Opinie o Exact Systems Sp. z o.o. w Częstochowa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Exact Systems Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Exact Systems Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Prowadzenie badań i analiz technicznych dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Exact Systems Sp. z o.o. w Częstochowa

Skull

Wrocław - naj*orszy koordynator jaki mógł nam się trafić. Tyle w temacie. Chyba ludzie z Wro i okolic wiedzą o KIM mówię????

Lick
@Skull

O kim ?

kj98

Ktoś może coś powiedzieć o pracy w Erfurcie na wózku?

Joanna

Najgorsza firma w które pracowałam. Zostałam zwolniona podczas przybywania na l4 (złamałam noge)od 3 msc firma nie przesłała do zusu druku z 3 beż którego n8e moge dostać zasiłku chorobowego

Barbara
@Joanna

Jeśli faktycznie piszesz prawdę to w jaki sposób masz zamiar teraz to wszystko rozwiązać? Bo rozumiem, że jak oni ostatecznie to doślą to wszystko będzie na szczęście normalnie uregulowane?

Frank

Witam. Czy ktoś pracował przez tą firmę w Niemczech na produkcji uszczelek bo wybieram się tam i chciałbym wiedzieć jaka praca, płaca i jakie warunki mieszkaniowe i czy prawda że 15 euro brutto?

Wolf
@Frank

Praca słaba od koordynatora co powoduje wypadek z nowymi pracownikami po brak wpisywania godzin (usunięte przez administratora) jakich mało a stawka 13 euro brutto

Mirosław
@Wolf

Stawka taka sobie, a czemu nie wpisują wypracowanych godzin? Nie ma podkładki ile się zarobiło? Teraz widziałem że mają trochę ogłoszeń na produkcji ale w Polsce. Ciekawe jak wygląda tutaj robota za ich pośrednictwem? Wiesz coś?

Były
@Mirosław

Różnie bywa. Ja zrezygnowałem.

Hanna
@Były

A wiesz czy dużo pracowników rezygnuje z pracy tam?

Kontroler jakości

Szczegółowe informacje nt. wynagrodzenia, umowy, składek. Dokładne opisanie na czym polega praca. Ogólnie dowiedziałam się wszystkiego co chciałam. Następnie testy na kompie (spokojnie, pomagają we wszystkim) PS: pozdrawiam przemiłą Panią prowadzącą.

Oczekiwania finansowe, dyspozycyjność, możliwy termin podjęcia pracy, zakład na którym chciałabym pracować itp

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
pytanie

czy od karzdego wyciagajom dane osobowe i nmr konta a puzniej kontakt sie urywa

Emilia
@pytanie

U ciebie tak się stało?

opinia

czy ktos pracowal w niemczeh za 15e z tej firmy

ExitSystems

Jezeli chcesz zarobic i masz jakiekolwiek ambicje to bardzo dobrze, prawdopodobnie przyciagnal cie ten profesjonalizm, te wypelnianie testow, kwalifikacje z jezyka angielskiego i tak dalej ale juz na wstepie moge ci powiedziec ze z tymi ambicjami to ty zostaniesz a w tej firmie nie wykorzystasz ich. Bylem w tej samej sytuacji co ty, wiec jako bardziej doswiadczony kolega moge ci odrazu powiedziec zebys znajdowal sobie cos innego. Pani ktora rekrutuje jest bardzo mila i cierpliwa ale nie wspomni o tym ze firma do ktorej jechalismy bedzie miala przymusowa przerwe 3 tygodniowa, czyli po prostu siedzisz na hotelu i z gory jestes nastawiony na to ze 3 tygodnie doslownie nic nie zarobisz :- ) koordynatorzy odbieraja wtedy kiedy maja ochote czyli no raczej im nie chce sie zbytnio tego robic. Jesli chodzi o hotel jest to loteria, mozesz dostac pokoj ktory jest czysty i zadbany i naprawde w dobrych warunkach, albo taki w ktorym ciezko sie poruszac bo but sie klei do podlogi, a oddychac ciezko bo czuc fajki a garnki cale uwalone wiec smacznego, na cale szczescie nie bylo problemu z wymiana pokoju. Dojazd ktory mial byc zapewniony jak najbardziej byl, jak sobie zatankujesz, czyli dojezdzajac do pracy ok 70km w jedna strone. I tak sie ciesz ze masz mozliowsc zatankowania tego samochodu i pojechania do pracy bo w tej firmie to rzadkość. Pytalem czy godziny sa gwarantowane i czy bedzie praca odpowiedz byla pozytywna, niestety bylem tylko raz w pracy na grafiku juz mnie nie bylo ani przyjaciela, nie tylko my mielismy ten problem. Pomine fakt traktowania cie jak niewolnika firmy, gdy idziesz na 13 wysla ci grafik czy idziesz do pracy czy nie o godzinie 11:30 tak zebys nie mogl sobie niz nic zaplanowac, na szczescie juz z gory wiedzialem ze nie pojde do pracy bo mnie nie wpisza. Juz w 1 dniu w ktorym mielismy isc do pracy moj przyjaciel mial zostac w hotelu a ja mialem jechac do pracy, a przeciez przyjechalismy tu razem, po chwili zmienili to i napisali ze jednak jest miejsce dla nas obydwu. Jesli chodzi o sama prace uwazam ze nie bylo tragedii, byly przerwy, rozni ludzie ale to jak w kazdej pracy, nie potraktowali mnie zle, daloby sie wytrzymac, jezeli juz sie wybieracie to radze wam wziasc wiecej pieniedzy, napewno nie bedzcie w sytuacji ze macie tylko na bilet w jedna strone, uwazajcie na siebie i nie dajcie soba pomiatac.

