Sarantis Polska S.A.

Pruszków

Opinie o Sarantis Polska S.A.

hhjjgghjjhgjjhghjjjg

Kolejne zmiany na magazynie ktore wplynely na wyrobienia, nie mozna wyrobic normy. Firma ktora obraca milionami rozbudowuje sie zamiast motywowac pracownikow to wszyscy chca sie zwolnic z magazynu przez zmiany. Obecna sytuacja : normy nie da sie wyrobic , ciagle ganiaja za porzadki gdzie ukraincy notorycznie rozwalaja towar ale to my mamy miec urwane premie, kierownik magazynu ktory boi sie dyrektora. No poprostu lepiej byc nie moze. Nie dlugo sami sie przekonaja ze sami ukraincy zostana powodzenia :)

kaja
użytkownik zarejestrowany

Ja to się zastanawiam jakich przecięetnych zarobków można się teraz spodziewać, wiecie? Podobno oprócz podstawy dorzucają jeszcze jakieś premie, to jeszcze lepiej.

ja

Beznadziejnie !!! jeżeli w ogóle można nazwać integracją fakt że biuro ma integracje w 4* hotelu a dział produkcji i magazynu na jakimś tam rancho pod WIATĄ z odgrzewanym jedzeniem to się nazywa RÓWNE TRAKTOWANIE PRACOWNIKÓW

Qwe

Jak tam wrażenia po integracji pod bockiem chodzom słuchy ze kraina mlekiem i miodem płynąca ;)

Pollack

Zamiast się mądrzyć, lepiej byś odpowiedział na pytanie - kultura tego wymaga. Pytań o pensje, warunki zatrudnienia i auta było już kilka, a odpowiedź na temat ledwo jedna. Co gorsza tego typu pytania są wszędzie zbywane milczeniem, jak gdyby sprawy finansowe były mniej ważne od złego humoru przykładowej pani Jadzi z księgowości, o której każdy chętnie się rozpisuje. Umiecie odpowiadać na pytania, głąby z Sarantisa, czy traktujecie Gowork jako forum do użalania się nad sobą? Jeśli macie doła, zawsze możecie do siebie zadzwonić albo porozmawiać na GG.

On

Mam możliwość pracy w tej firmie i mam pytanie odnośnie aktualnych warunków pracy jako PH. Jaka podstawa, jakie plany, co za samochody?

JA
@On 01.06.2015, 22:48

Skoro masz możliwość to znaczy , ze kogoś znasz w tej firmie , a skoro znasz kogoś , to po co się pytasz na forum? -_- ? Jego się zapytaj. Czy to takie trudne dla Ciebie? I dobra rada - nigdy nie pytaj się o samochody - co za różnica czym jeździsz skoro jeździsz za darmo?

RAVI MOCARZ

Do inny: Wasz się kurczy? ...a nsz rośnie :)))) Pozdrowienia z Ravi!!!

inny

Czyżby w SARantisie zaczynało brakować miejsca dla wszystkich ? No tak rynek się zmienia i będzie się zmianiał (kurczył) jak to ktoś kiedyś przewidział wiec i ludzi mniej potrzeba

jyyyyy
użytkownik zarejestrowany

Interesuje mnie sprawa związana z rekrutacją, tzn.w jaki sposób poszukują nowych pracowników i jak wyglada rozmowa kwalifikacyjna,która jest dla wielu osób ogromnym stresem chciałbym aby na tym forum ktoś mi udzielił podpowiedzi jak tam u nich z tym jest na podstawie własnych doświadczeń....dziekuje bardzo

gość

A czy ktoś miał w tej firmie doczynienia z Panem Mirosławem??????????????

xyz

Ciekawe czemu są kasowane wpisy które mówią o tym, jak naprawdę wygląda praca i atmosfera w firmie???!!! Ciekawe czy o pracownikach megawaldka pracujących na czarno w Mosznie też będzie skasowany wpis??? Kierownictwo wszystko wie a udają gerka w tym temacie hmmm a ja mam dowody i chętnie się nimi podzielę...

