Opinie o Fitness Authority® Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Fitness Authority® Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Fitness Authority® Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fitness Authority® Sp. z o.o. w Gdańsk

pozdrawiam

powiedzcie jak teraz wygląda praca w kierunku handlowca ? Zaprosili mnie na rozmowę ale po takiej ilości negatywnych komentarzy czuję się mocno odstraszony, coś zmieniło się od czasu tych masowych zwolnień ? Jak z pieniędzmi ?

Głos z ciemności

Czy dni ucha prezesa Pana J.G. dobiegły końca? Długo na to czekałem

Głos 2
@Głos z ciemności

Nie tylko dni J.G. Dobiegły końca. Cały team FA to teraz już tylko nieliczne grono. (usunięte przez administratora)

Poszukiwacz roboty

Czy w tej firmie ktoś jeszcze pracuje? Bo z wpisów poniżej wynika jakby cześć ludzi została zwolniona, a reszta się zwolniła sama. Czy jest faktycznie aż tak jak piszecie, czy to robota tylko dla twardzieli?

Stary_młody

Pracowałem w tej firmie bardzo długo. Znam ją, jak to się mówi od podszewki. Z wieloma opiniami na temat stresu, zastraszania, nerwów, napiętych sytuacji, atmosfery bym się zgodził. Jest to firma o bardzo dużym potencjale. Na prawdę, można by było z tej firmy wiele więcej wyciągnąć, ale brak wiary w ludzi, nie docenienie tych co się ma daje się we znaki. Zmiany kadry nie wpływały najlepiej, a dobrze działające działy szef potrafił bardzo szybko rozwalić zwolnieniami. Firma mnie wiele nauczyła i wiele jej zawdzięczam dlatego nie powiem że nie polecam. Jak w każdej firmie są + i - . Szkoda że nie da rady aż tak bardzo rozwinąć tam skrzydła jakby się chciało. Dla tych którzy zaczynają swoją przygodę na rynku pracy - polecam w 100% - bo takiej szkoły życia nie będzie nigdzie indziej :) Jak to się przeżyje to już nic nie jest groźne. Tylko najdzielniejsi potrafią się długo utrzymać na krzesełku. Niespodziewanie zostałem zwolniony, nie dano mi nawet w sumie powodu dlaczego, tylko po prostu do widzenia i tyle. Bałem się tego, a okazało się że zawdzięczam im coś wspaniałego :) Uwolnili mnie od stresu i problemów. Teraz dopiero rozwinąłem skrzydła i dziękuję im za pomoc w zmianie środowiska! Tak to pewnie nie miałbym odwagi na zmianę firmy. Dziękuję FA i pozdrawiam :)

Czy kandydat na stanowisko Analityk ze znajomością programu Qlik w firmie Fitness Authority® Sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners
Daniel

Czy Fitness Authority ma jakieś potrzeby kadrowe? Nigdzie nie mogłem namierzyć ofert, a słyszałem dobrze o nich.

Daniel

@Mr. T Sądzę, że niesłusznie tłumaczysz odejście pracowników z winy firmy. Fitness Authority to dobra firma.

Mr. Nobody
@Daniel

Uważasz, że firma FA to dobra firma i z szacunkiem traktuje swoich pracowników?

Mr. T
@Daniel

Dobre to firma ma produkty. A atmosfera panująca w firmie to już inna bajka. Pracownicy nie zwalniali się przez bajkową atmosferę.

Domolek

Zastanawiam się dlaczego jak tylko pojawi się pozytywny wpis natychmiast zaczynacie kpić. Ja również uważam, że Fitness Authority jest spoko firmą. Może to zależy od jakości waszej pracy i zaangażowania?

Mr. T
@Domolek

To wytłumacz mi, dlaczego jedni z najlepszych pracowników sami się zwolnili?

Pozostało mi 4936 znaków
@Domolek

Bo pozytywne wpisy robi ciągle ta sama osoba... może stąd kpiny?

Wiemyktotokasuje

Dziwi mnie, że jedyne rzeczowe komentarze są nieustannie kasowane, pewnie prawda w oczy kole Panie Z.

Daniel

Jak mówi powiedzenie - Dobrymi radami piekło jest wybrukowane. Sadzę, że byłoby najlepiej gdyby każdy zajął się swoją pracą a zarządzanie zostawił właścicielowi!

Rafalala
@Daniel

Nie broń Teda, bo i tak cię zwolni.

Dobry duszek

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Dla pracownika wymagający szef to wróg. Zaręczam, że bez dobrego szefa firma może mieć kłopoty, tak to funkcjonuje.

ANN

A co z takim stanowiskiem jak recepcja? Czy jest aż tak źle, szukam pracy w okolicy Otomina pilnie..

OdeszłamSama

Wszystkie powyższe przewidywania się sprawdziły, koniec wakacji i FA ma już 7 ofert pracy na pracuj.pl. Szukają prawie do każdego działu. Bardzo dużo osób im odeszło. Teraz we wrześniu chyba z 5 osób, jakby nie patrzeć to 20% ogółem aktualnie zatrudnionych... dodam, ze wszyscy sami zadecydowali o odejściu- przyczyny wiadome.

ANN
@OdeszłamSama

A jak z innymi stanowiskami poza sprzedażą? Magazyn, recepcja? Jakie zarobki ok?

