P.U.H. Sanitex

Gorzów Wielkopolski

Opinie o P.U.H. Sanitex

noooo sieeeema

No jest to bardzo ważne i powinno być bardziej brane pod uwage, a nie tylko to czy dobry jest hajs i czy umowa o pracę jest @kabek.

Artur

Ja słyszałem same negatywne opinie na Sanitex od wielu byłych pracowników , ale zdarzyło się że miałem styczność z właścicielem jak i zarówno samymi pracownikami. Mam swoje zdanie , nic złego nie mogę powiedzieć zarówno o właścicielach jak i o pracownikach. Nie zwalnia się z byle powodu dobrego pracownika, widocznie Ci co piszą te opinie to do najlepszych pracowników nie należą. Miałem ciągły kontakt z firmą Sanitex przez około 6 miesięcy na jednej budowie i złego słowa powiedzieć nie mogę.

mirek

Znam kilka osob pracujacych w firmie Sanitex.Sa zadowoleni ze swojej pracy i nie maja zastrzezen do swojego szefa,wrecz przeciwnie.Dba o swoich pracownikow.Ale jak sie komus nie chce pracowac,to najlepiej obsmarowac szefa.Nie znam pana Zdrzalki,nawet nie jestem z Gorzowa,ale wkurzaja mnie takie niesprawiedliwe opinie.Ja tez pracuje u prywaciarza i zazdroszcze pracownikom Sanitex-u takiego szefa,bo u mnie to jest dopiero masakra.Szacunek panie Zdrzalka.

Eustachy

Byłem tam dziś na rozmowie kwalifikacyjnej ,totalne nieporozumienie a zarazem wielki znak zapytania.Czy ci ludzie tzn. te szefostwo wie jak przyciągnąć do tej firmy fachowców ,pracowników z odpowiednim stażem i doświadczeniem.Mam wrażenie że absolutnie nie bo tak właśnie potraktowali mnie jak małolata z nutą kpiny.Jestem fachowcem z ok.30-letnim stażem w danej specjalności i na to sobie nie moge pozwolić.Mogę powiedzieć że jestem oburzony taką ignorancją tej pseudokomisji.Jak żyje to pierwszy raz widziałem taki cyrk,znak zapytania w strone Sanitexu JAK TA OWA NAGRODA O KTÓREJ WIADOMO JAK TO MA SIĘ DO RZECZYWISTOŚCI która jest tam serwowana potencjalnym kandydatom na pracowników .Bylem tam dziś pierwszy raz i wiecej tam moja noga nie stanie.Reasumując nie polecam tej firmy ,już przy pierwszym kontakcie.Totalna porażka.No cóż p.Merkekl oczekuje na fachowców.

barnaba

lipa

arek

Hej, nie słyszeliście może, zeby Sanitex poszukiwał pracowników teraz lub miał otworzyc rekrutacje po nowym roku? warto tutaj aplikowac, nie wiecie może czy w firmie jest dobra atmosfera oraz jakis ciekawy system socjalny, bo jak wiadomo nie sama praca człowiek żyje. Szefostwo jest wyrozumiałe, czy daje czasem popalić?

konga

jakie łąki, lasy... przecież siedziba Sanitexu znajduje się na Ursynowie, bodajże gdzieś przy Puławskiej

iiiiiiiiiiiiiiiiiii

nareszczie ktos to tak ladnie napisal a ja tylko dodam ze zycze ( usunięte przez administratora ) wesolych swiat a i( usunięte przez administratora )wiecej fuch on je uwielbia

uuuuuuuuuuuuuuuuuuu

a ja sie zastanawiam czy za te wszystkie niezaplacone nadgodziny niezalozyc ( usunięte przez administratora ) sprawy wyzywac niechce bo niema sensu nieznize sie do tego poziomu

obserwator

Co ostatnia opinia ma wspólnego z oceną firmy?

tak to prawda ale to( usunięte przez administratora ) sie slucha tak tej swojej kierowniczki a jest falszywa kiedys sie przejedzie na niej bo traci pracownikow przez znia ona juz pozjadala rozumy

W SANITEXIE patrzą tak jak w kazdej innej firmie prywatnej na to jakie jest zaangażowanie i stosunek do przełożonych. Jak trzymasz stronę Szefa to jest o.k. Jak Się postawisz to się narazisz. Kadra techniczna nie jest lepsza od właściciela.

normalny
@anonim 13.09.2010 18:41

A ty musisz rowek im lizać skoro tak piszesz.Jak świat szeroki i długi to takich lizusów z z mózgiem wielkości jak orzech włoski nie brakuje.

Nie mam nic wspólnego z SANITEXEM, ale po przeczytaniu kilku pierwszych komentaży przychodzi mi jedna myśl: nygusy węście się do pracy, bo czasy kiedy płacono za podpisanie listy dawno minęły. Jezeli chodzi o właścicieli ( usunięte przez administratora )to znam paru o wiele leprzych np.:( usunięte przez administratora )

Nie zgadzam się z wcześniejszymi opiniami. Pracuję również w "SANITEX"-ie i uważam, że to jedna z niewielu prywatnych firm, w której pracownik traktowany jest z należytym szacunkiem, wynagrodzenie jest współmierne do wykonywanej pracy, a warunki bhp w tym należna odzież dostarczana jest każdemu zatrudnionemu. Praca jest ok.

witam tak to wszystko prawda ( usunięte przez administratora ) jak chce czy robi siÃ�� 10 czy 12 godzin to dostajesz tyle samo a nawet mniej sam sobie wspÃ�³Ã��czuje ze tam pracuje ale jak bede miaÃ�� coÃ�� innego to spadam z tamtÃ��d nikomu nie polecam pracy u ( usunięte przez administratora )

słyszałem conieco

Praca u( usunięte przez administratora )to jedna wielka niewiadoma.Nigdy nie wiesz ile zarobisz ani jak długo popracujesz.Zresztą ten pan ma już wyrobioną opinię.Wystarczy zapytać jakąkolwiek firmę współpracującą z Sanitex .Każdy wie że chłopaki maja lipę u niego.pozdro!!!

ja

Pracuję tam i nie polecam to wszystko prawda.J( usunięte przez administratora )obciąża za byle co .Nigdy nikt tak na prawdę nie wie ile zarobi wahania są nawet o 700 zł bez powodu.ogólnie meksyk!Jak coś znajdę to na pewno zmienię!!!UWAGA!!!

mmm

Sanitex jest firma, ktora nie ma szacunku do pracownikow. niby firma posiadajaca zaszczytne tytuly: fair play, gazele biznesu, firma bez mobbingu a tak naprawde masakra... brak słow... Nikomu nie zycze...

Zostaw opinię o P.U.H. Sanitex - Gorzów Wielkopolski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.U.H. Sanitex