Nieobcy

A normy rosną, rosną, rosną... I to nie dyrekcja jest temu winna, bo oni robią to, co każdy by zrobił na ich miejscu - jeżeli jakaś grupa robi więcej, to znaczy, że się da, a jak się da, to trzeba podnieść normy. Mam tylko nadzieję, że ci, co są za to odpowiedzialni, są z siebie zadowoleni. Już się nazarabiali, w przyszłym miesiącu premii nie będzie, bo normy wzrosły. Teraz na czym będziecie normy robić, jak roboty nie ma????

kapo

Czekolady się zachciewa. Do roboty nieroby bo linii mnie mało wyrabiacie....

o czekolade się upominać hehe. Ciesz się, że w ogóle firma coś daje.

pracus

a ja się pytam gdzie są czekolady z rozdawanych dziś paczek ???!!! Czemu niektórzy mieli po jednej a inni po dwie w paczce?????

www

Ogrzewanie na hali magazynowej właczcie bo tu marźniemy a nie oszczędności kosztem naszego zdrowia sobie robicie. Będzie to trzeba chyba zgłosić do inspekcji pracy.

A jak jest z Praca na magazynie w Pruszkowie czy warto iść ?jaka atmosfera? i zarobki ?

:-)

anonim - 2011-03-16 17:54:05 Firma Sarantis jest jedna z lepszych firm na Polskim rynku. Niskie zarobki, brak możliwości rozwoju, super pracownicy :)"Niskie zarobki, brak możliwości rozwoju, super pracownicy :) " TO PRAWDA NIC WIĘCEJ NIE MOŻNA DODAĆ.

bolo

Jaka podstawa dla PH?

nieobcy

To dawaj coś więcej. Bardzo wątpliwe to wszystko. ( usunięte przez administratora )

KJ

Witam, poszukuję informacji na temat Działu Kontroli Jakości firmy Sarantis? Jak jest liczny, czy duża rotacja i najważniejsze - zarobki "Specjalistów ds. Jakości"?

monia

A jak ma sie oddział Olsztynski ? ?

były pracownik

Co tam ciekawego słychać w firmie?

Odeszłam z tej wspaniałej firmy 2 lata temu i była to jedna z najlepszych decyzji w moim życiu. Szkoda zdrowia za takie pieniądze. Żal mi ludzi, którzy muszą tam pracować z różnych pobudek...

Firma fajna tylko kierownik cały czas udaje greka :P

kleo
@anonim 16.03.2011, 17:53
Firma Sarantis jest jedna z lepszych firm na Polskim rynku. Niskie zarobki, brak możliwości rozwoju, super pracownicy :)...

Możliwe. Tam nie rządzi kierownictwo tylko pan z ochrony, on wybiera kto może pracować a kto nie, a sarantis go słucha.Niektórzy wiedzą o kim mowa :-)

kandydat

Wczoraj znowu w internecie ogłoszenie na Specjalistę ds. jakości. Czyżby z ostatniej rekrutacji w lutym nikogo nie przyjęli do pracy?

KJ

Niestety nie przyjęli mnie do pracy z powodu za słabego angielskiego wg oceny rekrutującej pani. Ciekawi mnie jedno czy ten angielski jest tak niezbędny w tej firmie? Pozdrawiam "niedoszłych" współpracowników

mixer

Po odejściu (usunięte przez administratora) w Sarantisie dużo się poprawi wreszcie jakaś zmiana na lepsze doszły mnie słuchy ze dni (usunięte przez administratora) też są już policzone :)

nieobcy

Ludzie w porządku, ale szefowa.... zależy, co byś tam robił. Lepiej jak najdalej od niej. Ona ma swój swiat sprzed 15 lat, jakbyś się tam zatrudnił, to rób grzecznie, co ci każe, ale miej swój rozum...

