Exact Systems Sp. z o.o.
2 224 345 5 1
Gall Anonim Nowy wpis

Praca idealna dla studentów, grafik ustalany pod siebie, zarobki nawet ok, zależy od zakładu, w którym się pracuje. Koordynatorzy z zakładów są przeważnie okej. Ale wróćmy do Exactu w Łodzi. Pan Gocałek, który ustala grafik i jest koordynatorem, to chyba żyje we własnym świecie. Nie ogarnia ile osób, potrzebuje dany zakład, przydziela albo za dużo, albo za mało osób, potwierdza lub nie potwierdza dyspozycyjności na ostatnią chwilę lub zapomina jej potwierdzić. Wydzwania po 10 razy godzinę przed pracą, żebyś przyszedł wcześniej lub został dłużej, oferując śmieszną premię.

gosc

Witam. czy pracowal ktoś przez ta firme przy kontroli jakosci w Niemczech? prosze o opinie.

X y z Nowy wpis
@gosc

Nie polecam żadnego projektu jeżeli twoim koordynatorem ma być Zbigniew Czerwiński.

Pytanie Nowy wpis

Czy w Exact Systems Sp. z o.o. są paczki/bony świąteczne?

Aaaaaa Nowy wpis
@Pytanie

Nie, masz umowę zlecenie. Nic tak to za to nie masz.

ANONIM

Nie polecam tak nikomu pracy (usunięte przez administratora) i jeszcze raz (usunięte przez administratora) koordynatorka jak dzwonisz na którą zmianę masz wyzywa ciebie od (usunięte przez administratora) Liderzy są (usunięte przez administratora) i nie potrafią zarządzać pracą całego zespołu Przerzucają cały czas pracowników gdzie się da ogólnie praca na telefon Zarobki marne lepiej szukać pracy na produkcji za lepsze pieniądze i na umowę o pracę ponieważ w Exact Systems nie masz co liczyć na umowę o pracę tylko same umowy zlecenie Radzę wam ten komentarz przeczytajcie z kilka razy i to porządnie zanim zadzwonicie tam i podejmiecie się tam pracy

Tak3Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Anooooonim

Jeśli chodzi o Łódź to nie polecam. Osoba która z Tobą przeprowadza rozmowę albo noc nie wie albo (usunięte przez administratora) ludzi. Bo szukają na "kontrolera jakości" a tak naprawdę lądujesz na czym innym albo ma produkcji. I po 2dniach wymagają normy. Jak ktoś jest niecierpliwy to nie wytrzyma długo w tej agencji :)

Anooooonim
@Anooooonim

No i dodając niektórym się wydaje że na produkcji to łatwe a to tak naprawdę to ciężko zwłaszcza jak nie masz doświadczenia lub sie do tego nie nadajesz

Onaiona

Panie J. zniszczyły na dobre najważniejszy czas w firmie, dział rekrutacji... Pogratulować!

like

obcinaja godziny pracy

Grażyna
Nazwa działu: Produkcja

Jeżeli chodzi o sprawę poruszoną na forum EXACT SYSTEMS ( Popówek ) koło Kalisza nie popieram wpisów wcześniejszych ponieważ większość rzeczy mija się z prawdą . Pracowałam tam dosyć krotki okres czasu około trzech miesięcy, niestety moja rezygnacja wiązała się z sprawami rodzinnymi , czego bardzo żałuje. Ludzie którzy tam pracują są bardzo pomocni , uczciwi wobec innych i wyrozumiali ale niestety nie miałam innego wyboru . Do pracy w Exact Systems w tym oddziale niemam zarzutów ponieważ wspominam ten czas bardzo dobrze i mam nadzieje ze jak tylko poprawi mi się sytuacja to powrócę tam z miła chęcią

Tak5Nie
Arkadio2019
Użytkownicy czekają na odpowiedź 51 dni.

