Opinie o Exact Systems Sp. z o.o. w Częstochowa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Exact Systems Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Exact Systems Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Prowadzenie badań i analiz technicznych dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Exact Systems Sp. z o.o. w Częstochowa

Mick

Hej, Kandyduję na stanowisko Młodszy Analityk Ryzyka Kredytowego (Gliwice) - Jakich pytań mogę się spodziewać na rozmowie o pracę

qwerty

Widząc te opinie na temat osób koordynujących chciałam sprawdzić na jakich warunkach pracuje taki koordynator. Udało mi się nawet odszukać ogłoszenie lecz ma ono parę lat i nawet nie podano w nim zarobków. znacie wiec widełki? widzę, że jest system premiowy i to właśnie on mnie obecnie najbardziej ciekawi. Na czym polega?

Nie polecam pracy w Exact Systems we Wrocławiu. Rzecz jasna nie będę nikogo obrażać , bo nie na tym mi zależy. Natomiast muszę ostrzec potencjalnych kandydatów iż jeśli zdecydują się na pracę w Exact muszą liczyć się z br@ki€m k0mp€t€ncji ze strony lid€rów oraz koordynator@. Takie są realia pracy dla tej firmy. Popracujesz trochę dłużej to nie zostaniesz doceniony , nie dostaniesz dyspozycji a tym samym pracy. Praca sama w sobie nie jest ciężka. Zazwyczaj jest to wsparcie produkcji, co z kontrolą jakości nie ma nic wspólnego. Plotki ploteczki skarżenie nadawanie czyli tak zwane donosy - na porządku dziennym . Umowa zlecenie na wiele się nie zda. Szukajcie innej pracy bo tutaj BĘDZIECIE "RZUCANI" OD ZAKŁADU FO ZAKŁADU. (usunięte przez administratora)

lol

Zgadzam się w 100%. Nie ma co liczyć na jakąś pomoc ze strony koordynatora, bo zazwyczaj cię oleje, no chyba że to on czegoś potrzebuje od ciebie to będzie zalewać cię masą telefonów. Proszenie o przyjście do pracy w dniu, w którym ustalasz sobie wolne zachęcając zwiększoną stawką nieraz kończy się pracowaniem za normalną stawkę i trzeba się upominać nawet kilka razy. Już nie mówiąc o zwrotach za paliwo w Exact, które trafiają DO KIESZENI KOORDYNATORÓW.

hules

Odział Belgia masakra mogę polecić Holandię. Źle rozliczają godziny ustawiają sobie swoje prawa najgorsza agencja przez jaka pracowałem do tej pory.Podsuwają najgorsze umowy do podpisu. Biuro nie umie poprawnie wyplenić dokumentu A1 na umowie b2b duży problem z niedopłatami składek! Nie polecam wstrzymują ludziom wypłaty

Kontroler jakości

Szczegółowe informacje nt. wynagrodzenia, umowy, składek. Dokładne opisanie na czym polega praca. Ogólnie dowiedziałam się wszystkiego co chciałam. Następnie testy na kompie (spokojnie, pomagają we wszystkim) PS: pozdrawiam przemiłą Panią prowadzącą.

Oczekiwania finansowe, dyspozycyjność, możliwy termin podjęcia pracy, zakład na którym chciałabym pracować itp

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Alka

Czytałam, że jakieś trzy lata temu zespół rekrutacyjny miał powyżej 10 osób, które pracowały w strukturze rozproszonej. Nie wiecie, czy zespół się rozwija i będą wkrótce nabory do niego? Owa struktura oznacza pracę zdalną? Nadal tak jest, czy tak było właśnie w 2020 z oczywistych powodów (C-19)? W ogóle wszelkie wskazówki co do pracy rekrutera tutaj są mile widziane ;)

Polecacie pracę w strukturach firmy? Chodzi mi o stanowiska biurowe. Jaka panuje atmosfera ?

Ciekawa

Jeśli chodzi o pracę w Exact Systems we Wrocławiu ( LG ), to czy oferują oni jakieś benefity w stylu karta multisport, prywatne ubezpieczenie medyczne itd.?

