Opinie o DPD Trade Sp. z o.o. w Częstochowa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy DPD Trade Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w DPD Trade Sp. z o.o. o rekrutacji.


Branże: Agencje nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DPD Trade Sp. z o.o. w Częstochowa

baner wywiady
Administrator

Jak to jest teraz z pracą w firmie DPD Trade Sp. z o.o. w miejscowości Częstochowa? Szukamy jakiś nowych wieści od Was.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Ku..y z wiochy Częstochowa Nowy wpis
Były pracownik
 Pytanie
@Administrator

Praca jest tragiczna, gdyby nie agencja to nie mieliby fra...ów, żeby coś porobili. Jestem kasjerem z Katowic :) Przelicz sobie prosty rachunek: Dają 2 stówy jak polecisz kogoś do pracy i przepracuje miesiąc. A prawda jest taka: dają 100 za dniówkę (nockę hahahaha). To co masz zrobić Ty powinno zrobić 2 jak nie 3-4 gości za podwójną stawkę. Teraz policz ile w kieszeni na miesiąc zostaje prezesowi? Za prawidłowe odpowiedzi stawiam karnet na zwiedzanie Stadionu Śląskiego w Katowicach? Czemu nie w Chorzowie? Rakowskie PSY tego nie wiedzą :) Czekam na kumatych :)

Rakowski PIES Nowy wpis
Były pracownik

Praca fest dla desperatów ... cały miesiąc na nocki bez dodatków!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Marznąć, dżwigać hóje móje niewyspanym za dnia hahaha... Nawet kierownik, którego nie dane mi było go zobaczyć tam wymieniał się z pionem Częstochowskim, bo trudno mu się dziwić, ja tyż recht :) IN WORK - Szukomy (usunięte przez administratora) :)

Częstochowskie PSY Nowy wpis
Były pracownik

Jak lubisz za 99 zł przyjść niewyspany i na nocce marznąć i zbierać z rolek paczki o wadze 50 kg i słuchać pretensji, że mało, bo masz 8 bram z różnymi częstochowskimi wiochami ! - Ja richtig :) (usunięte przez administratora)!

Hanys Nowy wpis
Były pracownik
@Częstochowskie PSY

Gorole nie śpią.(usunięte przez administratora). To dokończa: To praca marzenie na ziher właśnie dla Ciebie, ja :) A to najmniejszy wymiar kary z tych 8 bram! Weź rozładuj całego tira z cudami co by tam nie było i masz się obchodzić z tym jak z jajkiem :( Weź, kasjer w Katowicach zarabia 105 zł dziennie i sześciopak wody to jego największa kara, masakra, NIE POLECAM !!!

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o DPD Trade Sp. z o.o. - Częstochowa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w DPD Trade Sp. z o.o.?

  Zobacz opinie na temat firmy DPD Trade Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

DPD Trade Sp. z o.o.
1/5 Na podstawie 2 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Loretańska 37 lok. 4
  42-226 Częstochowa
 • NIP: 8992791025 REGON: 364494566 KRS: 0000616637
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w marcu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. pracuj.pl 4 476 708
 2. GoWork.pl 3 989 574
 3. linkedin.com 3 495 960
 4. olx.pl - praca 3 386 448
DPD Trade Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii