Reklama

Kreator CV – stwórz swój życiorys zawodowy

Kreator CV to narzędzie, które pomaga w procesie tworzenia własnego życiorysu zawodowego. Dzięki niemu nasz dokument aplikacyjny  zgadzać się będzie z obecnymi standardami i wymogami na rynku pracy. Jak poprawnie napisać CV? Sprawdź nasze porady.

Kreator CV

Jak napisać CV?

Jeśli posiadasz gotowy szablon z Kreatora CV, wystarczy tylko, że wprowadzisz tam swoją treść. Chronologicznie uzupełnij puste pola w rubrykach takich jak dane osobowe, doświadczenie zawodowe, wykształcenie oraz hobby, którym zajmujesz się w wolnym czasie. Wyszczególnij wszystkie obowiązki, którymi miałeś za zadanie zajmować się na poprzednim stanowisku. W rubryce “dodatkowe umiejętności” wypisz programy, z których korzystałeś podczas pracy. Obecnie bardzo popularną metodą jest umieszczenie krótkiego opisu pod swoim zdjęciem, na temat Twoich kompetencji i dodatkowych zainteresowań.

Pamiętaj! Jeśli dalej zastanawiasz się, jak napisać CV, nie zapomnij o dopasowaniu go do  zawodu, na którego aplikujesz. Taki dokument na pewno wyróżni się spośród innych.

Jak dopasować CV do oferty pracy?

Dlaczego warto korzystać z kreatora CV?

Tworzenie CV od samego początku zajmuje sporo czasu, tym bardziej jeśli robisz to po raz pierwszy. Korzystając z automatycznego kreatora, nie musimy męczyć się z czcionkami, kolumnami i poprawnymi odstępami pomiędzy akapitami. Naszym zadaniem jest tylko uzupełnienie pustych pól treścią, która stanowi jednak najważniejszą część dokumentu.

Kreator CV tworzy dokument w gotowym formacie PDF, dzięki temu od razu możesz go wydrukować lub wysłać do pracodawcy. Jest on również całkowicie darmowy i nie musisz zakładać żadnego konta.

Życiorys zawodowy – jak go poprawnie napisać?

Programy do kreatora CV

W internecie istnieje wiele darmowych kreatorów CV Online, które w swoich zasobach posiadają gotowy szablon. Ich obsługa jest bardzo intuicyjna, więc na pewno każdy sobie z tym poradzi. Naszym zadaniem jest tylko wprowadzenie tekstu w poszczególne kolumny, czyli wykształcenie, doświadczenie zawodowe lub dodatkowe umiejętności.

Skorzystaj z profesjonalnego kreatora CV i stwórz jedyny w swoim rodzaju, w pełni profesjonalny dokument aplikacyjny. Odpowiednio przygotowane CV jest tak zwanym pierwszym wrażeniem, jakie wywierasz na pracodawcy.

Europass – jak napisać CV do pracy za granicą? 

Powodzenia!

Oceń artykuł
5/5 (1)