Artur

Firma rozjeżdża się zbyt mocno w tym co jest w ogłoszeniu. Strata czasu, każdemu odradzam bo jeśli na stanowiskach menadżerskich dochodzi do takich rozbieżności to aż strach jest pomyśleć co będzie dalej. (usunięte przez administratora)

Exact Systems - Magdeburg

Ogólnie praca w Exact Systems zdecydowanie na plus. Są fajne projekty, fajni ludzie i fajne pieniądze. Jednak wszystkim radzę uważać na projekt w Magdeburgu, którego koordynatorem jest niejaki Darek. Niski, gruby zakolak, który chyba ma traumę z dzieciństwa, jak go w szkole koledzy bili. Niesamowity gbur i pozer. Traktuje ludzi jak numery. Coś w stylu Niemieckich (usunięte przez administratora). Stój i (usunięte przez administratora)Masz problem? W niczym nie pomoże, nie rozwiąże żadnego problemu, bo jest zwykłym (usunięte przez administratora) Zwolnienie kogoś bez powodu nie jest dla niego problemem, za to utrzymywanie za wszelką cenę w pracy swoich popleczników jest jego specjalnością. Typ odnosi wrazenie, że budzi respekt wśród pracowników. Jest to niesamowicie zabawne, gdy słyszysz jak ludzie po nim jadą. Zresztą bardzo słusznie. Szkoda że nie ma oczu z tyłu głowy. Widziałby jak ludzie plują mu za plecami. Myślę, że nieźle się chłop zdziwi, gdy zainteresują się nim wyższe struktury Exactu i Państwowa Inspekcja Pracy! :) Tak trzymaj Dareczku! Wiem, że to czytasz! :)

Exact Systems Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko Kontroler jakości. Czy ktoś z Was brał udział w procesie rekrutacji? Podzielcie się swoimi wrażeniami.

Ja.

Nie polecam koordynatora Macieja C. który przenosi dobrych pracowników na inny projekt po to żeby było miejsce dla jego znajomych

Irena

Witam, ja w sprawie ogłoszenia Kontrola Jakości. Czy ktoś powie, jakie są wymogi na tym stanowisku, jeśli chodzi o język angielski? Trzeba go znać czy niekoniecznie? Z góry dziękuję.

Jarek
@Irena

W tej firmie, nie musisz znać nawet alfabetu. Nie kompetentne kadrowe oraz księgowe, nie mówiąc już o kadrze kierowniczej. Wiem bo kilka lat życia tam straciłem, pozdrawiam.

Stary
@Jarek

Kontrola jakości, jak masz ręce i nogi to wystarczy. Daj sobie spokój bo nie warto zawracać sobie głowę i tracić czas. Opiekun czy jak on tam się nazywa... D nadęty gbur i (usunięte przez administratora) który nie ma za grosz kultury. Traktuje ludzi jak (usunięte przez administratora) a szkoda, że nie ma lusterka. Jedno wielkie nieporozumienie. Jestem pełen podziwu, że nikt się temu nie przygląda. Jeden jest człowiekiem a drugi to inny gatunek. Straszy ludzi zwolnieniami, odnosi się w sposób niedopuszczalny. Postawa zasługuje na potępienie. Zastanawiało mnie jedno dlaczego te projekty pod opieką tego .... tak szybko się kończą ale po czasie wiem. Szkoda nawet tego komentować bo nie warty jest uwagi. Nie lubię łysych i z opuchnięta buźką wiadomo dlaczego.

Stary
@Jarek

Sorry pomyłka do do @ Irena

JFK
@Stary

Mogę zapytać o jakim oddziale lub osobie piszesz? Brzmi jak mój koordynator - ale może wszyscy są tacy. Zwykłe (usunięte przez administratora) sami nic nie potrafią, więc traktują pracowników per noga. Nie da się cenzuralnymi słowami opisać tego, jak wygląda praca w tej firmie. Z DALA OD EXACT SYSTEMS !!!

