Automatyka Spawalnictwo Serwis

Opinie o Automatyka Spawalnictwo Serwis

Pracowałem już kiedyś w firmie, w której naprawialiśmy sprzęt spawalniczy. Mam około pięcioletnie doświadczenie. Czy to wystarczy, aby zostać przyjętym do tej firmy? Jeśli tak, to czy jest to praca zmianowa? W jakich godzinach się tutaj pracuje? Jesteście w stanie podać widełki wynagrodzenia? Będę wdzięczny za każdą informację.

Alicja Nowy wpis

widziałam na ich stronie, że szukają przedstawicieli handlowych. warunki są w miarę jasno opisane ale ciekawa byłabym opinii ludzi, którzy troszkę już tu popracowali. Jak w praktyce współpraca tutaj wygląda? I czy jest możliwość przybliżenia tego "atrakcyjnego wynagrodzenia", które jest oferowane?

Michał Nowy wpis
@Alicja

najniższa krajowa, reszta pod stołem zależnie od wypracowanego obrotu który i tak nigdy nie jest zadowalający dla góry wiec możesz liczyć na max 200-300 zł premii

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Automatyka Spawalnictwo Serwis?

były pracownik Nowy wpis

jest wydawane do ręki. Każdy ma prywatną rozmowę z szefem, na której jest omawiane, co było ok, co nie i co można poprawić. Na koniec dostaje się kasę

Czyli na rozmowie mowi coś innego niż są realia?

Magazynier

normalna rozmowa rekrutacyjna szaf opowiada jak to firma wspaniała i jakie ma plany tylko nie mowi ze te plany ma juz od kilku lat a do realizacji wiekszoci nich wystarczy miesiac

dlaczego nie pracuje juz u poprzedniego pracodawcy od kiedy mogę zaczac ile chce zarabiać czy mam doswiadczenie w branży

Rafał

Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna w Automatyka Spawalnictwo Serwis i jaka pensja jak kształtuje się pensja dla nowych pracowników? Znasz firmę od środka, więc liczę na Twoją odpowiedź w tej kwestii.

@Rafał

Pensja wygląda tak że masz wynagrodzenie podstawowe a resztę dostajesz po rozmowie (usunięte przez administratora) A (usunięte przez administratora)na rozmowie obiecuje gruszki na wierzbie, które znacznie odbiegają od rzeczywistości...

nie rozumiem czemu słowo "szef" jest usunięte przez Administratora. Nie łamie przecież zasad, nie jest wulgarne, nikogo nie obraża. Szef/ dyrektor/ osoba z zarządu/ właściciel też są zabronione?

Pracowałem.

Firma bardzo dużo obiecuje, ale nie pokrywa się to z rzeczywistością. Stanowczo nie polecam. Szefostwo uważa że nie ma ludzi niezastąpionych, zero szacunku i stąd te ciągłe rotacje. Starzy pracownicy gorzej traktowani niż nowi.

Rafał
@Pracowałem.

Jakie warunki pracy nie zgadzają się z tym, co oferuje na początku zatrudnienia ten pracodawca? Rozwiń, proszę swoją wypowiedź pod tym kątem. Wtedy będziemy wiedzieli, na co konkretnie uważać.

Agnieszka

Czy firma Automatyka Spawalnictwo Serwis, obecnie prowadzi rekrutację? Czy warto aplikować i na jakie wynagrodzenie można liczyć na początku?

zong

Ludzie zawsze odchodzą ale przychodzą następni bo firma dobra więc warto!

Tamtam
@zong

Jak ciągle przychodzą, to znaczy że coś jest nie tak z firmą. I czy ona jest dobra to można polemizować. Produkty i obsługa jest ok, ale atmosfera już nie. (usunięte przez administratora)

Ass?
@zong

A ile.już.tam pracujesz i na jakim stanowisku?

Hehe
@Tamtam

W sumie nie wiem co to za gadanie. Jest stała ekipa, jedyne co się rotuje to pozycja jednego magazynier. Atmosfera jest bardzo dobra między pracownikami

@Hehe

Z moich informacji wynika że na gazecie rotacja dość częsta ale ostatnio też i na sprzedaży. Starzy pracownicy powiedzieli dość.(usunięte przez administratora)

Natalia

@#, bardzo proszę Cię, abyś napisał coś więcej. Tak krótkie komentarze naprawdę niewiele mówią innym osobom na forum - zawsze warto poprzeć je jakimś zdaniem rozwinięcia. Możesz więc w takim razie troszkę rozbudować swoją wypowiedź? Gorąco zachęcam.

