Opinie o GEZET Sp z o. o. w Gorzów Wielkopolski

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy GEZET Sp z o. o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie GEZET Sp z o. o. o rekrutacji.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GEZET Sp z o. o. w Gorzów Wielkopolski

pracujący

Jak miło sobie prowadzicie konwersacje, ja pracuje już tam kilka lat i wiem jak to wygląda od środka , sami zobaczycie jak trzeba się na orać a póżniej dostać uścisk dłoni dyrektora to będzie wasza premia .( i poklepanie po plecach :)) .

alfastar

aplikuj i nie czytaj, co pisze ten "pracownik". pewnie go zwolnili, bo sie opier.... a teraz sie mści.

Tylko nie wszyscy wiedzą iż za jakiekolwiek szkolenia samemu sobie płacą a po za tym mogą sobie pomarzyć o urlopie płatnym :) więc nie pisz pierdół jak się nie znasz !. Pomyśl troszkę i zastanów się dlaczego tak robią ?? .

Pracowałem tam kilka dni bez umowy kazali zakładać firmę a jak nie to wynocha więc dałem sobie spokój na samym początku . Jeżeli ktoś lubi tracić czas i nerwy firma zaprasza jeleni!.

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie GEZET Sp z o. o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Młodszy Księgowy/Księgowa?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.

NOBODY

Przepraszam, co można wypracować? Ha ha!!!No bez żartów proszę to portal na który podobno miały być umieszczane informacje gdzie warto a gdzie nie warto..... to nie jest portal reklamowo-werbunkowy.

Kamil

Witam. Czego się spodziewać po stanowisku Asystentka Działu Serwisu. Mam rozmowę w najbliższym czasie.

Z tego co wiem, to osoby zostały zwolnione z powodu reorganizacji firmy. Gezet przeinwestował kasę i postanowił zwolnić parę osób. Firma stwierdziła że nie należy się premia za poprzedni miesiąc zwolnionym pracownikom. Pozostałych pracowników zmusiła do przejścia na samozatrudnienie. Wysoko postawiony pułap premiowy. Przy słabszych miesiącach premie ciężko uzyskać.

obserwator..
@pracownik

Nie przeinwestowali tylko szukają oszczedności być może niedługo nastąpny salon.

Anioł

Ja osobiście się zwolniłem z tej firmy , miałem dosyć już tego bałaganu i chaosu jaki tam panuje (usunięte przez administratora)

nik

zAutu i 5,10,15 i Piotrek, Łukasz może niech coś napisze osoba, która została zwolniona tak normalnie z odprawą z podziękowaniem, z rozliczeniem się no i która miała wypłacone zaległe premię i nagrody... fajnie jak by ktoś taki był i coś napisał.

administrator

wpisy naruszające Regulamin są usuwane z Serwisu, $4 pkt.4: "Niedopuszczalne jest umieszczanie w Serwisie, przekazywanie za jego pośrednictwem w tym także w ramach Forum oraz Bloga, treści i materiałów tekstowych, graficznych, dźwiękowych sprzecznych z obowiązującym prawem i zasadami współżycia społecznego, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc, nakłaniających do popełnienia przestępstwa, jak również treści wulgarnych, ordynarnych, uznanych powszechnie za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe, naruszających dobra osobiste, a także nieuprawnione korzystanie z cudzego wizerunku, naruszające dobre obyczaje i zasady netykiety oraz wszelkich działań, które narażałby na odpowiedzialność prawną Serwis lub mogłyby wyrządzić mu szkodę."

najlepszy z najlepszych

Na niekorzyść f-my gezet wpływa również sam fakt, że wiele starszych, bardzo logicznych i trafionych aczkolwiek niekorzystnych komentarzy została usunięta. W złych wypowiedziach zawiera się wiele prawdy (znam f-mę z autopsji), ale płacą za usuwanie negatywów. Dlatego też uważam, że administrator lub właściciele go_work nadszarpnęli bezpowrotnie zaufanie, jakim do tej pory darzyli ich poszukujący pracy (z tego co pamiętam, pierwsze negatywy sięgały 2007 roku). F-ma GEZET... jednym słowem ŻENADA

zAutu

nie jestem i nie bylem pracownikiem tej firmy, ale po tych wpisach widac jedynie slaba wiarygodnosc komentujacych. szkoda bo portal w zalozeniu mial byc wymiana informacji i opinii a to co sie tu wpisuje to gorzkie żale bylych pracownikow, ktorym najbardziej zalezy na zrobieniu chyba zlej reklamy, bo i tak nie wroca do rpacy.

klient

Ile razy potrzebuję części do Gezetu to słyszę albo kolegi nie ma bo już skończył prace lub wyjechał a dodzwonić się to graniczy z cudem ,po 5 razie zrezygnowałem i zamawiam części w Poznaniu bez problemu dobry kontakt i chociaż ktoś jest !!!.