Krystyna
@ExitSystems

Możesz coś napisać więcej na temat tych testów, o których pisałeś na początku? O co z nimi chodzi?

Basia

A jak sie pracuje w Czestochowie ?

Pierwszapraca

Serio aż tak źle macie? Ja pracowałam na obszarze Gliwice/Zabrze i nie mogę narzekać. Fakt pracuje się na najniższej krajowej, ale 50% rynku pracy jak nie więcej zaczyna się od najniższej. Polecam jako pierwszą pracę lub dorywczą, bo grafik jest bardzo elastyczny. Ja z tym nie miałam problemu, zgłaszałam kiedy mogę/chcę przyjść a kiedy nie i było OK. Z teamliderami zawsze można było się dogadać tak samo jak z Panią koordynator Edytą.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Exact Systems Sp. z o.o.?

Boo

A jak myślisz?

Zośka

Pracowałam jako kontroler jakości w firmie koło Szczecina (wiatraki). Co prawdo było to ładnych kilka lat temu, ale do dzisiaj mam niesmak po tej współpracy. Po pierwsze przygotowanie do pracy- jedyne co dostałam to buty robocze. Ubrania musiałam mieć własne i po tej pracy do niczego się już nie nadawały. Potem pani koordynator pokazała na czym ma polegać praca, przy czym pokazała to na przykładzie najprostszego elementu w momencie, kiedy nikt przy nim nie pracował. W rzeczywistości musiałam sprawdzać i mierzyć elementy kiedy były jeszcze szlifowane, przy czym byłam jedyną osobą bez żadnych środków ochronnych (wszyscy mieli maski, okulary, rękawice). Kolejna sprawa to brak jakiegokolwiek krzesła. Część pracy polegała na uzupełnianiu dokumentacji, ale wszystko robiło się na stojąco (praca 12h). Przy czasowym braku elementów to weryfikacji nie można było stać, cały czas trzeba było coś robić, choćby latać ze szmatką (praca była monitorowana kamerą). Przerwa wyliczona była co do sekundy (dosłownie) tylko dla ludzi z ES, pracownicy firmy nie byli tak pilnowani. Dziewczyna, która miała mnie szkolić najpierw źle mi tłumaczyła, a potem wypierała się zganiala wszystko na mnie donosząc do koordynatorki. Ogólnie było tragicznie, nie mogę powiedzieć nic pozytywnego o pracy dla tej firmy. Na szczęście szybko zrezygnowałam i dziś mogę tylko wspominać ten (usunięte przez administratora)

szukam pracy

Jak wygląda praca za granicą? klimat pracy, ludzie, szefostwo...?

dziki
@szukam pracy

Proszę niech ktoś się wypowie. Sam jestem bardzo ciekaw opinii, oraz czy warto podjąć pracę?, na jaki okres?