Byku
@Stary

Jeśli chodzi o pseudokoordynatora Dariusza W w zupełności się zgadzam,większego chama i gbura nie poznałem nie lepsza jest jego partnerka K.S może warto byłoby się przyjrzeć ile godzin w/w ma dopisywane

Exact Niemcy Mgb
@Byku

Zgadzam się z tym. Pan Dariusz patrzy się na ręce przez cały dzień pracy. Masz wrażenie, ze jesteś cały czas obserwowany. Czasami przyjdzie, stoi 20minut i się tylko na ciebie patrzy z naburmuszoną miną. Jeżeli chcesz się o czymś dowiedzieć to on ci albo nie odpowie, albo odpowie jak zwykły cham. Większego (usunięte przez administratora) nigdy nie spotkałem. Każdy pracownik dosłownie się go boi, bo potrafi wywalić z roboty o najmniejszą głupotę.

Renata

Rozmowa przebiegła jak każda, czemu chce pracować, jakie mam dalsze plany, gdzie pracowałam i ile czasu, jakie mam doświadczenie w danym zawodzie (pomimo, że na ogłoszeniu było napisane, że doświadczenie nie jest wymagane). Pani miała zadzwonić za kilka dni i tego oczywiście nie zrobiła.

Arek

Dramat, nie polecam agencji. Co innego napisane w ofercie pracy na jednym ze znanych portali ogłoszeniowych, kompletnie co innego na umowie, a jeszcze co innego na faktycznie na robocie.

Cześć, widze same negatywne opinie na temat tej firmy, a pracował ktoś za granica? Niemcy, Beliga, na jakie zarobki mozna liczyc na czysto, i jak wyglda zakwaterowanie, chce z dziewczyna wyjechac na minimum rok. Super jakby ktos był na b2b i mogl powiedziec jak to jest czy nic nie kantują itp..

Db
@Marek

Belgia ogólnie spoko warunki mieszkaniowe w hotelu za darmo, ale co do pracy to zależy gdzie kto trafi. Często się dzwoni i nic nie wiedza, z dnia na dzień wiesz ze nie idziesz do pracy albo sam się dowiadujesz bo na planie Cię nie ma, godzine przed praca (ok15 min przed busem do pracy ) wiesz czy idziesz do pracy ????. Pokoje przeszukują pod nieobecność. Trzeba pilnować godzin bo potrafią uciąć.najbardziej opłaca się pojechać własnym autem i być na własnej działaności zarobisz Ok 3 k w zależności od tego ile bedzienoracy w danym miesiącu

Ja.
@Marek

Ja pracuję z chłopakiem w Niemczech i ogólnie polecam, praca fajna, zakwaterowanie też bo mieszkamy sami no ale to zależy na jaki projekt trafisz, na niektórych np nie ma nocek ani nadgodzin

On

Zakład na Dąbrowie Górniczej zarządzany fatalnie. Liderki ciagle chodzą na palarnie, wyróżniają ulubionych pracowników. Nie potrafią wytłumaczyć instrukcji. Przejęcie ich po poprzedniej firmie selekcyjnej było największym błędem. Oby tylko szybko zmienić pracę bo na MAP szkoda słów. Raporty wprowadzane źle brakuje godzin!!

jangsta

Exact Systems Częstochowa, ul. Rejtana - zakład wygląda tak, że pracownicy spędzają przerwy na dworze (jak jest ciepło i nie pada) lub jedzą posiłki na schodach i w szatni, bo nie ma nawet porządnej stołówki. Jedna toaleta na 50 osób. Zero szacunku do pracownika. Minusy można wymieniać w nieskończoność. Nie boisz się wyzwań? Lubisz kanapki o smaku spoconych skarpet? Aplikuj już dziś!

Franciszek
@jangsta

Napisałeś, że można w nieskończoność wymieniać minusy. Rozwiniesz to? Bo wiesz nie każdemu może przeszkadzać, że nie ma stołówki. Ja pracowałem w podobnych warunkach ale pensja była dobra i atmosfera też i mi nie przeszkadzało. Teraz szukam pracy i liczę, że gdzieś znów dobrze zarobię. A tych przerw w ciągu dnia, ile jest?

