Opinie o Lenko S.A. Exact Systems SGP w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Lenko S.A. Exact Systems SGP. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Lenko S.A. Exact Systems SGP na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lenko S.A. Exact Systems SGP w Bielsko-Biała

Czy praca dla kobiet jest ciężka?

Zosia 47
@:)

Pracowalam w,, Lenko"bylo wspaniale, salowy bardzo grzeczny dbajacy o pracownika i wyplata byla 6 razy większa niż w centralnej Pl

artex Nowy wpis

16 zł brutto tyle dostała żona 1 dzen pracy i podzkowała

nobody Nowy wpis

Tak więc jako były pracownik Lenko mam kilka słów do powiedzenia. Pierwszą sprawą są zarobki. Jak wiadomo w tej firmie podpisujecie umowę nie korzystną dla was czyli podstawa ( najniższa krajowa albo i mniej) + premia ( uznaniowa ) . Pracując w tym zakładzie nigdy nie otrzymałem wyższej premii gdyż automatycznie zostawała odrzucana przez prezesa z resztą każdemu kto w tym zakładzie miał by zarobić więcej z tytułu premi czy podwyżki zostawały ucięte przed wypłatą. Jedyną opcją dorobienia sobie są nadgodziny a tak szczerze stawka jak za zwykłą godzinę a nie 50-100% jak w każdym innym zakładzie. Kolejną sprawą jest bardzo słabe bhp w tej firmie a osoba zajmująca stanowiska bhpowca w tej firmie to nie porozumienie. Co do ludzi pracujących na produkcji i UR to JEDYNA pozytywna strona tej firmy. Są mili , pomocni znający się na tym co robią. Jeżeli miał bym komuś polecić pracę w tej firmie to nigdy bym tego nie zrobił. Praca jak każda inna można się przyzwyczaić ale niszczą ją ludzie w zarządzie. Pozdrawiam tylko byłych współpracowników.

Czy firma Lenko S.A. Exact Systems SGP kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Czy praca dla kobiet jest ciężka?

@:)

Praca cieżka i porblem z premiami coraz niższe.

Zosia 47 Nowy wpis
@:)

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Lenko S.A. Exact Systems SGP? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bielsko-Biała
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Kasjer/Sprzedawca Stoisko Piekarnicze
Kupiec Ge-Es Sp. z o.o.

Jaka umowa obowiązuje w Lenko S.A. Exact Systems SGP podczas okresu próbnego?

Bulwar

Powiem tak po 5 latach pracy w tej firmie zaczynam dostrzegać po mału ta (usunięte przez administratora) tej firmy. Cóż że idzie zarobić ponad 3 tys. złotych jak praca w tej firmie nie zawsze jest godna tych pieniędzy , czyli za dużo roboty za mało kasy. Najlepiej to żeby człowiek zapierdalał na 3 działach na raz a brał jedną wypłatę . Braki w pracownikach fizycznych to kierownictwo dopiero zauważa jak przychodzi sezon urlopowy . Dobrze że jeden tzw. Kierownik w końcu doszedł do wniosku że pora iść z tej firmy i się zwolnił. Lecz na jego miejsce huj wie czy znowu nie przyjdzie następny tzw. kapuś .

Pracownicy narzekają na kierownictwo a kierownictwo na pracowników. Na początku myślisz że prezes czy kierownicy to jakieś złole, ale w czasie okazuje się ze złe nie jest, co prawda mają swoje za uszami szczególnie pan B nad Wojasem ale idzie spokojnie pracować jak robisz to co masz bez komunistycznych przyzwyczajeń. By zarobić więcej trza mieć trochę w głowie.

Witajcie! Po powrocie z Holandii szukam nowych wyzwań zawodowych, więc obserwuję osądy pracowników. Mam nadzieję, że znajdę wiarygodne informacje o firmach z okolic Bielsko-Białej. Proszę, napiszcie jak się Wam pracuje w firmie Lenko S.A. Exact Systems SGP? Czy mają wysokie stawki? A może jest kantyna? Nie gotuję w domu i fajnie jakbym w pracy mógł coś zjeść. Pozdrawiam (usunięte przez administratora)

Niski poziom rozmowy rekrutacyjnej. Nie zadano mi prawie żadnych pytań, poza tymi o wynagrodzenie i dostępność, stąd nie wiem na czym może opierać się wybór odpowiedniego kandydata... Przynajmniej udzielono mi odpowiedzi co do wyniku rozmowy

JG

Moja opinia dotyczy kadr firmy Lenko SA. Nie spotkałem się jeszcze z tak przedmiotowym podejsciem do pracownika.

kornel

Mam pytanie o pracę na stanowisku "Laborant w Dziale Technologii i Rozwoju". Jakie są zarobki, czy rozważani są kandydaci do przyuczenia? ? Czy to praca na zmianyWarto, czy nie warto?

