Opinie o Exact Systems Sp. z o.o. w Częstochowa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Exact Systems Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Exact Systems Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Prowadzenie badań i analiz technicznych dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Exact Systems Sp. z o.o. w Częstochowa

Tfujstary

Ta firma to jakiś żart. Aplikowalem na kontrolera jakości przez portal ogłoszeniowy. Kazali się zarejestrować i zdać niezbyt trudny test. Po zdaniu informacja, że ktoś się odezwie. I faktycznie następnego dnia dostałem maila z informacjami o firmie, jak wygląda praca kontrolera itp. Obejrzałem całość i dostałem wiadomość, że następnego dnia mam rozmowę w Sosnowcu. Po przyjechaniu na miejsce okazało się, że szukają ale do pracy na produkcji. WTF? Pani bez zażenowania stwierdziła, że akurat wolnych miejsc na stanowisko kontrolera nie ma. Omijać szerokim łukiem.

Anooooonim

Jeśli chodzi o Łódź to nie polecam. Osoba która z Tobą przeprowadza rozmowę albo noc nie wie albo (usunięte przez administratora) ludzi. Bo szukają na "kontrolera jakości" a tak naprawdę lądujesz na czym innym albo ma produkcji. I po 2dniach wymagają normy. Jak ktoś jest niecierpliwy to nie wytrzyma długo w tej agencji :)

Anooooonim
@Anooooonim

No i dodając niektórym się wydaje że na produkcji to łatwe a to tak naprawdę to ciężko zwłaszcza jak nie masz doświadczenia lub sie do tego nie nadajesz

Worker
@Anooooonim

Z jednak strony to prawda, z drugiej nie. Raczej kiepski przepływ informacji. Ja pierwszego dnia byłem brany za pomoc na produkcji, ale mówię, że ja tu na kontrol. To podrzedł inny typ i myślał, że na zgniatarkę... No ale w końcu powiedział mi do kogo mam iść (jak się okazało, to właśnie do tej laski, do której dostałem numer) ale pracuję na kontroli jak miało być

Ona
@Anooooonim

Miałam identyczną sytuację (Sosnowiec). Też miała być "kontrola jakości" a produkcja jak każda inna,też wymagali normy już 2 dnia więc właśnie po 2 dniach podziękowałam,są lepsze oferty pracy za lepszą kasę i na lepszych warunkach

Ona

Jak się pracuje w Sosnowcu na Jedności?

from Holland

Kilka lat temu przechodziłem rekrutację do pracy w Niemczech (pseudo kontrola jakości) przez tą firmę. Warunki tragiczne a wymagania absurdalne. Teraz wpadło mi w ręce ogłoszenie: "Pracownik produkcji Miejsce pracy: Wolfsburg" Stawka: 11.75 euro brutto/h mnie osłabiła a na końcu to: polska umowa zlecenie (!!!) (usunięte przez administratora)

Kontroler jakości

Szczegółowe informacje nt. wynagrodzenia, umowy, składek. Dokładne opisanie na czym polega praca. Ogólnie dowiedziałam się wszystkiego co chciałam. Następnie testy na kompie (spokojnie, pomagają we wszystkim) PS: pozdrawiam przemiłą Panią prowadzącą.

Oczekiwania finansowe, dyspozycyjność, możliwy termin podjęcia pracy, zakład na którym chciałabym pracować itp

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Pracował bądź pracuje ktoś w Sosnowcu jako kontroler jakości? Jak się pracuje? Jak atmosfera,jak podchodzą do początkujących itd?

Chodzi mi o zakład na ul Jedności

Onaiona

Panie J. zniszczyły na dobre najważniejszy czas w firmie, dział rekrutacji... Pogratulować!

Onaiona
@Onaiona

Najważniejszy DZIAŁ*

Czy w Exact Systems Sp. z o.o. są paczki/bony świąteczne?

Aaaaaa

Nie, masz umowę zlecenie. Nic tak to za to nie masz.

