GEZET Sp z o. o.

Gorzów Wielkopolski

Opinie o GEZET Sp z o. o.

Edyta

W sieci pojawiła się informacja, że GEZET Sp z o. o. poszukuje księgowej - czy ktoś z forumowiczów może podzielić sie informacjami na temat tego stanowiska? Jakie warunki zatrudnienia są gwarantowane? Jak wygląda kwestia wynagrodzenia? Każda merytoryczna informacja będzie cenna dla osób, które są w trakcie poszukiwania pracy.

mmm

To jeszcze lepiej jak masz umowe cywilno prawna, bo nie obejmuja ce w niej jakies 2tygodniowe okresy wypowiedzenia i inne zobowiazania, odchodzisz i tyle

pytający

Skoro siedzisz tam kilka lat i nie dostajesz pieniędzy, to czemu nie zmienisz pracy???

pracujący

Jak miło sobie prowadzicie konwersacje, ja pracuje już tam kilka lat i wiem jak to wygląda od środka , sami zobaczycie jak trzeba się na orać a póżniej dostać uścisk dłoni dyrektora to będzie wasza premia .( i poklepanie po plecach :)) .

alfastar

aplikuj i nie czytaj, co pisze ten "pracownik". pewnie go zwolnili, bo sie opier.... a teraz sie mści.

Tylko nie wszyscy wiedzą iż za jakiekolwiek szkolenia samemu sobie płacą a po za tym mogą sobie pomarzyć o urlopie płatnym :) więc nie pisz pierdół jak się nie znasz !. Pomyśl troszkę i zastanów się dlaczego tak robią ?? .

Pracowałem tam kilka dni bez umowy kazali zakładać firmę a jak nie to wynocha więc dałem sobie spokój na samym początku . Jeżeli ktoś lubi tracić czas i nerwy firma zaprasza jeleni!.

NOBODY

Przepraszam, co można wypracować? Ha ha!!!No bez żartów proszę to portal na który podobno miały być umieszczane informacje gdzie warto a gdzie nie warto..... to nie jest portal reklamowo-werbunkowy.

Kamil

Witam. Czego się spodziewać po stanowisku Asystentka Działu Serwisu. Mam rozmowę w najbliższym czasie.

Z tego co wiem, to osoby zostały zwolnione z powodu reorganizacji firmy. Gezet przeinwestował kasę i postanowił zwolnić parę osób. Firma stwierdziła że nie należy się premia za poprzedni miesiąc zwolnionym pracownikom. Pozostałych pracowników zmusiła do przejścia na samozatrudnienie. Wysoko postawiony pułap premiowy. Przy słabszych miesiącach premie ciężko uzyskać.

obserwator..
@pracownik 20.12.2014 19:36

Nie przeinwestowali tylko szukają oszczedności być może niedługo nastąpny salon.

Anioł

Ja osobiście się zwolniłem z tej firmy , miałem dosyć już tego bałaganu i chaosu jaki tam panuje (usunięte przez administratora)

nik

zAutu i 5,10,15 i Piotrek, Łukasz może niech coś napisze osoba, która została zwolniona tak normalnie z odprawą z podziękowaniem, z rozliczeniem się no i która miała wypłacone zaległe premię i nagrody... fajnie jak by ktoś taki był i coś napisał.

administrator

wpisy naruszające Regulamin są usuwane z Serwisu, $4 pkt.4: "Niedopuszczalne jest umieszczanie w Serwisie, przekazywanie za jego pośrednictwem w tym także w ramach Forum oraz Bloga, treści i materiałów tekstowych, graficznych, dźwiękowych sprzecznych z obowiązującym prawem i zasadami współżycia społecznego, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc, nakłaniających do popełnienia przestępstwa, jak również treści wulgarnych, ordynarnych, uznanych powszechnie za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe, naruszających dobra osobiste, a także nieuprawnione korzystanie z cudzego wizerunku, naruszające dobre obyczaje i zasady netykiety oraz wszelkich działań, które narażałby na odpowiedzialność prawną Serwis lub mogłyby wyrządzić mu szkodę."

