Trojmiasto.pl Sp z o.o.

Gdańsk

Opinie o Trojmiasto.pl Sp z o.o.

Paulina

@8229 redakcja portalu Twoim zdaniem ma zachowania korporacyjne? A czy jeżeli po tym pierwszym szkoleniu w Trojmiasto.pl masz jakieś wątpliwości to nie ma możliwości o dopytanie? To chyba powinno być normalne, że zadaje się pytanie jeżeli się czegoś nie wie i ktoś powinien nam pomóc Szczególnie w sytuacjach, gdy się wdrażamy. Jest taka możliwość w tej redakcji?

Firma zdecydowanie niepoważna. Osoby na wyższych stanowiskach oczekują od pracowników szybkości w działaniu, co wiąże się niską jakością wykonywanych zadań. Etap wdrożeniowy na niskim poziomie. Tylko pierwszego dnia dostajesz mnóstwo informacji o wewnętrznym systemie w tempie prędkości światła, bo każdemu się śpieszy z nadmiaru obowiązków. Od Pani z HRu usłyszałam, że nie mają doświadczenia we wdrażaniu osób na moje stanowisko. Po 3 dniach pracy dostajesz od kierownika działu uwagi z błędami jakich nie powinieneś popełniać w sposób bardzo nieprzyjemny i krytyczny. Po TYGODNIU zwalniają ludzi, nie dając możliwości przejść do końca nawet etapu wdrożeniowego ani nawet próby poznania człowieka. Atmosfera typowo korporacyjna. Niestety ludzie są tam jak roboty siedzące przez 8 godzin dziennie przy komputerze wykonując machinalnie te same zadania z prędkością światła. Komunikacja w tej firmie odbywa się na wewnętrznym komunikatorze. Jak się komuś nie spodobasz - wylatujesz. Atmosfera mało sprzyjająca dla nowych pracowników - powiedziałabym, że sztywna - zero otwartości na nowego członka zespołu. Redakcja niby taka profesjonalna, chcąca być czołowa w regionie, a błędów na stronie jest cała masa. Dramat. Jeśli nie masz tyłka wyżej niż czubek nosa, to nawet nie aplikuj. :)

Paulina

@O a powiesz coś więcej o benefitach? Na jakie można liczyć w portalu Trojmiasto.pl? Jak często odbywają się wyjścia integracyjne? Czy opłaca je firma? Kwestia takich bonusów interesuje sporo osób przy wyborze pracy.

Paulina

@O, piszesz o warunkach na jakim stanowisku? Pamiętajmy, że ogólne warunki pracy czy atmosfera mogą różnić się w zależności od obejmowanego stanowiska. Może powiesz również kilka słów więcej na temat pracy w Trojmiasto.pl Sp z o.o.? Co jeszcze powiesz o pozytywnych aspektach pracy w owej firmie?

O
@Paulina 04.05.2017 14:36

Atmosfera jest ogólnofirmowa :) nie jest zależna u nas od działu. Zespół jest zgrany, spędzamy ze sobą czas nie tylko w pracy, ale także podczas wyjść czy wyjazdów integracyjnych. Mamy sporo ciekawych benefitów, które dodatkowo umilają nam czas i rekompensują momenty większego stresu :)

O

Jak w każdej firmie są plusy i minusy - tu dużym plusem są ludzie i to co firma daje pracownikom (benefity są bardzo ok w porównaniu do innych firm, w których pracowałam). Tempo pracy duże, stres jest, ale atmosfera i podejście do ludzi rekompensuje minusy.

Paulina

@Drag, powiesz więcej o przebiegu Twojej rozmowy kwalifikacyjnej? Jakie pytania usłyszałeś?

ITman

Byłem w trojmiasto na rozmowie do działu IT, bardzo przyjemne spotkanie, nie ma kilku etapów spotkań, które ciągną się w nieskończoność. Biuro, mimo tego, że w starym budynku, wygląda dobrze, a obecność fotela do masażu w salce spotkań robi wrażenie :) Rozmowa na średnim poziomie trudności i nie ma dziwnych pytań o Twoją wizję przyszłości.

M.

Redakcja składa się w wielu młodych osób, co jest dla mnie dużym plusem. Wszyscy mają głowy pełne pomysłów i mimo tego, że zespół jest spory, wszyscy są ze sobą zintegrowani, pomocni i otwarci na nowych pracowników. Panuje tu przyjazna atmosfera.

Niezwykle rozczarowany xD

Dział IT - beznadzieja. Niskie zarobki. Zespół świetny a opłacany poniżej średniej rynkowej. Dług technologiczny 10 letni. Praca intensywna i stresująca a zdecydowanie słabo wynagradzana i niedoceniana. (usunięte przez administratora)

Guy

No i co coś się stało? Ach, nie dostałeś tej pracy, powiadomili?

Drag

Brałem udział w rekrutacji do IT w maju, najlepsza rozmowa na jakiej byłem. Normalna, życzliwa i partnerska. Żałuje, że nie dostałem tej pracy!

ważka

Byłam w firmie na rekrutacji (w sumie dwa spotkania) do redakcji i pozytywnie oceniam cały proces.. Atmosfera swobodna i zadbano, żebym się nie stresowała, całość merytoryczna i odpowiedź w terminie. Mam też znajomego, który aplikował i polecał mi firmę. Myślę, że każdy kto nie dostanie pracy patrzy z żalem, ja staram się uczyć na błędach.

nieprofesjonalnie

pani przesłuchująca niesympatyczna, pozwalająca sobie na złośliwe komentarze. generalnie rozmowa mało merytoryczna.

Karma

Byłem na rozmowie na stanowisko Webdevelopera/Webmastera - z góry traktują osoby o mniejszym doświadczeniu jako przegrane. Kierownik IT "atakował" pytaniami technicznymi aż do momentu potknięcia i zestresowania - zamiast zadania testowego tylko pytania które tak naprawdę nic nie wnoszą o wiedzy praktycznej kandydata. Na rozmowie uczestniczyły 3 osoby, 2 osoby techniczne i jedna pani z HR - pytania typu co będę robił za 5 lat też nic nie wnoszą. Według mnie - rekrutacja powinna wyglądać inaczej. Na stanowisko techniczne - zadanie wstępne i ocena umiejętności zdalnie. Po tym dopiero spotkanie i rozmowa, naprawdę oszczędzi to czas i również pieniądze kandydata na stanowisko.Dostałem odpowiedź o wyniku rekrutacji. Poza tym - dziwi mnie fakt że co 3 - 4 miesiące szukają programistów PHP - czyżby rotacja pracowników ?

aka

Ja również nie otrzymałam informacji o zakończeniu procesu rekrutacji. Na rozmowie zapewniano mnie o tym że zostanę poinformowana...

Gd

Ciężko powiedzieć czy trudno przejść. Dużo pewnie zależy od stanowiska, bo na każde jest inna konkurencja. Jeśli szukasz pracy w dziale IT i masz dobre kompetencje pewnie będzie łatwiej niż w samej redakcji, bo tam jest duży nacisk na dopasowanie do zespołu, otwartość, komunikatywność. Co do etapów, niektórzy mają dwa, inni trzy. W zależności od stanowiska czasem to jest test, czasem próbka pracy, czasem zadanie do wykonania. Atmosfera zarówno na rozmowie jak i podczas pracy jest naprawdę fajna, taka partnerska i życzliwa. Ja polecam.

Trojmiasto.pl

Zawsze staramy się dopilnować, żeby każda osoba, która bierze udział w rekrutacji do portalu otrzymała odpowiedź o wyniku rekrutacji. Jest możliwość, że nasza wiadomość trafiła do folderu SPAM. Jeśli jednak sprawdziła Pani również to miejsce, przepraszam za brak kontaktu. Dopełnimy wszelkich starań, żeby takie sytuacje nie miały już miejsca. Pozdrawiam Agnieszka Śladkowska, Specjalista ds. Personalnych Trojmiasto.pl