...NOBODY...

Jasne!!! Teraz wypowie się ktoś z "ZARZĄDU" oczywiśnie jako pracownik (OBECNY) jak to jest zajefajnie, jaka to praca w prężnym, młodym zespole, jak to wszyscy są zadowoleni (broń boże nie zastraszeni) i wspaniale zarabiają, a przed nimi otwierają się jeszcze przewspanialsze horyzonty, no jednym słowem RAJ na żywca... buhaha!!!!

5,10,15

Olek co ma piernik do wiatraka ?? Doradca Handlowy nie musi znac prawa Ohma zeby sprzedać obojetnie co. Uwierz mi ze techniki sprzedaży nie opieraja sie na fizyce. Ale skoro jestes Inżynierem to na pewno znasz sie na sprzedaży i prawo Ohma oraz Pascala w tym Ci pomaga to powodzenia. Nie dziwi mnie fakt ze wszyscy BYli pracownicy narzekają. A może wypowie sie jakiś OBECNY pracownik. Jak to faktycznie jest.

Nice

Bo pierwsze trzy miesiące jesteś na okresie próbnym umowa śmieciowa a pózniej jesteś postawiony pod ścianą i masz wybór albo zakładasz firmę albo wypad z pracy !!!.

Nice

Gezet przyjmuje ludzi ale trzeba mieć swoją działalność wiec jak masz firme wal jak w dym he he . Były pracownik M ma racje co napisał wszystko okaże się już nie długo.

..NOBODY...

też jestem "byłym" i zgadzam się ze zdaniem 91011, nie można w ten sposób oceniać ludzi, którzy tam jeszcze zostali, fakt - następuje negatywna selekcja ale nie można pakować ludzi do jednego koszyka, nie można ich obrażać...pracują jak potrafią, potrafią co potrafią, często wiele, tego co się tam dzieje i jaka jest polityka firmy - cóż komentować nie będę, niczego to nie zmieni.

Witam, nie zgodzę się w pełni z w/w opisem tzn. personelu i ich doświadczenia, w dużej mierze doświadczenie jest, ale kłody rzucane przez pracodawcę-pracownikom powodują ich niechęć do dalszej pracy do: cyt."pasji do motoryzacji" o której pisze "kolega",a to jest kolosalna różnica więc radzę przemyśleć przelewane słowa bo nikt nie lubi być okradany z zarobionych PLN co właśnie ostatnio miało miejsce i rozpętało ... trudne sprawy tutaj nie mają nic do znaczenia, pozdrawiam osobę o nicku były pracownik ZG tak się nie robi, nie tędy droga.

Były pracownik ZG

Widzę, że nic się nie zmieniło w grupie Gejzer. Nie pracuje tam już od pewnego czasu i myślałem, że poszli po rozum do głowy ale jednak NIE. Budowanie branży samochodowej zaczyna się od personelu, w przypadku gezetu od budowaniu nowych salonów bez prawdziwych ludzi z branży. Zielona Góra i Gorzów to małe miasta a gezet już ma bardzo złą opinię jako pracodawca. Ludzie ceniący swoją wiedzę nie będą chcieli zatrudniać się w takich salonach. Wszystko to odbije się na klientach bo to oni przyjeżdżają do salonu zostawić swoje ciężko zarobione pieniądze. Przykre jest to że, dzieje się to kosztem klientów a nie mamy wyboru innych salonów marki. Zatrudniani są pracownicy bez wykształcenia inżynierskiego, małpe można wyszkolić do schematów ale nie wiedzy i pasji do motoryzacji. Wszyscy ludzie z doświadczeniem omijają szerokim łukiem grupę gezet. O traktowaniu personelu zarobkach można mówić w kółko ale nie o to chodzi. Praca jak praca albo się przykładasz albo olewasz. Nikt nikogo na siłę nie trzyma. Mechanika samochodowa to szeroki dział wiedzy i tylko prawdziwy personel z doświadczeniem i pasja będzie potrafił rozwiązywać "trudne" sprawy. Tego personelu w grupie Gezet już praktycznie BRAK. Amen.

Zostaw merytoryczną opinię o GEZET Sp z o. o. - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w GEZET Sp z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy GEZET Sp z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

GEZET Sp z o. o.
1.8/5 Na podstawie 96 ocen.
  • Kasprzaka 1
    66-400 Gorzów Wielkopolski