najlepszy z najlepszych

Na niekorzyść f-my gezet wpływa również sam fakt, że wiele starszych, bardzo logicznych i trafionych aczkolwiek niekorzystnych komentarzy została usunięta. W złych wypowiedziach zawiera się wiele prawdy (znam f-mę z autopsji), ale płacą za usuwanie negatywów. Dlatego też uważam, że administrator lub właściciele go_work nadszarpnęli bezpowrotnie zaufanie, jakim do tej pory darzyli ich poszukujący pracy (z tego co pamiętam, pierwsze negatywy sięgały 2007 roku). F-ma GEZET... jednym słowem ŻENADA

zAutu

nie jestem i nie bylem pracownikiem tej firmy, ale po tych wpisach widac jedynie slaba wiarygodnosc komentujacych. szkoda bo portal w zalozeniu mial byc wymiana informacji i opinii a to co sie tu wpisuje to gorzkie żale bylych pracownikow, ktorym najbardziej zalezy na zrobieniu chyba zlej reklamy, bo i tak nie wroca do rpacy.

klient

Ile razy potrzebuję części do Gezetu to słyszę albo kolegi nie ma bo już skończył prace lub wyjechał a dodzwonić się to graniczy z cudem ,po 5 razie zrezygnowałem i zamawiam części w Poznaniu bez problemu dobry kontakt i chociaż ktoś jest !!!.

...NOBODY...

Jasne!!! Teraz wypowie się ktoś z "ZARZĄDU" oczywiśnie jako pracownik (OBECNY) jak to jest zajefajnie, jaka to praca w prężnym, młodym zespole, jak to wszyscy są zadowoleni (broń boże nie zastraszeni) i wspaniale zarabiają, a przed nimi otwierają się jeszcze przewspanialsze horyzonty, no jednym słowem RAJ na żywca... buhaha!!!!

5,10,15

Olek co ma piernik do wiatraka ?? Doradca Handlowy nie musi znac prawa Ohma zeby sprzedać obojetnie co. Uwierz mi ze techniki sprzedaży nie opieraja sie na fizyce. Ale skoro jestes Inżynierem to na pewno znasz sie na sprzedaży i prawo Ohma oraz Pascala w tym Ci pomaga to powodzenia. Nie dziwi mnie fakt ze wszyscy BYli pracownicy narzekają. A może wypowie sie jakiś OBECNY pracownik. Jak to faktycznie jest.

Nice

Bo pierwsze trzy miesiące jesteś na okresie próbnym umowa śmieciowa a pózniej jesteś postawiony pod ścianą i masz wybór albo zakładasz firmę albo wypad z pracy !!!.

Nice

Gezet przyjmuje ludzi ale trzeba mieć swoją działalność wiec jak masz firme wal jak w dym he he . Były pracownik M ma racje co napisał wszystko okaże się już nie długo.

..NOBODY...

też jestem "byłym" i zgadzam się ze zdaniem 91011, nie można w ten sposób oceniać ludzi, którzy tam jeszcze zostali, fakt - następuje negatywna selekcja ale nie można pakować ludzi do jednego koszyka, nie można ich obrażać...pracują jak potrafią, potrafią co potrafią, często wiele, tego co się tam dzieje i jaka jest polityka firmy - cóż komentować nie będę, niczego to nie zmieni.

Witam, nie zgodzę się w pełni z w/w opisem tzn. personelu i ich doświadczenia, w dużej mierze doświadczenie jest, ale kłody rzucane przez pracodawcę-pracownikom powodują ich niechęć do dalszej pracy do: cyt."pasji do motoryzacji" o której pisze "kolega",a to jest kolosalna różnica więc radzę przemyśleć przelewane słowa bo nikt nie lubi być okradany z zarobionych PLN co właśnie ostatnio miało miejsce i rozpętało ... trudne sprawy tutaj nie mają nic do znaczenia, pozdrawiam osobę o nicku były pracownik ZG tak się nie robi, nie tędy droga.

Były pracownik ZG

Widzę, że nic się nie zmieniło w grupie Gejzer. Nie pracuje tam już od pewnego czasu i myślałem, że poszli po rozum do głowy ale jednak NIE. Budowanie branży samochodowej zaczyna się od personelu, w przypadku gezetu od budowaniu nowych salonów bez prawdziwych ludzi z branży. Zielona Góra i Gorzów to małe miasta a gezet już ma bardzo złą opinię jako pracodawca. Ludzie ceniący swoją wiedzę nie będą chcieli zatrudniać się w takich salonach. Wszystko to odbije się na klientach bo to oni przyjeżdżają do salonu zostawić swoje ciężko zarobione pieniądze. Przykre jest to że, dzieje się to kosztem klientów a nie mamy wyboru innych salonów marki. Zatrudniani są pracownicy bez wykształcenia inżynierskiego, małpe można wyszkolić do schematów ale nie wiedzy i pasji do motoryzacji. Wszyscy ludzie z doświadczeniem omijają szerokim łukiem grupę gezet. O traktowaniu personelu zarobkach można mówić w kółko ale nie o to chodzi. Praca jak praca albo się przykładasz albo olewasz. Nikt nikogo na siłę nie trzyma. Mechanika samochodowa to szeroki dział wiedzy i tylko prawdziwy personel z doświadczeniem i pasja będzie potrafił rozwiązywać "trudne" sprawy. Tego personelu w grupie Gezet już praktycznie BRAK. Amen.

