Opinie o GEZET Sp z o. o. w Gorzów Wielkopolski

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników na temat firmie GEZET Sp z o. o., i Klientów firmy. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie GEZET Sp z o. o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GEZET Sp z o. o. w Gorzów Wielkopolski

greg

Kupiłem nowy samochód Hondę HRV Sport z wgniotem na drzwiach. Spredawca tak szybko wydał auto, że nie zauważyłem usterki(Szczecin). Po naprawie są już dwa wgnioty. Nikomu nie polecam tego sprzedawcy. Z serwisu nie skorzystam bo nie mam do nich zaufania.

pytający

Skoro siedzisz tam kilka lat i nie dostajesz pieniędzy, to czemu nie zmienisz pracy???

pytający

Bąk
@pytający

Taka Prawda za 10 lat pracy dostałem nawet nie od szefa tylko od podrzędnego pracownika bombonierkę kupioną na szybko w drogerii R 6x6 czekoladek żenada ,

Były Gezeciarz
@Bąk

Firma nie szanuje pracowników , ucinają podstawę pomimo wykonanego planu , zwalniają jak chcą , płaczą że pieniędzy nie ma a kupują hurtownię materiałów budowlanych , inwestują w apartamenty nad morzem , a pracownikowi premii 500 zł utną . W całej sieci marketing to żenada, zero informacji o promocjach , zero wkładu w szerszy zasięg promocji . Pracować robić plany ale brak pełnej gamy modeli samochodów, serwis najdroższy w regionie przy niskiej wykrywalności usterek . Obsluga i kierownicy robią co mogą ale jeśli nie ma wsparcia zarządu to nic nie są w stanie zrobić. Brak inwestowania w narzędzia na serwisie i wykwalifikowanych mechaników . Słabe zarządzanie kadry managerów . Jeszcze nie znam kogoś kto odszedł lub został zwolniony i ma sentyment .

anonim Nowy wpis
@Były Gezeciarz

Zgadzam się z tobą w 100%. Zwalniają jak leci, a później szukają nowych osób do pracy. Nie polecam tej firmy.

Michał Stankiewicz Nowy wpis
Klient

W placówce nazywającej się Serwisem Autoryzowanym Opel miałem dwie wizyty, żadna z nich nie zakończyła się pomyślnie. Umówić się na jakąkolwiek wizytę jest bardzo ciężko, bo można dzwonić dwa dni, a i tak nie można się doczekać telefonu zwrotnego. Byłem umówiony w celu akcji serwisowej klapy bagażnika w Oplu Insigni. Przy pierwszej wizycie zostały rzekomo przeczyszczone odpływy wody w dachu i sprawdzony moduł sterujący klapy. Stwierdzono i powiedziano mi, że jest sprawny, co wykluczało dalsze kroki akcji serwisowej, którymi były wymiana modułu i programowanie. Logiczne, bo po co wymieniać sprawne na nowe. Zaproponowano mi, żebym umówił się na kolejną wizytę, na której zdiagnozują błąd, który wyklucza działanie klapy bagażnika. Zgodziłem się. Po miesiącu oczekiwania udałem się na taką wizytę, na której stwierdzono, że uszkodzony i naprawiany był moduł klapy bagażnika. Próbowano mi wmówić, że naprawiałem go na własną rękę, nie udało się, więc zgłosiłem się do nich. Przystałem na to, że był naprawiany, bo został mi pokazany, lecz dopiero za drugim razem. O naprawie nic nie wiedziałem, a nawet gdybym wiedział, to nie poszedłbym po pomoc do serwisu, bo i tak zostałbym odesłany z kwitkiem i wstydem przed ludźmi tam pracującymi. Następnie próbowano mi wmówić, że moduł nie był zalany, tudzież nie kwalifikuje i nie kwalifikował się do wymiany za pierwszą wizytą. Po drugiej wizycie już nawet nie chodziło mi o wymianę, bo i tak by go nie wymienili, tylko o udowodnienie Pani z recepcji i Panu "mechanikowi", że owy moduł nosi ślady zalania (śniedzi i plam). Pan zajmujący się reklamacjami, stwierdził, że jest i był zalany, ale w takiej sytuacji jaka miała miejsce i tak nic nie zdziałam. Jedyny człowiek, który kulturalnie podszedł do klienta, wytłumaczył na spokojnie, podziękował, przeprosił i przekazał, że nie ma pojęcia, czemu jego koledzy nie przekazali mi na pierwszej wizycie o niedziałającym module i śladach zalania. Wydane około 300 zł i zmarnowane około 3h na to, żeby dowiedzieć się, że moduł był sprawny za pierwszym razem, a za drugim już nie. Nie polecam i będę omijał ten "serwis" szerokim łukiem.

m j-k z Chojny Nowy wpis
Klient

Kompetentna i profesjonalna obsługa przez Pana Konrada Kozłowskiego !!! :) Bardzo sympatyczna i kompetentna Pani Małgosia !!! Wielkie dzięki za wszystko ! Polecam ten Salon !

