GRAFIX CENTRUM POLIGRAFII

Gdańsk

Opinie o GRAFIX CENTRUM POLIGRAFII

Piotr

Drukarnia obsługuje Klientów w kraju jak i za granicą. Z powodu trzymania wysokich standardów praca jest wymagająca, jednakże też opłacalna. Kasa zawsze na czas. Chwalę i polecam.

Piękny Roman

Zostawiłem tam swoje CV pół roku temu, niby nikogo nie szukali a jednak zadzwonili z propozycjami które mi nie pasowały ale się zgodziłem. Na początek najniższa krajowa czyli standard, obiecywali dużo więcej dupa. A jednak wszystko się niedawno zmieniło, kupili nowa maszynę i przypomniałem się ze coś mi obiecali - zostałem pomocnikiem drukarza! A wiem ze to nie koniec, bo jest tu jeden typ co z pomocnika został drukarzem. Silnoręki nie rzuca słów na wiatr - dzięki za szanse!

blondi

Pracuję tu od kilku miesięcy i jak póki co jestem bardzo zadowolona, Firma dużo i nowoczesna, Wszystko nowe i ładne. Bardzo mili, pomocni ludzie. Super kierownik, który dla każdego znajdzie czas. Mam nadzieję pracować tu jak najdłużej

aga

Pracuję już kilka lat, jestem bardzo zadowolona, bardzo fajne kierownictwo, zawsze można się dogadać, chętnie pomogą, wypłata zawsze na czas. Polecam

as

Bardzo dobra firma, dobra organizacja pracy, czysto i przyjemnie, polecam

ja

Firmę jak najbardziej można polecic. Rozwija się bardzo szybko,właściciel-okey zawsze podejdzie zapyta czy wszystko w porządku , szefostwo i kierownictwo zawsze pozytywnie nastawione i uśmiechnięte - otwarte na nowe rozwiązania i pomysły . Atmosfera między ludźmi bardzo dobra (ewentualne konflikty -niedomówienia natychmiast rozwiązywane).No i może błahostka ale pierwszy raz się z tym spotkałam-mleko, kawa,herbata,woda itp-zapewnione w każdej ilości dla wszystkich pracowników za co szacunek dla szefostwa.

Młody

Pracowałem już w wielu firmach ale w żadnej nie widziałem takich dobrych warunków i organizacji pracy jak w firmie Grafix. Kierownicy zawsze Cię wysłuchaja i pomoga. Bardzo dobra atmosfera. Wypłata zawsze na czas. Polecam !!!

C3PO

Miejsce: http://iml.grafix.pl/?lang=en PLUSY: - ład, czystość i porządek w całej firmie dobrze wpływające na samopoczucie, - w części biurowej warunki pracy sprzyjające skupieniu, - nowoczesny sprzęt, - dbałość o jakość wykonywanej pracy a także produkt końcowy - co doceniają klienci z całej Europy, - dobra atmosfera pracy, - firma wciąż się rozwija MINUSY: - położenie na dalekich peryferiach Trójmiasta.

DANIEL J.

To co najważniejsze w pracy jest: kasa na czas i fajna atmosfera. Jak chcesz pracować i starasz się robić wszystko jak najlepiej to praca dla ciebie. Jak we wszystkich firmach produkcyjnych firma może dobrze prosperować dzięki świetnej logistyce.

Mami

Pracowałam w Grafixie kilka lat temu. Teraz poświęcam się wychowaniu dzieci, jak tylko podrosną mam nadzieje wrócić tam do pracy. Bardzo dobrze wspominam ten czas. Polecam

gość

Pracuję już w firmie parę lat, jestem bardzo zadowolona. Bardzo dobre warunki pracy, fajna przyjacielska atmosfera, wypłata zawsze na czas. Kierownik – szef produkcji bardzo sympatyczny, zawsze pomocny i życzliwy dla pracowników. Stara się pomóc jak tylko może. Nigdy nie ma problemu z wolnym dniem czy urlopem.

pracownica

mnie również się dobrze pracuje, jestem pracownikiem produkcji na dziale pakowania od dłuższego czasu, przełożona nigdy nie robi problemów, jest wyrozumiała, jak nagle zachoruje dziecko dostaje wolne bez żadnych wymówek, bez stresu, że wrócę i będzie obraza, zapyta czy już wszystko dobrze, a nawet doradzi. Oczywiście są fałszywe osoby, które mają problem głównie ze sobą i opowiadają bzdury, ale cóż takie są wszędzie, grunt, że tych życzliwych jest więcej. Wypłata zawsze na czas, bardzo to doceniam, bo z doświadczenia wiem, że nie wszędzie tak jest. Czysto, wysoki standard i nowocześnie w całej firmie. Nie miałam jeszcze tak fajnej pracy, polecam wszystkim

mezowo
@pracownica 25.10.2017 19:45

Mam podobne odczucia, dla chętych jest OK

Ziemowit

Jestem bardzo zadowolony z pracy w GRAFIX, firma z ogromnym potencjałem Standardy na wysokim poziomie, bardzo dobra organizacja pracy przez kadrę zarządzającą. Inteligentni i zgrani ludzie na poziomie, co przekłada się na dobrą atmosferę w pracy.

