Exact Systems Sp. z o.o.
counter
2 228 378 5 1
Robroy

Pracowałem kilka miesięcy dla Exact Systems w Białężycach pod Wrześnią. W punktach największe wady: - grafik elastyczny oznacza, że np. w niedzielę rano dostaje się sms, że jest praca na nockę i trzeba przyjść w niedzielę o 22 do pracy, - bycie zatrudnionym przez Exact polega na tym, że siedzisz w domu i czekasz na informację kiedy jest praca, czasami jest przez 5-6 dni w tygodniu, czasami 3-4, w sumie przez przepracowany miesiąc zarabia się 1500-1600 zł, - zdarza się, że przychodzi się do pracy i okazuje się, że pracy nie ma - wracasz do domu, - generalnie biorąc, organizacja pracy i obieg informacji beznadziejny, co odbija się na zarobkach i jakości pracy, - kierowniczka sprawy kłopotliwe i drażliwe załatwia metodą nieodbierania telefonów i nieodpowiadania na sms, Podsumowując, świetna praca dla tych co naprawdę nie mają co ze sobą zrobić i zamiast siedzieć w domu, wolą się przewietrzyć i coś tam przy okazji zarobić

Tak19Nie2
pim

Zostałem zaproszony przez firmę na spotkanie rekrutacyjne z Prezesem na stanowisko Kierownik Projektu ds. aplikacji mobilnej. Przyjechałem na spotkanie. Pani z sekretariatu mi powiedziała, że to inny kandydat miał zostać zaproszony na rozmowę a Pana Prezesa nie ma. Przejechałem 1200 km, straciłem ok 300 zł i ok. 20 godzin czasu po to żeby się tego dowiedzieć. Firma TRAGEDIA!

Tak14Nie3
Janusz Kawalec Nowy wpis

Bardzo super jest przyjemnie pracować w bitronie watta. Bardzo dziękuję konto 500 zł na święta Bardzo super Bardzo dziękuję serdecznie wzajemnie. Janusz

TakNie2
Stefek Nowy wpis

Wielu ludzi straciło pracę w tym roku zwłaszcza na umowę o pracę na czas określony, tłumacząc to fatalną sytuacją finansową, a pracownikom na czas nieokreślony wysyłają bony niemałej wartości. Gratuluje szacunku dla ludzi, natomiast z okazji świąt życzę firmie aby nie przetrwała kolejnego roku.

Tak3Nie1

Tak19Nie2
Ja
@Robroy

Dzięki za wartościową opinię. Czy możesz odpowiedzieć, na jaki okres jest pierwsza umowa i kiedy się ją podpisuje?

@Ja

Umowa jest na kilka miesięcy, możliwość rozwiązania z dnia na dzień, podpisuje się w pierwszym dniu pracy

1 Nowy wpis
Klient
@Ja

Rawirancka agencja szkoda podeszw o niskim kapitale zakładowym to mówi samo za siebie jak ludzie pracują. Żadna z informacji podana przez agencję się nie zgadzam. Oszuści.

semper fidelis Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 43 dni.
Kandydat

Od jakiegoś czasu wisi ogłoszenie na stanowisko "Pracownik ds. pomiarów 3D" w Holandii. W moim mniemaniu jest to praca dla specjalisty z doświadczeniem, który musi znać specyfikę pracy, urządzenie pomiarowe i oprogramowanie dedykowane. Natomiast ta firma oferuje polską śmieciówkę za około 10€ netto!!! Tyle to mają ludzie od łopaty lub wałka do malowania. Proponuję tej firmie, mającej podobno coś wspólnego z szeroko pojętą kontrolą jakości, skupienie się na pomiarach długości ogórków. Długie na sałatki a krótkie do słoika. Rozumiecie?

Tak4Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Krzysiek
Użytkownicy czekają na odpowiedź 44 dni.
 Problem

Pracuje dla exact systems od miesiąca. Przez cały tydzień nie robiłem i od wczoraj nie mogę się skontaktować z koordynatorem.

