opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Exact Forestall

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.7/5

Na podstawie 693 ocen
Opinie(885)
Dodaj opinię
Aktualności(1)
Wywiady(1)

Opinie(885)

Dodaj opinię
Aktualności(1)
Wywiady(1)
Logo
  • Exact Polska
  • .
  • Kim jesteśmy
  • .
  • Nasze wartości
  • .
  • Kariera
  • .
  • xAcademy
  • .
  • xPeople
  • .
  • xFuture
  • .
  • Kontakt

Exact Polska

Kim jesteśmy

Nasze wartości

Kariera

xAcademy

xPeople

xFuture

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Opole
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Częstochowa
  • Ruda Śląska
  • Rybnik
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Częstochowa
  • Zawodzie-Dąbie
  • Kolonia Zacisze
  • Wrzosowa
  • Brzeziny Nowe
  • Wielki Bór
  • Kolonia Mirów
  • Sobuczyna
  • Korwinów
  • Łojki
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Bielsko-Biała - Lenko S.A. Exact Systems SGP
Częstochowa - ExactSystems Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Częstochowa
  4. /
  5. Opinie o Exact Forestall S.A.

Opinie

Opinie o Exact Forestall Częstochowa

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 8
    • 9
    • 10
    • …
    • 14

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Exact Forestall S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    gość

    30.11.2018 19:09

    Inne

    Nie polecam pracy w tej firmie. Omijajcie jak możecie.
    ReviewUserIcon
    @bila

    09.11.2018 14:28

    Inne

    Orientuje się ktoś jak jest w Sosnowcu, jak faktycznie wygląda ta ich kontrola jakości? Czy firma płaci faktycznie wyrobione godziny. Proszę o informację gdyż zastanawiam się czy wogole zaczynać z nimi współpracę po tych wszystkich opiniach. Pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    Genowefa

    10.11.2018 12:23

    Inne

    Trzeba pilnować wypłat jak oka w głowie, bo matematyka w tej firmie działa według ich własnych zasad, ale jak pilnujesz to płacą.
    ReviewUserIcon
    XD

    16.11.2018 02:23

    Inne

    Lepiej w to nie wchodz, powiedzą ci że pracy od groma a jej nie ma. Będziesz na telefon i pracował może 2 dni w tygodniu.
    ReviewUserIcon
    Marek

    01.11.2018 17:18

    Inne

    Pseudo firma dla ludzi którzy mają problem ze znalezieniem normalnej pracy. Umowa zlecenie? To nie lata 2000-2010 żeby ludzi z podstawowych praw oskórowywać.
    ReviewUserIcon
    Buhaha

    27.09.2018 21:18

    Inne

    POWIEM TAK jak wyjdziecie na GoWork opinie CRS o jest to wszystko to samo tylko że zmienili nazwę teraz na ten exact Systems tam macie wszystko ładnie opisane co się dzieje we Wrześni.
    ReviewUserIcon
    Jack

