Opinie o Amelant Uber Mateusz Zygmunt w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Amelant Uber Mateusz Zygmunt. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Amelant Uber Mateusz Zygmunt o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amelant Uber Mateusz Zygmunt w Poznań

Katarzyna

Zauważyłam, że sporo tutaj opinii klientów firmy Amelant Uber, za to pracownicy nie wypowiadają się prawie wcale, a fajnie byłoby dowiedzieć się czegoś o tym, jak się pracuje w tym zakładzie pracy. Może ktoś napisać, w jakim systemie się tam pracuje? I jaka jest atmosfera?

Byly kierowca Nowy wpis
@Katarzyna

Nie pakuj sie w to . Wiecej stracisz niz zarobisz. Zabiera za byle co , a jak nie moze sie doczepic to wymysli scieme . Ogolnie zmiany po 12h , jazda na yariskach . Odradzam

Były pracownik Nowy wpis
@Katarzyna

Tutaj wypowiadają się sami byli pracownicy a nie klienci ;)

Grubaaferka Nowy wpis

Nie polecam tego pana, (usunięte przez administratora)mnie na pieniądzach i to nie małych.. Nie uczciwość.az kipi. Janusz biznesu... Najgorsze jednak pojawilo się rok po zakończeniu współpracy kiedy to dostałem pismo o zakończeniu sprawy sądowej za mandat. Do zapłacenia mandatu+opłaty za ponaglenia+ koszty rozpraw sądowych. Sprawa trafiła do prawnika i będzie rozwinięta w sądzie. Mam nadzieję z dobrym skutkiem. A Tobie Mateuszu życzę żeby karma Ci spuściła (usunięte przez administratora) kiedyś. NIE POLECAM!!

Gabriela Nowy wpis
@Grubaaferka

Mógłbyś coś więcej napisać o całej tej sytuacji, żeby ostrzec innych przed podobnymi problemami? Zostałeś wcześniej poinformowany o sprawie w sądzie?

Byly kierowca

(usunięte przez administratora) , okrada na wyplatach. Potwierdzam ze jak bedzie idealnie to max 30% zobaczycie. Wymysla usterki , koszty itp zeby sciagnac z wyplaty. Z reszta to kuzyn slynnego MATEUSZA Z OBORNIK ktory obecnie mieszka na sczanieckiej 9A w poznaniu ktorego sciga dziesiatki ludzi ktorym po kilka miesiecy nie wyplacal wyplat. Ludzie nawet po 7 msc robili za darmo. Pan ktory kradl samochody z wypozyczalni i zostawial nie placac w dziwnych lokalizacjach. Rodzinka warta siebie

Mario

@Kierowca a co z samochodami? Może chociaż one porządne?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Amelant Uber Mateusz Zygmunt? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
Kierowca

Nawet się nie zastanawiajcie! Omijać! Spóźnione wypłaty, brak jakiejkolwiek pomocy! W dodatku zabiera większość wyplaty. Nie 50/50 a jakieś 30/70. Masakra! Zakompleksiony typ który próbuje być szefem.

Miesiąc pracy za darmo.Amelant typowy oszust.Robi wszystko żeby nie zapłacić należnych pieniędzy

Rozgoryczony

Pracodawca nieuczciwy.Niewyplaca pieniędzy. (usunięte przez administratora) w rozliczeniach.Typowy (usunięte przez administratora)

Henry

A może to nie jest praca dla każdego, to trzeba również brak pod uwagę, ja polecam.

Rozgoryczony

Jeśli chcesz pracować spokojnie, bez nerwów, z miłym szefem, który jest dla Ciebie kulturalny i Cię szanuję, równo traktuje pracowników i jest pomocny, to nie zatrudniaj się w tej firmie, bo tych cech tutaj nie uświadczysz. Janusz biznesu, kusi dobrymi autami. Co innego na umowie, co innego w życiu. Z 50/50 robi się 30/70 dla szefa. Omijać szerokim łukiem, nie polecam.

Uber

Nie polecam. Co innego na umowie a co innego w rzeczywistości.

Roman

Bardzo dobry pracodawca :) Wszystko legalnie z podatkami z licencjami, wyplaty na czas. Dodatkowo super auta :) polecam. Nie rozumiem ponizszych opinii.

luftwaffe

Omijać szerokim łukiem. Zwykły wyzysk i wykorzystywanie ludzi. Co innego na umowie, co innego w rzeczywistości. Praca za grosze samochodem, który ledwo jeździ. Kwoty odciągane z pensji, które ‚szef’ sobie obzdurał. Charytatywne wizyty na serwisie w godzinach pracy lub (co gorsza) po 8 godzinnym dniu pracy. Lekceważące podejście do zleceniobiorców. NIE POLECAM

Busa

Typowy polski Janusz biznesu. Kompleks Napoleona i prezesa. Partner Ubera, który kierowców traktuje jak bydło. W komunikacji z kierowcami zatrudnionymi na umowę zlecenie brakuje podstawowej kultury.

Zostaw merytoryczną opinię o Amelant Uber Mateusz Zygmunt - Poznań

• Jak się pracuje w Amelant Uber Mateusz Zygmunt?

Zobacz opinie na temat firmy Amelant Uber Mateusz Zygmunt tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Amelant Uber Mateusz Zygmunt
1.7/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Os. Wichrowe Wzgórze 4 lok. 120
    61-672 Poznań