Opinie o P.U.H. Sanitex w Gorzów Wielkopolski

P.U.H. "Sanitex jest przedsiębiorstwem usługowo-handlowym działającym głównie na terenie woj.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.U.H. Sanitex w Gorzów Wielkopolski

Asiula Nowy wpis

Jak wygląda aktualnie sytuacja w tej firmie ? Jakie są Wasze opinie ?

Agata Nowy wpis
@Asiula

Chodzi o pracę? Ja właśnie szukam teraz info o posadzie Operatora Koparki. W internecie widziałam ogłoszenie na tę posadę. Szukam info dla brata. Wiecie może czy są szanse na awans? Firma daje kursy które pozwalają podnieść kompetencje i zyskać lepszą posadę?

Asiula Nowy wpis
@Agata

Tak chodzi o pracę Wiecie może czy atmosfera i zarobki są tam ok?

Anatol Nowy wpis

Spokój na forum dla pracowników to najlepszy dowód na to, że firma jest dobra a ludzie zadowoleni z pracy.

Pracuję tam i nie polecam to wszystko prawda.J(usunięte przez administratora)obciąża za byle co .Nigdy nikt tak na prawdę nie wie ile zarobi wahania są nawet o 700 zł bez powodu.ogólnie meksyk!Jak coś znajdę to na pewno zmienię!!!UWAGA!!!

@ja

Ciebie też za byle co obciążał? :) Na ludzkiej krzywdzie ten "biznesmen zza Buga" się nie dorobi. Ludzi do cna wydoi i wyrzuci podrzucając świnie.

Ed
@Darek

Widzę obciążanie pracowników to standard.

Eustachy

Byłem tam dziś na rozmowie kwalifikacyjnej ,totalne nieporozumienie a zarazem wielki znak zapytania.Czy ci ludzie tzn. te szefostwo wie jak przyciągnąć do tej firmy fachowców ,pracowników z odpowiednim stażem i doświadczeniem.Mam wrażenie że absolutnie nie bo tak właśnie potraktowali mnie jak małolata z nutą kpiny.Jestem fachowcem z ok.30-letnim stażem w danej specjalności i na to sobie nie moge pozwolić.Mogę powiedzieć że jestem oburzony taką ignorancją tej pseudokomisji.Jak żyje to pierwszy raz widziałem taki cyrk,znak zapytania w strone Sanitexu JAK TA OWA NAGRODA O KTÓREJ WIADOMO JAK TO MA SIĘ DO RZECZYWISTOŚCI która jest tam serwowana potencjalnym kandydatom na pracowników .Bylem tam dziś pierwszy raz i wiecej tam moja noga nie stanie.Reasumując nie polecam tej firmy ,już przy pierwszym kontakcie.Totalna porażka.No cóż p.Merkekl oczekuje na fachowców.

@Eustachy

Dobrze, że się tam nie zatrudniłeś. Płaca mizerna, podkładają "świnie" i jeszcze używany towar wciskają jako nowy. Ludzi wydoją z uśmiechem na twarzy i ich zwalniają. Uśmiech na twarzy tylko dla klienta z kasą do puki ją ma. Jak chcesz popracować jako wolontariusz - to tam idź.

@Eustachy

Może nie spełniasz podstawowego warunku. Wchodzenia w (usunięte przez administratora) bez wazeliny. Jasiu to lubi.

Ed

Tęczowy :)

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie P.U.H. Sanitex? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
mmm

Sanitex jest firma, ktora nie ma szacunku do pracownikow. niby firma posiadajaca zaszczytne tytuly: fair play, gazele biznesu, firma bez mobbingu a tak naprawde masakra... brak słow... Nikomu nie zycze...

@mmm

Prekursorzy mobingu w Polsce. Cały miesiąc harujesz po 12 godzin, a pod koniec miesiąca pensja wysokości 800 zł. A jak się odezwiesz i powiesz, że pójdziesz do PIH, to nasi nowobogaccy podsuną ci "świnie". Ludzie bez zasad, honoru, ... Dla mich liczy się tylko kasa i sposób na wydojenie pracownika.

Pracowalem tam, tu
@Darek

Do pip, nie do pih. To nie jest firma handlowa

@mmm

@mmm, proszę Cię o rozwinięcie swojego wpisu pozostawionego na tym forum. O jakich działaniach P.U.H. Sanitex względem pracownika piszesz? Jesteś w stanie przytoczyć konkretne ich przykłady? To forum nie powinno być oparte na pomówieniach a jak najbardziej aktualnych i rzetelnych informacjach o tej firmie jako pracodawcy.

Część Waszych opinii porusza zjawisko mobbingu, które Waszym zdaniem występuje w P.U.H. Sanitex. Jest to poważne oskarżenie i nie powinno być używane bez podparcia dowodami. Mobbing, zgodnie z Kodeksem Pracy oznacza działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegająca na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników. Jak to było w Waszych przypadkach? Takie działania były stosowane w stosunku do Was?