    22.09.2018 22:12

    Inne

    Prawda jest taka ,że ci co pracują długo są rodzinami z tymi co są w biurze czyli układ zamknięty , jak jedziesz z kimś którego wcześniej nie znałeś na robotę to najlepiej nie opowiadaj co myślisz bo wszystko trafi do koordynatora lub biura. Z pracą jest różnie w zależności gdzie trafisz - raz dobrze raz kijowo, najlepiej jechać z dziewczyną ,żoną,kochanką w tedy nie odczuwa się samotności - mnie wywalili 800km od domu i mimo ,że prosiłem wiele razy o zlecenie blisko granicy ich słowa były nie ugięte " albo siedzę cicho albo spadam z roboty" a w tym czasie w Dreźnie dwóch młodych gówniarzy siedziało trzy lata a mieszkali w Zgorzelcu (100 km od domu - a zaznaczam ,że mam żonę i dwójkę dzieci i fajnie by było widzieć się co weekend a nie 800 km i co drugi miesiąc widzenie bo kasa duża na przejazdy) zrezygnowałem z ich usług bo stwierdziłem ,że nikogo nie zamordowałem ,żeby jakąś karę odbywać na uchodźstwie ;) i mieć widzenia raz na święta z rodziną. Co do ludzi którzy pracują z tobą to są różni - jedni (usunięte przez administratora) w żywe oczy , drudzy (usunięte przez administratora) za plecami, a jedni opierdalają ciebie za plecami - mi na początku mojej pracy udało się zapoznać z fajnymi ludźmi tak ,że co byś nie zrobił to koordynator nic nie wiedział co robisz (zresztą po pracy kogo to obchodzi co robisz ale w tej firmie chyba to jest ważne) ale rozwalili ten układ wysyłając ludzi w różne miejsca bo było za cicho. Potem było tylko gorzej. A co dziwne (usunięte przez administratora) ludzie młodzi którzy nie mieli za bardzo doświadczenia z życiem - szkoda. Myślę ,że praca czasami fajna a czasami (usunięte przez administratora) - problem jest dla mnie góra która uważa ciebie za (usunięte przez administratora) robola który nie powinien się skarżyć tylko (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) a wszystkie żale zostawić dla siebie bo po co ci dobre mieszkanie, jak można w (usunięte przez administratora) mieszkać. A właśnie - po za tym ciężko o zaliczki - mi się auto popsuło i góra nie chciała mi pomóc z wypłatą zaliczki a zaznaczam do Polski miałem 800km. Teraz pracuję na Bawarii w firmie Niemieckiej (typowo) nie mam problemu z zaliczką, z mieszkaniem i pomocą finansową od firmy. Exact System nie ma dobrej polityki kadrowej i nie chce zbudować dobrej ekipy do pracy woli co miesiąc zmieniać ludzi niż za inwestować te 2 euro w pracownika. I dziwie się tym z biura bo dzięki naszej ciężkiej pracy oni mają właśnie swoje wypłaty i mogą się objadać pączkami....
    ReviewUserIcon
    Kamyk

    16.09.2018 13:11

    Inne

    Zdecydowanie nie polegam.
    ReviewUserIcon
    TIKTAK

    10.09.2018 22:52

    Inne

    Września - nie polecam!!
    ReviewUserIcon
    Wiki

    18.03.2018 12:25

    Inne

    Niestety osoby, które nie przepadają za pracą to chyba muszą narzekać!!!
    ReviewUserIcon
    Zal.pl

    27.03.2018 19:11

    Inne

    kolejny przydupas z biura broni ta pseudo firemke...
    ReviewUserIcon
    Adam

    04.09.2018 15:36

    Inne

    Kolejny leser broni innych leserów i nierobów
    ReviewUserIcon
    Gość

    29.03.2018 21:20

    Inne

    Szczerze nie polecam tej pseudo firmy. Firma w której pracowałem z dnia na dzień zawiesiła działalność Exactu u siebie, w międzyczasie Exact zapewniał nas, że jest to tylko na okres miesiąca. Po tym okresie (dokładnie po prawie dwóch miesiącach) dalej nikt nie raczył nas poinformować o tym, czy dalej będziemy mogli pracować. O tym, że jednak tam nie wracamy powiedziała mi znajoma z którą pracowałem a nie Pani koordynator... Ogółem mówiąc tragedia i polecam unikać tą firmę.
    ReviewUserIcon
    Adam

    04.09.2018 15:35

    Inne

    Śmieszą mnie ludzie którzy dają się wykorzystywać a później płaczą, jesteś debilem i tyle, że sobie pozwalasz na takie postępowanie
    ReviewUserIcon
    Zenon

    02.08.2018 10:09

    Inne

    Witam pracowawłem 2 miesiącem temu nie polecam walenie w uja na pieniądze by jak najwięcej przytulić i tak co miesiąc zrezygnowałem bo nie ma to jak mowione 1,600 a dostajesz 800
    ReviewUserIcon
    Adam

    04.09.2018 15:32

    Inne

    Jak (usunięte przez administratora) jesteś i dajesz się w (usunięte przez administratora) robić to Twój problem
    ReviewUserIcon
    Arbeiter

    03.09.2018 19:09

    Inne

    Jak wygląda test z niemieckiego na team leadera?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    03.09.2018 08:45