KJ

Witam Mam pytanko czytając powyższe wpisy - czy ktoś może coś powiedzieć o pracy w kontroli jakości w Sarantisie w Pruszkowie? Jak się pracuje i czy to już funkcjonuje, czy jest w początkowej fazie? Dziękuję za pomoc

mm

Witam, proszę o opinie na temat ewentulanej pracy w dziale sprzedaży( ASM). Interesują mnie warunki, atmosfera organizacji . Będę wdzięczny za konstruktuwne opinie. Pozdrawiam

W Sarantisie jest super a kierownik magazynu jest kochany milusi i pomocny. Jak dostałem niedawno podwyżkę bo się wykazuję w pracy i w nowym roku znów się zgłoszę do kierownika to na 100% dostanę bo wiem jak ciężko pracować a wam jak się nie podoba to wypad.

Mordeczka

siemka wszystkim :) mam takie pytanko , tak czytam i czytam te opinie i sie zastanawiam czy tam faktycznie jest taki chorry uklad . Do czego dążę znalazlem ogloszenie ze poszukiwany jest koordynator ds produkcji i w glowe zachodze czy to nie bedzie czasem strzal w kolano. Orietuje sie ktos ile tam mozna na takim stanowisku zarobic????

tradycja ale czy nie jest to praca na 3 miesi�ce i jak z "gps-em" ,kas� i jakie kierownictwo

anonimka

strasznej kichy nie ma także się nie przerażaj:) ekipa jest spoko, także nie ma dramatu:)

anonimka

a rynek nowoczesny (sieci) czy tradycja?

adam

to taka straszna kicha?

wolf

Daruj sobie

adam

staram się o stanowisko przedstawiciela handlowego na region podkarpacki czy warto ? proszę o odpowiedz

Podsumujmy: Firma ma swoje wady, np.to że zatrudniają osoby po znajomości które nie mają zielonego pojęcia o pracy, (usunięte przez administratora) natomiast jeśli chodzi o wynagrodzenia to wypłacane są idealnie. Pracuję tam bardzo długo i jeszcze nigdy nie spóźnili się z płacą. Jeśli jesteś osobą pracowitą i profesjonalistą na dane stanowisko to zapraszam.

nieobcy

No to to akurat bzdura. Jeżeli jesteś etatowym pracownikiem, to kasa zawsze jest nawet 4-5 dni wcześniej na koncie. A jak jesteś z agencji albo firmy zewnętrznej, to płaci ci twój pracodawca, a nie sarantis, więc nie pitol bzdur

mixero

Są tacy co zarabiają 1500 i są tacy co zarabiają 3000 tylko że to znajomi kierownika

juby

Mozecie cos napisac o zarobkach w tej firmie bo chcialbym sie zatrudnic w niej.Z gory dziekuje!

magazynier

pracuje od niedawna, firma w porównaniu z innymi jest konkurencyjna jednak gdyby zmienił się kierownik magazynu mogła by się znacznie polepszyć organizacja pracy i atmosfera w firmie

pchai chui w czai

Ogolnie praca na magazynie: "Rob i sie niemyl jak sie pomylisz zabierzemy ci premie" ostatnio to sie zmienilo: Masz teraz wiecej do podstawy ale na pomniejszona premie musisz zapracowac(niektorych to bardzo boli). hahah jak co to zabiora max 5% !!!!!!!! jak dla mnie git.

kebab

kiedy się pracowało w pocie czoła to się pracowało a nie na pokaz (jak kierownik na magazynie) żeby wszyscy widzieli... zresztą i tak nie ważne, przecież i tak nic nie robiłem. Powodzenia wszystkim

były pracownik

Powinieneś się cieszyć że tak długo pracowałeś w tej firmie, przecież ty tam nic nie robiłeś, takich jak ty mi nie szkoda ale byli ludzie którzy pracowali w pocie czoła i zostali wyrzuceni albo sami odeszli bo nie wytrzymali pracy za małe pieniądze bez umowy

kebab

nie ukrywałem tego i nie mam zamiaru :) były pewne przesłanki do zwolnienia mnie i to nie chodzi o moje zaangazowanie w prace....

Zostaw opinię o Sarantis Polska S.A. - Pruszków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sarantis Polska S.A.