Andrzej
Kandydat

Hmm... Może warto określić też miejsce pracy w którym się pracowało (agencja ma oferty różnych zleceniodawców, zdajcie sobie z tego sprawę). To czy napiszesz, że było słabo/dobrze albo polecasz lub odradzasz nie ma czasem żadnej wartości bo są różne zakłady zarówno w Polsce jak i za granicą, pamiętajcie o tym, a nawet jeśli ze strony Exacta będzie ok, to i tak zagraniczny zleceniodawca może zawieść. Dlatego tak ważne jest powiedzieć coś wiecej gdzie się pracowało i jak było, a nie tylko "wieszać psy"/wychwalać samą agencję.

TakNie2
Użytkownicy czekają na odpowiedź 89 dni.

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Exact Systems Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

TakNie
Kamila

@max hej dasz znać jak sytuacja się rozwiąże?

TakNie
Nie_pozdrawiam#kasa

Ten kto ma domnie problem, niech mówi prosto w oczy, niech mówi to autentycznie jak powinien mówić, niech mówi to jak chce.... W razie czego problemy się rozwiązuje jak facet z facetem. Pozdro byki i byczki ze śmigłem na łebku z wiejskiego podwórka

Tak1Nie11
Ferdek
@Nie_pozdrawiam#kasa

Mowisz o bojce 1vs1? bo Jedynie puste bezmozgi w ten sposob rozwiazuja problem,piesciami sie nie gada.

Tak14Nie
Patus
@Nie_pozdrawiam#kasa

Jestes patusem który tam siedzi i przestań już niszczyć tych ludzi (usunięte przez administratora)

Tak1Nie
pim

Tak14Nie3
Anonim
@pim

Stary z takimi to odrazu dyktafon i sąd

Max

W ub roku byłem było spoko, ale w tym tragedia. Koordynator kompletne zero, nic nie potrafi załatwić. Od początku nie mogłem się pogodzić z tym że pracujemy często we 2 tam gdzie są 3 stanowiska, a nie mamy za to płacone, gdzieś ta kasa się ulatnia,. Nie mogę się doprosić zwroty za dojazd do i z Niemiec. Szukają tam (usunięte przez administratora) co tak tańczą jak koordynator im zagra. M. In. dlatego mi koordynator umowy mi nie przedłużył bo coraz głośniej na ten temat mówiłem. Nie jestem z tych co komukolwiek wchodzą w t... K

Tak6Nie
Ivy

Jesli ktos szuka pracy, a nie tylko zatrudnienia, to odradzam. "Atrakcyjne wynagrodzenie" to wedlug nich minimalna stawka godzinowa, z najnizsza mozliwa premia za zmiane nocna i nadgodziny. Umowa smieciowa, wiec pracodawca moze i bedzie cie odwolywac w kazdej chwili, nawet 2h przed rozpoczeciem zmiany. Siedzisz w domu i czekasz na telefon. Zdecydowanie odradzam.

Robi

Tragiczne podejście do potencjalnego pracownika. Po odbyciu rozmowy, przejściu przez wszystkie etapy rekrutacji, a także wypełnieniu danych do umowy, tak jak mnie proszono, nie usłyszałem już nic więcej od koordynatora. Ponadto nie odbierał telefonów ani nie odpisywał na wiadomości.

Tak7Nie1
Exact Systm
@Robi

Witam, mam też ten sam problem, czekam od tygodnia na telefon, niby 50 osób potrzebują, do koordynatorki nie można sie dodwonić nawet z innego numeru? WTF?

Sandra
Kandydat

Witam, czy istnieje możliwość wcześniejszego opuszczania zakładu pracy na umowie zlecenie po wykonaniu swojej normy, czy pracownik musi czekać do samego końca?

