Automatyka Spawalnictwo Serwis

Łódź

Opinie o Automatyka Spawalnictwo Serwis

andrzej

a może ktoś napisze jak jest teraz? mamy koniec 2017 roku? czy warto starać się o pracę

Na wyższe stanowisko to rzeczywiście wymagane jest odpowiednie doświadczenie, bo przecież zatrudnienie wiąże się z odpowiednią dozą odpowiedzialności. Wiecie czy oprócz tego są jeszcze jakieś benefity?

Ja
@56 07.09.2016 23:17

Kurtka zimowa :-)

luklo

Nikomu nie polecę pracy w takiej atmosferze (usunięte przez administratora)

odpowiedź

pracujesz tam? czy ktoś z Twoich znajomych Ci tak powiedział?

Barci

Ja pracuję ponad rok. Wypłatę zawsze mam 10! I po trzech miesiacach um. o prace. Pracowałem wcześniej u innego pracodawcy i tam wypłata była z 2-3 miesięcznym opóźnieniem. Ogólnie spoko.

CZARODZIEJ GUWNIX

TYLKO PRAWDZIWI CZARODZIEJE

maaaagazynier

@prado albo jesteś kimś od nich z rodzinki albo dopiero zacząłeś prace i stwarzają dobre pozory, poczekaj na gorsze humorki kierownictwa a zobaczysz o co chodzi

ostatni

poszukują magazynierów bo jest u nich przemiał ludzi na to stanowisko jak w lunaparku... a to o czymś świadczy jeśli od początku roku na tym etacie przewinęło się z 5-6 osób.

Ja osobiście nikomu nie polecę pracy. Strata czasu i nerwów...

Zostaw opinię o Automatyka Spawalnictwo Serwis - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Automatyka Spawalnictwo Serwis