E.Leclerc

Łódź

Opinie o E.Leclerc

dko
użytkownik zarejestrowany

Posiadanie odpowiedniego doświadczenia nie stanowi dużego wymogu do spełnienia, przecież trzeba pamiętać że jako biura podróży zajmują dość wysoką pozycję na rynku i tego samego oczekują od swoich kandydatów. Ważne, ze zatrudnienie i zarobki są uczciwe.

XYZ...

Ostatnio zatrudnili jakiegoś speca od BHP, chodzi ciągle po markecie i cuduje co poprawić...np. do obsługi stoisk by chodzili w skarpetkach będąc w klapakach. Zresztą wymagania co do obuwia by zakryte, ale już takiego nie zakupią dla pracowników. Czepianie się popijania wody w własnych kubkach, a plastikowe nie zawsze są na działach przy automacie z wodą. Do kobitek, by nie malowały paznokci, nawet wobec tych które nie wytwarzają na zapleczu a obsługują. Biżuterii obsłudze też nie wolno nosić, nawet drobnej... Nie dziwi, że wiele ludzi ucieka do innej pracy, jak wprowadzają zamordyzm. Już nie wspomnę o braku szacunku wobec pracownika, ale to niestety Polski standard... Działanie na granicy prawa..

Jasiek

Mogę tylko dodać,że jak komuś nie chce się pracować to wszędzie będzie żle.Wiele osób w E.Leclerc Łódz pracuje od samego otwarcia.Masa osób też próbowała zmienić pracę a potem wracali z powrotem "na kolanach".Więc chyba nie jest tak żle jak inni piszą.Przeważnie złe opinie wyrażają Ci,którzy zostali zwolnieni z pracy.Szkoda,że przez takie złe,(nie sprawdzone) opinie inni Ludzie zrażają się do podjęcia pracy w Leclerc-u.

pr.leclerca

Słabe zarobki jako pracownik magazynier nawet jako kierownik i asystent kierownika. Odpowiedzialność duża co gazetka mnóstwo pracy. Atmosfera nie za przyjemna. Nie polecam nikomu.

Franca

Jak ktoś wpadł na FBkowy wpis o praktykach w Leclercu, to warto się nad nim mocno zastanowić. Podobnie sytuacja zaczyna wyglądać w Łodzi....

Obserwator

Boże chroń mnie od tego sklepu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kupujący

Boże chroń mnie od tej firmy!!!!!!!!!!!!!!!

obserwator

To że usuwają wpisy to prawda. Mój też został usunięty.Widocznie prawda ICH kłuje w oczy!To co się dzieje w łódzkim oddziale to woła o pomstę do nieba!Od kiedy główne kasjerki mogą same liczyć czyjąś kasę bez obecności kasjerki?????Chyba tylko dla tego by pozbawić kasjerkę wynagrodzenia wykazując jej wymyślone braki w kasie!!!!!!!!!!!!!!!!W żadnym innym hipermarkecie takie praktyki są niedozwolone. Liczenie kasy odbywa się tylko w obecności kasjerki.A kasy to chyba z demobilu bo nie widziałem ani jednej sprawnej a o ręcznym czytniku cen to mogą sobie tylko pomarzyć!!!!!! IX wiek !

Gibalski

Jeśli szukacie dobrze płatnej pracy to Leclerc ,Biedro , Żabka,Real,Makro,Carfury i inne Auszołomy nie są w stanie zapłacić przyzwoicie.Jeszcze kilkaz nich nie wymieniłem bo zmieniły nazwę lub zapomniałem o nich.Nie płacili nigdy nawet dobrze dobrze pracownikom i raczej nigdy nie będą płacić. Jedynie od kierownika w górę pieniądze ewentualnie mogą być ale też tylko przyzwoite.Ale szczerze nie chciałbym być kier. spożywki pitole i tak zarobie 2 razy więcej w mojej firmie lu paru innych bez takiej odpowiedzialności. Pracowałem w Leclercu typowa praca na przezimowanie i poszukanie czegoś lepszego.Hiper super i zwykłych marketów nie polecam do pracy może od czasu do czasu na zakupy...

pracownik 2000

Pracowałem w Leclercu w 2000 roku zarobki około 700 zł netto z premią. Odszedłem udało się znależć prace u mocniejszej firmy jako ph zarabiałem 1400 netto czyli 2 razy więcej. Kolega pracuje tam już od dawna teraz jest kierownikiem awans utrudniony bo ma za dużo stołków. Ciągle narzeka że masa roboty duża odpowiedzialność wyciaga cos ponad 2 netto ale nerwy i stres ogromny. A ja mam trampolinę płacową od 1500 do 5000 zł netto średnio ok 3000 zł i wyjazdy pn-pt i ciagle mnie nie ma. Jako pracownik hali magazynu przyjecia czy kasjerka praca nieatrakcyjna dopiero od kierownika wzwyż można się rozwijać i w miare godnie zarabiać nie lubię Inflanckiej i tego marketu

dawny ptavownik 2002

Pracowalem lodz dis leclerc pare lat temu. Bylem jeszcze niedoswiadczonym slabym pracownikiem troche poznalem mechanizmy przyjecia towaru wykladania towaru i pewnych regul z tym zw jakoiazanych zamawiania towaru . Zarabialem 850 netto potem udalo sie odejsc i jako ph zarabialem na wladnej dzialalnosci ok 1500 zl czyli prawie 2 razy wiecej obecnie pracuje u potentata na rynku kosmetykow zarobki ok.3000 netto a znajomy ktory pracowal ze mna nadal pracuje juz ni

themida

Widzę, że ponownie zostały usunięte wypowiedzi. Skoro szefostwo chce mieć takich pracowników to ich sprawa może pani kierownik DPH pochwali się w końcu z otrzymanego przez [usunięte przez administratora] kosza z bioproduktami spozywczymi " w ramach wdzięczności" za stanie po jego stronie. Mało tego kiedy powiedziałam mu że prezent jest chyba za drogi i że kazdy kto pomaga z dobrego serca robi to bezinteresowanie on oznajmił że w ten sposób co kolwiek by się nie działo ona będzie po jego stronie. Tak tez było. Ona ten kosz przyjeła. To jest mój ostatni post co zrobi z tym szefostwo to już nie moja sprawa. Dlatego wcześniej pisałam o łapówkach. Bo ktos kto pomaga z czystego serca nie przyjmuje takich drogich rzeczy od osób którym pomaga. O tym koszu wiedziała większość działu DPH. I osoba który ten kosz robiła. Nurtuje mnie cały czas pytanie dlaczego ona ( co kolwiek się działo) stała murem za [usunięte przez administratora] Czy cos było z jego winy czy nie. Nieważne zawsze była po jego stronie....Mimo że to manipulant i nie miała dowodów że on jest święty. To nie jest normalne. To kasowanie tych wątków jest nie na miejscu i jeżeli maja byc kasowane to proszę o sprostowanie dlaczego i czy złamałam regulamin.

szok

to bardzo poważne oskarżenia.

JOSEF
@szok 18.01.2013, 23:55
to bardzo poważne oskarżenia.

Fatalna organizacja pracy i płacy. Zrobisz swoje to musisz później robić czyjeś !!! Nie polecam. Płaca minimalna liczona z 3/4 etatu. Pracowałem i żałuję. Więcej kierowników niż pracowników. Ja zapiepszałem a oni byli do brania

Zostaw opinię o E.Leclerc - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie E.Leclerc