Opinie o Exact Systems Sp. z o.o. w Częstochowa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Exact Systems Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Exact Systems Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Prowadzenie badań i analiz technicznych dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Exact Systems Sp. z o.o. w Częstochowa

Nigdy wiecej

Nie polecam pracy w tej firmie w Niemczech ! Pracowałam tam niecały rok . Najpierw szybka rekrutacja, potem telefon i nagły wyjazd na nowe zlecenie. Przez pierwszy tydzień mieszkanie na jakimś pensjonacie bez kuchni, lodówki i pralki i stołowanie się na mieście kebabami albo Mc Donald Pizza itd... po 2 tygodniach każdy miał brudne i śmierdzące ciuchy bo nie miał gdzie ich normalnie wyprać i wywiesić. Przez 3 tygodnie zmienialiśmy pensjonaty chyba z 5 razy aż wynajęli nam tkzw ferienwohnung(domek letniskowy) na kompletnym odludziu gdzie była kuchnia i lodówka ale okazało się że musiałam dzielić pokój z dziewczyną i chłopakiem czyli zero prywatności po pracy. Zlecenie potrwało chyba z miesiąc i potem przeprowadzka 400 km na inne i to samo pensjonaty, pzeprowadzki, beznadziejne warunki mieszkalne i śmieciowe żywienie przez brak kuchni i lodówki. Na rekrutacji i szkoleniu wstępnym powinni powiedzieć że na wyjazd należy ze sobą zabrać całą kuchnie, patelnie, garnki, łyżki, widelce, palniki gazowe albo elektryczne, przenośną lodówkę i może jeszcze mini pralkę turystyczna to wtedy nikt by nie podjął pracy w tej pseudo firmie. Pracując w EXS w DE nie czułam się jakbym pracowała w firmie w 21 wieku tylko w jakimś kompletnie niezorganizowanym (usunięte przez administratora) srodowisku Gdyby nie nagła potrzeba zarobienia kasy to bym się zwolniła już po miesiącu. Jeżeli chodzi o sama prace to też nie było wesoło bo co chwile nie było pracy i trzeba było czekać nieodpłatnie na hotelu albo kazali zjeżdzać do PL na tydzień żeby nie płacić nam za noclegi. No i na koniec, 1000 euro na miesiąc przy takich warunkach gdzie człowiek nie może oszczędzać bo musi się stołować na mieście i niezdrowo odżywiać to bezsens i kpina z pracowników.

Dawna pracownica
@Nigdy wiecej

W 100% zgadzam się z Pani opinią! Mialam podobne sytuacje pracując w tej beznadziejnej firmie. Kontakt z osobami które pracują w biurze w Gorlitz,(usunięte przez administratora) Ta firma to jest jedna wielka porażka. Nie polecam

Nigdy więcej

Nie polecam pracy w tej firmie w Niemczech ! Pracowałam tam niecały rok . Najpierw szybka rekrutacja, potem telefon i nagły wyjazd na nowe zlecenie. Przez pierwszy tydzień mieszkanie na jakimś pensjonacie bez kuchni, lodówki i pralki i stołowanie się na mieście kebabami albo Mc Donald Pizza itd... po 2 tygodniach każdy miał brudne i śmierdzące ciuchy bo nie miał gdzie ich normalnie wyprać i wywiesić. Przez 3 tygodnie zmienialiśmy pensjonaty chyba z 5 razy aż wynajęli nam tkzw ferienwohnung(domek letniskowy) na kompletnym odludziu gdzie była kuchnia i lodówka ale okazało się że musiałam dzielić pokój z dziewczyną i chłopakiem czyli zero prywatności po pracy. Zlecenie potrwało chyba z miesiąc i potem przeprowadzka 400 km na inne i to samo pensjonaty, pzeprowadzki, beznadziejne warunki mieszkalne i śmieciowe żywienie przez brak kuchni i lodówki. Na rekrutacji i szkoleniu wstępnym powinni powiedzieć że na wyjazd należy ze sobą zabrać całą kuchnie, patelnie, garnki, łyżki, widelce, palniki gazowe albo elektryczne, przenośną lodówkę i może jeszcze mini pralkę turystyczna to wtedy nikt by nie podjął pracy w tej pseudo firmie. Pracując w EXS w DE nie czułam się jakbym pracowała w firmie w 21 wieku tylko w jakimś kompletnie niezorganizowanym (usunięte przez administratora) Gdyby nie nagła potrzeba zarobienia kasy to bym się zwolniła już po miesiącu. Jeżeli chodzi o sama prace to też nie było wesoło bo co chwile nie było pracy i trzeba było czekać nieodpłatnie na hotelu albo kazali zjeżdzać do PL na tydzień żeby nie płacić nam za noclegi. No i na koniec, 1000 euro na miesiąc przy takich warunkach gdzie człowiek nie może oszczędzać bo musi się stołować na mieście i niezdrowo odżywiać to bezsens i kpina z pracowników.

Jahoo

To prawda, ze koordynator bądź team lider są zdani na siebie. Dla firmy liczy się tylko zysk i brak skarg od Niemców. Z wlasnych obserwacji widzę, ze na niektórych zleceniach na stanowiskach KO lub TL są naprawdę osoby, które stają na rzesach, zeby wszystko grało, bo z biura zero pomocy. W Gorlitz siedzi ich tam coraz więcej a tylko marnują czas na patrzenie w kamerki . Praca na zleceniach jest latwa, pieniądze na czas. Dwa największe minusy to brak stabilizacji i bardzo złe podejście do pracowników na zleceniach, dzięki którym mogą tak naprawdę pracować.

Tom*dbl

Dlaczego znikają opinie co niektórych?(usunięte przez administratora)I dobrze, niech się wstydzą jak traktują swoich....

Kontroler jakości

Szczegółowe informacje nt. wynagrodzenia, umowy, składek. Dokładne opisanie na czym polega praca. Ogólnie dowiedziałam się wszystkiego co chciałam. Następnie testy na kompie (spokojnie, pomagają we wszystkim) PS: pozdrawiam przemiłą Panią prowadzącą.

Oczekiwania finansowe, dyspozycyjność, możliwy termin podjęcia pracy, zakład na którym chciałabym pracować itp

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Żenada

Szczera prawda! Widzę, ze w firmie naprawde zaczynają dziać się zle rzeczy. (usunięte przez administratora) zero zrozumienia dla pracownika! Wlasnie tacy menago, czy team liderzy którzy plaszczą sie przed Niemcami - "szefami" są winni złej atmosferze w firmie.

Lipa

(usunięte przez administratora) krótko mówiąc. zlecenia na 2 dni tydzien miesiac róznie. Mieszkania bez kuchni lodówki i pralki. 4 roznie zmiany w tygodniu czyli z nocki na popoudniu z popoudniu na ranki, kaza robic po 16 godzin lamiac prawo pracy, brak podstawowych narzedzi do pracy, team liderzy koordynatorzy i cale biuro to jakies bezmózgi. Ogolnie firma dla (usunięte przez administratora) bez zycia prywatnego i perspektyw na rozwój i stabilizacje.

zdegustowany

Zdecydowanie nie polecam pracy w tej firmie w Gliwicach. Koordynator z brzuchem jakby połknął 100 kg słonia, wiecznie czerwony, wyglądający jakby był pijany i prawdopodobnie pijany. Normy wyśrubowane również przez to, że udany koordynator nie potrafi walczyć o jakiekolwiek normalne warunki pracy. Dużo lepiej pójść do jakiekolwiek zakładu na strefie i pracować na linii bo w exactie (celowo z małej litery bo ta firma nie zasługuje na jakikolwiek szacunek) i tak pracujesz na linii za dużo mniejsze pieniądze. Koordynator w każdy piątek biega po pracownikach i prosi, błaga żeby ktokolwiek przyszedł do pracy w weekend, a jak się nie zgodzisz to zaczyna grozić. Wcześniej była koordynatorka i praca wyglądała całkiem inaczej, dało się bez problemu wyrobić normę, nie było problemu z urlopami, a jak potrzebne były osoby na nadgodziny to zawsze były extra płatne, niestety poszła na macierzyńskie i jako koordynatora wzięli osobę, która wcześniej była liderem do czego też się nie nadawała, najważniejsze dla tego człowieka to kolesiostwo i jak liżesz mu (usunięte przez administratora) i chodzisz z nim na piwo to masz wszystko co chcesz, a jak przychodzisz do pracy pracować, a nie mówisz do niego "szefuniu" to będzie cię gnoił. Podsumowując kiedy się dało tam pracować, niestety przez tego tłustego alkoholika zmieniłem zdanie na temat tej firmy i gorąco odradzam jakąkolwiek współpracę

Daria

Polecam pracę w tej firmie na terenie Niemiec. Pracowałam na kilku zleceniach w Niemczech, poziom trudności wykonywania prac jest różnorodny zależy od firmy do jakiej się trafi. Można zarobić dużo pieniędzy jeśli chce ktoś zarobić to jest możliwość w tej firmie. Jeśli ktoś z Was szuka pracy to polecam tą firmę oraz polecam pojechać na zlecenie do Zirndorfu, jest to stałe zlecenie, pracuje w tej firmie około 14 stu osób z Exactu, panuje tam miła i przyjazna atmosfera:) ludzie są bardzo życzliwi i chętnie pomagają w każdej sytuacji, każdy się liczy z Twoim zdaniem darzą współpracowników ogromnym szacunkiem :)Szkolenia wstępne są wykonywane przez Team liderów, którzy posiadają bardzo ogromną wiedzę dotyczącą procesu jaki znajduje się na produkcji z która chętnie dzielą się z nowymi współpracownikami :):)

Bzdury
@Daria

Haha widac ze opinia napisana przez kogos z biura na polecenie przelozonych. Klamstwo i obluda. Metz to montaz i kontrola na tasmie gdzie tempo jest takie ze nie ma czasu na wizualna kontrole a potem reklamacje na dane nazwisko podpisane na kartach OK. Ciagla rotacja ludzi. Warunki na mieszkaniach masakryczne. Grafik zmieniany 3 razy w tygodniu gdzie robiac np. Popoudniowki przez 2 dni nagle dostajesz telefon o 18.00 ze jutro na rano. Albo z nocki na popoudniu. (usunięte przez administratora)

Nelka
@Daria

Hahaha hahaha hahaha Boże.. miła atmosfera? Ludzie życzliwi? I każdy się liczy z Twoim zdaniem?? To już przegięcie haha prosisz o normalne warunki mieszkaniowe to zrobią jeszcze tak by Ci było pod górkę.. Największe (usunięte przez administratora) to jest zlecenie w Zirndorf, tam jest tragedia zwłaszcza(usunięte przez administratora)to już w ogóle największy kłamczuch i fałszywy facet jakiego znam, obrabia (usunięte przez administratora) tylek do pracowników a potem się do niego podlizuje i nagaduje na pracownikow do Zbyszka hahaha.. Masakra Zbyszek to też nie lepszy.. Nie polecam odradzam!!!

praca?warta?

Propozycja była na Umowę zlecenie

Tom-dbl

Jaka umowe masz dostać? Umowe zlecenie czy niemiecka umowe o prace? Ogólnie nie polecam. Trafiłem na północ Niemiec(usunięte przez administratora). Ogólnie odradzam firmę Exs. Poszukaj innej oferty pracy bo tu bedziesz się tylko wkurzał.

praca?warta?

Witam Mam pytanie do osób które pracują bądź pracowały w Niemczech na umowie zlecenie z firmy ES. Chciałbym się dowiedzieć jak wygląda rozliczanie za mieszkanie i dojazdy do pracy tzn czy wszystko jest doliczane/odliczane razem z wypłata co miesiąc, czy tez trzeba zapłacić wcześniej i potem czekam na zwrot ? Ciekawi mnie również dlaczego firma wymaga zaświadczenia ubezpieczenia na terenie Polski ? pozdrawiam

pracująca

Witam, ogólnie zacznę od tego ze nie są wypłacalni na czas trzeba sie upominać o wypłate ktora miała byc zawsze do 20 tak jak mówili a wychodzi na to ze trzeba dzwonic i sie upominać, mało tego to jak dzwonimy to nie raczą odebrac (usunięte przez administratora). szukają mieszkan na ostatnią chwile chociaz mialy byc zapewnione od zaraz... żałuje ze wybrałam tą firme ... tyle pozdrawiam i nie polecam

koleżanka

Witam, jak wyglądają niemieckie umowy? przedłużane co miesiąc czy jak? pozatym co teraz bedzie p po zmianach przepisów będą Was zwalniac po 9 miesiącach macie jakieś info?

do koleżanki
@koleżanka

Od czerwca osoby z niemieckimi umowami będą zatrudnione bezpośrednio przez Exact, więc nikt nie będzie zwolniony. :-)

zainteresowana
@do koleżanki

A skąd posiadasz taka informację? czy aby na pewno dojdą takie poczynania do skutku?

vc
@zainteresowana

Skoro, ty jeszcze nie masz takiej informacji, to ciebie to nie dotyczy, badz twój koordynator szykuje ci niespodziankę. :-)

monalisa

Poznań dif: koordynator najgorszy na świecie, umowa zlecenie, napracujesz się a stawka 11 złoty, nie zwracają za dojazdy, nocki tak samo płacone, PORAŻKA do tego niemiła atmosfera, koordynator nie przejmuje się niczym ważne że zarabia dużo kasy... POWODZENIA dalej panie R.K nikt go nie lubi, każdy na niego jedzie

Lolek
@monalisa

Koordynator duzo kasy ? Buhahahha w polsce ? Buhahahha dobra sciema.

asia444

Czy ktoś wie jak wygląda praca Rzeszów/Jasionka ? Jakie warunki i atmosfera ?

Powiem krotko tragedia. Kasa do dupy. Komunikacja z biurem na poziomie zenujacym badz brak skali. Jedynie koordynator na plus bardzo ogarniety typ, ale to tylko jeden bo kolejny na nowym projekcie przez 8 h zalatwial mi juz jal zapewnial 2 dni predzej pewnie mieszkanie takze posiedzialem sobie 8 h w aucie poczym wkur.. Zawrocilem i pojechalem do polski. Bardzo ale to bardzo nie polecam.

Roemk22

Jak wygląda praca koordynatora i jakie są mniej wiecej zarobki?

Weraaa

Witam Chciałam sie dowiedziec jak wyglada praca Kontrolera Jakosci w Gliwicach ? Jaka panuje tam atmosfera itd Pozdrawiam

gbr

Ja podobnie jak przedmówcy-po wypełnieniu testów,podaniu danych też wrażliwych!!! i ich zapewnieniu że po 5 dniach ktoś się skontaktuje po co mówić o pięciu dniach skoro nie jest to przestrzegane!!!cisza-3 tygodnie mineły-próba kontaktu z firmą-przekierowanie do innych osób i w końcu dzwonienie do koordynatora projektu oczywiście nie odebrał i nie oddzwonił...porażka

Carol

Jeżeli chodzi o sam proces rekrutacji to firma pozostawia wiele do życzenia.. Po wykonaniu testu, przejściu przez wszystkie filmy instruktażowe i zostawieniu swoich danych cisza!! Wysłałam zapytanie przez chat na ich stronie i otrzymałam informację, że proszę uzbroić się w cierpliwość, a minął już miesiąc! Dodam że co drugi dzień pojawiają się nowe oferty na rejon Tarnowo Podgórne.. Nie polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o Exact Systems Sp. z o.o. - Częstochowa

• Jak się pracuje w Exact Systems Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Exact Systems Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 107.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Exact Systems Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 74, z czego 8 to opinie pozytywne, 56 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Exact Systems Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Exact Systems Sp. z o.o. napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Exact Systems Sp. z o.o.