Nice

żegnaj Marek Gorzów Wlkp.

Zegar

Teraz czas pokaże jak ZARZĄD był przygotowany na efekty swoich działań i jak się przed tym zabezpieczył, kwestia czasu, to życie zweryfikuje te posunięcia.

Szkoda czasu

Szkoda czasu na wpisy opisujące co się dzieję w (usunięte przez administratora)GEZET- i tak wpis usuną

678...

Znowu f-ma Gezet pokazała, że nie liczy się z pracownikami, którzy "tyrali" dla nich(usunięte przez administratora) przykre, kiedy to się skończy ... ?

młodygiewny

(usunięte przez administratora) Nie ma jak sprawdzanie granic ludzkiej wytrzymałości.

kolejne redukcję etatów

Dzisiaj Zielonka pożegnała najlepszego doradcę serwisowego!! Super firma !!

RICO

Zwolnienia (redukcje) etatów u tego pracodawcy będą dalej , większość pracowników już sobie szuka nowej pracy. Ja sam już szukam bo nie zna się dnia ani godziny jak się dostanie wypowiedzenie. Tak jak to ostatnio zrobili bez żadnych skrupułów !!!!!!!!!!!.

administrator

Początkowo obietnice "złote góry",(usunięte przez administratora)nie polecam, lepiej uniknąć tego wszystkiego, czyli niepotrzebnych nerwów i stresu, którego nikt nam nie zwróci ...

Michel

Grupa Gezet zrobi kolejne redukcje etatów i tak się dogadają z pracownikami ,(usunięte przez administratora)tak się traktuje pracowników w Gezecie od wielu lat !!! . Więc radziłbym się zastanowić nad współpracą z tego typem pracodawcą . Oczywiście nie wygodne komentarze są kasowane , aby za dużo ludzi nie wiedziało co sie tam dzieje ...

TAK SOBIE MYŚLĘ

Poszli po rozum do głowy?! Proszę mi uwierzyć rozum to "Oni" mają i w brew pozorom całkiem niezły, przynajmniej część z "Nich" a że wykorzystują go tak samo jak swoich pracowników? Nic dodać nic ująć, ktoś wyżej napisał, że to pracujący ludzie tworzą firmę, zgadzam się z tym, tu niestety właśnie ci ludzie zostali załatwieni "na cacy", powoli, spokojnie, bez ludzi nie ma firmy a tym bardziej jej wysokiej pozycji w rankingu. Bo to ludzie pracują na pozycję - lub, jeśli się ich tak załatwia, przestają to robić.

red

Może jednak poszli po rozum do głowy, bo próbują się dogadać z pracownikami. Zobaczymy co to będzie...

ogłuszony

odp do jola - 2014-07-11 21:40:32 Księgowość odradzam z tego co słyszałem to zarabiają marne grosze , no poza Główną księgową bo ta podobno całkiem nieźle i wygląda na to, jak by się na niczym nie znała , bo zawsze odsyła wszystkich do niższych szczeblem księgowych, albo dzwoni gdzieś i pyta jak coś tam trzeba zrobić, (usunięte przez administratora)

obserwator

Witam wszystkich pracowników firmy Gezet Nie dajcie się nabijać w butelkę przez kierowników dyrektorów itp. Na waszej pracy dorabiają się, dla pocieszenia też pracuje w salonie samochodowym i sytuacja jest podobna tylko praca i zero poszanowania. Może jak taki moloch jak Gezet padnie to inni zobaczą że trzeba dbać o pracowników. Firma to nie budynek czy szef FIRMA TO LUDZIE KTÓRZY TAM PRACUJĄ. Jestem z wami pracownicy.

pytający

Czegoś tu nie rozumiem na zewnątrz firma "tygrys" z Gorzowa" piękna i pachnąca", a w środku sza*bo ? . Źle to wyglada. Te artykuły zniechęcają nawet do podniesienia d*py z fotela . A co dopiero składać CV.

pracuś

Faktyczne podejscie do pracowników fatalne , zero poszanowania.