    Inne

    ODRADZAM prace w tej firmie!!!! Pracownicy i praca ok ale wynagrodzenie nie jest wypłacane w całości. Trzeba się upominać o własne pieniądze.
    ReviewUserIcon
    Rej

    20.02.2018 13:23

    Inne

    Jak wygląda praca w Rzeszowie?
    ReviewUserIcon
    Krzy

    15.08.2018 12:25

    Inne

    Polecam prace na terenie borg warner :) fajni ludzie i dobra praca
    ReviewUserIcon
    ARBEIT

    17.03.2018 10:26

    Inne

    Witam pracuje z dziewczyna w Hilchenbach. 3 zmiany, maxymalnie 8 godzin nie mniej nie wiecej. Kto chce pracuje 7 dni w tyg kto nie 5. Wyplata zawsze na czas. Mieszkanie jak za 100euro dobre. Lazienka nowa. W kuchni zmywarka itp.. praca nie jest ciezka fizycznie, chociaż na hali trzeba nosic stopery bo jest bardzo glosno od maszyn do tego nieprzyjemny zapach. Koordynatorzy wporzadku. Pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    Krzy

    15.08.2018 12:23

    Inne

    Można wiedzieć jak wyglądają zarobki? Stawki godzinowe itd.?
    ReviewUserIcon
    Slaskie90

    15.08.2018 02:29

    Inne

    Nie polecam oddziału w Tychach. Ludzie zostaja bez pracy i bez mozliwosci zarobienia w innej placówce. Robią w konia wszystkich, polacy są tam gorzej traktowani niz ukraincy. Ukraincy maja mozliwosc sobie dorobic na samym zakladzie albo sa wyslani gdzies indziej a polakom dają niepłatne wolne przez nawet miesiąc w okresie letnim. Zarobki na bardzo niskim poziomie i bez exactu na danej firmie jest sie w stanie zarobic 2-3 razy wiecej na start. Liderki wiekszosci zakladow w Tychach maluja paznokietki przez 8 godzin zmiany a robota spada na pracownika ktory przez ich relaksik musi robic norme za siebie i za wszystkie piekne paniusie siedzace przy kawusi i lusterku. W efekcie tego tyrasz srednio za 3-4 osoby a zarabiasz marne grosze. Plan dnia wiekszosci liderek w Tychach wyglada nastepujaco: pierwsze 2 godziny kawusia, kilka papierosków i ploteczki, pozniej godzina przerwy sniadaniowej po meczacych rozmowach na temat wyboru najlepszej kosmetyczki, po sniadanku oczywiscie pol godzinki na papierosa zeby zregenerowac sily do dalszej pracy, pozniej 15 minut ciezkiego wypisywania raportow, nie mowiac o dodaniu sobie godzin liderowania (przy czym lider moze miec 8h zaplacone jak za 16h), pozniej siedzenie, ploteczki, papieroski, kawusia, oczekiwanie az robole zrobia za nie normy, az po sobie posprzataja i zmeczone po tak ciezko przepracowanym dniu czas na wyjscie do domku. Jezeli ktos chce sie zatrudnic przez ta firme to przynajmniej w tychach niech 5 razy sie zastanowi zanim podejmie najwiekszy blad swojego zycia ktory zmarnuje jego czas, nerwy i zostawi go z groszami w portfelu.
    ReviewUserIcon
    Amba

    29.07.2018 23:41

    Inne

    W skrócie: jeśli fundamenty tej firmy tworzą tacy sami ludzie jak ci, których miałam watpliwą przyjemność poznać to niestety ale porażka. Mantra powtarzana do znudzenia to : myślę jak exact i robię wszystko by dbać o dobro tej firmy, po czym okazuje się, że dobro polega na tworzeniu zespołu z osób które w poprzednim oddziale "nauczyły się ściemniać" a wdrażanie swoich standardów polecają Nowym, którzy ostatecznie są obarczani obowiązkami LIDERA który oprócz tego że sobie nie radzi z formalnościami w postaci raportów, to jeszcze jest bezczelny, niezorganizowany, rozkojarzony i chamski. Osoby które zostały uznane za godne pracy u boku takiego lesera to te bojace się własnego cienia i mające problemy z wykonywaniem prostych działań matematycznych. Teoretycznie rzetelne wyniki ostatecznie są wyssane z palca....
    ReviewUserIcon
    Dzik

