Opinie o Exact Systems Sp. z o.o. w Częstochowa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Exact Systems Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Exact Systems Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Prowadzenie badań i analiz technicznych dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Exact Systems Sp. z o.o. w Częstochowa

ja20

Jaki jest adres tej firmy w Krakowie, bo mam sprzeczne informacje ?

CZŁOWIEK

Witajcie, chciałabym się dowiedzieć co sądzicie o stanowisku inżyniera jakości w Koluszkach? jakiego można się spodziewać wynagrodzenia? jaka jest różnica między koordynatorem jakości, a inżynierem jakości?

Jahoo*wr

Exs - Niemcy Jestem zatrudniony na niemieckiej umowie i nie wiem jak ludzie mogą się godzić na tzw. śmieciówki, czyli umowę zlecenie. Ogólnie praca łatwa, a wręcz nudna. 8 godzin siedzenia na tyłku i kontrola części samochodowych. Nie ogarnięci team leaderzy i koordynatorzy. Pozjadali wszystkie rozumy, jeden mądrzejszy od drugiego.

Klauduchaaa

Witam. Chciałabym się dowiedzieć jak wygląda praca kontrolera jakości w Dzierżoniowie...

Kontroler jakości

Szczegółowe informacje nt. wynagrodzenia, umowy, składek. Dokładne opisanie na czym polega praca. Ogólnie dowiedziałam się wszystkiego co chciałam. Następnie testy na kompie (spokojnie, pomagają we wszystkim) PS: pozdrawiam przemiłą Panią prowadzącą.

Oczekiwania finansowe, dyspozycyjność, możliwy termin podjęcia pracy, zakład na którym chciałabym pracować itp

Darosław

Witam. Ext NIEMCY. Jeśli chodzi o pracę to moje zdania są podzielone ze względu na to do jakiego zakładu się trafi. W większości normy są bardzo wysokie i koordynatorzy wymagają ilości im więcej tym lepiej a człowiek to nie robot. SZCZERZE? ??? Praca ok lecz ludzie na st. Teamlider i koordynator nie nadają się na te st. ( nie wszyscy ale większość )W mieszkaniach powinny być jakieś zasady a nie każdy sobie a potem ciche pretensje. Nie potrafią wyznaczać granic bo boją się być mniej lubiani przez BYCIE timliderem czy koordynatorem. Chcą być super szefami ale Itak wszyscy maja to gdzieś. Nie potrafią przekazać teorii w pracy . Większość wysluguje się innymi pracownikami a potem się ich pozbywa bo np nie polubili się . Wiedzę mają taką jak wszyscy pracownicy. Mialem kilka takich sytuacji. Taniej dla ext byłoby mieć tłumacza

Tomasz

Praca dla Uczniów i Studentów wiadomo umowa zlecenie.Daje czasem możliwosci jak chce się przejsc na dany Zakład.Kordynatorka Jak Najbardziej wporządku i ludzie tez Wielki Plus.Oddział Nowa Sól :-)

Paula

Jestem zainteresowana pracą w tej firmie w Polkowicach . Pomógł by mi ktoś i powiedział jak tam jest , jaka ekipa i czy jakaś ciężka/ skomplikowana jest tam praca jako kontroler jakości czy zależy ? Proszę jakieś info na e-mail: paulina1432@wp.pl

maserakkii

coż nie chce mi sie pisac na ten temat bo pije lufke teraz i jest zajebi..cie ale nie a h.j z tym brak słow

Mark

Kto coś o Polkowicach?

Adrs
@Mark

rozpiernicz na maxa... stali pracownicy siedza w domu i czekaja na telefon a ci "weekendowi" przychodzą. brak organizacji.. ekipa zalezy, jaka zmiana bo ludzie przychodza jak chca

xxx

A jak się pracuje w Lublinie?

Olga28

Na temat Gliwic nie bardzo mogę się wypowiedzieć. Jednak szczerze polecam pracę w Tychach. Zarobki na dobrym poziomie. Aktualnie 10/11 zł na rękę + premie za frekwencję. Przede wszystkim wyróżniają się z pośród innych firm tym, że praca jest stała. Nie każą siedzieć w domu bo nie ma zleceń i czekać na telefon czasami nawet 2 tyg. Jak ktoś chce zarobić to zarobi... i to całkiem nieźle (dla chętnych możliwość pracy na nadgodziny i na weekendy)

jck
@Olga28

Jeżeli chodzi o Tychy to czy są przyjęcia do Lear ?

