Jeppesen Poland Sp. z o.o.

Gdańsk

Opinie o Jeppesen Poland Sp. z o.o.

Kamil J.

Firma niegodna polecenia. Nie dotrzymuje terminów rozpoczęcia pracy w rezultacie nie dochodzi do zatrudnienia. Słaby kontakt z HR.

Marek

Brak możliwości rozwoju, siedzisz i klikasz, żeby po kilku miesiącach nie uczyć się już niczego nowego. Mnóstwo bicia piany i ust pełnych niesamowitych korpoidei. Jeżeli posiedzi się tam dłużej, jest to bardzo dziwne miejsce. Na plus stabilne warunki pracy i spory luz. Co kto lubi.

bierz

no siedzą w tej branży ti takie oferty są jak np. teraz Navigation Information Analyst, bierz co jest

Masz coś do powiedzenia na temat firmy Jeppesen Poland Sp. z o.o.? Zapraszamy na nasze forum.

Zostaw opinię o Jeppesen Poland Sp. z o.o. - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jeppesen Poland Sp. z o.o.