Najszczęśliwszy dzień w moim życiu to chwila, kiedy ich opuściłem. Patologia, mobing, żadnego szacunku dla pracownika i to za marne pieniądze. W markecie na kasie więcej zarobisz. Chociaż wiem ile zarobię. Odradzam.

EX
@Michał

W ochronie więcej płacą.

arek

Hej, nie słyszeliście może, zeby Sanitex poszukiwał pracowników teraz lub miał otworzyc rekrutacje po nowym roku? warto tutaj aplikowac, nie wiecie może czy w firmie jest dobra atmosfera oraz jakis ciekawy system socjalny, bo jak wiadomo nie sama praca człowiek żyje. Szefostwo jest wyrozumiałe, czy daje czasem popalić?

Arek
@arek

Daje popalić. Z wypłaty Ci zostanie jedynie na fajki.

słyszałem conieco

Praca u(usunięte przez administratora)to jedna wielka niewiadoma.Nigdy nie wiesz ile zarobisz ani jak długo popracujesz.Zresztą ten pan ma już wyrobioną opinię.Wystarczy zapytać jakąkolwiek firmę współpracującą z Sanitex .Każdy wie że chłopaki maja lipę u niego.pozdro!!!

@słyszałem conieco

Zbierając jagody więcej zarobisz.

tak to prawda ale to(usunięte przez administratora) sie slucha tak tej swojej kierowniczki a jest falszywa kiedys sie przejedzie na niej bo traci pracownikow przez znia ona juz pozjadala rozumy

W samo sedno.

Tomasz

Ja natomiast słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy!

Zenon
@Tomasz

Jak właściciel opiniuje własną firmę pod imieniem Tomasz inaczej być nie może.

barnaba

lipa

BOB
@barnaba

Gdyby Żydzi nosili w naszym kraju pejsy tam znalazłbym najokazalsze.

Bardzo dawno nie wypowiadaliście się na tym forum. Może, ktoś z pracowników P.U.H. Sanitex nakreśliłby innym użytkownikom aktualną sytuację tej firmy. W jakiej obecnie znajduje się kondycji? Jeżeli wiecie coś na temat aktualnych albo planowanych rekrutacji do firmy to informacja o nich będzie cenna dla osób, które interesują się rozpoczęciem pracy w P.U.H. Sanitex.

noooo sieeeema

No jest to bardzo ważne i powinno być bardziej brane pod uwage, a nie tylko to czy dobry jest hajs i czy umowa o pracę jest @kabek.

Artur

Ja słyszałem same negatywne opinie na Sanitex od wielu byłych pracowników , ale zdarzyło się że miałem styczność z właścicielem jak i zarówno samymi pracownikami. Mam swoje zdanie , nic złego nie mogę powiedzieć zarówno o właścicielach jak i o pracownikach. Nie zwalnia się z byle powodu dobrego pracownika, widocznie Ci co piszą te opinie to do najlepszych pracowników nie należą. Miałem ciągły kontakt z firmą Sanitex przez około 6 miesięcy na jednej budowie i złego słowa powiedzieć nie mogę.

mirek

Znam kilka osob pracujacych w firmie Sanitex.Sa zadowoleni ze swojej pracy i nie maja zastrzezen do swojego szefa,wrecz przeciwnie.Dba o swoich pracownikow.Ale jak sie komus nie chce pracowac,to najlepiej obsmarowac szefa.Nie znam pana Zdrzalki,nawet nie jestem z Gorzowa,ale wkurzaja mnie takie niesprawiedliwe opinie.Ja tez pracuje u prywaciarza i zazdroszcze pracownikom Sanitex-u takiego szefa,bo u mnie to jest dopiero masakra.Szacunek panie Zdrzalka.

konga

jakie łąki, lasy... przecież siedziba Sanitexu znajduje się na Ursynowie, bodajże gdzieś przy Puławskiej

iiiiiiiiiiiiiiiiiii

nareszczie ktos to tak ladnie napisal a ja tylko dodam ze zycze (usunięte przez administratora) wesolych swiat a i(usunięte przez administratora)wiecej fuch on je uwielbia

uuuuuuuuuuuuuuuuuuu

a ja sie zastanawiam czy za te wszystkie niezaplacone nadgodziny niezalozyc (usunięte przez administratora) sprawy wyzywac niechce bo niema sensu nieznize sie do tego poziomu

obserwator

Co ostatnia opinia ma wspólnego z oceną firmy?

Zostaw merytoryczną opinię o P.U.H. Sanitex - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w P.U.H. Sanitex?

Zobacz opinie na temat firmy P.U.H. Sanitex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

P.U.H. Sanitex
2.3/5 Na podstawie 45 ocen.

P.U.H. Sanitex