Mati

Pracowałem w tej firmie kilka lat temu na zastępstwie za innego pracownika, miła atmoswera , wypłata na czas zgodnie z umową . Polecam

AS

Na rynku 3miejskim polecam tę firmę. Wszystko się zgadza - praca, kasa, atmosfera.. dlatego żal już tam nie pracować.

DeltaForce

Jak dla mnie jest ok. Lepiej się nie da. Jeżeli reprezentujesz sobą odpowiedni poziom kultury osobistej, zaangażowania w wykonywaną pracę to współpraca przebiega bez zgrzytu. Wszystko na czas, można brać kredyt, planować emeryturę, spełniać marzenia. Polecam tego pracodawcę dla ambitnych.

Obecny

Polecam pracę w tej firmie. Pracuję 4 lata i wiadomo że bywały gorsze momenty ale nie miało to wpływu na zmianę mojej opinii. Uważam że jeśli ma się chęci do pracy to jest to miejsce odpowiednie dla takich osób. Trzeba też przyznać że, wraz z rozwojem firmy wzrasta również jakość i komfort pracy na każdym stanowisku, a do tego puki co, Grafix nie zmienia się w korporacje w której pracownik nie ma żadnego znaczenia.

Allozaur

Nowoczesna firma. Pod względem rozwoju technologi wzór do naśladowania. Wewnątrz przyjacielska atmosfera, co jest niesamowite przy dość dużym zatrudnieniu. Każdy kogo spotkasz z chęcią Ci pomaga. Każdy pozostałych wspiera nawet jeśli jest z innego działu. Wypłata zawsze na czas. Wszystkie reguły rozliczenia godzin jasne i czytelne.

Brajan

Bez wątpienia lider w swojej dziedzinie, firma na najwyższym europejskim poziomie. Znakomita atmosfera w pracy, można poczuć się jak część zespołu, który dąży do realizacji założonego celu, a nie jak przypadkowo zebrana grupa ludzi, która nie wie po co przychodzi do roboty. Hajs się zgadza, warunki pracy bardzo dobre. Szef produkcji - człowiek legenda, łapa jak niedźwiedź, mógłby zabić jednym ruchem, a jednak spokojny jak kwiat lotosu na wzburzonej fali oceanu, zawsze doradzi, zawsze pomoże i nigdy nie zostawi nikogo z problemem.

JanHus

Moim zdaniem, subiektywnym. Jest wybornie, firma interesująca, nowoczesna i czysta, silny dział R&D. Kierowniczki uśmiechnięte. Najfajnieszy jest jednak kierownik tzn: "SILNORĘKI, mistrz Polski, Moraw i WszechRusi" serdeczny i wyrozumiały z każdym chętnym i zaangażowanym rozmawia, wyjaśnia i w ogóle obrotny też jest. Wspaniały zawodnik, apoteoza gatunku, wzór cnót - takich już produkują. Ale robota musi szybko szafować, wartko i do przodu.

czajnik

@Leon najwidoczniej przez te 5 lat nikogo nie poznałeś w firmie :)

jjk

zgadzam się z Leonem, też pracuję kilka lat i nigdy nie miałam żadnej nieprzyjemnej rozmowy z żadnym kierownikiem, jak ktoś jest uczciwy i przychodzi do pracy nie na plotki to nie będzie narzekał......

Leon

Jak przychodzisz do pracy pracować a nie się obijać to nikt ci złego słowa nie powie. Ja pracuje tam od 5 lat i nigdy nie miałem nieprzyjemnej rozmowy i uwierz mi że stawkę też mam odpowiednią.

czajnik
@Leon 29.09.2017 01:26

Nikt o takim imieniu tam nie pracuje, czego kłamiesz

@czajnik 02.10.2017 16:13
Nikt o takim imieniu tam nie pracuje, czego kłamiesz

o imieniu czajnik też nikogo nie znam - więc kto tu kłamie?