Piortr
@Franciszek

A ile miałeś przerw w innych pracach? Więc tu jest oodobnie, bo prawo pracy jest uniwersalne dla wszystkich pracodawców...

Y

Uważać na ekipę z Jeleniej Góry którzy przyjmują na kontrole do Drexa ;) prześwietlajcie umowę dokładnie… wyłapujesz ich chaczyk zostajesz wypowiedz szukają pelikanów co łykają wszystko i nie czytają umów ????????????

Wanda
@Y

Oj, a powiesz na co dokładnie trzeba uważać? Łatwo przeoczyć czytając umowę, a tak to przynajmniej wiadomo czego szukać :) Co to za haczyk?

Nie polecam kłamcy i (usunięte przez administratora) uległem wypadkowi podczas pracy nie dostałem pieniędzy za bycie w domu po wypadku tylko dostałem wypowiedzenie umowy tak się z ludźmi nie postępuje i tak samo odradzam exact Systems u nich pracowałem. Na zakładzie MW Lublin stare maszyny goronco na dworze na hali gorzej niż na pustyni chcą by ludzie pracowali ale zapewnić im godne warunki pracy to już mają to gdzieś odradzam pracę u tych (usunięte przez administratora) i koordynatora Łukasza reszki to ta (usunięte przez administratora) tak z ludźmi postępuje gdzie zostały mi jeszcze badania do zrobienia i ciekawe kto teraz pokryje koszty leczenia jak oni z exact Systems w MW Lublin się wypieli na pracownika po wypadku kłamcy i nic innego wszystko fajnie kolorowo wygląda jak przyjmują do pracy później jest gorzej Nie polecam

Zoe

Z tego co mi wiadomo a jeśli masz L4 to firma nie może cię zwolnić i odpowiada grzywna za takie coś bo powinno wezwać BHP i zgłosić wypadek w pracy. Zalecam udanie się do pip i lub innej placówki zajmującej się takimi sprawami należy się odszkodowania

Irena

Cześć, a to o wypłacaniu pieniędzy w takim przypadku (współczuje!!) decyduje pracodawca a nie przypadkiem jakaś instytucja?

Mateusz

Umowa zlecenie . Czytaj ze zrozumieniem umowę . Zapoznaj się z prawem w Polsce. Pracujesz na delegacji. (usunięte przez administratora) Ci się należy po 3 miesiącach pracy. Realia polskich umów

Ko
@Zoe

Może na umowie zleceniu. Jest to umowa cywilno prawna. Nie dotyczy przepisów z umowy o pracę dotyczących L4.

Obecny pracownik

Ktos zaputal jakie wymagania trzeba miec na kontrole jakosci.Odpowiedz jest prosta zadnych.Przyjmuja jak leci alkoholikow,patole itd.Jak trafisz na spoko koordynatora jest w miare ok.Cala kadra ponad koordynatorami audytorzy itp.to ludzie ktorych nie interesuje czlowiek w pracy,tylko kasa maja wszystko w d byle brac pieniadze za nic.Koordynatorow fajnych tez malo wiekszosc to ludzie malo inteligentni zeby nie uzyc slowa tepi.Praca zalezy gdzie czasami mozna nie robic nic i udawac ze sie robi,czasami mozna trafic na skur... zaklad gdzie powinni placic 6 razy tyle ile placa.

hej
@Obecny pracownik

hej a Ty moze pojechales na kontrolera jakosci czesci samochodowych kolo granicy holendersko niemieckiej? jak tam jest?

Zostaw merytoryczną opinię o Exact Systems Sp. z o.o. - Częstochowa

• Jak się pracuje w Exact Systems Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Exact Systems Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 106.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Exact Systems Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 73, z czego 8 to opinie pozytywne, 55 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Exact Systems Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Exact Systems Sp. z o.o. napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Exact Systems Sp. z o.o.