Dresser Polska Sp. z o.o.

Gdańsk

Opinie o Dresser Polska Sp. z o.o.

stara

Starych i chorych wyrzuca "pan derektor" na śmieci.Liczy się dla niego co na kogo ktoś mu doniesie.Karmi się plotkami i młodymi babkami staruch jeden.

Edyta

@sławk widzę, że bunio Ci nie odpisał. Jeśli chodzi o zarobki to zależy od Twojego doświadczenia. Najlepiej wybrać się samemu na taką rozmowę i dowiedzieć się.

sławk

@bunio too ile dokładnie znaczy? bo nie podales zadncyh szczegolow a wiesz dla jednych pewna kwota to będzie mało a dla drugich dużo wiec to zależy :)

rafaello

Teraz to firma GIA Polska Sp. z o.o. Jeśli chodzi o serwis to jak ktoś chce pracować to można natrzaskać nadgodzin, za które generalnie płacą zgodnie z przepisami. Tylko za weekendy zwykle oddają w wolnym w tym samym miesiącu, ale nie zawsze, czasem płacą. Generalnie jak szukasz pracy PN-PT 7-15, a potem dom, piwo, rodzina to nie ten adres. Jak jesteś dyspozycyjny i masz chęć dorobić to zawsze się praca znajdzie, ale wtedy pracujesz 8-20 i to czasami w weekendy, a i zdarza się w nocy (stacje paliw mają ruch ciągły, jak coś padnie o 24:00 to sorry trzeba ruszyć 4 litery i nocka zarwana). Jest coś takiego jak SLA, czyli na usunięcie awarii masz np 24 godziny, 72, albo 6 godzin. Wyrobisz się, będzie premia, spóźnisz się zabiorą.... No raczej nie dla tv maniaków i wielbicieli piwka po południu gdy masz dyżur. A dyżur trwa 24h przez tydzień. Czasem raz, czasem 2 w miesiącu. Premie świąteczne generalnie są, zależnie od zysku ok 800zł netto, podobnie wczasy pod gruszą. Ludzie jak wszędzie - normalni i trochę mniej normalnych. Raczej da się dostosować. Ja bym polecał, zarobki na poziomie ok 3000 netto + ewentualne dyżury, nadgodziny. No i na BHP bardzo przestrzegają, trzeba w kaskach chodzić non stop bo jak nie to nagana.

miki
@rafaello 01.11.2015 12:12

Tak praca praca ale czas przejazdu policzą ci w/g średniej np 90 km na godzinę i to co że 2 godziny stałeś w korku. Dane mają na GPS bo chodzisz na smyczy ale wypłacą w/g uznania. Zlecenń dostrajesz tyle ile mają i nikogo nie rusza ile możesz zrobić. Nie wyrobiłeś się to twój pech i twoja premia a to że nie było części czy możliwości, cóż .....odwołaj się . :)

gollum

jak się trzyma palec w duiep mietka co za parę euro da sobie tam gwożdzi nasypac to jest ok, prawda radzio ?

zapf

szukają pracownika na teren lubuskiego, co z poprzednim? czy ktoś coś może więcej powiedzieć?

mmm
@zapf 14.10.2011 18:08

poprzedni miał problem ze zbyt daleko idącą współpracą z obsługą stacji przy dystrybucji paliw :) i .....

polanin

[usunięte przez moderatora] firma nadal taka skąpa? zaliczek nie ma?

oraki

wesoła kompanija. kierownik serwisu, co jeden to lepszy. mumin magnus teraz tam kierownikuje czy kto?

gumiś

słowo nadgodziny nie istnieje

Zostaw opinię o Dresser Polska Sp. z o.o. - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dresser Polska Sp. z o.o.