    17.07.2018 19:30

    Inne

    Czy pracował ktoś w Hillenbach ? Na kontroli ? Opłaca się jechać ? Jak warunki itp ?
    ReviewUserIcon
    Pracownica

    25.07.2018 00:27

    Inne

    Polecam ;)
    ReviewUserIcon
    Anonim

    22.07.2018 15:40

    Inne

    Jakies opinie o pracy w Exact w Gliwicach?
    ReviewUserIcon
    Sprawiedliwy

    21.07.2018 21:04

    Inne

    Warto pilnować wypłaty jeśli chodzi o oddział w Łodzi, gdy razem z koleżanką zakończyliśmy z nimi współpracę (usunięte przez administratora) mi 74 a koleżance 50zł, jeśli chodzi o przygotowanie lub przyłączenie na stanowisku pracy to mija się z celem gdyż zatrudniająca osoba nie ma wogole pojęcia na temat pracy na danym zakładzie, byle podpisać papiery i później ciężko o jaki kolwiek kontakt, generalnie nie warto podejmować jakiej kolwiek współpracy z oddziałem w Łodzi.
    ReviewUserIcon
    Barti

    18.07.2018 16:05

    Inne

    Witam ma ktoś jakieś doświadczenie i może wyrazić swoje opinie odnośnie pracy przez Exact Systems w miejscowości Breidenbach na kontroli jakości klocków hamulcowych ? Z góry dzięki.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Exact Forestall?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Exact Forestall S.A.

    Aleja Najświętszej Maryi Panny 49 lok. 12 42-217 Częstochowa

    NIP:5272849887

    REGON:380045465

    KRS:0001210694

    https://www.facebook.com/pracujwjakosci/
    Branża główna: Badania rynku i analizy

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Henry

    16.05.2018 22:08

    Inne

    Taka cisza na forum, czy jest powód tego?
    ReviewUserIcon
    zainteresowany

    04.06.2018 13:55

    Inne

    Witam,no właśnie CISZA jest jakaś oferta pracy na Lento przez E.S w Niemczech i w ogóle dodzwonić się nie można są podane dwa nr. widać że są NIERZETELNI .
    ReviewUserIcon
    Diego

    27.04.2018 15:53

    Inne

    Do jakich zakładów w Gliwicach rekrutuje Exact Systems na kontrolę jakości? I jak ogólnie wygląda w tych zakładach praca, czy to prawda, że jak się nie wyrobi jakiejś tam normy, to płacą nie za osiem godzin, tylko na przykład jak za sześć?
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    11.01.2018 13:59

    Inne

    Gdzie w Gliwicach znajduje się firma Exact Systems? Chciałem się zatrudnić, ale muszę sprawdzić dojazd, a za nic nie potrafię znaleźć lokalizacji :D
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    11.01.2018 23:35

    Inne

    To wiem... ale co mi po tym? Pytam gdzie w Gliwicach się pracuje, Chryste.
    ReviewUserIcon
    Nana

    21.04.2018 18:45

    Inne

    Na strefie, chryste. Jak wiesz to tam idz i spytaj. Chryste...
    ReviewUserIcon
    OlA

    05.04.2018 19:03

    Inne

    Jak wyglądają zarobki w Bielsku Białej na rękę często widzę ogłoszenie o pracę w tym rejonie. Mógł bym prosić o wypowiedź osoby która pracuje bądź Pracowała w tej firmie. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    kamil

    22.01.2018 16:07

    Inne

    POMOCYYYYY gdzie w ŻORACH firma istnieje? szukają kontrolera jakości do Żory,a nigdzie nie mogę znaleźć tej firmy.
    ReviewUserIcon
    M

    29.03.2018 21:23

    Inne

    Już nie istnieje, gdyś firma w której pracowaliśmy wyrzuciła Exact i zatrudniła inną firmę.
    ReviewUserIcon
    Noname1

    20.03.2018 16:11

    Inne

    Czy ktos mial przeprowadzany ten test językowy przez telefon w celu wyższej stawki?
    ReviewUserIcon
    Frajer

    17.08.2017 10:03

    Inne

    Jeszcze nie wiecie co się dzieje w Świebodzinie. Dwóch pajacow tu dyryguje, mają pełną samowolę a ludzi za nic uważają.
    ReviewUserIcon
    mhm...

