Opinie o Exact Systems Sp. z o.o. w Częstochowa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Exact Systems Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Exact Systems Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Prowadzenie badań i analiz technicznych dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Exact Systems Sp. z o.o. w Częstochowa

Ktoś

Oddział Polkowice, zakład Sitech - "Rodzinny interes". Szczerze nie polecam :)

Iskierka

Witam. Czy ktoś pracuje przez tą agencję w Skawinie? Jak praca i ludzie w firmie? Ile można wyjść na miesiąc w ogłoszeniu niby piszę 27 brutto dział kontroli jakości.

Moze pracownik

Chcialbym sie dopytac o ta agencje, widze ze sa fajne oglosznie typu kontroler jakosci tarcz hamulcowych, czy ktos proacuje lub pracowal z ta agencja ? prosze o opinie

R.

Exact systems w Gnieźnie: ktoś coś na ten temat może powiedzieć? Podobno przyjmują pracowników na produkcję do Kirchofa - czy to prawda? Jaka atmosfera i warunki pracy?

Kontroler jakości

Szczegółowe informacje nt. wynagrodzenia, umowy, składek. Dokładne opisanie na czym polega praca. Ogólnie dowiedziałam się wszystkiego co chciałam. Następnie testy na kompie (spokojnie, pomagają we wszystkim) PS: pozdrawiam przemiłą Panią prowadzącą.

Oczekiwania finansowe, dyspozycyjność, możliwy termin podjęcia pracy, zakład na którym chciałabym pracować itp

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Janusz Kawalec

Bardzo super jest przyjemnie pracować w bitronie watta. Bardzo dziękuję konto 500 zł na święta Bardzo super Bardzo dziękuję serdecznie wzajemnie. Janusz

Stefek

Wielu ludzi straciło pracę w tym roku zwłaszcza na umowę o pracę na czas określony, tłumacząc to fatalną sytuacją finansową, a pracownikom na czas nieokreślony wysyłają bony niemałej wartości. Gratuluje szacunku dla ludzi, natomiast z okazji świąt życzę firmie aby nie przetrwała kolejnego roku.

Robroy

Pracowałem kilka miesięcy dla Exact Systems w Białężycach pod Wrześnią. W punktach największe wady: - grafik elastyczny oznacza, że np. w niedzielę rano dostaje się sms, że jest praca na nockę i trzeba przyjść w niedzielę o 22 do pracy, - bycie zatrudnionym przez Exact polega na tym, że siedzisz w domu i czekasz na informację kiedy jest praca, czasami jest przez 5-6 dni w tygodniu, czasami 3-4, w sumie przez przepracowany miesiąc zarabia się 1500-1600 zł, - zdarza się, że przychodzi się do pracy i okazuje się, że pracy nie ma - wracasz do domu, - generalnie biorąc, organizacja pracy i obieg informacji beznadziejny, co odbija się na zarobkach i jakości pracy, - kierowniczka sprawy kłopotliwe i drażliwe załatwia metodą nieodbierania telefonów i nieodpowiadania na sms, Podsumowując, świetna praca dla tych co naprawdę nie mają co ze sobą zrobić i zamiast siedzieć w domu, wolą się przewietrzyć i coś tam przy okazji zarobić

@Robroy

Dzięki za wartościową opinię. Czy możesz odpowiedzieć, na jaki okres jest pierwsza umowa i kiedy się ją podpisuje?

Robroy

Umowa jest na kilka miesięcy, możliwość rozwiązania z dnia na dzień, podpisuje się w pierwszym dniu pracy

Rawirancka agencja szkoda podeszw o niskim kapitale zakładowym to mówi samo za siebie jak ludzie pracują. Żadna z informacji podana przez agencję się nie zgadzam. Oszuści.

semper fidelis

Od jakiegoś czasu wisi ogłoszenie na stanowisko "Pracownik ds. pomiarów 3D" w Holandii. W moim mniemaniu jest to praca dla specjalisty z doświadczeniem, który musi znać specyfikę pracy, urządzenie pomiarowe i oprogramowanie dedykowane. Natomiast ta firma oferuje polską śmieciówkę za około 10€ netto!!! Tyle to mają ludzie od łopaty lub wałka do malowania. Proponuję tej firmie, mającej podobno coś wspólnego z szeroko pojętą kontrolą jakości, skupienie się na pomiarach długości ogórków. Długie na sałatki a krótkie do słoika. Rozumiecie?

Krzysiek

Pracuje dla exact systems od miesiąca. Przez cały tydzień nie robiłem i od wczoraj nie mogę się skontaktować z koordynatorem.

Hmm... Może warto określić też miejsce pracy w którym się pracowało (agencja ma oferty różnych zleceniodawców, zdajcie sobie z tego sprawę). To czy napiszesz, że było słabo/dobrze albo polecasz lub odradzasz nie ma czasem żadnej wartości bo są różne zakłady zarówno w Polsce jak i za granicą, pamiętajcie o tym, a nawet jeśli ze strony Exacta będzie ok, to i tak zagraniczny zleceniodawca może zawieść. Dlatego tak ważne jest powiedzieć coś wiecej gdzie się pracowało i jak było, a nie tylko "wieszać psy"/wychwalać samą agencję.

