Opinie o Sarantis Polska S.A. w Pruszków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Sarantis Polska S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Sarantis Polska S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sarantis Polska S.A. w Pruszków

Firma Sarantis jest jedna z lepszych firm na Polskim rynku. Niskie zarobki, brak możliwości rozwoju, super pracownicy :)

kleo

Możliwe. Tam nie rządzi kierownictwo tylko pan z ochrony, on wybiera kto może pracować a kto nie, a sarantis go słucha.Niektórzy wiedzą o kim mowa :-)

kandydat

Wczoraj znowu w internecie ogłoszenie na Specjalistę ds. jakości. Czyżby z ostatniej rekrutacji w lutym nikogo nie przyjęli do pracy?

mixer

Po odejściu (usunięte przez administratora) w Sarantisie dużo się poprawi wreszcie jakaś zmiana na lepsze doszły mnie słuchy ze dni (usunięte przez administratora) też są już policzone :)

nieobcy

Ludzie w porządku, ale szefowa.... zależy, co byś tam robił. Lepiej jak najdalej od niej. Ona ma swój swiat sprzed 15 lat, jakbyś się tam zatrudnił, to rób grzecznie, co ci każe, ale miej swój rozum...

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Sarantis Polska S.A. na stanowisko Specjalista(-ka) ds. Trade/ Shopper Marketingu? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Boomi Integration Specialist
Equinix Poland Sp. z o.o.
KJ

Witam Mam pytanko czytając powyższe wpisy - czy ktoś może coś powiedzieć o pracy w kontroli jakości w Sarantisie w Pruszkowie? Jak się pracuje i czy to już funkcjonuje, czy jest w początkowej fazie? Dziękuję za pomoc

mm

Witam, proszę o opinie na temat ewentulanej pracy w dziale sprzedaży( ASM). Interesują mnie warunki, atmosfera organizacji . Będę wdzięczny za konstruktuwne opinie. Pozdrawiam

W Sarantisie jest super a kierownik magazynu jest kochany milusi i pomocny. Jak dostałem niedawno podwyżkę bo się wykazuję w pracy i w nowym roku znów się zgłoszę do kierownika to na 100% dostanę bo wiem jak ciężko pracować a wam jak się nie podoba to wypad.

Mordeczka

siemka wszystkim :) mam takie pytanko , tak czytam i czytam te opinie i sie zastanawiam czy tam faktycznie jest taki chorry uklad . Do czego dążę znalazlem ogloszenie ze poszukiwany jest koordynator ds produkcji i w glowe zachodze czy to nie bedzie czasem strzal w kolano. Orietuje sie ktos ile tam mozna na takim stanowisku zarobic????

tradycja ale czy nie jest to praca na 3 miesi�ce i jak z "gps-em" ,kas� i jakie kierownictwo

anonimka

strasznej kichy nie ma także się nie przerażaj:) ekipa jest spoko, także nie ma dramatu:)

anonimka

a rynek nowoczesny (sieci) czy tradycja?

adam

to taka straszna kicha?

wolf

Daruj sobie

adam

staram się o stanowisko przedstawiciela handlowego na region podkarpacki czy warto ? proszę o odpowiedz

Podsumujmy: Firma ma swoje wady, np.to że zatrudniają osoby po znajomości które nie mają zielonego pojęcia o pracy, (usunięte przez administratora) natomiast jeśli chodzi o wynagrodzenia to wypłacane są idealnie. Pracuję tam bardzo długo i jeszcze nigdy nie spóźnili się z płacą. Jeśli jesteś osobą pracowitą i profesjonalistą na dane stanowisko to zapraszam.

nieobcy

No to to akurat bzdura. Jeżeli jesteś etatowym pracownikiem, to kasa zawsze jest nawet 4-5 dni wcześniej na koncie. A jak jesteś z agencji albo firmy zewnętrznej, to płaci ci twój pracodawca, a nie sarantis, więc nie pitol bzdur

mixero

Są tacy co zarabiają 1500 i są tacy co zarabiają 3000 tylko że to znajomi kierownika

juby

Mozecie cos napisac o zarobkach w tej firmie bo chcialbym sie zatrudnic w niej.Z gory dziekuje!

magazynier

pracuje od niedawna, firma w porównaniu z innymi jest konkurencyjna jednak gdyby zmienił się kierownik magazynu mogła by się znacznie polepszyć organizacja pracy i atmosfera w firmie

pchai chui w czai

Ogolnie praca na magazynie: "Rob i sie niemyl jak sie pomylisz zabierzemy ci premie" ostatnio to sie zmienilo: Masz teraz wiecej do podstawy ale na pomniejszona premie musisz zapracowac(niektorych to bardzo boli). hahah jak co to zabiora max 5% !!!!!!!! jak dla mnie git.

Zostaw merytoryczną opinię o Sarantis Polska S.A. - Pruszków

• Jak się pracuje w Sarantis Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Sarantis Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sarantis Polska S.A.?

Sarantis Polska S.A.