@szukam pracy

stanowczo odradzam! zarządzanie mierne, kierownictwo ma wszystko w (usunięte przez administratora) kompetencje kierowników przypominają okres przed 1989r.!, wiedza z zarządzania zerowa! co tu wiele pisać: to firma z polskimi korzeniami!, więc trzeba mieć nie po kolei w główce, by w tej firmie pracować! szukajcie pracy u konkurencji! lepsze zarobki i atmosfera w pracy, zapoznajcie się również z pozostałymi opiniami o tej firmie

@pracowałem

popieram, znajdź sobie coś innego

Barbara
@pracowałem

Wyjaśnisz kwestię tych polskich korzeni niby, co takiego w tym złego?

Papasmerf

Halo ! Kontrola jakości Skawina może się ktoś wypowiedzieć ? Jak atmosfera między ludzka w pracy? Kierownictwo spoko?

@Papasmerf

ogólnie to nie polecam! ale jeżeli chcesz to spróbuj! umowę podpisz na 1 miesiąc max! tyle wystarczy by wyrobić sobie opinię o tej firmie!

:) dokładnie, umowę na 1 max

Sc

Czy wie ktoś jak pracuje sie w Sosnowcu w bitronie na ul. Watta przez tą firmę? Czy bardzo ciężko, jaka atmosfera?

@Sc

@pracowałem

a jak myślisz? nie polecam

Marika

Czy ktoś pracował / pracuje we Wrocławiu jako kontroler w BSH zatrudniony poprzez tą agencję ? Jakie warunki pracy i płacy ?

Umowa zlecenie
@Marika

Nie idź tam, stawka najniższa, pełno kar, większość wykonywanych prac to praca na produkcji przy linii lub proste prace produkcyjne wykonywane ręcznie. Atmosfera fatalna. Uciekłem szybko.

Ola
@Marika

Podbijam pytanie , mają ciągle ogłoszenie do BSH . Czy ktoś może coś jeszcze napisać na temat warunków pracy tam jako Kontroler ?

@Ola

daruj sobie tę firmę!

olexi

Nie polecam pracy w całej firmie EXS, a szczególnie w Breidenbach-BUDERUS-GUSS. Nie traktują poważnie swoich pracowników, z firmy wydobywają się metale, które osiadają na samochód, a firma nie bierze odpowiedzialności i tłumaczy się tym, że akurat im się to nie stało, gdzie po 1 dniu ,WARSZAWY NIE ZBUDOWANO,. Koordynator z tej firmy wysyła dane(mam na myśli pesel itd) do innych pracowników. Potrącanie około 20%( osobie która nie skoczyła 26r.ż.) nie mówiąc początkowo o tym. Jestem w ciężkim szoku co mnie spotkało przez tak krótki okres pracy w firmie.

@olexi

co miałaś zapisane w umowie? potrącenie nie mogło się wziąć z niczego!

prawnik
@olexi

URZĄD OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa skieruj skargę do prezesa UODO! Jeżeli posiadasz dowody potwierdzające okoliczności wskazane w skardze (np. korespondencję z administratorem, umowy, zaświadczenia), dołącz je do skargi. Usługa jest bezpłatna. Powalcz także o zadośćuczynienie: "...pierwszy wyrok w Polsce, w którym zastosowano przepisy RODO pozwalające wprost żądać odszkodowania za naruszenie ochrony danych osobowych." Artykuł 82 RODO!

@prawnik

dzięki

kontroler (były pracownik)

Nie zdziwcie się, że za niedługo będziecie (usunięte przez administratora) segregować (segregacja to 99% tego czym firma się zajmuje)... o kurcze, pomysł na biznes im sprzedałem; siedzą w tym po uszy a sami by na to nie wpadli :). Masz IQ powyżej 2, ukończyłeś przynajmniej szkołę podstawową, myślisz i działasz kreatywnie... to się nie nadajesz! Poza tym: - rozczarowanie kierownictwem - totalny brak zainteresowania pracą i ludźmi koordynatorów, teamliderów..., - na "dzień dobry" wulgaryzmy, po kilku dniach staje się to zabawne :), - podsuwanie aneksów do umowy, z datą dwa i trzy miesiące wstecz!, nic nie podpisujcie, kierujcie sprawę do PIPu!, - oczekiwanie na Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego trwa ponad 3 miesiące, i w końcu gdy ją otrzymacie zauważycie błędy (np błędne dane osobowe), uważajcie na to, gdyż taka karta EKUZ jest nieważna!, tym samym wy nie jesteście ubezpieczeni! - dział administracyjny, czy może mi ktoś powiedzieć czym się zajmuje, bo chyba niczym! - jeżeli mimo wszystko chcesz pracować w EXS to bądź najgorszy w grupie!, w końcu tylko tacy zostają, naciągając tym samym klienta na dodatkową kasę (extra godziny i/lub weekendy w pracy!)