    20.02.2018 00:38

    Inne

    ta czysta prawde napisal. a tu odpowiedz kogos z biura.... prawdy nie wymazecie...
    ReviewUserIcon
    anonymous

    13.03.2018 16:12

    Inne

    a podobno w UE jesteśmy, ale tylko na papierze, bo w PL to jeszcze widać komuna panuje w zarobkach i mentalności ludzi po studiach
    ReviewUserIcon
    T

    21.02.2018 20:11

    Inne

    Pracowałem w lublinie jako tester jakości w fabryce felg na mełgiewskiej. Jedyne co mogę powiedzieć to żenada. Praca ciężka, jest brudno, smolisto i hałasliwie. Na samym początku dostajesz dwa przeogromne notesy z obrazkami do wyuczenia, których nie masz szans się wyuczyć. Po tym dostajesz do podpisania milion papierów z odpowiedzialnością materialną, a następnie masz szybką przeprawę po zakładzie. To tyle, od razu rzucają w ogień dając kogoś do sprawdzania czy wszystko jest okej. Nad całą zgrają ludzi po podstawówce(nikt inny za tę kwotę nie chce pracować) czuwają kierownicy, do których akurat nie mogę się przyczepić. Oprócz tego, że nie pilnują i jeśli nie jesteś "ziomkiem" reszty zgrai to wykorzystują cię tak, że pracujesz bez przerw(nie licząc obiadu) przez 8 godzin(a często i 10-12 bo brakuje im ludzi). Oni tymczasem kitrają się po zakładzie i gdy ktoś idzie podmieniają cię tak, że dostajesz (usunięte przez administratora) za nieróbstwo. Oprócz tego zdarzają się kradzieże przez co obecnie zablokowany jest dostęp do szafek z ubraniami. Ale to akurat na plus bo "ziomki" miały w zwyczaju szybsze wychodzenie z pracy. Sama praca to jest umownie sprawdzanie, bo każdy ściąga felgi albo je pcha, a w międzyczasie coś nakleja albo etykietuje taką pieczątką. Także czytajcie to bardziej jako pracownik fizyczny, aniżeli tester jakości. Praca gdyby była za +-2.5k na rękę to by mogła ujść, ale za najniższą krajową to nie polecam. Wyzysk i nic więcej. Na plus biuro w lublinie - są bardzo w porządku.
    ReviewUserIcon
    cziki

    21.02.2018 19:28

    Inne

    Ktoś nie dostał jeszcze pitu z Exact ?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    04.01.2018 12:05

    Inne

    Jak nie jesteśmy orłami w pracy to nie szukajmy winy wszędzie tylko nie u siebie!!!!!!!!!!!
    ReviewUserIcon
    Nana

    12.01.2018 15:48

    Inne

    Oj widać biuro przeczytało opinie i zaczyna sie bronic hahahhahaa :) :) :) :) :)
    ReviewUserIcon
    Zal.pl

    17.01.2018 11:17

    Inne

    To idz do metza paniusiu z biura nie wytrzymasz tam na tadmie nawet godziny...
    ReviewUserIcon
    Podsumowanie pracy