Kamila

@max hej dasz znać jak sytuacja się rozwiąże?

Nie_pozdrawiam#kasa

Ten kto ma domnie problem, niech mówi prosto w oczy, niech mówi to autentycznie jak powinien mówić, niech mówi to jak chce.... W razie czego problemy się rozwiązuje jak facet z facetem. Pozdro byki i byczki ze śmigłem na łebku z wiejskiego podwórka

Ferdek
@Nie_pozdrawiam#kasa

Mowisz o bojce 1vs1? bo Jedynie puste bezmozgi w ten sposob rozwiazuja problem,piesciami sie nie gada.

Patus
@Nie_pozdrawiam#kasa

Jestes patusem który tam siedzi i przestań już niszczyć tych ludzi (usunięte przez administratora)

pim

Zostałem zaproszony przez firmę na spotkanie rekrutacyjne z Prezesem na stanowisko Kierownik Projektu ds. aplikacji mobilnej. Przyjechałem na spotkanie. Pani z sekretariatu mi powiedziała, że to inny kandydat miał zostać zaproszony na rozmowę a Pana Prezesa nie ma. Przejechałem 1200 km, straciłem ok 300 zł i ok. 20 godzin czasu po to żeby się tego dowiedzieć. Firma TRAGEDIA!

@pim

Stary z takimi to odrazu dyktafon i sąd

Max

W ub roku byłem było spoko, ale w tym tragedia. Koordynator kompletne zero, nic nie potrafi załatwić. Od początku nie mogłem się pogodzić z tym że pracujemy często we 2 tam gdzie są 3 stanowiska, a nie mamy za to płacone, gdzieś ta kasa się ulatnia,. Nie mogę się doprosić zwroty za dojazd do i z Niemiec. Szukają tam (usunięte przez administratora) co tak tańczą jak koordynator im zagra. M. In. dlatego mi koordynator umowy mi nie przedłużył bo coraz głośniej na ten temat mówiłem. Nie jestem z tych co komukolwiek wchodzą w t... K

Ivy

Jesli ktos szuka pracy, a nie tylko zatrudnienia, to odradzam. "Atrakcyjne wynagrodzenie" to wedlug nich minimalna stawka godzinowa, z najnizsza mozliwa premia za zmiane nocna i nadgodziny. Umowa smieciowa, wiec pracodawca moze i bedzie cie odwolywac w kazdej chwili, nawet 2h przed rozpoczeciem zmiany. Siedzisz w domu i czekasz na telefon. Zdecydowanie odradzam.

Robi

Tragiczne podejście do potencjalnego pracownika. Po odbyciu rozmowy, przejściu przez wszystkie etapy rekrutacji, a także wypełnieniu danych do umowy, tak jak mnie proszono, nie usłyszałem już nic więcej od koordynatora. Ponadto nie odbierał telefonów ani nie odpisywał na wiadomości.

Exact Systm
@Robi

Witam, mam też ten sam problem, czekam od tygodnia na telefon, niby 50 osób potrzebują, do koordynatorki nie można sie dodwonić nawet z innego numeru? WTF?

Sandra

Witam, czy istnieje możliwość wcześniejszego opuszczania zakładu pracy na umowie zlecenie po wykonaniu swojej normy, czy pracownik musi czekać do samego końca?

Maciej
@Sandra

Zależy od zakładu pracy w którym są wykonywane zlecenia. Czasem 1 h przed zakończeniem pracy wyskoczy jakaś akcja i trzeba coś skontrolować, a to że wyrobiłaś już normę to nie ma znaczenia. Na rolniczej z ZF można było wyjść 15 min przed czasem, a po nockach nawet 30 min. Można się też dogadać z koordynatorem, że chcesz wyjść wcześniej, a on Ci rozliczy pracę jako 8 h.

Mała

Cześć mam pytanie jedzie ktoś do Niemiec na kontrole jakości w tym Mc z firmy? Pozdrawiam.

Gosia

Pracowałam w Exakcie ponad rok i żałuję że odeszłam. To praca z rewelacyjnymi ludźmi których się nie zapomina. Nie rozumiem tylu negatywnych opinii!

mii

witam jak to jest z grafikiem w tej firmie slyszalam ze na kotroli jakosci jest elastyczny grafik czy to znaczy ze moge go sobie sama calkowicie zaplanowac dzien po dniu?

Jack Black
@mii

Elastyczny grafik w tej pseudo firmie jest skierowany głównie do pracodawcy. Zatem jeśli jest praca to możesz przyjść, natomiast jeśli nie ma wystarczająco zleceń do wykonania to dostaniesz wolne. Nie pchaj się w to (usunięte przez administratora) Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Exact Systems Sp. z o.o. - Częstochowa

• Jak się pracuje w Exact Systems Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Exact Systems Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 107.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Exact Systems Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 74, z czego 8 to opinie pozytywne, 56 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Exact Systems Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Exact Systems Sp. z o.o. napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Exact Systems Sp. z o.o.