MAG-RYŚ

Rędziny

Opinie o MAG-RYŚ

Mag

Omijać z daleka. Słabe zarobki, u konkurencji dostaniesz lepsza stawkę. Praca 10 h plus obowiązkowe soboty. Potwierdzam fatalna atmosfera

yeti

Omijać ten zakład. Obóz pracy. Upał na hali latem. Słabe wynagrodzenie

kokojambo

Atmosfera fatalna. Na spotkaniu o prace opowiadaja jak to jest tu super i ile sie nie zarabia podobno lepiej niz na zachodzie, a jednak realia takie nie są. 57 h tygodniowo na umowie tego nie ma , nie płaca za nadgodziny

kukiz

omijać praca 57 h tygodniowo obowiązkowo, do tego wymagania z kosmosu - zerowe nauczanie nowych raczej pokazywanie jak robic zeby nie (usunięte przez moderatora), pracownik to nie czlowiek - robol bez praw czlowieka oczywiscie rejstracja ponizej zarobku , brak wczasow pod grusza, urlopy za zgoda szefostwa i wszedobylscy donosiciele akceptowani jawnie przez szefostwo po za 4 informatyków zero wartosciowych ludzi - co drugi sprzeda za 5zł lub puszkę coli

Zostaw opinię o MAG-RYŚ - Rędziny

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MAG-RYŚ