marta

Kiedyś aplikowałam na stanowisko specjalisty ds. reklamy, byłam również na rozmowie. Miałam nieodparte wrażenie, że dla szefostwa najważniejsze jest to nie jakim człowiekiem jesteś i jaki masz potencjał i doświadczenie - tylko to z kim miałaś okazję wcześniej współpracować tzn. z jakimi firmami, czyli kontakty. Każdy kto był na rozmowie otrzymywał odpowiedź zwrotną o wyniku rekrutacji, natomiast pisaną na zasadzie "kopiuj- wklej", błędy w nazwisku i płci. Także tu kompletny brak profesjonalizmu...skoro już wysilacie się, aby podziękować za udział w rekrutacji- to piszcie poprawnie, bo ta wiadomość, którą otrzymałam jest wyrazem braku szacunku do mnie.

mysiowa

Firma niepoważna. Na ogłoszenie dotyczące oferty pracy na stanowisko Asystetka Redakcji aplikowałam bez mała z cztery razy za każdym razem bez efektu, mimo, iż moje kwalifikacje w 100% odpowiadały wymogom stawianym kandydatom w treści ogłoszenia. Szefostwo tego portaliku regionalnego ma chyba kompleks Wirtualnej Polski, bo nigdy nie przebije giganta (u którego ja zdobywałam doświadczenie redakcyjne). Kiedyś zaprosili mnie na rozmowę na koordynatora projektu - wypytali mnie drobiazgowo o moje pomysły na stworzenie czegoś unikatowego po czym przyszła szanowna pani Prezes i uznała bez krzty przyzwoitości prosto w twarz, że jej się nie podobam i że się nie nadaję. A moje pomysły zanotowano :) Tak czy inaczej kolejny raz już nie odpowiem na ogłoszenie. Szkoda zachodu! Nie warto!

lola

nie polecam, rozmowa kwalifikacyjna to śmiech na sali, zero profesjonalizmu, a potem obiecują, że dadzą znać, nawet jak na nie, człowiek czeka i nic, szkoda że taka marka nie potrafi się zachować

HR Manager - Trojmiasto.pl

Przykro mi, że tak odebrała Pani rozmowę kwalifikacyjną w naszej firmie. Faktycznie na etapie rekrutowania osób do budowania nowych serwisów mocno opieramy rozmowę na planach i pomysłach do ich stworzenia. Jak bowiem inaczej rozpoznać zbieżność myślenia potencjalnego pracownika z naszym? Zawsze staramy się, by były to raczej ogólne zarysy, a często się zdarza, że pomysł o którym mowa na rozmowie nie jest autorskim pomysłem i był już przez nas brany pod rozwagę. Faktycznie prezes firmy z racji rozlicznych zajęć najczęściej dołącza do spotkania na chwilę, ale zawsze stara się w kilku pytaniach zaznajomić z kandydatem. Rozumiem Pani żal, że nie udało się przejść rekrutacji pomyślnie. Nie tylko kompetencje i doświadczenie przesądzają o powodzeniu w procesie rekrutacyjnym do Trojmiasto.pl, często to osobowość i dopasowanie do istniejącego zespołu mają kluczowe znaczenie. Pozdrawiam(usunięte przez administratora)

GalAnonim

Otóż firma ta szukając specjalisty z niszowego rynku zaprasza na rozmowy kwalifikacyjne potencjalnych pracowników z wysokim stażem pracy i doświadczeniem, po czym przy ponad półtora godzinnej rozmowie wyciąga z nich informacje na temat swoich produktów i możliwości ich rozwoju oraz przebudowy ... następnie woła "psa gończego" w postaci Pana Prezesa, który po 30 sekundach rozmowy z kandydatem wygłasza sentencję 'nie dziękujemy nie potrzebujemy Pani" ... i na tym kończy się proces rekrutacji ... następnie nieudolna grupa obecnych pracowników na podstawie przeprowadzonych w trakcie rekrutacji zapisek i notatek Pani z HR ... odtwarza produkt będący hybrydą pomysłów zebranych podstępem od specjalistów z danych dziedzin zapraszanych na rozmowy kwalifikacyjne ... po prostu żal :) Stanowczo odradzam tego pracodawcę.

Zostaw opinię o Trojmiasto.pl Sp z o.o. - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Trojmiasto.pl Sp z o.o.