żona z dziecmi

Jestem w szoku! Tak to wszystko pieknie wyglądało..super praca z nienajgorszymi zarobkami. Czlowiek pracuje cały m-c i w dniu wyplaty premii dowiaduje sie ze premi nie bedzie badź bedzie duuuzo mniejsza..a za miesiac byc moze i wcale jej nie bedzie... Motywacja wspaniala..nic tylko trzeba szukać nowej pracy...

zainteresowany

Panowie umowę o pracę każdy podpisywał i chyba czytał, problem w firmie i wielkie halo .

SUMIENIE
@zainteresowany 16.07.2014 22:09

Posłuchaj "zainteresowany" a Ty kim jesteś, że masz prawo się wypowiadać? Pracujesz tam? Dobrze Ci płacą? DALEJ tak DOBRZE Ci płacą? a może to "gwiazdor" marketingu tak próbuje podreperować reputację firmy?

Zgadzam się z opisem "red", jak osoba o nicku "jest ok" może wypisywać takie brednie; takie działania f-my w stosunku do swoich pracowników jest karygodne !!! ciekawe jakie straty by zaistniały, gdyby pracownicy - wszyscy pracownicy nie przyszli na swoje stanowiska, kto by przynosił zyski???, a ogólnie to czysta przesada z budowaniem tych wszystkich koncesji - pazerstwo, jak widać z w/w opisów może skończyć się źle dla całego zarządu, który podejmuje takie decyzje ...

red

normalny - nikt nie powiedział, że to ma być Mercedes S-klasy, więc osoby z zarządu firmy i kadrę menadżerską prosimy o wyłączenie laptopów. Prawda i tak już wyszła na jaw. Cały Gorzów huczy o tym, że wszyscy od Was odchodzą. Owszem - kasa była ok, ale kiedyś. Na dzień dzisiejszy wymaga się "niewolniczego" zaangażowania za niewiele ponad najniższą krajową. Tyle chcecie zapłacić ludziom ze specjalistyczną wiedzą? A osobie o nicku "jest ok" polecam w pierwszej kolejności dobrą lekturę... słownika ortograficznego. Bo to wstyd, żeby wykształcona osoba z taka kasą tak się wysławiała...

normalny

Oco wam chodzi ja nic nie mam do spółki gezet jestem pracownikiem i mogę powiedzieć że od paru grubych lat znam właściciela i ciężko zarabiał NATO co ma i co osiągnął a głupoty wpisując ze mercedesa s sobie kupuje stać gonato kupuje nie za wasze za swoje ciężko zarobione pieniądze taka prawda tez chorował NATO co ma .zapraszam i polecam najlepszy i najmocniejszy diler w lubuskim .praca ok tylko trzeba się dogadać i robić swoje a nie o czerpiąc i słuchać co głupoty gadajom

jest ok

Kto narzeka ten narzeka ją nie nieroby narzekajom bo gdzie indziej dorabiają a do pracy przychodzom odpoczywac i więcej kasy chcom jaka robota taka kasa.jest ok jest plus odemnie.polecam

haha

Każdy pisze co wie na dzień dzisiejszy to na serwisach pustki bo niema mechaników urlopy 99% honorowe wzięli bo im z premie pozabierali a reszta pracuje za 8 zł na godz lub 100 godzin roboczych mechanik ma przepracować za free śmiech dobrze ze mnie tam niema juz

pracownik fiat

Nie jest tak źle ale jest bardzo źle porostu pracownicy się zwalniają bo na umowie każdy ma wpisane premia to wyrobie w m_c 200 Dodzie to ci dali tylko za 100 a resztę ci zabrali i nie oddadzom

Davi

Nie jeden z lajlepszych dealerów a najwiekszych a to jest zasadnicza różnica. Z reguły tak jest ze ilośc nie idzie w parze z jakością, trzymać 10 srok za ogon to raczej nie jest najlepsze rozwiazanie, ale jak sie pościelisz tak sie wyśpisz, zawsze cierpią Ci na dole.

ex były

Firma nastawiona na zysk ,ale kosztem pracowników .

.....

NIE ROZUMIEM ZACHOWANIA ANI DECYZJI, MOIM ZDANIEM WALNĘLI SOBIE SAMOBÓJA TRAKTUJĄC TAK PRACOWNIKÓW

Zostaw opinię o GEZET Sp z o. o. - Gorzów Wielkopolski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GEZET Sp z o. o.