?
@Olga28

jak można zarobić nieźle gdzie za godzinę oferują 11 zł , chyba żę zarobek 2 tys zł jest dla ciebie szczytem marzeń ,,, w dzisiejszych czasach takie zarobki to bieda i ubóstwo .U nas Ukraincy wołają 15 zł netto twierdzą że się inaczej nie opłaca

abc

jak wygląda praca dla tej firmy w Kielcach?

kolo

ALE WY TUTAJ PERDOLICIE GŁUPOTY AŻ CZYTAĆ TEGO SIE NIE DA. A CI CO TAAK CHWALĄ TĘ FIRMĘ NIECH SIĘ PRZEDSTAWIĄ!! BO PRZYNAJMNIEJ LUDZIE JADACY TAM JAK BĘDZIE COŚ NIE TAK TO BĘDĄ MOGLI IM WDOOOPCZYĆ W TE GŁUPIE ZAKŁAMANE ŁBY. POZDRAWIAM I POWODZENIA

młoda

Cześć byłam w Niemczech przez 3 miesiące i pracowałam dla Exact Systems. jaka jest praca? To zależy gdzie trafisz. Możesz cały dzień siedzieć na "pupie" i się nudzić, a może być tak, że będziesz zapierdzielał cały dzień. Czy płacą dobrze? Wydaje mi się, że lepiej niż w Polsce tracisz na tym, że złotówki musisz wymieniać na euro. Zlecenia są różne mogą trwać tydzień, dwa, rok. Więc trzeba liczyć na szczęście

Patryk97

Jeśli chodzi o atmosferę to naprawdę jest super. Tepo dosyć szybkie więc osoby które szybko się uczą z pewnością sobie poradzą.

Patryk97

Jeśli chodzi Ci o Niemcy to zależy od zapotrzebowania ludzi ale ok tygodnia.

Patryk97

Kontrola jakości w Zirndorf. Polecam wszystkim zainteresowanym tą ofertą. Tepo pracy trochę szybkie ale zespół jaki tworzy koordynator (Piotrek) wraz z Liderką (Magda) jest naprawdę super. Najlepsza atmosfera, najlepi ludzie. Polecam!!!

Las
@Patryk97

Hahahhaha dobry komentarz. ODRADZAM!!!!

Lolek
@Las

Właśnie! Jaka ściema ! Zindorf , to zapiernicz , wieczna rotacja i koordynator nie znający języka niemieckiego. Haha

Thomas
@Patryk97

Hahaha dobra sciema, zirndorf Metz to (usunięte przez administratora) br /> Ciagla rotacja ludzie z nocki ida na popoudniu albo z 2 zmiany na rano. kordynator pracuje po 15 albo 18 godzin spal na fabryce szefowa zakladu stosuje mobbing menadzer nieogarniety nienadajacy sie na to stanowisko warunki mieszkalne masakra atmosfera straszna w ekipie. Inspekcja pracy powinna sie zająć ta firma i zakładem Metz.

JamesRodriguez

Kontroler Jakości Kraków Inaczej mówiąc robisz na hali tnąc paski albo wkręcając wkrętarką 1000 otworów dziennie. Nic związanego z kontrolingiem. Nawet nie branża automotive tylko szafki na kremy do drogerii. Lokalizacja słaba. 10zł/h jeżeli i nie masz ambicji (zerowa możliwość awansu/brak rozwoju) całkiem niezła opcja

abc

WItam, Ile tam płacą jako kontroler jakości? Wszystko jest?

adi

Wie ktoś ile zarabia kontroler jakości w Polsce?

Zostaw merytoryczną opinię o Exact Systems Sp. z o.o. - Częstochowa

• Jak się pracuje w Exact Systems Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Exact Systems Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 107.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Exact Systems Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 74, z czego 8 to opinie pozytywne, 56 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Exact Systems Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Exact Systems Sp. z o.o. napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Exact Systems Sp. z o.o.