@Natalia

między pracownikami atmosfera jest super ale zarząd psuje tą atmosfera coś może Ci powie to że od stycznia zwolniło sie na dzień dzisiejszy 9 pracowników a 2 zostały zwolnione (zarząd bedzie zapewnie twierdził że to oni zwalniają ludzi)

@było mi dane poznać ass

A czym spowodowane są te zwolnienia, o których piszesz? Czy od dłuższego czasu już to tak wygląda w firmie Automatyka Spawalnictwo Serwis z Łodzi? Ciekawi mnie, jak przedstawiają się relacje na linii pracownik-pracodawca - napiszesz jakieś konkrety na ten temat?

@Natalia

kolejne 2 osoby zrezygnowały z pracy, w ostatnim roku jest duża rotacja jedni uważają że za mała kasa innym przeszkadza to że na umowie najniższa krajowa (usunięte przez administratora) a jeszcze innym przeszkadza podejście tzw zarządu do pracownika a jakie konkrety chcesz poznać?

@było mi dane poznać ass

Jeśli chodzi o pracę w danym miejscu, to wiele kwestii jest istotnych. Czy w firmie Automatyka Spawalnictwo Serwis oferowane są pracownikom jakieś dodatkowe benefity socjalne typu dofinansowanie do karty sportowej lub prywatna opieka medyczna? Jak wygląda czas pracy - czy grafik jest elastyczny?

Tamtam
@Natalia

Natalio nie ma żadnych benefitów, dofinansowania ani opieki medycznej. Jeśli zarząd nie płaci podstawowych rzeczy dla pracownika do urzędu to tego na pewno nie oferuje.

@Natalia

Pracujesz po 8 godzin od pon do pt w godzinach 8-17 dodatkowa co któraś sobota od 9 do 12. Jak masz jakąś potrzebę wyjść wcześniej lub przyjść później to raczej problemu nie ma ale to się odrabia wcześniej lub później. Pilnują i rozliczają za spóźnienia. Benefity żadne podobno kiedyś była przedstawicielka z multisportu ale szef nawet nie spojrzał na ofertę.

#

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: bhp

Natalia

@anonymous, a o jaką sytuację dokładnie Ci chodzi? Widzę, że byłeś na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Automatyka Spawalnictwo Serwis w Łodzi. Możesz napisać coś o jej przebiegu? Jestem ciekawa, jakie wymagania muszą spełniać osoby chcące podjąć pracę w tym miejscu. @no name boy, atmosferę tworzą ludzie, więc myślę, że najbardziej powinna zależeć od współpracowników. A jak poza tym pracuje Ci się w tej firmie?

Jasiek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników, warto aplikować?

Robo
@Jasiek

Potrzebuje

@Robo

Pracodawca jest nie słowny! Na rozmowie kwalifikacyjnej mówi jedno a w rzeczywistości robi zupełnie coś innego? Dla mnie ten pracodawca jest nieprawdomowny i myślę że tak samo postępuje ze swoim pracownikami.

alien

Bez zmian.

no name boy

tak jak ktoś niżej napisał, atmosfera w pracy jest zależna od humoru i nastroju szefostwa

Natalia

@Robo, rozumiem, że jesteś pracownikiem Automatyka Spawalnictwo Serwis tak? Co możesz powiedzieć o warunkach oferowanych przez tego pracodawcę? @Jasiek, widziałam, że byłeś zainteresowany pracą w Automatyka Spawalnictwo Serwis. Zdecydowałeś się aplikować? A może już pracujesz w tym miejscu?

Filip

Czy jest tak dobrze, że nie piszecie?

Na wyższe stanowisko to rzeczywiście wymagane jest odpowiednie doświadczenie, bo przecież zatrudnienie wiąże się z odpowiednią dozą odpowiedzialności. Wiecie czy oprócz tego są jeszcze jakieś benefity?

luklo

Nikomu nie polecę pracy w takiej atmosferze (usunięte przez administratora)

odpowiedź

pracujesz tam? czy ktoś z Twoich znajomych Ci tak powiedział?

Barci

Ja pracuję ponad rok. Wypłatę zawsze mam 10! I po trzech miesiacach um. o prace. Pracowałem wcześniej u innego pracodawcy i tam wypłata była z 2-3 miesięcznym opóźnieniem. Ogólnie spoko.

maaaagazynier

@prado albo jesteś kimś od nich z rodzinki albo dopiero zacząłeś prace i stwarzają dobre pozory, poczekaj na gorsze humorki kierownictwa a zobaczysz o co chodzi

Zostaw merytoryczną opinię o Automatyka Spawalnictwo Serwis - Łódź

• Jak się pracuje w Automatyka Spawalnictwo Serwis?

Zobacz opinie na temat firmy Automatyka Spawalnictwo Serwis tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Automatyka Spawalnictwo Serwis?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Automatyka Spawalnictwo Serwis?

Kandydaci do pracy w Automatyka Spawalnictwo Serwis napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Automatyka Spawalnictwo Serwis