Opinie o E.Leclerc w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie E.Leclerc. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w E.Leclerc o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o E.Leclerc w Łódź

Stefan

To nie jest właściwe forum na uwagi klientów ponieważ to jest forum dla pracowników!

Lena

Robię tam zakupy od kilku lat i jestem bardzo zadowolona. Ostatnio było mi głupio, bo trochę się zgapiłam i podeszłam do kasy o 21 :/ Zastanawiałam się, czy ktoś jeszcze mnie obsłuży, ale nie było z tym problemu :) Bardzo mili ludzie tam pracują. A ceny? Normalne. Gdy jest promocja to nie 0.10 gr, tylko naprawdę porządna. Z pewnością wrócę tam nie raz.

Nawet nie chce mi się pisać. O

Brak słów. Już w waszym sklepie byłam w dziale obsługi i nic to nie dało. Obsługa poniżej krytyki bez kultury. W kasach kobiety mało kompetentne .!!!! A w ogóle szkoda czasu pisać.!!!!!! NIGDY TAM NIE PÓJDĘ!!!!!

Stefan

Jakie nastroje panują w pracy w związku z obecną sytuacją?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie E.Leclerc? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.

Jak wygląda aktualnie praca na stanowisku kasjera i jak wygląda rozliczenie kasetki ?ktoś wie

Były uśmiechnięty pracownik

Pracowałem w E. Leclerc Łódź (dział: KASY) w okresie od początkowych dni czerwca 2018 do końca września 2018, aby sobie dorobić przed studiami. Zastanawiając się, czy istnieją jakieś minusy w pracy na dziale, jakim pracowałem, odpowiedziałbym, że raczej nie. Od pierwszych dni zostałem ulubieńcem wszystkich kasjerek, co mi bardzo pasowało, bo dzięki temu przychodziłem do pracy zawsze uśmiechnięty. Minusami mogłyby zająć się osoby, które pracują już tam od dłuższego czasu. Ja nie mam raczej żadnych zastrzeżeń i gdybym wrócił do Łodzi na kilka miesięcy (wakacje itd.), to chętnie poszedłbym pracować właśnie do E. Leclerc! :) RODZINNA ATMOSFERA jest najlepszym atutem.

Ulka

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać?

Kkk
@Ulka

Mozna. Wyplaty ktore sa chyba najnizsze w Lodzi zawsze sa na czas.

Brak jakiegokolwiek szacunku dla pracowników związanych z firmą od lat. Traktowani są oni bardziej jak nieudacznicy, którzy nie potrafią znaleźć sobie innej pracy, ale lenie którym wystarcza najniższa krajowa. Często nowy pracownik, zwłaszcza "wygadany" jest traktowany znacznie lepiej. Opisywany bhp-owiec był traktowany jak jakieś bożyszcze, bo ledwo wszedł do firmy i już pełno nowych pomysłów miał. Natomiast "stary" pracownik nawet jeżeli ma jakieś pomysły to traktowane to jest w kategorii na ile chce on naciągnąć firmę. Najlepiej robić swoje i nie rzucać się w oczy...i uciekać czym prędzej.

Gogol

Normalna firma ale jak ktoś bardzo chce dokopać to znajdzie powód!!!

zbigniew
@Gogol

hm...czyżby sam dyrektor miał włączone powiadomienia :)

madzialenek

Bardzo rodzinna firma, zwłaszcza dla należących do rodziny. Główną kompetencją dyrektora jest bycie mężem córki prezesa :) i wszystko jasne.

Franek

Czy w firmie jest wszystko ok? Miałem nadzieję, że dowiem sie coś o firmie od pracowników. Takie milczenie może być efektem bardzo udanej pracy!!

dko

Posiadanie odpowiedniego doświadczenia nie stanowi dużego wymogu do spełnienia, przecież trzeba pamiętać że jako biura podróży zajmują dość wysoką pozycję na rynku i tego samego oczekują od swoich kandydatów. Ważne, ze zatrudnienie i zarobki są uczciwe.