Zależy czy pracujesz bezpośrednio w Exact Systems czy outsourcingowo - jeśli bezpośrednio możesz liczyć na kilka groszy do pensji, jeśli jednak pośrednio to raczej nic nie dostaniesz

Gall Anonim

Praca idealna dla studentów, grafik ustalany pod siebie, zarobki nawet ok, zależy od zakładu, w którym się pracuje. Koordynatorzy z zakładów są przeważnie okej. Ale wróćmy do Exactu w Łodzi. (usunięte przez administratora) który ustala grafik i jest koordynatorem, to chyba żyje we własnym świecie. Nie ogarnia ile osób, potrzebuje dany zakład, przydziela albo za dużo, albo za mało osób, potwierdza lub nie potwierdza dyspozycyjności na ostatnią chwilę lub zapomina jej potwierdzić. Wydzwania po 10 razy godzinę przed pracą, żebyś przyszedł wcześniej lub został dłużej, oferując śmieszną premię.

@Gall Anonim

Też byłam na to zła, dopóki nie zaczęłam pracować z klientem, czyli bezpośrednimi firmami, gdzie trzeba pracować za pośrednictwem ExS. Prawda jest taka, że obrywa się ExS, albo konkretnemu pracownikowi, który nie jest winny sytuacji, bo to Klient na ostatnią chwilę zmienia zdanie, albo korzysta z usług różnych firm zewnętrznych i z 10 potrzebnych osób robi się jedna, a daje znać o tym w ostatniej chwili. Takie uroki.. Chłopcy robią, co mogą.

Exact w Gnieźnie. Koordynator nie potrafi wykonywać swoich zadań, zapomina o przelewach, siedzi przed komputerem w słuchawkach, przyjeżdża sobie na godzinę 10/12, nieraz telefonem trzeba było obudzić, podczas pracy jeździ na paznokcie. Krzyczy na pracowników gdy coś jest nie po jej myśli, obrażona gdy ktoś nie może zostać na nadgodzinach. Stawka najniższa z możliwych 14,70. Praca łatwa, z klientem dobra współpraca.idealna do studentów. Bywało dużo godzin,jak i mało. Oprócz zachowania koordynatora praca dla studentów jak ulał.

ANONIM

Nie polecam tak nikomu pracy (usunięte przez administratora) i jeszcze raz (usunięte przez administratora) koordynatorka jak dzwonisz na którą zmianę masz wyzywa ciebie od (usunięte przez administratora) Liderzy są (usunięte przez administratora) i nie potrafią zarządzać pracą całego zespołu Przerzucają cały czas pracowników gdzie się da ogólnie praca na telefon Zarobki marne lepiej szukać pracy na produkcji za lepsze pieniądze i na umowę o pracę ponieważ w Exact Systems nie masz co liczyć na umowę o pracę tylko same umowy zlecenie Radzę wam ten komentarz przeczytajcie z kilka razy i to porządnie zanim zadzwonicie tam i podejmiecie się tam pracy

like

obcinaja godziny pracy

Grażyna

Jeżeli chodzi o sprawę poruszoną na forum EXACT SYSTEMS ( Popówek ) koło Kalisza nie popieram wpisów wcześniejszych ponieważ większość rzeczy mija się z prawdą . Pracowałam tam dosyć krotki okres czasu około trzech miesięcy, niestety moja rezygnacja wiązała się z sprawami rodzinnymi , czego bardzo żałuje. Ludzie którzy tam pracują są bardzo pomocni , uczciwi wobec innych i wyrozumiali ale niestety nie miałam innego wyboru . Do pracy w Exact Systems w tym oddziale niemam zarzutów ponieważ wspominam ten czas bardzo dobrze i mam nadzieje ze jak tylko poprawi mi się sytuacja to powrócę tam z miła chęcią

gosc

Witam. czy pracowal ktoś przez ta firme przy kontroli jakosci w Niemczech? prosze o opinie.

