Opinie o Ryszard Urbański Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Mag-Ryś w Rędziny

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Ryszard Urbański Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Mag-Ryś. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Ryszard Urbański Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Mag-Ryś o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ryszard Urbański Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Mag-Ryś w Rędziny

Dariusz

Jak najbardziej odradzam tą firmę pracowałem tam 10 lat temu i była tragedia a mam kontakt z pracownikami którzy zwalniali się poniżej było co raz gorzej... Ja osobiście bardzo źle wspominam tą firmę (usunięte przez administratora) i 57h tygodniowo minimum oczywiście nadgodziny płacone tak samo jak normalna h a i jeszcze najlepsze brak szacunku szefa do człowieka kasa jest ale (usunięte przez administratora)

Iwo

Normalna firma dla chcących pracować. Szkoda , że brak chęci do pracy powoduje tylko marudzenie!!

Jürgena Stroop
@Dariusz

czyli było tak strasznie źle i się przez 10 lat nie zwolniłeś?? daje do do myślenia - dlaczego tak mocno trzymałeś się tej firmy przez 10 lat skoro było tak bardzo źle ?? rozwiń temat może za małe umiejętności były by iść gdzie indziej ?? albo zweryfikowano i okazało się że dadzą mniej niż Tu ?? wypowiedzenie za porozumieniem stron i wychodzisz z dnia na dzień - szefostwo nie robi problemów to normalni ludzie a znam ich 20 lat bo nie rozumiem co cie tam trzymało ? ci koledzy ?? - w częstochowie i okolicy jest ponad 50 firm z maszynami CNC - tylko słać papiery i sprawdzać swoją wartość - ale sprawdz na go worku co o nich piszą - tam sa takie same opinie jak twoja - napisac negatyw i tyle :) zobaczcie sami ile lat już tu wszyscy jadą po MAGRYSIU a on nadal stoi i działa..............

Iwo

Mariusz
@Iwo

To trzeba odpowiednio zapłacić, przecież jak to możliwe żyć za 2500 po kilku latach pracy. Płacić trzeba godnie nawet tym, co nie będą się podlizywać i kablować

Dariusz K
@Iwo

to (usunięte przez administratora) jak jesteś tępa/ tępy dla tego pseudo pracodawcy

@Dariusz K

Czy tą opinią umniejszasz intelektu zatrudnionym tutaj? :/

Dariusz Nowy wpis
@Iwo

Bardzo dobrze to stwierdziłeś cytuje "brak chęci do pracy powoduje tylko marudzenie!!!" Ciężko pracuje się w pseudo zakładzie gdzie szef tylko ciągle szuka dziury w całym człowiekowi się odechce jak ktoś non stop tylko krytykuje i nawet nie potrafi kogoś docenić za pracę a warunki nie są dobre i można tutaj wymienić kilka przykładów 1. Brak możliwości nauki jeśli kogoś zapytasz z wielkim bólem chce Ci na nie odpowiedzieć lub wyśmiewanie że czegoś się nie potrafi. 2. Obgadywanie za plecami. 3. Ciągle pretensje o byle co 4. Brak możliwości pójścia na przerwę jeśli maszyna nie pracuję nawet wtedy jak się ma krótkie programy. 5. Wielka łaska pracowników podczas jakikolwiek problemów a najlepsze gdy coś się stało od razu rozpowiada nie jaki to ktoś błąd popełnił. 6. Pomyłka programisty to nie jego błąd lecz operatora i to zawsze bez znaczenia. 7. Bardzo, bardzo, bardzo słaba płaca przy pracy na kilku obrabiarkach jednocześnie. 8. 10h dziennie i oczywiście obowiązkowa sobota bo przecież jak się marnie płaci a za nadgodziny nie trzeba płacić więcej to czemu by nie wyzyskiwać. 9. Najlepsze zostawiłem sobie na koniec oczywiście KONFIDENCI!!! Ulubieńcy szefa i to zniechęcało już całkowicie do pracy nawet najlepsze kamery mikrofony nie zastąpią konfitury. (usunięte przez administratora) w tej firmie pracowników biło na głowę najlepsze agencje szpiegowskie i było ich tam sporo co szefowi bardzo odpowiadało i nawet jednego takiego chyba najlepszego pamiętam Piotr miał na imię jak bym podał ksywę to by każdy wiedział :D ale nie będę mówić że pracował z bratem. Oczywiście nie neguje wszystkiego poznałem tam kilka naprawdę fajnych osób ale szybko się stamtąd zawinęli. Podsumowując gdyby ten zakład był taki dobry i poukładany nie było by rotacji bo może się ktoś zwolnić z 50 osobowej ekipy np raz na rok ale gdy w rok zwalnia się 20 to chyba nie jest coś ok. Pozdrawiam

Jürgena Stroop Nowy wpis
@Dariusz

Dariusz Nowy wpis

Administrator Nowy wpis

Braliście udział w procesie rekrutacji na stanowisko Kierowca w Ryszard Urbański Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Mag-Ryś? Napiszcie, jak Waszym zdaniem wyglądała rozmowa kwalifikacyjna. Przekazane przez Was informacje mogą okazać się pomocne dla innych użytkowników.