Robert

Ty Leon poczekaj jak od tego najlepszego kierownika dostaniesz zrypkę jak się nie wyrobisz z planem

Goebbels

1. Sprzet z najwyzszej polki 2. Ekipa dobrana i zgrana 3. ... Mozna by tak wymieniac... Kazdy pracuje jak by robil to dla siebie i dzieki temu kaska na koniec miesiaca sie zgadza Jak chcesz tu pracowac to musisz cos ze soba reprezentowac, jesli nie masz odpowiednich kfalifikacji to je tu zdobedziesz Ludzie tu pracuja po kilkanascie lat i to o czyms swiadczy

Leon

Jest ok - jak w każdej firmie znajdzie się paru cwaniaczków którym się nie chce pracować i narzekają. Najlepszy jest szef produkcji człowiek do którego można z każdym problemem podejść i porozmawiać

Wies-Baden

Bezdyskusyjnie najlepsza firma we wsi. Czysto, jest ordung.

Asa

3 lata pracowałam w B+R. Normalna firma, biali ludzie. Pieniądze odpowiednie i zawsze w terminie z premiami dużymi.

Były

Gdy jeszcze tam pracowałem, zwolniło się sporo ludzi a reszta musiała robić nawet po ponad 250 godzin miesięcznie. Pieniądze oczywiście za te nadgodziny były wypłacane w kopercie. Bez dodatków za przepracowane nadgodziny. Szara strefa.

Hmy-nithslisenT

Praca jak każda inna wszystko zależy od działu czyli od ludzi,,, atmosfera wśród grafików i drukarzy ok-normalni ludzie. Generalnie praca dla specjalistów od poligrafii - sprzęt i maszyny nowoczesne więc trzeba się znać na inżynierii i ogólnie mechatronice. Kasaka powyżej średniej, umowa na etat. Malkontentów nie lubią.

Ąsd

Mobbingu czas dalszy jeśli szef nie zareaguje czas na inspekcję pracy

Kristine

Poziom europejski jak nie swiatowy...obsluga bardzo przyjemna ..kadra kierownicza wyksztalcona na najwyzszym poziomie...bardzo przychylna podrzednym pracownikom ..tylko same superlatywy i plusy ...podejscie do stosunku pracy na najwyzszym poziomie..oczywiscie do pracownikow trzymajacych odpowiedni poziom intelektualny ..polecam wspolprace ...place zawsze na czas...i najwazniejsze ..poszanowanie godnosci pracownika...

do roboty

Najlepsza drukarnia w Polsce. wypłata zawsze na czas. kierownicy bardzo wporządku zawsze pójdą na ręke. oczywiscie jak jestes durniem i więcej wymagasz niż robisz to wypad zbierać złom debile. a nie przychodzicie na miesiąc i pózniej żale ze kur...

prawda

wer i wert bo z pewnością to ta sama osoba pisze te paszkwile nikt cię nie zmusza w pracy w grafix wypierdalaj z tej firmy i nie truj jak ci nie pasuje to idz do biedronki lub do Lidla sama słyszałam jak szef kilka razy mówił że poligrafia się konczy i martwi sie co dalej dzisiaj to co szef obiecał jest wypłata zawsze na czas premia tez jest za nadgodziny w soboty i niedziele jesli sa tez płaci a czasy nie sa łatwe

Btw
@wert 19.03.2017 08:50
sory pomyłka za nadgodziny w niedziele płaci a w sobotę nie co dla pracownika i kodeksu pracy nie stanowi różnicy za pracę w ni...

W pierwszej kolejności zgodnie z Kodeksem Pracy firma ma obowiązek udzielić dnia wolnego, a DOPIERO wtedy, gdy nie ma takiej możliwości (choroba pracownika albo inny UZASADNIONY powód) mysi wypłacić ndg. Zrób rachunek sumienia - nie było dnia wolnego za sobotę?

ttt
@Btw 02.07.2017 21:05

nie

wert

na konto najniższą krajową reszta do koperty

wer

oszustwo zmuszają do pracy w sobote i niedziele za sobote nie płacą nadgodzin

kornik

na czas to okej, kwestia tylko jeszcze w jakiej wysokości ta płaca konkretnie

jasam

płaca zawsze na czas,jest ok

Gottlieb

Jest OK i bardzo nowocześnie, bleeding edge technology, czyli polecam oczywiście

qq

i weż kredyt

grantr

skoro ci nie pasuje zmień pracę

Monika

Szara strefa.

uo

Najlepsza drukarnia w Polsce, polecam

Zostaw opinię o GRAFIX CENTRUM POLIGRAFII - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GRAFIX CENTRUM POLIGRAFII