Kolego mam prosbe, podaj nazwe tej niemieckiej firmy (podaj nazwe) w ktorej pracujesz I ją dobrze reklamujesz... Prosba, bądz człowiekiem. Szukam dobrej pracy za granica ( pelne godz - full time work ), na dobre warunki mieszkanie * (zamisszkania też), najlepiej bezpłatne mieszkanie... Mam, dlugi I dlugo już pozostaje bezrobotnym... Z góry dziękuje za odp. Napisz najlepiej na maila: Arkadio612@gmail.com Pozdrawiam

Anonim

Praca w exact systems w miejscowości Popówek pod Kaliszem to jedna wielka tragedia. Nie polecam nikomu aby związał się z ta firma. To co się tam dzieje to wielka patologia. Koordynatorka, która jest tylko za tymi których lubi a resztę ma w (usunięte przez administratora) tak naprawdę. Wszystko im przeszkadza, rozmawiać nie można, do toalety niedługo tez nie będzie można było iść bo problemy. Jeden pracownik podkłada innym osoba świnie ładując niedobre elementy do kosza innych osób bo uważa się za niewiadomo kogo i to nie jest pierwsza taka sytuacja. Nikt na to nie reaguje. Coraz więcej wymagają i to najlepiej żeby wszyscy za darmo robili. Prędzej by człowiekowi zabrali zamiast coś dać. Zero szacunku dla pracowników którzy się starali dobrze wykonywać swoją prace, obgadują za plecami i najlepiej żeby człowiek wgl nie mówił co myśli bo inaczej cię zniszczą. (usunięte przez administratora) !

Tak1Nie2
Błażej

Praca w tej firmie to pomyłka. Nie polecam nikomu. Koordynatorka chyba ma jakiś problem ze sobą i w dodatku zero szacunku do stałych pracowników. W tej firmie co ja pracowałem istniał podział na tych co ona lubi i się z nimi trzyma i tych których niezbyt lubi. Człowiek który mówi to co myśli jest traktowany gorzej a inni robią sobie co chcą, to co maja do zrobienia to robią w bardzo szybkim tępie co prowadzi do bardzo dużej ilości reklamacji a później łażą i co chwile jakieś przerwy i koordynatorka nie zwraca im uwagi a wręcz przeciwnie sama chodzi z nimi na papierosy a człowiek wyjdzie na chwile do toalety to wielki problem. Pracownicy podkładają sobie świnie ładując coś do koszy innych osób i nikt z tym nic nie robi. Jedna wielka patologia.

Tak2Nie2
ABC
Użytkownicy czekają na odpowiedź 78 dni.

Witam, jakieś opinie o tej firmie w Stanowicach?

A

Pracowników jest więcej niż pracy. Częściej dostaje się wolne niż pracuje. Gdzie byłem zapewniany, że jest ciągłość i nie na przestoju. Jeśli już coś do robienia się znajdzie najczęściej nie ma to nic wspólnego z kontrolą jakości... Nie rozumiem, wiec po co te całe testy rekrutacyjne. Śmiech na sali. Marna płaca, marna praca. Nie polecam nikomu, nie marnujcie czasu, chyba że chcecie sobie dorobić dzień/ dwa dni w tygodniu.

Robi
Nazwa działu: Produkcja

Tragiczne podejście do potencjalnego pracownika. Po odbyciu rozmowy, przejściu przez wszystkie etapy rekrutacji, a także wypełnieniu danych do umowy, tak jak mnie proszono, nie usłyszałem już nic więcej od koordynatora. Ponadto nie odbierał telefonów ani nie odpisywał na wiadomości.

Tak5Nie1
pim

Zostałem zaproszony przez firmę na spotkanie rekrutacyjne z Prezesem na stanowisko Kierownik Projektu ds. aplikacji mobilnej. Przyjechałem na spotkanie. Pani z sekretariatu mi powiedziała, że to inny kandydat miał zostać zaproszony na rozmowę a Pana Prezesa nie ma. Przejechałem 1200 km, straciłem ok 300 zł i ok. 20 godzin czasu po to żeby się tego dowiedzieć. Firma TRAGEDIA!

Tak4Nie3
Werson

Na początku poczatki były bardzo trudne i nie do wytrzymania. Wszystko drżało obok mnie i wszędzie. Ludzie zaczęli gadać jakieś kocopoły o wogole braku jakiego kolwiek porozumienia. Aż wtedy przyszedł moment kiedy obok mnie przeszli ludzie ktorze pchali wózek... na końcu tylko spojrzeli na moją głowę i odrazu chodziło o te 25minut...