Paweł.

Pamiętajcie. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Ryszard Urbański Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Mag-Ryś na stanowisko Praca kierowca TAXI? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
Najlepszy z Najlepszych

Kto w mag-rysiu pracował, ten się w cyrku nie śmieje... Rejestracja na najniższą krajową, reszta pod stołem. Obowiązkowe 10 godzin pracy pon-pt, do tego sobota. Brak premii, nadgodzin płatnych wg. kodeksu pracy, w skrócie nie ma tam kompletnie NIC, jeszcze patrzą żeby parę groszy uciąć przy wypłacie. Totalny wyzysk, nawet chwilę usiąść nie można, najlepiej to stać na baczność przy maszynie. Właściciel Ryszard - chłop granatem od pługa oderwany, cham, burak, (usunięte przez administratora) Ego większe od Jasnej Góry, a słoma z butów wystaje. Tylko mu kaszanka w głowie. Pracownik jest (usunięte przez administratora) Co do pracy, czysta operatorka, zapinasz narzędzie w oprawkę, podgrywasz gotowy program i wiooo!!! do następnej maszyny. Żadnego doświadczenia nie wyniosłem z tej firmy, oprócz tego jak radzić sobie z takimi bucami jak właściciele.

Alicja
@Najlepszy z Najlepszych

sobota może jakoś lepiej płacona była czy też nie? A na początku pracy rzucali na głęboką wodę od razu czy było jakieś krótkie szkolenie?

Włod61

Mogę tylko polecić. Firma jak większość w rejonie oparta o dawnych pracowników wykrometu / stradomia. Większość negatywnych opinii to sprawka obecnych pracowników chcących dostać większą gotówkę z braku rąk do pracy. Taka wewnetrzna obsrywka .Jak komuś nie odpowiada praca to wypowiedzenie za porozumieniem stron i paszał. 20 lat słuchają lokalni jaki to jest Rysiek, jaka firma zła. Jak na taką lipę to dość prężnie prosperuje. Zamówienia są wypłaty regularnie.

@Włod61

Tak się zastanawiam jesteś klientem czy pracownikiem? Bo to info, które sprzedajesz jednak do osoby z firmy bardziej by mi pasowało a ta etykietka myli. Skąd wgl ten pomysł, że ci obecni pracownicy celowo hejtują dla pieniędzy?xd Bo jakiś dowód chyba musisz na to mieć?

wlod61
@Grażyna

jestem jej klientem od 2004 roku. Znam sytuację z pierwszej ręki.

@wlod61

A to w takim razie przepraszam za to podważenie z mojej strony. Czyli jako miejsce pracy ze względu na swoją obserwację to by Pan polecił?

Czy od zeszłego roku pojawiły się jakieś podwyżki w firmie? Stawki uległy zmianie?

Kamil
@Marek

Nie

Olga
@Kamil

A jakieś premie udaje się dostać??

Kamil
@Olga

Czasem tak

Alicja
@Kamil

To tak ciężko normy wyrobić że tylko czasem? Czy na jakiej podstawie są te premie?

Sęki

Firma dziad, umowa na najniższa, chociaż dużo więcej się nie zarobi, 2500-2800 z doświadczeniem, radzę omijać z daleka ewentualnie, żeby nauczyć się podstaw ????

Sęki

To jest nieprawda, że jest nie wypłacalny, bo płatność jest bardzo dobra, ale tylko jeśli chodzi o termin, bo stawki są tragiczne, no chyba że chodzisz i liżesz (usunięte przez administratora) szefowi, on to bardzo lubi, nauczyć też się nie ma od kogo, ponieważ w firmie nie ma żadnego fachowca, więc zdecydowanie nie polecam.

Magryś

Atmosfera jest tragiczna, jak się ma krótkie programy, to szef chodzi i awanturę robi, że na przerwie nie puszczasz, często się zdarza chłopakom popsuć program i to nie ma znaczenia, że jest wina programisty, obarcza winą i gdy chcesz się wytłumaczyć to odrazu cię gasi słowami,, nie ma tłumaczenia '' to jest jedną z jego zagrywek, żebyś się nie upominał o stawkę ponieważ jak dobrze pracujesz to w dobrym miesiącu po dwóch latach nawet 2500 przekroczysz z wypłatą czyli stawki jak 10 lat temu gdziekolwiek indziej

Mateusz

Czy zarobki są Ok czy najniższa krajowa ?

Kamil K
@Mateusz

Najniższa Krajowa

@Kamil K

Po co podszywać sie pod kogoś? Po co pisać bzdury? Zarobki w firmie są zależne od umiejętności doswiadczenia i chęci do pracy.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Ryszard Urbański Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Mag-Ryś? Są one dodatkowo płatne czy jest możliwość odbioru godzin?

KamilK

Za nadgodziny płacą jak za każdą inną godzinę

Igi

@anonymous od kiedy zalega?

Zalega z wyplatami niewyplacalny A wydaje na sprzęt do polowania kolosalne kwoty (usunięte przez administratora) po 10 nawet 11 h soboty i niedziele wyzysk niskie zarobki czemu nie ma tam kontroli z inspekcji pracy

bart
@anonymous

Kolejny z argumentami bez jakichkolwiek dowodów.

Maja
@bart

To była opinia z końcówki 2018 roku. Jak w Mag-Ryś jest teraz? Pracodawca ten jest wypłacalny?

PRACOWNIK
@anonymous

Nigdy nie było problemów z wypłaceniem wypłaty w terminie. Ten aspekt jest spełniany skrupulatnie jak w szwajcarskim zegarku. Godziny pracy zależą głównie od pracownika. Komentarz nie zgodny z prawda nawet w 2019r.

Dobrym pracownikom jest tu dobrze a jeśli komuś nie odpowiada to po prostu trzeba zmienić pracę po co narzekać i obrażać innych?

Mi.

(usunięte przez administratora). Konfidenci za swoje śmieszne wynagrodzenie są gotowi lizać podłogę ,popełnić samobójstwo , gonić drugiego jak by byli właścicielami lub mieli na akord .10 godzin stania nie można na chwilę usiąść za kilkanaście lat jeździsz na wózku inwalidzkim dostajesz kopa i pokazują cię w uwadze na TVN że pracowałeś nie godnie na swoje życzenie

marcin

Dużo anonimów, brak krzepy żeby podpisać się nazwiskiem? Dużo skopiowane z forum gazety lecz pod innym ip. Niech każdy z was wypisze kwalifikacje jakie miał względem aspiracji zarobkowych w tym zawodzie - zerowe?. Każdy jeden z was zajrzał tam do pracy i został nauczony, zostało mu zaplacone za ekwiwalent godzin wypracowanych a warunki na jakich pracował poznał w dniu przyjęcia, nikt nie był mamiony i na sile trzymany . Każdy jeden anonim odszedł nauczony podstaw i jedyne co potrafił napisać to oszukiwanie i fatalna atmosfera. Może właśnie przez takich ludzi jest opinia fatalnej atmosfery?. Ludzie ambitni i chcący rozwijać się nauczyli się więcej niż minimum, wypracowali system miesieczny ponizej 1% wad produkcyjnych. A pracują w tym samym zakładzie co ci którzy non stop mieli wade w obróbce. Zakład ma stałych pracowników- fachowcow - niektórych ponad 20lat. Wypracowali sobie stawki, status i co za tym idzie zaufanie/jakąś tam wdzięczność. Młodzież oczekująca worków złota po miesiącu uciekła i płacze w internecie. Nie taki diabeł straszny jak na obrazku.

Tenłon
@marcin

A ty "marcin" masz dużo krzepy? Gdzie nazwisko? Żaden "marcin" nie pracuje na produkcji! Opis ewidentnie wykonała osoba na zlecenie właściciela firmy. Może warto jasno napisać jakie są warunki? Ile godzin pracy dziennie? Każdy czytający może na temat tego tekstu wyciągnąć swoje wnioski. Dlaczego każdy nowo zatrudniony miał zerowe kwalifikacje? Może dlatego że nikt inny nie chce pójść do tej firmy? Dlaczego tak często ukazują się ogłoszenia o pracę? Dlaczego podawane są w nich różne numery telefonów i brak nazwy firmy? Bardzo dobry tekst o zaufaniu i jakiejś tam wdzięczności :) Ciekawe co oznacza "jakaś tam wdzięczność". Ja chyba wiem i ze słownikowym pojęciem wdzięczności ma ona bardzo mało wspólnego...

@Tenłon

Każdy jeden "Marcin" w tej firmie zaczął pracę na hali na produkcji. Tyle w merytoryce przekazu, każdy jeden był poinformowany o warunkach pracy i je podpisał.

Dawidek

Żeby zarobić dobrze trzeba się napracować. Ale zawsze pozostaje opcja pracy w innej firmie!!

Tu i tam

W zabce zarobisz więcej niż w tym zakładzie. Praca od poniedziałku do piątku po 10 godzin plus obowiązkowe wszystkie soboty. lubią oszukać na stawce, obiecują większą a okazuje się że dostajesz mniej. Największy mój błąd pracy w tej firmie

Wanda

@anonymous, piszesz o warunkach pracy w Ryszard Urbański Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Mag-Ryś, czy możesz podzielić się informacjami na temat atmosfery panującej w firmie? Wątek służy do wymiany informacji na temat pracodawcy. Osoby poszukujące zatrudnienia korzystają z opinii zawartych na stronie. Ważne, aby dodany komentarz był zgodny z regulaminem serwisu.

Zostaw merytoryczną opinię o Ryszard Urbański Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Mag-Ryś - Rędziny

• Jak się pracuje w Ryszard Urbański Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Mag-Ryś?

Zobacz opinie na temat firmy Ryszard Urbański Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Mag-Ryś tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

Ryszard Urbański Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Mag-Ryś
1.8/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Piaskowa 22B
    42-242 Rędziny