Doun

Opinie o Doun

Fefik

Drugie spotkanie w sprawie aplikowania na stanowisko Menadżer Sprzedaży. Spotkanie w Warszawie. Na sali 9 kandydatów, Pan Menager z laptopem, dwie panie (prawdopodobnie HR). Pan Menager rozdaje dwie kartki z zadaniem - prostym w istocie. Potem dyskusja. Większość osób wybiera poprawną odpowiedź. Po 2 minutach Pan Menager stwierdza, że do dalszej tury zakwalifikowały się ta, ta i ta osoba (5) a reszta - jest wolna. Żenada! Kompletna żenada.

Zostaw opinię o Doun - Łódź

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Doun