Tak1Nie12
Franciszek
@Werson

Kilkukrotnie czytałem Twoją wypowiedź, jednak kompletnie jej nie rozumiem. Czy ma ona jakikolwiek związek z pracą w firmie Exact Systems?

Tak18Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 155 dni.

Wiecie czy Exact Systems Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

palec bozy

w inalfie i tak jest najepsza (usunięte przez administratora) i(usunięte przez administratora) kazda na kazda donosi i kabluje a (usunięte przez administratora) patrzy jak p.ipa

Była pracownica

Okropna firma. Zero profesjonalizmu, podejście do pracownika jak do (usunięte przez administratora). (usunięte przez administratora) Fałszywość przełożonych nie do opisania. Pracowałam krótko, ale żałuję czasu spędzonego z tą firmą. Nie wiem jak jest w innych miastach i zakładach ale na szyberdachach we Wrzesni jest tragedia. Nie polecam

Tak35Nie4
MONETA
@Była pracownica

Niestety to jest prawda śmieszne jest to że jeszcze nikt nie zrobił z,, Panią(usunięte przez administratora), porządku????????????. No ale jak to się mówi kto mieczem wojuje od miecza ginie jeśli nie w pracy to w życiu prywatnym.! Jeśli ona umie mieszać się do kogo życia prywatnego to ktoś namieszać może u niej ????????Niby lubi zajętych chłopców..

Tak25Nie
Tak
@MONETA

Święta racja, nawet po porodzie od razu wróciła do pracy... dlaczego ? Bo doskonale zdaje sobie sprawę, że każdy kto przyszedłby na jej miejsce mógłby dotrzeć do jej przekrętów i niekompetencji

Tak6Nie1
Bmnienxhrna
Nazwa działu: Produkcja

Totalny brak szacunku koordynatora, totalna zlewka. Śmiech na sali

Edyta
@Bmnienxhrna

Jesteś już kolejną osobą, która pisze tu o braku szacunku na linii Koordynator - Pracownik w Exact Systems. Szczerze powiedziawszy zaczęło mnie to już martwić. A czy nie myśleliście, jako pracownicy, żeby zwrócić się z tym problemem bezpośrednio do samego Dyrektora firmy?

TakNie

Niestety, brak szacunku do człowieka. Atmosfera - chora, liczą się znajomości/przyjaźnie, a nie umiejętności, a fałszywość na wysokim poziomie :) Pensja - fajnie, można się pośmiać, gorzej, gdy trzeba za to żyć. Ogólnie: na start - ok, na dłużej - absolutnie nie.

Tak6Nie
Waldek kiepski

Totalne dno zero szacunku staralem się o prace w bielsku bialej ogloszenia obiecywaly cuda rozmowa telefoniczna z p (usunięte przez administratora) również bylo pięknie do czasu rozmowy kwaliwikacyjnej z i nna Panią pirania która poprostu ze mnie zakpila muwiac mi ze praca tylko dla kobiet ( i to mlodych) pewnie sobie pomyslicie ze chodzi o agecje towarzyska o tuż nie zwykly zaklad produkcyjny obiecała mi spotkanie z kierownikiem na koniec tygodnia czekam czekam tu nic dzwonie pani muwi mi ze ok wzystko jest pod kontrolą ze zadzwoni w poniedzialek dalej cisza wiec to ja dzwonie noi pomijajac ze pani odebrała za 10 razem pewnie wiedziala kto dzwoni to jesze mnie wysmiala ze pracy nie ma co ja sobie myslalem mimo iz ogloszenie dalej jest na to otrzymalem kilka ironicznych słów i sie rozloaczyla widocznie ta ich "mega atrakcyjna oferta miala tyle chetnych ze mogli sobie wyprzydzac "rece poprostu opadają przestrzegam wszystkich przed ta agencja nie zawracajcie sobie nią glowy ps pozdrawiam Cię (usunięte przez administratora) r z oddzialu w bielsku bialej zycze ci zeby ciebie ktos tak potraktował jak ty potraktowałas mnie nadajesz sie tylko zeby czyścić toi toie w biesczadach pozdrawiam

Tak9Nie5
Karinka
@Waldek kiepski

Ja miałam tak samo... Ta firma to porażka i koordynatora w Bielsku Białej..... Masakra.... Ona nic nie ogarnia odradzam ta firme

Tak3Nie
Alfons
@Waldek kiepski

To jest porażka a ludzi do pracy nie ma a koordynatora takie coś odwala ja też miałam podobnie ta babka to nie porozumienie....