    15.01.2018 10:42

    Inne

    Witam. Pracowałem w Niemczech przez pewien dłuższy czas w Lear w Gustavsburg. Większości osób wciska się polskie umowy zlecenie, wyjątkiem jest jeśli sam załatwisz sobie mieszkanie. Co do kwestii wynagrodzenia to jest w porządku, dużo pracujesz (nawet 200-220h msc) to i dużo zarabiasz. Za mieszkanie biorą tylko 100 euro i zwracają za paliwo. To akurat jest na plus. Choć prawie comiesiac nie zgadzały się pieniądze, po mailach lub telefonach przychodzilo wyrównanie w następnym miesiącu. Warunki mieszkalne ZAZAWYCZAJ nie są najgorsze. Co do samej pracy - BAJKA, nie jest trudna i ciężka fizycznie, chyba że praca na piankach - choć też nie jest najgorzej. Polecam Leara w 100% jeśli chodzi o atmosfere. Inaczej wygląda sprawa koordynatorów i ich stosunku do pracowników.(usunięte przez administratora) załatwia wszystko na ostatnią chwilę i zazwyczaj ma wszystkich w ...... Dużo obietnic, których nie spełnia. To, że pieniądze się nie zgadzają to głównie jej wina i jej niedopilnowania raportów. Generalnie dobra z niej kobieta ale ma swoje chwilę "lenistwa" i stąd takie sytuacje. Miałem okazję też poznać P(usunięte przez administratora) Wszystko co jest tutaj o niej napisane to prawda. Zero szacunku do pracowników. (usunięte przez administratora) pracownicy muszą po rannej zmianie przychodzić tego samego dnia na nocną zmianę. Ogólnie tej Pani nie polecam. Jeśli Pani (usunięte przez administratora) wyśle maila, że traficie do niej to lepiej od razu zrezygnujcie. Szkoda Waszego czasu, pieniędzy i zdrowia. Co do samej pracy pracowników biurowych (np.(usunięte przez administratora)) to bez żadnych zastrzeżeń. Zawsze pomogą. Reasumując wszystko zależy gdzie się trafi, do jakiego koordynatora. Zazwyczaj praca jest nie pewna. Strach, że jutro musisz jechać do innego miejsca lub mogą Cię wyrzucić z pracy bez powodu. Wybór zależy od Was. Ale na pewno nie planujcie z tą firmą długiej współpracy. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Marcin

    14.01.2018 09:14

    Inne

    Ludzie jak nie chcecie po kilku dniach wracać 1500km i to nie z waszego powodu to szczerze zastanówcie się bo wydacie oszczędności życia i tyle z tego będzie
    ReviewUserIcon
    anonim

    17.11.2017 15:17

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Paula

    22.11.2017 12:09

    Inne

    Na całe szczęście juz na żadnym, ale byłam w wielu miejscach z wieloma koordynatorami.
    ReviewUserIcon
    xxx

    03.01.2018 19:16

    Inne

    Sama prawda! Kobieta ewidentnie nie nadaję się do zarządzania ludźmi. A najlepsza jeszcze jest jej grupka przyjaciółeczek
    ReviewUserIcon
    anonim

    04.12.2017 12:13

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    xxx

    03.01.2018 19:07

    Inne

    Potwierdzam. Również pracowałem na tym zleceniu ????
    ReviewUserIcon
    Max

    14.12.2017 16:26

    Inne

    Napisze mi ktoś jak to wygląda w przypadku niemieckiej umowy zlecenie, czy wypłacają normalnie diety i godziny dojazdowe tak jak to ma miejsce w Polsce? Bo z tego co wiem za mieszkanie płaci się miesięcznie 100 euro i są zwroty za dojazd, ale informacji o dietach nie dostałem.
    ReviewUserIcon
    Kris

    14.12.2017 19:11

    Inne

    Bo wszędzie podają informacje że to niemiecka umowa zlecenie, mimo że zawarta z Polskim oddziałem w Częstochowie tylko że płacą w euro, dlatego mnie właśnie ciekawi jak to wygląda czy tak jak w Polsce będąc na delegacji człowiek otrzymuje dietę, plus zwroty czy tego już nie ma? Z osób będących w Niemczech mógłby ktoś napisać jak to wygląda naprawdę? Bo z tego co słyszałem ludzie będący w Szwecji diety otrzymują, dlatego ciekawi mnie jaka jest sytuacja na zleceniach w Niemczech.
    ReviewUserIcon
    Max + Kris

    14.12.2017 19:32

    Inne

    Człowiek szybko pisze, wysyła i nie może edytować... Bo dostałem możliwość wyjazdu, podczas rozmowy pani z biura wspominała o zwrotach właśnie i dodatkach do pensji, lecz koordynator jednego z projektów do którego mam się udać twierdził stanowczo że diet nie ma żadnych a dodatki to tylko za soboty/niedziele/święta. Bo wtedy po odliczeniu mieszkania miesięcznie zarobić można 900 euro. A tutaj czytałem że 1000 euro niektórzy zarabiają.
    ReviewUserIcon
    Minimi