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 42 dni.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu GEZET Sp z o. o.?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Jola
Klient

Witam I zarazem przestrzegam z korzystania z serwisu Hyundai w Gorzowie Wlkp Psują a nie naprawiają Samochód przechodzi serwis roczny i nie informują ze jest wyciek a jak pokazałam zdjęcie to stwierdzili faktycznie tylko po co go myli Ludzie przed każdym serwisem musicie pojechać na podnośnik i do prywatnego zaufanego mechanika aby on sprawdził samochód a tam trzeba pojechać aby tylko zapłacić A przegląd lakieru za który się płaci dodatkowo to robią na brudnym samochodzie Masakra przestrzegam mi popsuli samochód a nie naprawili i ciagle zapraszają aby zobaczyć tylko co?Aby dalej coś innego popsuć Nie oszczędzajcie jedzcie do innego serwisu jak jest jakiś problem bo tu będzie wiekszy

Kazik

Czy firma oferuje stroje robocze?

greg

KbKs
@greg

To pewnie te po gradobiciu nie do końca zrobione w zeszłym roku było ich jakieś 400szt w tym trochę mniej hmm ciekawe czy informują o tym klientów ?

Ile jest zmian w GEZET Sp z o. o.?

Gezetowicz
@Pytanie

w zasadzie jedna od 9 - 17

Bartosz

Co słychać w firmie? Tak dobrze się pracuje i nie ma juz chęci do pisania?Warto starać się o pracę?

Edyta

W sieci pojawiła się informacja, że GEZET Sp z o. o. poszukuje księgowej - czy ktoś z forumowiczów może podzielić sie informacjami na temat tego stanowiska? Jakie warunki zatrudnienia są gwarantowane? Jak wygląda kwestia wynagrodzenia? Każda merytoryczna informacja będzie cenna dla osób, które są w trakcie poszukiwania pracy.

mmm

To jeszcze lepiej jak masz umowe cywilno prawna, bo nie obejmuja ce w niej jakies 2tygodniowe okresy wypowiedzenia i inne zobowiazania, odchodzisz i tyle

pracujący

Jak miło sobie prowadzicie konwersacje, ja pracuje już tam kilka lat i wiem jak to wygląda od środka , sami zobaczycie jak trzeba się na orać a póżniej dostać uścisk dłoni dyrektora to będzie wasza premia .( i poklepanie po plecach :)) .

alfastar

aplikuj i nie czytaj, co pisze ten "pracownik". pewnie go zwolnili, bo sie opier.... a teraz sie mści.

Tylko nie wszyscy wiedzą iż za jakiekolwiek szkolenia samemu sobie płacą a po za tym mogą sobie pomarzyć o urlopie płatnym :) więc nie pisz pierdół jak się nie znasz !. Pomyśl troszkę i zastanów się dlaczego tak robią ?? .

Pracowałem tam kilka dni bez umowy kazali zakładać firmę a jak nie to wynocha więc dałem sobie spokój na samym początku . Jeżeli ktoś lubi tracić czas i nerwy firma zaprasza jeleni!.

NOBODY

Przepraszam, co można wypracować? Ha ha!!!No bez żartów proszę to portal na który podobno miały być umieszczane informacje gdzie warto a gdzie nie warto..... to nie jest portal reklamowo-werbunkowy.

Kamil

Witam. Czego się spodziewać po stanowisku Asystentka Działu Serwisu. Mam rozmowę w najbliższym czasie.

Z tego co wiem, to osoby zostały zwolnione z powodu reorganizacji firmy. Gezet przeinwestował kasę i postanowił zwolnić parę osób. Firma stwierdziła że nie należy się premia za poprzedni miesiąc zwolnionym pracownikom. Pozostałych pracowników zmusiła do przejścia na samozatrudnienie. Wysoko postawiony pułap premiowy. Przy słabszych miesiącach premie ciężko uzyskać.

obserwator..
@pracownik

Nie przeinwestowali tylko szukają oszczedności być może niedługo nastąpny salon.

Anioł

Ja osobiście się zwolniłem z tej firmy , miałem dosyć już tego bałaganu i chaosu jaki tam panuje (usunięte przez administratora)

nik

zAutu i 5,10,15 i Piotrek, Łukasz może niech coś napisze osoba, która została zwolniona tak normalnie z odprawą z podziękowaniem, z rozliczeniem się no i która miała wypłacone zaległe premię i nagrody... fajnie jak by ktoś taki był i coś napisał.

Zostaw merytoryczną opinię o GEZET Sp z o. o. - Gorzów Wielkopolski

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

GEZET Sp z o. o.
1.8/5 Na podstawie 96 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Kasprzaka 1