Arkadio2019

Kolego mam prosbe, podaj nazwe tej niemieckiej firmy (podaj nazwe) w ktorej pracujesz I ją dobrze reklamujesz... Prosba, bądz człowiekiem. Szukam dobrej pracy za granica ( pelne godz - full time work ), na dobre warunki mieszkanie * (zamisszkania też), najlepiej bezpłatne mieszkanie... Mam, dlugi I dlugo już pozostaje bezrobotnym... Z góry dziękuje za odp. Napisz najlepiej na maila: Arkadio612@gmail.com Pozdrawiam

Praca w exact systems w miejscowości Popówek pod Kaliszem to jedna wielka tragedia. Nie polecam nikomu aby związał się z ta firma. To co się tam dzieje to wielka patologia. Koordynatorka, która jest tylko za tymi których lubi a resztę ma w (usunięte przez administratora) tak naprawdę. Wszystko im przeszkadza, rozmawiać nie można, do toalety niedługo tez nie będzie można było iść bo problemy. Jeden pracownik podkłada innym osoba świnie ładując niedobre elementy do kosza innych osób bo uważa się za niewiadomo kogo i to nie jest pierwsza taka sytuacja. Nikt na to nie reaguje. Coraz więcej wymagają i to najlepiej żeby wszyscy za darmo robili. Prędzej by człowiekowi zabrali zamiast coś dać. Zero szacunku dla pracowników którzy się starali dobrze wykonywać swoją prace, obgadują za plecami i najlepiej żeby człowiek wgl nie mówił co myśli bo inaczej cię zniszczą. (usunięte przez administratora) !

Błażej

Praca w tej firmie to pomyłka. Nie polecam nikomu. Koordynatorka chyba ma jakiś problem ze sobą i w dodatku zero szacunku do stałych pracowników. W tej firmie co ja pracowałem istniał podział na tych co ona lubi i się z nimi trzyma i tych których niezbyt lubi. Człowiek który mówi to co myśli jest traktowany gorzej a inni robią sobie co chcą, to co maja do zrobienia to robią w bardzo szybkim tępie co prowadzi do bardzo dużej ilości reklamacji a później łażą i co chwile jakieś przerwy i koordynatorka nie zwraca im uwagi a wręcz przeciwnie sama chodzi z nimi na papierosy a człowiek wyjdzie na chwile do toalety to wielki problem. Pracownicy podkładają sobie świnie ładując coś do koszy innych osób i nikt z tym nic nie robi. Jedna wielka patologia.

ABC

Witam, jakieś opinie o tej firmie w Stanowicach?

A

Pracowników jest więcej niż pracy. Częściej dostaje się wolne niż pracuje. Gdzie byłem zapewniany, że jest ciągłość i nie na przestoju. Jeśli już coś do robienia się znajdzie najczęściej nie ma to nic wspólnego z kontrolą jakości... Nie rozumiem, wiec po co te całe testy rekrutacyjne. Śmiech na sali. Marna płaca, marna praca. Nie polecam nikomu, nie marnujcie czasu, chyba że chcecie sobie dorobić dzień/ dwa dni w tygodniu.

Werson

Na początku poczatki były bardzo trudne i nie do wytrzymania. Wszystko drżało obok mnie i wszędzie. Ludzie zaczęli gadać jakieś kocopoły o wogole braku jakiego kolwiek porozumienia. Aż wtedy przyszedł moment kiedy obok mnie przeszli ludzie ktorze pchali wózek... na końcu tylko spojrzeli na moją głowę i odrazu chodziło o te 25minut...

Franciszek
@Werson

Kilkukrotnie czytałem Twoją wypowiedź, jednak kompletnie jej nie rozumiem. Czy ma ona jakikolwiek związek z pracą w firmie Exact Systems?

palec bozy

w inalfie i tak jest najepsza (usunięte przez administratora) i(usunięte przez administratora) kazda na kazda donosi i kabluje a (usunięte przez administratora) patrzy jak p.ipa

Zostaw merytoryczną opinię o Exact Systems Sp. z o.o. - Częstochowa

• Jak się pracuje w Exact Systems Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Exact Systems Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 106.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Exact Systems Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 73, z czego 8 to opinie pozytywne, 55 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Exact Systems Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Exact Systems Sp. z o.o. napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Exact Systems Sp. z o.o.