć krzty szacunku do osób dzięki którym ta firma jeszcze się utrzymuje.......

Czy pracodawca Centrum Motoryzacyjne Auto Plus Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

@Pytanie

nie.

Odpowiedź Nowy wpis
@Pytanie

Tak motywuje ale do szybkiego odejścia.

Rozmowa kwalifikacyjna
Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Centrum Motoryzacyjne Auto Plus Sp. z o.o.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Doradca ds. Sprzedaży Samochodów?
logo firmy C# Developer
WESP - We Support Performance
Wyślij CV
logo firmy Customer Service Representative with German (m/f/d)
TELUS International Europe
logo firmy ZDALNY Key Account Manager
GoWork.pl
(472 opinii)
Aplikuj na wiele ofert

Centrum Motoryzacyjne Auto Plus Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko Sprzedawczyni. Czy ktoś wie, jaki dokładnie jest zakres obowiązków?

RC
Kandydat
@Administrator

Kolezanko uwierz mi, że szkoda czasu i nerwów dla tej firmy, kadra ,, zarzadzajaca'' nie mająca szacunku dla drugiej osoby, (usunięte przez administratora) wieczne kary, zastraszanie, kilku innych dealerów w Trójmieście szuka tam się rozejrzyj.

PZ
@RC

W punkt. Dokladnie tak jak piszesz. Brak szacunku do drugiego czlowieka, odgorne traktowanie, kary jak w (usunięte przez administratora). Dodatkowo wulgaryzmy i nieuczciwosc.

Majkel

Byłem, nie polecam. Zapytajcie chłopaków z branży to wszystko Wam dokładnie powiedzą.

BG
Użytkownicy czekają na odpowiedź 39 dni.

Jakich pytań można się spodziewać podczas procesu rekrutacyjnego w Centrum Motoryzacyjne Auto Plus Sp. z o.o. na stanowisko Mechanik Samochodowy?

dawny Pracownik PTHM Auto Plus

czy to ta sama forma co Auto Plus na ul. Hallera 132?? Bo na Hallera pracowałem kilka lat... gdy kierownikiem sprzedaży była Pani Bocheńska

Łukasz

Jak atmosfera w firmie? Dobrze się pracuje ?

Wlodi
@Łukasz

(usunięte przez administratora) Kompletny brak szacunku do pracowników. Metody zarzadzania jak za komuny. Wyzysk, (usunięte przez administratora)Szkoda czasu i zdrowia na to miejsce.

Marek
@Wlodi

Zaniepokoił mnie Twój komentarz. Możesz podać jakieś przykłady, które potwierdzą, że rzeczywiście atmosfera nie należy do najlepszych? W szczególności stwierdzenie o wyzysku jest niepokojące, więc proszę o uzasadnienie.

Kamil

@Zbigniew Możesz dodać coś do swojej opinii? Chyba, że to konkurencja tak pisze.

Zbigniew

Niezadowolony - masz słuszną rację omijać ich szerokim łukiem .

Pracowałem w Auto Plus przez długi czas, polecam firmę pod względem atmosfery w pracy, jest na prawdę fajna. Wymaga się jak w każdej pracy , co do zarobków są adekwatne do wykonywanych obowiązków . Ja polecam !

ANONIM
@Były pracownik

Zgadzam się z tą opinią.

Agata

@BARTAN, piszesz, że po godzinach Centrum Motoryzacyjne Auto Plus oferuje swoim pracownikom szkolenia przez internet. Czego konkretnie dotyczą te szkolenia? Jakie tematy są na nich poruszane? Czy są przydatne do pracy w tej firmie? @Tomi, rozwiń proszę swoją wypowiedź. Pozostawia ona wiele pytań.

BARTAN

Benefity? Chyba jeszcze zabiorą. Szkolenia? Żadne.. aa moment możesz sobie zrobić przez internet kursy w domu po godzinach. Zatrudnienie najlepiej na własnej działalności(w przypadku rozwiązania współpracy przez pracownika kara finansowa). Umowa o pracę owszem ale zarobek.....

Tomi

Szał zarobkowy 2200 na reke. Mozna by było ksiazke napisac ale szkoda nerwów

Jak wygląda praca w Centrum Motoryzacyjne Auto Plus Sp. z o.o.? Czy osoby zatrudnione w firmie mogą liczyć również na pozapłacowe benefity? Napisz, jak przedstawiają się warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie. Twoja opinia może okazać się bardzo ważna!

AutorPostaWyżej

Moja opinia została napisana w wyniku emocjonalnego impulsu w związku z nie dogadaniem sie z Panem Szymonem. Opinia jest nie zgodna z prawda, prosze o nie sugerowanie się moim emocjonalnym impulsem. Na chwile obecna komentarz został juz zgłoszony administratorowi do usunięcia, natomiast ja ze swojej strony przepraszam za wystawienie błędnej opini. - Autor posta wyżej.

Zawiedziony

W pazdzierniku miałem nieprzyjemnosc odwiedzic.... Niedokonczone prace budowlane (smiech na sali), zakurzone samochody, wiercenie i szpachlowanie przy klientach. O posepnych mitach serwisu już nie wspomne. Na Jeepie był JEDEN sympatyczny chłopak, SAM NA CALY SALON!!!!!!

Niezadowolona

Byłam pracownikiem tej firmy. Jeżeli chodzi o ludzi to ok poza Panem B.W. . Zero wsparcia ze strony kadry zarządzającej. Wręcz przerażający klimat panujący w firmie, zastraszanie pracowników poprzez kary finansowe za dosłownie wszystko. Przedmiotowe traktowanie to mało powiedziane , zero szacunku dla pracowników. Nie polecam

Zawiedziona
@Niezadowolona

Niestety to prawda. Kadra zarządzająca patrzy bardzo krótkowzrocznie, proponuje pracę opartą o założenie własnej działalności a nie umowy o pracę. Umowa ma wiele obwarowań włącznie z karami finansowymi, zakazami etc. W firmie chyba panuje taki "wyścig szczurów" zero współpracy zespołowej.

Stały bywalec
@Zawiedziona

Tak to prawda ,zatrudniając na umowę opartą na zasadzie własnej działalności pracodawca wykorzystuje pracownika do pracy ponad tygodniowy nominał ,oczywiście nie wynagradzając za to ,bardzo często stosuje kary finansowe .Praca ponad 9 godzin codziennie plus soboty to norma.Szkoda że Inspekcja unika tej firmy.Bo wizualnie jest ok,a w srodku lepiej nie mówić.

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Motoryzacyjne Auto Plus Sp. z o.o. - Gdańsk

Centrum Motoryzacyjne Auto Plus Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Potokowa 15AC
    80-283 Gdańsk
  • NIP: 5840357913 KRS: 0000089470

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Centrum Motoryzacyjne Auto Plus Sp. z o.o.