    10.12.2017 18:05

    Inne

    Exact Systems NIEMCY Najgorsza firma z jaką miałam styczność. Odradzam każdemu z osobna!! miałam nieprzyjemność pracować dłuższy czas w tej firmie ale zlecenie w Zirndorf (Metz) jest najgorszym zleceniem jakie istnieje! Jesteś nowy na zleceniu to odrazu Andrzej F. Będzie dla ciebie milutki ale to tylko pozory! Z Tobą będzie normalnie rozmawiał a za plecami tak Cie obsmaruje że reszta ekipy która już tam pracuje na miejscu nie będzie Cie traktowała poważnie tylko krzywe spojrzenia, z zazdrości że lepiej pracujesz podkladaja świnie obrabiaja tylek! Andrzej to jeden wielki pozer! Typowi Polacy za granicą. Tak samo jak w biurze exs pracują osoby (niektóre) co niewiadomo jakim cudem dostały się za biurko i traktują kontrolerów jak zwykle śmiecie które nie mają swoich rodzin i muszą na zawołanie odrazu jechać 500 km na zlecenie i jeszcze iść do pracy na 8h. Najmujac się do tej firmy zapomnij o życiu prywatnym. Kolesiostwo i pozerstwo. Nie pozdrawiam i odradzam
    ReviewUserIcon
    Za późno się zorientowałem

    09.12.2017 16:17

    Inne

    Praca w Niemczech to jedno wielkie dranstwo. Godziny nigdy się nie zadzaly, samozwańczy team leader ,Jola,to przerost formy nad treścią! Osoby które nie mają pojęcia o zarządzaniu, kierują się sympatiami do wazelinirzy , porażka! Najlepiej jak idziesz jak cielę,nie nasz własnego zdania, tępo przytakujesz . Jak zastanawiasz się czy podjąć pracę w tej firmie,to ja Ci to szczerze odradzam !
    ReviewUserIcon
    ExEmee

    28.11.2017 21:41

    Inne

    Porażka , pracowałem jakoś 18h w 2 dniach po czym dostałem telefon pracy lepszej oferty tam poszedłem dałem telefon 30 min przed robotą bo tylko tak mogłem i tyle , potem wysłali mi typa do domu zebym dał podpis czy fotke dowodu bo inaczej mi wynagrodzenia nie dadzą, miesiąc po no ok. 25 listopad nie wypłacili mi wgl kasy tłumacząc się że miałem podpis na umowie o tym że trzeba wypowiedzenie dać +plus - na za szkolenie które trwało może z 5 minut haha dobre to ja pracowałem nawet na czarno i mnie nigdy nie wydymali jak Exact systems nawet na te śmieszne 18h.Zdecydowanie nie polecam tego (usunięte przez administratora) osobom energicznym szukającym doświadczenia i wiedzy.
    ReviewUserIcon
    Była pracownica

    21.11.2017 20:38

    Inne

    Praca w Niemczech to katastrofa. Zmiana miejsca zamieszkania nawet co tydzień, podobnie jak przerzucanie między projektami. Koordynator Iwona K. kłamie na każdym kroku, unika pracowników oraz nie wypełnia swoich obowiązków. Nie zgadzają się przepracowane godziny, kilometrówki nie są wypłacane na czas, brak odzieży roboczej. Umowy śmieciowe. Jeżeli ktokolwiek rozważa wyjazd z Exact Systems radzę się poważnie zastanowić bo i tak szybciej wróci do Polski, niż wyjechał.
    ReviewUserIcon
    Iwo

    22.11.2017 12:11

    Inne

    Zgadzam się w 100% procentach. Również miałem z tą panią przyjemność. Nie potrafi znaleźć porządnego mieszkania w którym można pobyc dłużej niż tydzień
    ReviewUserIcon
    anonim

    17.11.2017 10:40

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    ...

    17.11.2017 15:17

    Inne

    Typowy Zbysiu...Widzę nic sie nie zmienia.

    Zostaw merytoryczną opinię o Exact Forestall S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.