TakNie1
Maciej
@Sandra

Zależy od zakładu pracy w którym są wykonywane zlecenia. Czasem 1 h przed zakończeniem pracy wyskoczy jakaś akcja i trzeba coś skontrolować, a to że wyrobiłaś już normę to nie ma znaczenia. Na rolniczej z ZF można było wyjść 15 min przed czasem, a po nockach nawet 30 min. Można się też dogadać z koordynatorem, że chcesz wyjść wcześniej, a on Ci rozliczy pracę jako 8 h.

Tak1Nie
Mała
Użytkownicy czekają na odpowiedź 138 dni.
Klient

Cześć mam pytanie jedzie ktoś do Niemiec na kontrole jakości w tym Mc z firmy? Pozdrawiam.

Gosia

Pracowałam w Exakcie ponad rok i żałuję że odeszłam. To praca z rewelacyjnymi ludźmi których się nie zapomina. Nie rozumiem tylu negatywnych opinii!

Tak6Nie9
mii
Kandydat

witam jak to jest z grafikiem w tej firmie slyszalam ze na kotroli jakosci jest elastyczny grafik czy to znaczy ze moge go sobie sama calkowicie zaplanowac dzien po dniu?

Tak1Nie2
Jack Black
@mii

Elastyczny grafik w tej pseudo firmie jest skierowany głównie do pracodawcy. Zatem jeśli jest praca to możesz przyjść, natomiast jeśli nie ma wystarczająco zleceń do wykonania to dostaniesz wolne. Nie pchaj się w to (usunięte przez administratora) Pozdrawiam

Tak7Nie
Tfujstary
Użytkownicy czekają na odpowiedź 153 dni.
Kandydat

Ta firma to jakiś żart. Aplikowalem na kontrolera jakości przez portal ogłoszeniowy. Kazali się zarejestrować i zdać niezbyt trudny test. Po zdaniu informacja, że ktoś się odezwie. I faktycznie następnego dnia dostałem maila z informacjami o firmie, jak wygląda praca kontrolera itp. Obejrzałem całość i dostałem wiadomość, że następnego dnia mam rozmowę w Sosnowcu. Po przyjechaniu na miejsce okazało się, że szukają ale do pracy na produkcji. WTF? Pani bez zażenowania stwierdziła, że akurat wolnych miejsc na stanowisko kontrolera nie ma. Omijać szerokim łukiem.

Tak15Nie1
Anooooonim

Jeśli chodzi o Łódź to nie polecam. Osoba która z Tobą przeprowadza rozmowę albo noc nie wie albo (usunięte przez administratora) ludzi. Bo szukają na "kontrolera jakości" a tak naprawdę lądujesz na czym innym albo ma produkcji. I po 2dniach wymagają normy. Jak ktoś jest niecierpliwy to nie wytrzyma długo w tej agencji :)

Tak10Nie
Anooooonim
@Anooooonim

No i dodając niektórym się wydaje że na produkcji to łatwe a to tak naprawdę to ciężko zwłaszcza jak nie masz doświadczenia lub sie do tego nie nadajesz

Tak7Nie
Worker
@Anooooonim

Z jednak strony to prawda, z drugiej nie. Raczej kiepski przepływ informacji. Ja pierwszego dnia byłem brany za pomoc na produkcji, ale mówię, że ja tu na kontrol. To podrzedł inny typ i myślał, że na zgniatarkę... No ale w końcu powiedział mi do kogo mam iść (jak się okazało, to właśnie do tej laski, do której dostałem numer) ale pracuję na kontroli jak miało być

Ona
@Anooooonim

Miałam identyczną sytuację (Sosnowiec). Też miała być "kontrola jakości" a produkcja jak każda inna,też wymagali normy już 2 dnia więc właśnie po 2 dniach podziękowałam,są lepsze oferty pracy za lepszą kasę i na lepszych warunkach

Tak9Nie
Ona
Użytkownicy czekają na odpowiedź 236 dni.

Jak się pracuje w Sosnowcu na Jedności?

TakNie1

Zostaw merytoryczną opinię o Exact Systems Sp. z o.o. - Częstochowa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Exact Systems Sp. z o.o.