Opinie o Exact Systems Sp. z o.o. w Częstochowa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Exact Systems Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Exact Systems Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Prowadzenie badań i analiz technicznych dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Exact Systems Sp. z o.o. w Częstochowa

Byk

Ta firma to porażka. Pracowalem w Chrzowie na Alstom. Koordynator Wojciech M. Jest do (usunięte przez administratora)

Rafał
@Byk

Hmm, fajnie że podzieliłeś się swoim zdaniem, jednak ta wypowiedź jest bardzo krótka. :( Może wyjaśnisz dlaczego masz tak złe zdanie na temat pracy w Exact Systems? Jak oceniasz zarobki w tym miejscu? Bo nie wspomniałeś nic na ten temat. :D

ali
@Rafał

zarobki...jak wszędzie indziej...stawka godzinowa, ile przepracujesz godzin tyle zarobisz, co więcej wnikać w szczegóły

nowy
@ali

żerują na ludziach naiwnych! pracujesz za najniższą krajową, chociaż dobrze, że obecna władza coś w tym temacie robi :)

kamil

pracował ktoś może w Belgii na wózku widłowym przez tą firmę? Mam propozycje pracy i się chciałem dowiedzieć jak na miejscu tam to wygląda. Pozdrawiam

@kamil

żelazne nerwy, twarda pupa, durny sarkazm teamleaderów, słabe mieszkania.....

nick
@b. pracownik

bez przesady, to wszystko zależy od gustu, ale ogólnie firmy nie polecam

były

coś więcej?

niezadowolony
@były

coś więcej?

Kulo

+ pracujesz na jaką chcesz zmianę + łatwa robota - zawsze może być lepszą kasa, ale ze statusem ucznia dobrze wychodzi

Rafał
@Kulo

To jakie są tu zmiany, jakie godziny? Piszesz że robota łatwa, co w sumie tam robisz?

@Kulo

Status ucznia czy studenta? Zatrudnianie młodocianego reguluje art. 190 § 1 Kodeksu pracy. Słyszałem, że firmie ten zapis za bardzo nie przeszkadza, czy to prawda?

@b. pracownik

też coś obiło mi się o uszy :)

Kontroler jakości

Szczegółowe informacje nt. wynagrodzenia, umowy, składek. Dokładne opisanie na czym polega praca. Ogólnie dowiedziałam się wszystkiego co chciałam. Następnie testy na kompie (spokojnie, pomagają we wszystkim) PS: pozdrawiam przemiłą Panią prowadzącą.

Oczekiwania finansowe, dyspozycyjność, możliwy termin podjęcia pracy, zakład na którym chciałabym pracować itp

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Ex pracownik

Jedyne co mogę powiedzieć to ze bardzo się ciesze ze już u nich nie pracuje. Jeśli kogoś satysfakcjonuje wypłata 1500 zł za prace biurowa na pełny etat, w dodatku z językiem obcym to polecam. Wcale się nie dziwie ze ludzie nie chcą tam pracować. Przekonałam się na własnej skórze i serdecznie odradzam, bo już w Mcu się nawet więcej zarobi.

Renata
@Ex pracownik

1500 zł to całkowite wynagrodzenie jakie dostaje się w Exact Systemsie? A to za pełen etat? Bo najwyższa krajowa jest wyższa.

@Renata

Ktoś poprostu totalnie ściemnia skoro ja za tydzień pracy dostaje taką kwotę w wymiarze zwykłych 8h. Każdy kontroler jakości ma 19.00 brutto a uczniowie czyste wynagrodzenie netto więc ktoś kto mówi że dostał 1500.00 zł wypłaty albo nie chciało mu się robić albo się szybko zwolnił bo było mi za ciężko gdzie praca jest naprawdę lekka. Więc nie strass innych bo naprawdę takich głupot aż ciężko się słucha

kontroler (były pracownik)

Wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy i kraju, w którym się pracuje. W Niemczech to np. 10,50 - 13.00euro/h, ale to i tak mało, konkurencja jest tutaj lepsza!

@kontroler (były pracownik)

Naprawdę ciekawe, nawet 13.00euro/h?! Ledwo 9.00euro/h miałem, do tego mieszkałem w jakiś obskurnych mieszkaniach

pracowałem
@Renata

"...najwyższa krajowa...", no tak :), pewnie chodziło o błędy w sumowaniu przepracowanych godzin, które koordynatorzy przesyłają dalej w firmie. Sprawa wygląda tak, że koordynatorzy zaniżają godziny, a ty musisz udowodnić, że byłeś tyle a tyle godzin w pracy. Dochodzenie swojego trochę trwa w tej firmie, biuro ma swoje prawa!, mejle czy dzwonienie za dużo nie pomagają!

@pracowałem

Zaniżanie godzin w tej firmie to standard

kontroler (były pracownik)

Chora firma i tyle.

POLKOWICE - GNAĆ

Omijać Polkowice (Sotech) szerokim lukiem.

A.
@POLKOWICE - GNAĆ

Można jakieś szczegóły? Czy chodzi o pracę w Sitehu?

D. Pracownik
@A.

Tak. O sitech Polkowice. Rodzinny interes - zatrudnianie "ziomeczkow" i kumpli. Jesteś spoza - nie masz życia. Obgadywanie na porządku dziennym. Dopisują sobie godziny na swoje konto :) nie polecam. Jedno L4 i wylatujesz. Nie ma sensu szargać sobie nerwów :)

@POLKOWICE - GNAĆ

Popieram !!!

bylyzlypracownik

jeden wielki (usunięte przez administratora) pracowałem tu kilka lat i o te kilka lat za dużo. Pluje na te firme i na tych ludzi.

Paulina Szabat

Do tej pory nie dostałam wypłaty za przepracowany tydzień

Wroclove

A jak wam się pracuje we Wrocławiu?

...

Polkowice to (usunięte przez administratora) Pozdrawiam serdecznie jeśli czytają szczególnie fałszywą Panią M.B. Jest jedną z najkrócej pracujących, a rozpanoszyła się totalnie ku chwale liderki. Omijać szerokim łukiem ten kabaret. Każdy na każdego ????

Katw

Powiem tak pracuje w exact i aktualnie mamy projekt w zimnej wódce fabryka IFA. Atmosfera świetna ludzie obłędni nie licząc tych paru osób które wychodzą co chwilę na papierosa czy uważają się za nie wiadomo kogo. Na całe szczęście nasi liderzy czy też koordynatorka odrazu wszystko ukraca. Mam nadzieję że tak dalej będzie z całego serca polecam tą pracę

Renata
@Katw

Cześć, czy mogłabyś napisać jeszcze jakie są plusy i za co poleciłabyś pracę w Exact? Na co można liczyć prócz wspomnianej świetnej atmosfery? Odniosłabyś się np. do zarobków? Jak one wyglądają w firmie?

@Renata

Nie chciałabym tu o tym mówić jeśli potrzebujesz więcej informacji proszę podaj jakiś kontakt do siebie odezwę się

Bardzo nie polecam pracy w Białężycach ponieważ panuje tam napięta atmosfera spowodowana przez kordynatorkę A.G a spowodowane jest to tym , że wyżej wymieniona osoba faworyzuje swoje przyjaciółki nie uwzględniając przy tym dobro pracowników. Nie liczy się z opinią innych , prace są dobierane poprzez znajomości i przytakiwanie "szefowej" . Jeśli wyrazi się inne zdanie jesteś w tej firmie zniszczony mimo dobrze wykonanej pracy i już tej pracy dla Ciebie nie ma , do pracy przychodzisz tylko wtedy gdy "szefowa " ma humor żeby Ciebie oglądać. Notoryczne wywyższanie swoich przyjaciółek ponad innych pracowników szczególnie przez A.K która czuje się wyżej niż jej kierownik A.G Wyżej wymieniona osoba nie jest na stanowisku kierowniczym a wydaje tylko polecenia spacerując po hali , w czasie pracy nie wykonuje zleceń tylko załatwia swoje sprawy prywatne z szefową a Inalfa za to wszystko płaci duże pieniądze. Jak widać wszędzie trzeba mieć znajomości. Nie polecam!!! Brak profesjonalizmu!!!

Wszędzie to samo Skawina kontrola jakości. Jak nie masz znajomości dają cię na najgorsze stanowisko do tego kłamstwo że panuje miła atmosfera młode damy co mają 23 lata są zwykłymi pracownikami udają liderów a tylko latają po hali i nic nie robią jedna słuchawki założy telefon w dłoni i tak sobie spaceruje a druga co chwilę lata na papierosa a ty rób na normę. Jeśli nie masz co do gara włożyć to ta praca jest dla ciebie.

Boguś

Polecasz te prace? Czy lepiej odpuścić chciałem przyjść na wakacje, możesz rozwinąć myśl jak koordynatorka i liderzy? Na bardzo ciężkie prace dają?

Nn

Hej. Mam pytanie. Co sadzicie o pracy w białężycach w inalfie przex exact i jaka tam jest kierowniczka??

Martyna

Dzień dobry ! Praca w Ostrowie ktoś coś wie więcej ?:-)

Praca w Częstochowie

Nie polecam pracy dla firmy Exact. Jeśli widzą tylko możliwość robią Cię na kasie i na umowie, trzeba być czujnym! Pozdrawiam

Yhm

Do którego dnia miesiąca wypłacane jest wynagrodzenie?

bartek

Nie polecam tej "agencji pracy" Miałem miec pewna prace i zaczac od poniedziałku, wiec odrzuciłem inne oferty pracy i rozmowy kwalifikacyjne, 1h przed rozpoczeciem pracy dostaje telefon ze praca jednak niestety nie aktualna, zarty (usunięte przez administratora) sobie z ludzi robicie?

Dorota Anna Wiktorowicz

Byłam pracownikiem sześć miesięcy w megatechu w Tomaszowie mazowieckim Nie wiedziałam że jest bratem Anity Ezakulkwe (Ceglarskiej) Niszczył mi opinie na hali produkcyjnej megatechu na nocnej zmianie pojawiła się pani doktor z kaftanem psychiatrycznego choć brygadzista naprawdę do mnie nie miał szakalowal mi opinie przez Mariusza Lemanskiego z Dzielnej rozwalił mi opinie tak bardzo że aż nie mogę się pokazać ludziom na mieście zadzwonił w psychiatryczny w Morawicy że Zachowuje jakbym brała narkotyki a nigdy nie miałam z nimi do czynienia oraz zanegował moje prawo jazdy chociaż chodziłam do zespołu szkół samorządowych nr 1 w Opocznie im.kornela Makuszyńskiego nie warto się naprawdę w państwa agencji pośrednictwa pracy

Dorota Anna Wiktorowicz
@Dorota Anna Wiktorowicz

I jeszcze koordynator megatech Tomasz Sonta ukradł mój numer PESEL dla Lemanskiego Mariusza żebym dla jego śmiesznej wypłaty nie mogła na uczelni w Gdyni chociaż naprawdę nie jestem i nie byłam żona tego zespołu downa

B. Pracownica

Nie polecam pracy w Polkowickim Exact (Sitech) ponieważ pracowałam tutaj kilka dobrych lat i wszystko było tylko na mojej glowie. Starałam się, a było to bezczelnie wykorzystywane przez przełożonych. Źle traktują ludzi, nastroje jak chorągiewka. Zatrudniają takich garbów, ze szkoda gadać. Szczerze nie polecam tej firmy - ja zmarnowałam swoj czas.

Zostaw merytoryczną opinię o Exact Systems Sp. z o.o. - Częstochowa

• Jak się pracuje w Exact Systems Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Exact Systems Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 107.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Exact Systems Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 74, z czego 8 to opinie pozytywne, 56 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Exact Systems Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Exact Systems Sp. z o.o. napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Exact Systems Sp. z o.o.