XYZ...

Ostatnio zatrudnili jakiegoś speca od BHP, chodzi ciągle po markecie i cuduje co poprawić...np. do obsługi stoisk by chodzili w skarpetkach będąc w klapakach. Zresztą wymagania co do obuwia by zakryte, ale już takiego nie zakupią dla pracowników. Czepianie się popijania wody w własnych kubkach, a plastikowe nie zawsze są na działach przy automacie z wodą. Do kobitek, by nie malowały paznokci, nawet wobec tych które nie wytwarzają na zapleczu a obsługują. Biżuterii obsłudze też nie wolno nosić, nawet drobnej... Nie dziwi, że wiele ludzi ucieka do innej pracy, jak wprowadzają zamordyzm. Już nie wspomnę o braku szacunku wobec pracownika, ale to niestety Polski standard... Działanie na granicy prawa..

Jasiek

Mogę tylko dodać,że jak komuś nie chce się pracować to wszędzie będzie żle.Wiele osób w E.Leclerc Łódz pracuje od samego otwarcia.Masa osób też próbowała zmienić pracę a potem wracali z powrotem "na kolanach".Więc chyba nie jest tak żle jak inni piszą.Przeważnie złe opinie wyrażają Ci,którzy zostali zwolnieni z pracy.Szkoda,że przez takie złe,(nie sprawdzone) opinie inni Ludzie zrażają się do podjęcia pracy w Leclerc-u.

pr.leclerca

Słabe zarobki jako pracownik magazynier nawet jako kierownik i asystent kierownika. Odpowiedzialność duża co gazetka mnóstwo pracy. Atmosfera nie za przyjemna. Nie polecam nikomu.

Franca

Jak ktoś wpadł na FBkowy wpis o praktykach w Leclercu, to warto się nad nim mocno zastanowić. Podobnie sytuacja zaczyna wyglądać w Łodzi....

Obserwator

Boże chroń mnie od tego sklepu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kupujący

Boże chroń mnie od tej firmy!!!!!!!!!!!!!!!

obserwator

To że usuwają wpisy to prawda. Mój też został usunięty.Widocznie prawda ICH kłuje w oczy!To co się dzieje w łódzkim oddziale to woła o pomstę do nieba!Od kiedy główne kasjerki mogą same liczyć czyjąś kasę bez obecności kasjerki?????Chyba tylko dla tego by pozbawić kasjerkę wynagrodzenia wykazując jej wymyślone braki w kasie!!!!!!!!!!!!!!!!W żadnym innym hipermarkecie takie praktyki są niedozwolone. Liczenie kasy odbywa się tylko w obecności kasjerki.A kasy to chyba z demobilu bo nie widziałem ani jednej sprawnej a o ręcznym czytniku cen to mogą sobie tylko pomarzyć!!!!!! IX wiek !

Gibalski

Jeśli szukacie dobrze płatnej pracy to Leclerc ,Biedro , Żabka,Real,Makro,Carfury i inne Auszołomy nie są w stanie zapłacić przyzwoicie.Jeszcze kilkaz nich nie wymieniłem bo zmieniły nazwę lub zapomniałem o nich.Nie płacili nigdy nawet dobrze dobrze pracownikom i raczej nigdy nie będą płacić. Jedynie od kierownika w górę pieniądze ewentualnie mogą być ale też tylko przyzwoite.Ale szczerze nie chciałbym być kier. spożywki pitole i tak zarobie 2 razy więcej w mojej firmie lu paru innych bez takiej odpowiedzialności. Pracowałem w Leclercu typowa praca na przezimowanie i poszukanie czegoś lepszego.Hiper super i zwykłych marketów nie polecam do pracy może od czasu do czasu na zakupy...

Zostaw merytoryczną opinię o E.Leclerc - Łódź

• Jak się pracuje w E.Leclerc?

Zobacz opinie na temat firmy E.Leclerc tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w E.Leclerc?

E.Leclerc