@ANN

Recepcja to wiadomo- bardzo dużo pracy każdego dnia, ale siedzisz za wielkiemi drzwiami(usunięte przez administratora)Zarobki- podejrzewam, ze na początek będą Ci chcieli zaproponować ok (usunięte przez administratora)tys na rękę, ale może eytargujesz lepsze zarobki, Otomin to dość trudne miejsce do znalezienia pracownika - mogą nie mieć wyjścia :)

ktoś
@OdeszłamSama

Zgadza się. Jak nie będą mieli wyjścia to będą musieli na to przestać tym bardziej, że "nie ma w czym wybierać ". obecnie jest bardzo trudno o dobrego pracownika niezależnie od branży

Daniel

Szef jest od tego żeby prowadzić właściwie swoją firmę. Zdaję sobie sprawę, że dociskają pracowników zdobywa sobie wrogów ale ktoś musi czuwać nad prawidłową pracą. Słyszałem, że państwowe spółki zaczynają robić podwyżki dla pracowników może i tu cos się ruszy!

ktoś

Najzabawniejsze jest to, że najpierw zwalniali ludzi a teraz ludzie sami odchodzą. Ciekawe ile osób ze starego składu zostanie do końca roku?

Patrycja

@były @Mi mi a jakie są Wasze doświadczenia związane z pracą w Fitness Authority®? Jak oceniacie warunki zatrudnienia oferowane przez firmę? @były - w swoim wpisie wspominasz o atmosferze, która Twoim zdaniem jest napięta i nieprzyjemna - jak myślisz, co jest jej przyczyną? Czy według Ciebie panuje ona w całej firmie, czy w określonych działach?

Mi mi
@Patrycja

Wypłata była na czas i to jedyny pozytyw (okrojona). Zimą w biurach zimno a latem gorąco. Dalej rozpisywać się nie będę, bo szef doskonale wie dlaczego jest taka atmosfera i opinie. Szkoda tych co zostali. Pozdrawiam szarych pracowników FA, życzę zdrowia bo inaczej....sami wiecie. P.s. nie mam nic wspólnego z konkurencją.

były

Nataniel a masz potwierdzenie, że to co piszą to kłamstwo? Wiele ludzi zostało zwolnionych ale też dużo odeszło samo ze względu na panująca tam atmosferę. Dopóki nie zmieni się podejścia do pracowników sytuacja będzie napięta a ludzie będą odchodzić i Przychodzić

Nataniel

Zastanawiam się kto z konkurencji inspiruje tych wybitnych pracowników do pisania takich bredni o firmie?

Mi mi
@Nataniel

To nie konkurencja inspiruje, tylko natchnieniem jest szef i jego pomysły.

mam dosyć

Aktualnie ja mam dosyć dlatego szukam innej pracy jak.100% ludzi w tej firmie. Mam nadzieję że uda się szybko i bezboleśnie

Odpoczywam

Dobrze, że jestem na zwolnieniu lekarskim... - teraz będąc w domu mam więcej czasu dla siebie, bo wcześniej tego czasu nie miałam. Tylko praca-dom-dom-praca. Mam czas poczytać sobie te ciekawe forum o naszej firmie. I zastanawiam się, czy warto wrócić do tego (usunięte przez administratora)

OdeszłamSama

Na początku praca wydaje się fajna. Normalnie jak praca marzenie. Ta, na którą złożyłeś aplikację. Ta, którą szukałeś. Po czasie wychodzą wszystkie nieprawidłowości. Praca w ciągłym stresie, zbyt duże wymagania od ciebie. Nie ważne, czy pracujesz dzień, dwa. Tydzień. Twoim obowiązkiem jest opanować wszystkie systemy. Musisz to po prostu umieć. Mimo, że jesteś nowym pracownikiem i powoli zaczynasz wdrażać się w tym systemie. Atmosfera nie jest fajna. Jeden na drugiego gada. Zero współpracy. Gdzie ten zgrany zespół? Czemu oczekujemy od danej osoby wszystkiego, aby wszystko umiała? Aplikacja jak i współpraca nie należała do fajnych. Zarobki też nie należą do takich, które proponują Tobie na rozmowie kwalifikacyjnej... Dobrze, że poznałam jedną osobę, która próbowała mnie wdrożyć w to wszystko. Tak na prawdę, to dzięki niej zaczęłam powoli ogarniać wszystko. Miała większą wiedzę, niż tam starsi koledzy po fachu, a tym bardziej kierownictwo, które nie zapewnili mi takiego wsparcia i chęci pomocy jak nowo poznana koleżanka, która również długo tam nie pracuje. (usunięte przez administratora)

Aktualny pracownik
@OdeszłamSama

Dokładnie, też o tym pisałem w swojej ocenie, nie ma żadnego wdrożenia, co mocno utrudnia pracę. Nie ma kto wdrażać. Kierownictwo? Przecież nie ma kierowników w żadnym dziale poza magazynem, to jakie kierownictwo. Dyrektor, który sam pracuje miesiąc i jeszcze zupełnie nie ogarnia funkcjonowania firmy?

OdeszłamSama

Taka prawda. Widocznie jest coś nie tak. Skoro obecni pracownicy zaczynają reagować na to co się dzieje. Poza tym ilość osób, która poparła mój wyżej wymieniony komentarz mówi sama za siebie... Kochani nie bójcie się. Wyjdźcie w końcu z cienia. Cienia wątpliwości i strachu. Walczcie o swoje. O swojej dobre imię. O swój potencjał. Nie ta firma, to inna. Proste. Świat się nie kończy na jednym zakładzie pracy. Może inny pracodawca zacznie was w końcu doceniać i szanować za wasze zaangażowanie i jakość pracy. Miłego dnia :-)

Zostaw merytoryczną opinię o Fitness Authority® Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Fitness Authority® Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fitness Authority® Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 93.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fitness Authority® Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 4 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fitness Authority® Sp. z o.o.
1.3/5 Na podstawie 262 ocen.

Fitness Authority® Sp. z o.o.