sunset suits

Poznań

Opinie o sunset suits

poszkodowana/y

czy ktoś juz podal firme sunset suits do komornika? ktory siagnal dlug? jesli tak to prosze o podanie godnosci Mam wyrok sadowy ale z tego co wiem komornicy maja problem wlasnie ze sciagnieciem dlugu:( prosze o opinie z gory dziekuje

TiP

SS to totalna porażka!!!! Pseudo-firma wykorzystująca pracowników!Jeden wielki [usunięte przez moderatora]! Wypłaty nawet do kilku miesięcy po terminie, nieodprowadzane składki do ZUS-u, wyłudzanie pieniędzy za niewiarygodne inwentury!!! Omijajcie szerokim łukiem!!!!!!!

Zostaw opinię o sunset suits - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie sunset suits