Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno Consultingowe Adob Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Produkcyjno Consultingowe Adob Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno Consultingowe Adob Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Produkcyjno Consultingowe Adob Sp. z o.o. w Poznań

Nowe ogłoszenia.

Ci co składają podania o pracę na stanowiska do Adob to zapytajcie się na rozmowie kiedy firma została przejęta i kiedy ją zamykają. Szukają ludzi, którzy dotrwają do końca tej firmy, Praca tutaj nie jest już stabilna, Firma została sprzedana w styczniu i pogorszyło się totalnie. Nie ma podwyżek, pieniędzy na święta, nie ma niczego już. Nurion srurion.

Nie ważne czy pracujesz długo czy krótko. Nie ważne czy chodzisz na l4 czy jesteś cały rok w pracy. Nie ważne czy leżysz cały dzień na szatni jak żarówa, czy większość dnia pracujesz i tak wszyscy dostają takie same podwyżki w tej firmie. Nie warto się starać. Lepiej zmienić miejsce gdzie to docenią.

Konkurencyjne oferty pracy Nowy wpis

BMW Lipsk. Twój zakres obowiązków Wózki widłowe- praca jako operator Dbałość o jakość wykonywanej pracy Transport części samochodowych na stanowiska produkcji Wymagania pracodawcy Język obcy nie wymagany Uprawnienie na wózki widłowe Gotowość do wyjazdu do pracy od zaraz Gotowość do pracy 3 zmianowej docelowo Mile widziane Auto na dojazdy mile widziane Niemiecka umowa o pracę, etat Stawka 14,50 EUR brutto/h +25% dodatku za prace w godzinach nocnych Praca zmianowa Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych Zapewniamy zakwaterowanie, pokoje 2 os. / koszt ok. 300 € miesiąc Miejsce pracy to Lipsk pod Berlinem Możliwość przejęcia przez klienta Polskojęzyczna opieka

Wk...ny Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 51 dni.

Załóżmy że dojdzie do podwyżek... Pytanie na jakiej podstawie będą one przydzielane ,, w jakiej wysokości " Czy kierownik danego działu będzie brał pod uwagę kto chodzi cały rok do pracy a kto ciągle wymyśla nowe schorzenia dla L4. Czy weźmie pod uwagę kto ile zadań wykonuje w ciągu dnia i z jakim rezultatem Czy też dalej ślepo będzie nagradzał tych co niby się znają i mają pojęcie i są starymi pracownikami .

Kumpel Nowy wpis

Dobrze, ani podwyzszki ani premii nie widać, niestety dobrze to już tu bylo

Dno

Za czasów Pana Nawrockiego było narzekanie (jak wszędzie) ale gdy przychodził dzień wypłaty ludzie byli zadowoleni. Dodatkowo było świąteczne, nagrodówki, pewne podwyżki. Po przejęciu firmy przez Nouryon wszystko się skończyło. Sama specyfikacja pracy zmieniła się na gorsze, nie ma nadgodzin, nie ma podwyżek. Uogólniając panuje jedna wielka nie wiadoma. Kierownictwo swoich pracowników też ma głęboko w (usunięte przez administratora) Jeden kierownik ma swojego pupilka i to on rządzi działem, drugi traktuje swoich ludzi jak zwykłe (usunięte przez administratora) ,trzeci ma na wszystko(usunięte przez administratora) i nic nie wie mimo że regularnie kierownictwo chodzi na zebrania z Prezesem. (Chyba spotykają się żeby kawe wypić) Źle napisałem na początku - są podwyżki. Dla tych najbardziej pracowitych pracowników, którzy ciężko charowali w tym (usunięte przez administratora) firma doceniła ich podwyżką w postaci 20 lub nawet 70gr brutto, jednocześnie obdarowując ich najniższą krajową. Ale co tam.. Prezes w mediach świeci swoją twarzą i mówi jak to jest pięknie niczym za czasów Pana Nawrockiego. A o zwalnianiu ludzi i zarobkach najniższej krajowej cisza. Firma chemiczna a wynagrodzenie i warunki pracy - śmiech na sali. Ci którzy mają coś w głowie już tam nie pracują, a Ci którzy dalej robią - zastanówcie się nad swoim zdrowiem czy warto się tam truć za te pieniądze. ADOB się skończył, a na Noyruona pluje i polecam omijać to miejsce szerokim łukiem. Ps. Pozdrawiam Pana Adama, współczuję patrzeć na ten (usunięte przez administratora) na kółkach.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno Consultingowe Adob Sp. z o.o. na stanowisko Specjalista/ka ds. Kadr i Płac? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
Biuro

Widzę że gowork, Adob usuwają nie wygodne opinie. Czegoś się boicie? Czy Tego że ktoś z biura w końcu prawdę powiedział że pilnują Stołków a Pracowników mają w (usunięte przez administratora).

