Euro-Cart Sp. z o.o.

Częstochowa

Opinie o Euro-Cart Sp. z o.o.

ke
użytkownik zarejestrowany

@sobnia a możesz mi powiedzieć jaka była cena tej maty edukacyjnej? chcę kupić mojemu maluszkowi taki bajer. dzieciaczek zadowolony twój jest z niej bardzo?

Sonia

Kilka dni temu kupiłam świetną matę edukacyjną. Jest bardzo duża i puszysta. Nigdzie indziej takiej nie widziałam.

mira

Wózek spacerowy maki Solo jest świetny. Bardzo lekki i poręczny, wygodnie się go prowadzi.

tina

Szeroki asortyment i świetne ceny. Kupiłam ostatnio fotelik samochodowy Galaxy i jestem zadowolona. Posiada system ochrony bocznej i wkładkę dla malutkiego dziecka.

ardnaskela

Firma ma bogaty wybór sprzętu dla dzieci. Kupiłam u nich parę akcesoriów. Bardzo solidnie wykonane i nie drogo.

Zostaw opinię o Euro-Cart Sp. z o.o. - Częstochowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Euro-Cart Sp. z o.o.