Intech Instytut Wdrożeń Technicznych

Gdańsk

Opinie o Intech Instytut Wdrożeń Technicznych

tez_bylem_w_intechu

Prezes firmy kiedys mi powiedzial: "zawsze malo placilismy I nigdy nam sie to czkawka nie odbillo" - co chyba dobrze podsumowuje filozofie firmy, w ktorej mala grupa ludzi "przy korycie" zarbia duzo zas reszta to po prostu tania sila robocza. Generalnie trzeba powiedziec, ze warunki w ktorych sie pracuje sa dobre, wynagrodzenie (choc nie wysokie) jest zawsze wyplacane terminowo. Firma zapenia tez stabilne zatrudnienie - nie przypominam sobie zeby kiedykolwiek kogos zwolnila. Na prawde mozna w tej firmie pracowac dlugo i w dobrych warunkach do emeretury (za male pieniadze i przy braku mozliwosci awansu, rowoju czy szkolen)

tubylem

Pracownik jest tu tania sila robocza, zlem koniecznym, nie nagradza sie zaangazowania ani doswiadczenia. Nikt nigdy nie awansuje ani nie dostaje podwyzki nawet po latach. To co w umowie na poczatku tak juz do konca. Kierownik wprost mowi ze woli nowych co wezma kazdy ochlap niz dac podwyzke doswiadczonym. Wspolpraca z airbusem ehh dobre sobie.

Zostaw opinię o Intech Instytut Wdrożeń Technicznych - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Intech Instytut Wdrożeń Technicznych