Opinie o Złota Rączka Piotr Siuda w Gorzów Wielkopolski

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Złota Rączka Piotr Siuda. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Złota Rączka Piotr Siuda o rekrutacji.

Branże: Prace wykończeniowe i remontowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Złota Rączka Piotr Siuda w Gorzów Wielkopolski

@ewelina-malina Nowy wpis

Absolutnie nie polecam! Zero profesjonalizmu, nie dotrzymywanie terminów, ginący alkohol, puszki po piwie rzucane przez jego pracowników przez balkon, wszystko do poprawy!

halim Nowy wpis

Wzioł pieniądze i się nie wywiązał z tego co obiecał . Trzeba będzie zgłosić na policję .

Basiek Nowy wpis

Żenada, w życiu nie widziałam takich partaczy i brudasów. Nie dość, że nie potrafią wykonać należycie pracy, to jeszcze zniszczyli nową ościeżnicę. Nie poczuwają się do poprawek i odpowiedzialności. Ciągłe zwodzenie i przekładanie terminów. Ciągłe ściemy. NIE POLECAM.

Michał Nowy wpis

Był ktoś tam na praktykach? W ogóle jest taka opcja ? Pozdrawiam

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Złota Rączka Piotr Siuda? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Ania Grozka

Szybko wpelni profesjonalnie przeprowadzony remont. Mega wiedzą ze strony wykonawcy o nowych trendach w budownictwie. Duże kontakty w hurtowniach budowlanych. Jestem mega zadowolona

Lewica

Tak da dolna dużo potrafi :O chętna

N

Witam, nie polecam Piotra Siudy gościu po październikowych wyborach (wszystko dla kocham gorzów ) nie zapłacił mi za ponad miesiąc pracy, sam jak się przeciol zucal robotę i jechał do domu pracownicy po nocach za niego robili. Nie dostałam ani złotówki. Nie polecam oszust. Bierze zlecenia i zaliczki i ich nie robi naciągacz

Zostaw merytoryczną opinię o Złota Rączka Piotr Siuda - Gorzów Wielkopolski

Złota Rączka Piotr Siuda