Mnie nurtuje Jedno. Czy Prezes boi się spotkać z Pracownikami? Powiedzieć dokad zmierzamy na czym Stoimi, czego mamy się spodziewać? Trudno jest powiedzieć pracownikom cokolwiek ci się dzieje???? Bo jak na razie chodzą pogłoski że będą kolejne zwolnienia. Pytając się kierowników to oni jak zawsze nic nie wiedzą, dla nich pracownik to tylko tania siła Robocza. A sami pilnują stolkow. Panie Prezesie Może czas najwyższy odpowiedzieć na pytania Pracowników???

Pozdrawiam

Dobrze powiedziane dbajmy o Siebie ???? Jak to w Korporacjach zazwyczaj Ludzie z Zarządu ,Kierownictwo ,Pracownicy z Wyższych Stanowisk są często zwalniani i wymieniani a to jak Cię ludzie postrzegali i postrzegają zostaje na całe życie. To Takie Prawdziwe ????

W tej firmie to awans lizusy i kapusie dostają. Fakt nie Muszę. Ale Spokojnie 3/4 pracowników za Chwilę tez nie będzie pracowało. Bo jakby Kierownictwo się interesowało pracownikami a nie krzesełkiem, wiedziałoby że szukają nowej pracy. To tak między nami

Nowe ogłoszenia.

Pracownik Adobu

Mamy połowę Stycznia 2024 roku od przejęcia firmy minęło sporo czasu może już pora określić się i zacząć rozmawiać z ludźmi na temat podwyżek premii rocznej itd...milczenie tajemnice i granie na zwłokę nic dobrego nie przyniesie i świadczy to tylko o tym z jakimi ludźmi pracownicy mają doczynienia. Panie Prezesie rozumiemy nowe stanowisko nie wolno się wychylać itd ale niech Pan nie zapomina że firma to ludzie,nie ma ludzi nie ma wyników a ktoś będzie musiał oczami świecić przed zarządem...posiadamy tablicę informacyjną na korytarzu mijamy ją codziennie kilka razy jeżeli dla nowej firmy jest problemem rozmowa z ludźmi z niższych stanowisk wystarczy na owej tablicy wywiesić kartkę z informacją o najbliższych planach i o tym czego możemy się spodziewać w nadchodzących miesiącach...skoro nowa firma potrafi wymagać to może i powinna zacząć dostrzegać tych ktorzy dla niej zarabiaja ciężką pracą. Szanujmy Siebie i Szanujmy innych z Poważaniem pracownik

Odrzucony

Firmę przejeła korporacja najgorszego sortu. Omijać zakład szerokim łukiem. Zero kontaktu zarządu firmy nouryon z pracownikami od kiedy firma została przejęta. Przez rok nawet nie było jakiegoś oficjalnego powitania lub rozmowy. Za to jest brak nadgodzin, zwolnienia, śmieszne groszowe podwyżki żeby ludzie nie robili poniżej najniższej krajowej. I to wszystko za pracę w trudnych warunkach przy niebezpiecznych surowcach chemicznych. (usunięte przez administratora)

Też masz tyle?

Światowy koncern, wolne weekendy i benefity, na start 37 zł/h! (usunięte przez administratora) Po 3 miesiącach 43 brutto...

Kilka faktów

Nouryon Global Headquarters Amsterdam - wieżowiec widzieliście 16 pięter Teraz zyski. Dane bezpośrednio ze strony Nouryona. Revenue of $5.8 billion, an increase of 17 percent versus 2021 Adjusted EBITDA1 of $1.2 billion, an increase of 15 percent versus 2021 Free cash flow2 of $882 million, an increase of 13 percent versus 2021 Czyli po odciągnięciu wszystkiego, podatków, mediów, pensji pracowniczych, amortyzacji miliard dolarów zysku. Więc kasa na podwyżki jest. Nawet jakby mieli dać wszystkim 8600 pracownikom w 56 fabrykach podwyżkę rzędu 500 dolarów to wychodzi 50 milionów dolarów rocznie a 950 milionów dolarów nadal mają dla siebie. Nie dajcie się (usunięte przez administratora) Kasa na podwyżki jest!