Tak2Nie
Karinka

Koordynator z Bielska to jakaś porażka kobieta nic nie ogarnia..... Masakra jakaś... Co za (usunięte przez administratora) Pseudo foremka umowa smieciowa......

Ksenia

Człowiek jedzie na rozmowę do nich mówię że dostał ta prace a tu nagle cisza od tygodnia i okazuje się że pracy nie ma zero szacunku... A ludzi co raz mniej koordynator nie ogarnia ile ludzi do pracy potrzeba to jakiś (usunięte przez administratora) szkoda czasu... Nie polecam

Tgoadfadf

Ile zarabia operator w Łodzi

Gość
@Tgoadfadf

Zależy od oferty, najlepiej przyjść do biura rekrutacyjnego i spytać

Tak1Nie1

wasza
@Tgoadfadf

1200-1500 /mało godzin,permanentny brak zleceń/

Tak2Nie
Karolina

Administratora najwidoczniej bardzo boli jak wytyka się błędy przełożonych nazywając ich po imieniu. Może zamiast usuwania niewygodnych komentarzy wzięlibyście się za ludzi którzy u Was kierują innymi ludźmi. Wasza firma ma opinie jednej z najgorszych firm które zatrudniają we Wrześni. Podziękujcie koleżance (usunięte przez administratora), za czasów CRS jak kierownikiem był Pan (usunięte przez administratora)ludzi pracowało o wiele więcej i każdy prace sobie chwalił, teraz zadowolone są tylko psiapsiółki pani kierownik które nie muszą trzymać się żadnych zasad i mogą robić co im się tylko podoba

Tak25Nie
Er
Nazwa działu: Produkcja

To te (usunięte przez administratora) dalej istnieje? Ludzie szanujcie się....

Tak11Nie2
Taki
@Er

Ta firma narobiła mi tyle problemów że przez nich straciłam zbyt wiele. Nie podpisujcie umowy przed podjęciem pracy !!!!

Tak8Nie
On
Nazwa działu: Produkcja

Nie polecam!!!! Nie polecam pracy w Tychach !!!!!!!!!! Nie szanują ludzi. Brak szacunku, porozumienia. To prawda z ukraincami się nie dogadają więc ich omijaja - a Ciebie zniszczą jak robala!

Tak5Nie
Nie_pozdrawiam#kasa

Ten kto ma domnie problem, niech mówi prosto w oczy, niech mówi to autentycznie jak powinien mówić, niech mówi to jak chce.... W razie czego problemy się rozwiązuje jak facet z facetem. Pozdro byki i byczki ze śmigłem na łebku z wiejskiego podwórka

Tak1Nie8
Ferdek
@Nie_pozdrawiam#kasa

Mowisz o bojce 1vs1? bo Jedynie puste bezmozgi w ten sposob rozwiazuja problem,piesciami sie nie gada.

Tak8Nie
Karma
Nazwa działu: Produkcja

POWIEM TAK jak wyjdziecie na GoWork opinie CRS o jest to wszystko to samo tylko że zmienili nazwę teraz na ten exact Systems tam macie wszystko ładnie opisane co się dzieje we Wrześni.

Tak13Nie
aga
Nazwa działu: IT
@Karma

Żadne zmienili nazwe tylko Exact Systems to osobna firma która przejęła CRS i inne firmy

Tak8Nie1
Karma
@aga

Tylko zmienili nazwę! Warunki te same praca ta sama i ludzie ci sami!!

Tak15Nie

Zostaw opinię o Exact Systems Sp. z o.o. - Częstochowa

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie