Opinie o Trojmiasto.pl Sp z o.o. w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Trojmiasto.pl Sp z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Trojmiasto.pl Sp z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Portale internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Trojmiasto.pl Sp z o.o. w Gdańsk

Nie ma tu niczego w miarę świeżego? Czy jest tu może programista od słonika? : ) piszą w tej aktualnej ofercie, że pasjonat PHP jest poszukiwany, chętnie poczytam o zespole i warunkach które tu oferują. te 100 osób z opisu dość często się integrują? I już przechodząc do projektów oraz zarobków to jak je oceniacie?

Były słonik Nowy wpis

Zarobki w IT tragiczne (dużo poniżej średniej rynkowej), bardzo duży dług technologiczny, brak możliwości rozwoju oraz ścieżki rozwoju. Problematyczne podejście do pracy zdalnej. Za to dobre miejsce na emeryturę IT.

@Były słonik

Co stanowi kluczowy problem w pracy zdalnej? W ofercie dla PHPowca piszą, że model hybrydowy jest praktykowany. Masz na myśli full remote? Nie jest możliwe? jeśli tak to czemu? nie da rady z zespołem zgadać się online? Wszystko jest bardzo sformalizowane?

Administrator Nowy wpis

Jakiś czas temu firma Trojmiasto.pl Sp z o.o. poszukiwała pracowników. Czy ktoś brał udział w rekrutacji na stanowisko Project Manager? Jakie wrażenia?

Była

Pracownicy tego portalu to jakiś dziwny twór wywodzący się z (usunięte przez administratora) gdzie większość nie ma zielonego pojęcia czym są jego obowiązki ale kto ich tam zatrudnił?! Działy sprzedaży i marketingu żyją jakby w innym świecie nie nadążającym za ówczesnymi technologiami i bez podstawowej wiedzy merytorycznej. Sprzedaż ściemnia do granic absurdu, a marketing włącznie z jego szefem powinien wybrać się na szkolenia, na studia kierunkowe już jak sadzę za późno. To był krótki epizod..., a właściciel powinien zainwestować w dobry, zewnętrzny rzetelny audyt.

Weronika

A może jednak dodać? Bo skoro masz taką opinię to jak to jest, że jeszcze tu pracujesz? Ciekawa byłabym stanowiska i obecnej stawki. Przytoczysz?

Nina
@Była

Dodałabym jeszcze te ich dziwne rozsyłane niby zapytania od klientów o oferty nieruchomości z fikcyjnych maili Łatwo to zweryfikować więc po co to robią?

Ogłoszenie na Asystentka do Trojmiasto.pl Sp z o.o. pojawiało się w Trojmiasto.pl, polecacie aplikować?

ntria

W t.pl z tego stanowiska można nawet awansować na HR. Polecam.

Maria
@ntria

A przez jaki czas mniej więcej można ten awans osiągnąć? :-)

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy B2B Sales manager
Szczecin
Gremi Personal Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik sektora obsługi klienta w markecie budowlanym Skierniewice
Skierniewice
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
mz

Szkoda, że Polak nie może wypocząć we własnym kraju

Weronika
@mz

A to czemu niby?

Gosc

Brak bezstronnosci to główny wyznacznik tego portalu. Liczne układy z zarządami różnych firm powoduje brak negatywnych artykułów i omijanie problematycznych problemów. Norma jest dzwonienie do zarządu danej firmy i ustalenie czy coś publikować czy nie bo informacja może zaszkodzić wizerunkowi klienta który często płaci za artykuły sponsorowane. Dziennikarstwo ? Żart !

Władek

@Nick nie może być pusty. Szkoda, że zabrakło argumentów uzasadniających taką opinię. Dla mnie firma jest dobrym pracodawcą i daleko by szukać drugiej takiej.

Paulina

@robson, a możesz napisać bardziej szczegółowo, jak wyglądała Twoja rozmowa rekrutacyjna? Jestem ciekawa, czy miałeś do wykonania jakieś zadania, czy sama rekrutacja składała się z jednego czy kilku etapów. Wiesz coś może na temat tego, jakie warunki powinna spełniać osoba chcąca podjąć pracę w Trojmiasto.pl?

robson
@Paulina

Jest otwarta rozmowa, która nie zaczyna się od wypytywania, tylko od opowiedzenia o miejscu pracy. Buduje to takie poczucie, że kandydat też jest ważny. Później standardowy przebieg rozmowy o doświadczeniach, czas na pytania. Nie było to stanowisko techniczne, więc nie było testów, ale było dziennikarskie, więc był do napisania próbny tekst, za który normalnie płacą. Etapy u mnie były dwa.

Ciekawa
@robson

Odzywali się zaraz po wyslaniu CV czy po wyhasnieciu ogłoszenia o pracę?

Paulina

@Marek, nie powiedziałabym, aby wypowiedź użytkownika @8229 była napisana w sposób rażąco niepoprawny. Prosiłabym Ciebie o pisanie w kulturalnym tonie i nieobrażanie nikogo. Rozumiem, że jesteś w jakiś sposób związany z portalem Trojmiasto.pl - pracujesz obecnie w tym miejscu?

doPaulina

Pani wątek bardziej przypomina reklamę portalu jako pracodawcy, niż osoby poszukującej pracy w tym serwisie.

robson

Już na etapie rozmowy widać klimat jaki panuje w firmie, jest duża otwartość, nieformalna atmosfera. Nie ma zbędnych pytań o plany na przyszłość. Jest tu i teraz, konkret, ale opakowany w przyjacielski klimat. Informacja zwrotna na czas, na prośbę dostałem nawet wyjaśnienie szczegółowe

Paulina

@Faja, oczywiście rozumiem, ale nie tego dotyczy ten wątek, więc prosiłabym o zaprzestanie. Opinie o danych firmach powinny pojawiać się w odpowiednich wątkach na forum. Ponawiam swoje pytanie na temat tego, czy ktoś z Was pracuje w portalu Trojmiasto.pl? Dzięki Waszym opiniom osoby zainteresowane pracą w tym miejscu na pewno będą miały jaśniejszy obraz sytuacji.

Paulina

Bardzo proszę osoby wypowiadające się poniżej o zachowanie kultury wypowiedzi i nieobrażanie nikogo! @Agnieszka, @Robson, przypominam, że wątek dotyczy pracy w Trojmiasto.pl, a wydaje mi się, że Wy piszecie kompletnie o czymś innym. Byliście w jakiś sposób związany z Trojmiasto.pl, skoro wypowiadacie się w tym wątku?

Faja
@Paulina

Pewnie opisujemy sytuacje oraz pracodawców co dzieje się w pewnych firmach i innych branżach,oraz co dzieje się z pracownikami jakie mogą ich spotkać problemy itd i na co trzeba uważać w Trójmieście także nikt nikogo nie obraża tylko ostrzega pozdrawiam. P.S sorki wiem nie ten portal pa pa

Paulina

@Alicja, w niektórych firmach rekrutacje potrafią trwać naprawdę długo. Mogłaś na przykład zgłosić się zaraz po tym, jak opublikowano ogłoszenie, rekrutacja mogła trwać na przykład 30 dni, później czas na przejrzenie wszystkich aplikacji i tak dalej. Weź też pod uwagę, że najpewniej aktualnie trwa sezon urlopowy. Jeśli ktoś jest zainteresowany wynikiem rekrutacji, to może warto po prostu skontaktować się z firmą i zapytać?

Paulina

@T czyli by pracować w portalu @Trojmiasto.pl trzeba choć minimalne doświadczenie posiadać. To ważna informacja, by na przykład absolwenci na darmo nie wysyłali swoich aplikacji do tego miejsca, bo ich szanse są bliskie zeru. Oprócz wyjść integracyjnych, jakie benefity są dostępne dla pracowników firmy? Dobrze również, że można liczyć na wsparcie i że nowe osoby nie pozostawia się samych sobie. To może tylko świadczyć o dobrej atmosferze w biurze.

@Paulina

Powiem tak na terenie Trójmiasta jest przestępczość zorganizowana w gastronomi nie płacą za wykonaną pracę na zmywakach,pomoc kuchenna,itd oraz firmach sprzątających,wulkanizacjach nie są skorzy do podpisywania umów, nie zwracają za bilety nie wypłacają za dni próbne.Sopot gdansk,oliwa, Żabianka, Jelitkowo,Wrzeszcz,proszę uważać na pracodawców oraz wszystkie pizzerie bo wrabiają w (usunięte przez administratora) tematy a także na wszystkie dyskoteki w Gdańsku Gdyni,Sopocie oraz uważać na urząd pracy bo kierują celowo gdzie są gangi.I proszę uważać komu przekazujecie swoje CV bo przekazują między sobą info i niszczą ludziom życiorysy podstawiane są dziewczyny później i kolesie śledzą ludzi oraz niektóre portale randkowe lub czaty Trójmiasto.pl,oraz jechowi.pozdrawiam przekanałem się osobiście,a kobiety niech noszą że sobą gaz pieprzowy na imprezy,i niech nie wpuszczają małolat na imprezy i więcej patroli w nadmorskich kurortach a w Jelitkowo o więcej kamer w parkach i niech inspekcja pracy kontroluje wszystkich pracodawców czy wypłacają kasę i są umowy ,oraz na portalach z praca czy oni rzeczywiście chcą ludzi do pracy czy wyzysku pod każdą postacią oraz agencje pracy pozdrawiam Piotr.

Robson
@Piotr

Pewnie w Nowy- port też są bandy dziwne kolesiostwo jak na każdej dzielnicy a pracodawcy to nie pewne środowiska pracy w niektórych przypadkach. W gastronomi ,wulkanizacjach,myjniach,firmach sprzatajacych.Takze trzeba uważać w nadmorskich kurortach ,Łeba, Władysławowo, Jastrzębia góra.Albo zapłacą albo nie lub wrobią cię w coś.pozdrawiam

Alicja

Odpowiadają na CV po prawie dwóch miesiącach od jego wysłania. Rozmowa jest dość dziwna, bo nagle w jej trakcie okazuje się że trzeba spełniać nie tylko wymogi z ogłoszenia, ale i np. znać się na sporcie nie aplikując nawet na pisanie w dziale sportowym. Oczywiście obietnice poinformowania o wynikach rekrutacji można włożyć miedzy bajki, bo pomimo obiecywanych 2-3 dni na maila zwrotnego mija tydzień, drugi, trzeci i piętnasty a informacji jak nie było tak nie ma.

Paulina

@T czyli nowa osoba bez obaw dostanie wyszkolona prawidłowo i jak nie będzie czegoś wiedzieć ktoś jej pomoże, tak? Skoro pracujesz w redakcji Trojmiasto.pl to może opowiesz o pracy w tym miejscu? Powiedz czy macie jakieś integracje? Kto ma szansę na zatrudnienie? Czy firma daje szanse osobom bez doświadczenia?

T
@Paulina

Zdecydowanie jest zaplanowane wdrożenie, pomoc i otwartość na pytania. Sama praca jest bardzo pozytywna,a firma propracownicza. Jest dużo benefitów + dobra atmosfera pracy. Co do zatrudnienia, to zależy od stanowiska - chyba jak wszędzie. Są rekrutacje dla osób z dużym doświadczeniem i praca dla osób z mniejszym, ale raczej bez doświadczenia nie ma szans na zatrudnienie.

Paulina

@8229 redakcja portalu Twoim zdaniem ma zachowania korporacyjne? A czy jeżeli po tym pierwszym szkoleniu w Trojmiasto.pl masz jakieś wątpliwości to nie ma możliwości o dopytanie? To chyba powinno być normalne, że zadaje się pytanie jeżeli się czegoś nie wie i ktoś powinien nam pomóc Szczególnie w sytuacjach, gdy się wdrażamy. Jest taka możliwość w tej redakcji?

T
@Paulina

Taka możliwość zdecydowanie jest, a proces wdrożenia pozwala na pełne ogarnięcie zadań i klimatu. Ludzie są otwarci, ale trzeba chcieć pracować. Pracuję w tej redakcji, wiem jak jest

Firma zdecydowanie niepoważna. Osoby na wyższych stanowiskach oczekują od pracowników szybkości w działaniu, co wiąże się niską jakością wykonywanych zadań. Etap wdrożeniowy na niskim poziomie. Tylko pierwszego dnia dostajesz mnóstwo informacji o wewnętrznym systemie w tempie prędkości światła, bo każdemu się śpieszy z nadmiaru obowiązków. Od Pani z HRu usłyszałam, że nie mają doświadczenia we wdrażaniu osób na moje stanowisko. Po 3 dniach pracy dostajesz od kierownika działu uwagi z błędami jakich nie powinieneś popełniać w sposób bardzo nieprzyjemny i krytyczny. Po TYGODNIU zwalniają ludzi, nie dając możliwości przejść do końca nawet etapu wdrożeniowego ani nawet próby poznania człowieka. Atmosfera typowo korporacyjna. Niestety ludzie są tam jak roboty siedzące przez 8 godzin dziennie przy komputerze wykonując machinalnie te same zadania z prędkością światła. Komunikacja w tej firmie odbywa się na wewnętrznym komunikatorze. Jak się komuś nie spodobasz - wylatujesz. Atmosfera mało sprzyjająca dla nowych pracowników - powiedziałabym, że sztywna - zero otwartości na nowego członka zespołu. Redakcja niby taka profesjonalna, chcąca być czołowa w regionie, a błędów na stronie jest cała masa. Dramat. Jeśli nie masz tyłka wyżej niż czubek nosa, to nawet nie aplikuj. :)

Paulina

@O a powiesz coś więcej o benefitach? Na jakie można liczyć w portalu Trojmiasto.pl? Jak często odbywają się wyjścia integracyjne? Czy opłaca je firma? Kwestia takich bonusów interesuje sporo osób przy wyborze pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Trojmiasto.pl Sp z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Trojmiasto.pl Sp z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Trojmiasto.pl Sp z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Trojmiasto.pl Sp z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Trojmiasto.pl Sp z o.o.?

Kandydaci do pracy w Trojmiasto.pl Sp z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Trojmiasto.pl Sp z o.o.
2.6/5 Na podstawie 24 ocen.
  • Wały Piastowskie 1
    80-855 Gdańsk