Zawiedziony Pracownik

Minimalna krajowa od 1 stycznia 2024 to 4242 brutto więc nowy pracownik lub pracownik o krótkim stażu dostaje podwyżkę Pyatnie ile warte jest doświadczenie pracownika który juz robi bardzo długo dla fabryki bo z każdą podwyżkĄ minimalnej krajowej pracownik z dużym stażem jest jawnie okradany z pieniędzy...może czas spojrzeć przez OKNO NA ŚWIAT i otworzyć oczy zanim nie będzie komu robić...bo zapał i chęci do angażowania się są z dnia na dzień coraz mniejsze może czas zacząć pracować jak ludzie beZ doświadczenia

Dużo widziałem.

Amerykanin, Niemiec czy Brytyjczyk by nie pracował w takich warunkach jak tutaj. A jakby dostał 20 centów podwyżki to by ich wyśmiał. Firma amerykańska to niech i standardy będą amerykańskie. W innych krajach nie ma 20% dodatku za zmiany nocne od minimalnej krajowej, tylko 25% od podstawy. Imperial Tobacco w Jankowicach płaci 40% od podstawy dodatku nocnego. Polacy niby w NATO, Unii Europejskiej, OECD a traktują nas jak (usunięte przez administratora) w XIX wieku. Niby 20sta gospodarka Świata, ale zarobki jak z trzeciego Świata. Amerykańskie firmy w woj. poznańskim dają 41 brutto PODSTAWY na start na 3 zmiany albo 4 brygady. Pensje w Adobie są 8 lat za(usunięte przez administratora). Prezes i (usunięte przez administratora)i reszta pseudo kierowników tak płacą jakby ze swojej kieszeni płacili. Już Sikorski mówił o robieniu laski amerykanom. Chyba chcą iść za jego przykładem. Polacy swój honor mają i robić za grosze nie będą. I Polacy nie czują się gorsi od innych narodów. Może tak 4 dni na żądanie cała fabryka, plus 1 dzień siły wyższej i fabryka stoi tydzień. Kolejny tydzień L4. W Solarisie stanęli na miesiąc i aż w telewizji huczało, może pora żeby o Adobie huczeli w mediach krajowych. Wg prawa Unii Europejskiej pensje mają być jawne w 2025 roku. Wtedy obiboki i nieroby będą się musiały wziąć za robotę. Bo Ci pracowici ich zjedzą. Albo będzie zjawisko odwrotne. Będzie wyrównanie do najgorszych bo po co mam się starać, skoro jakiś nierób ma tyle samo albo więcej. Wtedy ludzie co nie umieją worków policzyć a zarabiają 6000-6500 netto na pewno się nie ostaną. Najlepiej jakby przyszedł manager z prawdziwego zdarzenia z nowej firmy. Połowa kierowników niepotrzebna, połowa biur to samo. Z produkcji już się sami ludzie zwolnili bo widzą w jakim kierunku to zmierza. W zeszłym roku inflacja 18% a podwyżki dali 6%. Czyli realna wartość pieniądza spadła. Ja na pewno nie będę im dokładał do interesu. Większość ludzi w firmie mówi, że może pracować więcej ale żeby więcej płacili. Ja tam samo, mogę robić więcej, ale żeby zarobić więcej jak człowiek a nie jak (usunięte przez administratora) w XIX wieku. Nouryon się śmieje, że może płacić(usunięte przez administratora)w Poznaniu 7 dolarów za godzinę. I dać im 20 centów podwyżki,

Tadeusz
@Dużo widziałem.

jo tam sobie chwole, gdzie bym dostoł tyle pinindzy. jak firma nie daje dorobic jak daje. mi palety dajo. wom sie robic nie kce. czeba za wos robic.

Konkurencyjne oferty pracy

Poznań Operator maszyn w dziale ekstruzji - 45,20 brutto dla nowego na start Operator produkcji w branży chemicznej - 42,80 brutto dla nowego na start Operator produkcji w branży spożywczej - 35 brutto dla nowego na start Pomocnik operatora maszyn - 32 brutto dla nowego na start Adob - minimalna krajowa - dla pracownika z kilkuletnim stażem Może rzeczywiście lepiej więcej popracować, ale wiedzieć za co się robi.