@kontroler (były pracownik)

(usunięte przez administratora) - czyli odpady komunalne, zgadzam się, do tego ta firma dąży. Ogólnie to źle jest, koordynatorzy są obskurni i nie mówię tutaj o "podpadaniu", po prostu nie potrafią się zachować w konkretnych sytuacjach, łatwo też dają się wyprowadzić z równowagi, a co za tym idzie przeklinają. Wypłata, no cóż ile się pracuje tyle się zarabia, a że obiecywali pracę na 5 dni w tygodniu a pracuje się jeden dzień to sami widzicie na koncie :(. Nie polecam

@kontroler (były pracownik)

wulgaryzmy, niedoświadczenie, EKUZ — oczekiwanie przeszło 6 tygodni, błędy w przepracowanych godzinach, po prostu administracja ostro pogrywa

@pracowałem

a to dobre, segregacja odpadów komunalnych :), popieram

niezadowolony

administracja, dajże spokój, 90% działu do zwolnienia!

@kontroler (były pracownik)

segregacja odpadów komunalnych - popieram :)

Potwierdzam, nie warto. Chora firma

ada

dzięki

@kontroler (były pracownik)

dokładnie, nie warto dla nich pracować

Jesteśnikim

Wałki na pieniądze nie polecam potem zero kontaktu żeby sie dodzwonic w celu wyjaśnienia sprawy ciagle numer zajety ogolnie to pośmiewisko na całego

@Jesteśnikim

popieram — gówniana firma (sorry (usunięte przez administratora)), gówniana administracja, chorzy ludzie — wynieśli to co najcenniejsze za czasów (usunięte przez administratora) masz choć trochę oleju w głowie to uciekaj! NIE POLECAM

T.Rex

ta firma to Zakład Pracy Chronionej, kompetencje kadry kierowniczej zerowe, administracja do wyrzucenia na wbity pysk, po prostu nie polecam!

Robcio
@T.Rex

1. zgadzam się, firmą bym tej firmy nie nazwał, po prostu to kolejna piaskownica, do której każdy sika jak chce! 2. administracja woła o pomstę do nieba, skąd ich wzięli? ZUS?, przynajmniej jakieś zmiany w ZUSie nastąpiły, na lepsze :) 3. każdy kto ma trochę oliwy w głowie, to już w tym przytułku nie pracuje! praca, woj. śląskie!

Paulina Szabat

Najgorsza firma z jaką miałam styczność. Lider bardzo niekompetentny. Dopuścili do pracy w pracy ze szlifierkami bez wiedzy jak wyłączyć szlifierkę przy zmianie tarczy na 8 osób żadna nie wiedziała jak wyłączyć szlifierkę. Przy zmianie tarczy szlifierka nam się włączyła sama i dobrze, że mieliśmy refleks i nic nam się nie stało. Lider i ludzie, z którymi rozmawiałam bardzo zuchwali i pyskaci zamiast normalni. Na bieżąco straszenie karami za ich własne błędy. Przychodząc do pracy pytam się o przepustkę identyfikator cokolowiek co pomoże mi się dostać do zakładu pracy. Lider odpowiada mi , że po miesiącu dostanę przepustkę, mam podchodzić do ochrony i się meldować ochronie, codziennie przez 7 dni pracy laska z ochrony na tyle tempa, że nie potrafiła zapamiętać jak się pracownik nazywa, jak w końcu jej przełożonym odpowiedziałam, że nie pasuje mi takie zachowanie , że non stop jestem pytana o dowód,bo wolę jak ktoś mnie po prostu zapamięta i o nic nie pyta tylko kojarzy, to laska wątpliwej jakości liderka odszczeknęła do mnie, że to ja mam jakiś problem i tylko ja robię z tym problem i to ja jestem jakaś dziwna, zamiast po prostu dostosować się do osobistych preferencji kogoś kto robi normę i ma dobra jakość. Myślenie u tych ludzi surowo zabronione. Jakakolwiek inteligencja zabroniona u nich.