Gino

Są 3 rodzaje kierowników, 1 pomoże, 2 nie zaszkodzi i nie pomoże, 3 nic nie umie, nie zna się na robocie a próbuje rządzić. I teraz jest kierownik z 3 grupy, ale do czasu jak się zjawi właściciel i rozliczy tą niekompetencje.

@Gino

Jak długo macie zamiar oszukiwać ilu budowało tą firmę ile kosztował koszt budowy kim w firmie jest były poseł Jan bury ile kosztowały procesy z firmami co to jest bezprawie

Szef

Tak musimy przepraszamy was kasa i tyle o i g

Janko

Chyba coś im sie odmienilo ja żem dostał (usunięte przez administratora) wypłatę i do tego premie. Więcej roboty to i kasa lepsza. Ciekawe ile to sie tak utrzyma. Można zarobić jak czlowiek a nie (usunięte przez administratora).

@Janko

Pani grzybek posługując się cudzym nikiem nie jest to fer pani słownictwo jest wólgarne jak pani sama z panem oczkowskim markiem stanowicie duet nieodpowiedzialnych ignorantów zero wiedzy jak wy sami

Hej, czy w firmie Lenko S.A. Exact Systems SGP płacą za nadgodziny?

Miro

Wszystko do wybrania. Kiedyś płacili - na umowie zlecenie 15zl brut...

hhh

nie lepiej iść do lepszego zakładu zarobić 3.5-4.5 tys netto za uczciwą pracę jak robić nadgodziny ?

@Miro

I tu się mylisz płacą zlecone może nie na każdym dziale ale płacą 20 zł brutto

Ktoś wie czy prowadzą teraz nabór do tej firmy? Pilnie potrzebuję informacji.

Sekretariat
@Adam

Tak, jest prowadzona nieustannie rekrutacja na różne stanowiska. Należy wysłać maila z CV w tytule podając 'aplikacja na stanowisko operatora' na adres: lenko@lenko.com.pl

kandydat
@Adam

Oferty pracy są, ale chyba trudno się dostać mi nawet podziękowania za udział w rekrutacji nie przysłali :)

@Adam

Prowadzą nadal, ale zastanów się 2 razy, są inne oferty i nie gorsze finansowo ale lepsze psychicznie

@Adam

Ja zostałem przyjęty super warunki jak na początek i na to że nic nie umiem można się dużo nauczyx albo mam szczedcie albo trafiłem na fajny zespol. Ciekawe jak będzie po wyplaciw

Janko

Brak poszanowania pracownika przez kierownictwo, wielokrotne naruszanie praw pracowników, narażenie na utratę zdrowia pracowników to tylko niektóre z rażących uchybień

@Janko

A branie dotacji za zmniejszony wymiar czasu pracy o 7godz.i zmuszanie w tym czasie do pracy na umowę zlecenie dla innej firmy a to to samo

Paweł93

Co do lenko nie mam zastrzeżeń . po okresie próbny dostalem umowe na trzy lata bez żadnych (usunięte przez administratora) pytań. Od samego poczatku pracuje jako mierzacz na krosnach płaskich , a od kiedy poszedłem na zmiane A do Andrzeja który jest majstrem do dopiero zaczęła mi sie podobać ta robota . co do zarobków od kiedy sie zatrudniłem nie zeszłem poniżej 2400zl ale warto wspomnieć że bardzo duże premie dawają.

Cinek
@Paweł93

Andrzej jest najlepszym majstrem pod słońcem i tak ???? powiedz że Marcin z Wilkowic go pozdrawia

@Paweł93

Jak się nic nie robi oraz wymienia oczko godz, nie do pomyślenia za czasów innych kierowników

Zorro

Chyba drylowac

Ziomek

Na każdym kryzysie trzeba umieć zarobić? I tak właśnie jest państwo trzeba drukować do końca to kapitalizm ????

Zostaw merytoryczną opinię o Lenko S.A. Exact Systems SGP - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Lenko S.A. Exact Systems SGP?

Zobacz opinie na temat firmy Lenko S.A. Exact Systems SGP tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lenko S.A. Exact Systems SGP?

Lenko S.A. Exact Systems SGP