Konkurencyjne oferty pracy

Dla naszych Kontrahentów w Niemczech, aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Pracownik Logistyczny - Bez języka DE - Praca Niemcy MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej Sp. z o.o. ( 5606/1) Lider wśród Pracodawców na Dolnym Śląsku, dla swojego Kontrahenta z Niemiec , poszukuje Pracowników na stanowisko : Pracownik Logistyczny Planowane rozpoczęcie - 03.01.2024r. NIE WYMAGANA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA NIEMIECKIEGO Dołącz do NAS - obecnie zatrudniamy ponad 800 Pracowników. Kontrahent produkuje wysoko oczyszczony alkohol neutralny ze zboża, buraków cukrowych i trzciny cukrowej. Należy do największych producentów alkoholu przemysłowego w Niemczech. Zakres prac: - Załadunek i rozładunek cystern - Ogólne prace porządkowe w w pomieszczeniach magazynowych i na terenie przedsiębiorstwa WYMAGANE WŁASNE AUTO - aby nie było problemów z dojazdem z miejsca zamieszkania do pracy, Wybranemu Kandydatowi oferujemy: -Stawkę 13,50 Euro/h Brutto -BEZPŁATNE zakwaterowanie – cały koszt pokrywa MR JOB, -Polską Umowę o Pracę Tymczasową – umowa zawierana bezpośrednio z Nami w języku polskim. Obowiązuje polski Kodeks Pracy. To MR JOB zajmuje się całym rozliczeniem kadrowo-płacowym. -DŁUGOFALOWY KONTRAKT – ponad 10 lat na rynku niemieckim, wiele zleceń, umożliwia zapewnienie długiej współpracy, -Dopłaty za przejazd z Polski do Niemiec i z powrotem, -Możliwość otrzymania zaliczki, -Dodatkowo płatne nadgodziny 25-100%, -Klarowne i legalne warunki zatrudnienia , -Opiekę ze strony Naszego Biura – posiadamy dedykowany Dział Opieki Pracowniczej, który pomaga z wszelkimi sprawami, -Świadczenia Kindergeld – ubezpieczenia odprowadzane są w Polsce, natomiast podatki w Niemczech z racji świadczenia pracy na rynku niemieckim. W związku z czym świadczenia rodzinne Kindergeld jak najbardziej należą się naszym Pracownikom.

BHP

BHP leży i (usunięte przez administratora). Mokre ślizgie posadzki. Podnoszenie ciężarów ponad barki. Brak bhpowca na zakładzie. Zapylenie, brak ogrzewania. To samo można robić w o wiele lepszych warunkach w Niemczech z opłaconym zakwaterowaniem. Chciałbym widzieć kierowników na produkcji jak sobie dają radę. Popłakaliby się. A jak się zwolni część załogi to ich to czeka niedługo. Bo nikt nie będzie pracował 8h non stop w takich warunkach w okolicach minimalnej czy średniej krajowej, i łaził po innych działach pomagać jeszcze.

BHP
@BHP

No i oczywiście wentylacja leży. Brak wentylacji jakiejkolwiek. Osadza się tylko pył. Jedna prawdziwa kontrola z centrali by się tutaj przydała.

Niby cała fabryka miała mieć zakaz nadgodzin do końca roku, ale widzę, że jednak nie. Porobili sobie (usunięte przez administratora) nadgodzinową i (usunięte przez administratora) innych. Co do inflacji i podwyżek cen to wzrosły o połowę, a pracownikom dano (usunięte przez administratora)

Jak wygląda kwestia awansu w Przedsiębiorstwo Produkcyjno Consultingowe Adob Sp. z o.o.? Jakie są możliwości w ramach jednego działu oraz w perspektywie całej firmy dla stanowiska Analityk?

Kulturysta

To co się dzieje w tej firmie to jest nie do pomyślenia. Wymogi takie jak byśmy pracowali za najwyższą krajową a tak naprawdę to robimy za grosze . Zero nadgodzin . Nic się nie zmienia ale żeby się nie zdziwili kierownicy z biur jak od nowego roku odejdzie połowa ludzi bo nikt normalny nie będzie tu pracował za grosze

Wiwisekcja

Firma nie daje zarobić. Kiedyś były nadgodziny to szło zarobić. Teraz raz pracujesz na dwie zmiany, raz na trzy. Grafik nie dość, że nieprzewidywalny to nie dorobisz sobie do tych guzików co płacą.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno Consultingowe Adob Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Produkcyjno Consultingowe Adob Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Produkcyjno Consultingowe Adob Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Produkcyjno Consultingowe Adob Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 2 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Consultingowe Adob Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Warszawska 39/41
    61-028 Poznań
  • REGON: 300428020 KRS: 0000172619

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Consultingowe Adob Sp. z o.o.