Osoba prywatna
@Paulina Szabat

Widać brak kompetencji u wyżej wymienionej osoby, to pracownik powinien dostosować się do pracodawcy, a nie pracodawca do pracownika. Norma nie jest odpowiednikem dostosowania się do osobisty preferencji pracownika, tylko czynności jakie pracownik musi wykonać w czasie pracy. Niestety, ale błędne sformułowanie argumenty wyssane z palca. „Dobra jakości” w tym przypadku jest pojęciem względnym.

kontroler (były pracownik)
@Osoba prywatna

Widać brak znajomości prawa pracy, czytaj, pracodawca wysyła ludzi na szkolenia! Jaka norma, w tej firmie to słowo nie istnieje!

@Osoba prywatna

:) pewnie Pani jeszcze w tej firmie pracuje, ile dają Pani za takie wpisy? O jakich kompetencjach Pani mówi (podpowiem miękkich czy twardych :) )? Nie ma Pani zielonego pojęcia o normach w tej firmie! Proszę przytoczyć konkrety lub w ogóle się nie wypowiadać!

Krystyna
@nick

Skąd to bierzesz, że to kobieta napisała? Nigdzie w tym wpisie nie ma o tym znaku. Ale nieważne, co z tą szlifierką dalej było, czy tego nie trzeba zgłosić do pipu?

ali
@Krystyna

Widać, ciekawie cię robi. Do czego w tym zakładzie pracy doszło, tak naprawdę? Jeżeli zostały złamane zasady BHP, to nie czekajcie i zgłaszajcie niezwłocznie każde uchybienia pracownicze! Nie mieliście szkolenia lub to odzieży ochronnej a mimo wszystko kazali wam pracować na maszynie wbrew waszym przesłankom, to nie krępujcie się i piszcie do PIPu. Udokumentujcie zdarzenie zdjęciami. Złóżcie wniosek zbiorowy. To jest wasze prawo a tym bardziej życie!

ali
@Krystyna

....uchybienia pracodawcze (miało być)

P
@Krystyna

Prawdopodobnie wiem o jaką szlifierkę chodziło i rzeczywiście trzeba było się trochę namęczyć żeby to wyłączyć i naciskać przycisk z nadzieją, że przestanie chodzić, ostatnio z tego co widziałem to chyba to naprawili, ale stosunkowo niedawno, a w takim stanie była przez kilka miesięcy.

Dominika
@P

czyli z tego co rozumiem liderzy wiedzieli o niesprawnej szlifierce a nadal nikt z tym nic nie robił... tylko czekać aż się coś stanie. chociaż teraz raczej już nic bo naprawili. więcej sprzętów jest w takim stanie czy to raczej jednorazowy przypadek?

nowy
@P

nie czekać na jakiś przykry w skutkach wypadek, jeżeli przełożeni wiedzieli o niesprawnej maszynie i ciągle kazali wam przy niej pracować, to sprawa bezdyskusyjnie kwalifikuje się do zgłoszenia Państwowej Inspekcji Pracy! Jeżeli maszyna jest własnością klienta i lider nie poinformował o usterce maszyny, to tylko lider bierze odpowiedzialność, z kolei jeżeli klient wiedział o niesprawnej maszynie, to jest to już naprawdę grubsza sprawa! Sami odpowiedzcie sobie na pytanie, czy warto w takiej firmie pracować jeżeli gdzieś mają BHP!

@nowy

Zgadzam się w 100%, Zdrowie i życie ludzkie najważniejsze

Zostaw merytoryczną opinię o Exact Systems Sp. z o.o. - Częstochowa

• Jak się pracuje w Exact Systems Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Exact Systems Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 107.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Exact Systems Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 74, z czego 8 to opinie pozytywne, 56 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Exact Systems Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Exact Systems Sp. z o.o. napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Exact Systems Sp. z o.o.