Opinie o KBK Beata i Krzysztof Kubiak sp.j. w Częstochowa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy KBK Beata i Krzysztof Kubiak sp.j.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie KBK Beata i Krzysztof Kubiak sp.j. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KBK Beata i Krzysztof Kubiak sp.j. w Częstochowa

Młody

Nie ma możliwości rozwoju swoich umiejętności w tej firmie i jeszcze za tak tragiczne pieniądze. Brak podstawowych norm do rozwoju zawodowego i społecznego.

Radzio
@Młody

Nie ma żadnych szkoleń dla pracowników? Taki rozwój masz na myśli? Czy bardziej chodzi o awans jak ktoś już ma dłuższy staż pracy?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 52 dni.

Czy pracownicy KBK Beata i Krzysztof Kubiak sp.j. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Dariusz k Nowy wpis

Byłem na rozmowie o pracę w tym pseudo zakładzie najlepiej robić wszytsko za free szef proponuje śmieszne stawki i właśnie dzięki nim się dorobił ludzie którzy tam pracują powinni się szanować ale właśnie oni dają mu to wszytsko śmieszne... Że człowiek się nie szanuje

Marzena Nowy wpis
@Dariusz k

Wszyscy tu piszą o niskich wypłatach, a dla każdego znaczy to coś innego. To może choćby widełki ktoś poda na rękę? Tak abym miała jasne info czy dla mnie byłoby to ok czy nie. Coś jeszcze ci się rzuciło w oczy jeśli chodzi o warunki podczas rozmowy?

Dariusz k Nowy wpis
@Marzena

Rynek pracy Częstochowa przy CNC zarobki są śmieszne pracodawcy chcą aby najlepiej pracować jako operator programista obsługiwać kilka maszyn biec do komputera tam najlepiej jak by stała jeszcze jedna maszyna pomiędzy kliknięciami myszki można by już zbroić tą maszynę. Każda z firm tak jak i KBK ma bardzo fajne opisy w ogłoszeniach cytuje "W związku z dynamicznym rozwojem przedsiębiorstwa" i tylko to się rozwija pieniądze dla nich a pracownik ma robić najlepiej za najniższą na odpowiedzialnym i wymagającym myślenia i kwalifikacji miejscu pracy

Młody

Radzio
@Młody

Colt

Odradzam tą firmę bo pracodawca wyzyskuje Pracowników za marne grosze.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie KBK Beata i Krzysztof Kubiak sp.j.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Jarek

Zdecydowanie odradzam tego właściciela bo tylko wykorzystuje Pracowników za śmieszne pieniądze. Obiecuje dużo a później nic z tych obiecanek nie realizuje.

były

Nie polecam. Miałem nieprzyjemność mieć styczność z tym zakladem/wlascicielem. Krotko mówiąc Właściciel oczekuję maksa za minimum. Najlepiej 5 maszyn za jedną stawkę dodam nikłą w okolicy. Zwykly (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) który kłamie ci prosto w oczy. Ego ma przeokrutne niestety nic pozatym. Dlatego tak dlugo wiszą ogloszenia. Juz nawet ukraincy maja opinie o tym miejscu. Jak to w okolicy bywa budynek ze szkła i stali, piękne strony i opisy. Niestety z bliska widać że firma ma fundamenty z siana.

Sebastian
@były

Nie ma żadnych dodatków za obsługiwanie pięciu maszyn jednocześnie? To rzeczywiście nie lada sztuka. Przed podjęciem pracy dają chociaż jakieś szkolenie wprowadzające z ich obsługi?

Xavo
@były

Potwierdzam. Właściciel to straszny cham, buc, która myśli, że umie zarządzać firmą a nie ma o tym pojęcia. Stawka tragiczna za wykonywaną pracę, zwykły wyzyskiwacz. Zdecydowanie odradzam.

były
@Sebastian

Tym ludziom wydaje sie ze jak włączysz jedną to idziesz do drugiej później trzeciej etc. Takie maja glowy. Jak stoisz i nie ruszasz sie to ich okradasz. Z drugiej strony jak 5 idzie jest ok jak na jednej cos pójdzie nie tak jestes zwyklym cymbalem..... . Niestety to nadal myslenie z lat 80-90. Wieczne nie ma na podwyzki, premie roczne, wczasy pod grusza ale oczywiscie tylko dla pracowników. nie mam skad ci dac..... a fury wakacje chaty kwitną... NIE POLECAM

Danuta

No cóż, jeszcze parę miesięcy temu ktoś napisał, że po doświadczeniach tutaj jest wręcz szczęśliwy, że już nie pracuje... Czy na dzień dzisiejszy również można w ten sposób powiedzieć? Bo podobno warunki zatrudnienia były słabe, chociaż konkretów odnośnie tego brak. Opowiedziałby ktoś jak to dokładnie teraz wygląda?

KOSA
@Danuta

Dalej nic się nie zmieniło, zarobki są bardzo małe i atmosfera napięta.

Danuta
@KOSA

No jeśli faktycznie tak jest to słabo. :/ A aktualnie to co powoduje, że taka napięta jest? I zarobki da radę jakoś doprecyzować czy niekoniecznie?

Major
@KOSA

Też tak słyszałem, że firma pomału chyli się ku upadkowi. Musi być firma bardzo słabo zarządzana. Kiepsko.

Karol
@Major

Jak słyszałeś to może to są tylko plotki? Chociaż słabe zarządzenie może położyć firmę. Dużo ludzi tam teraz pracuje?

Nadia

Jakie warunki zatrudnienia oferuje ta firma?

@Nadia

Bardzo słabe warunki oferują, każdy jak coś innego znajdzie to odchodzi.

Łucja
@Stary

serio tak duża firma ma tak słabe warunki ? to przez brak zleceń czy skąpstwo szefostwa?

@Łucja

Na pewno skąpstwo szefostwa jest bardzo wyczuwalne.

@Stary

A to skąpstwo na czym według Ciebie polega ?

Gregory
@Stary

Też miałem podobne spostrzeżenia mając styczność z tą firmą. Na szczęście już nie współpracuje z nimi i jestem mega szczęśliwy.

Zolt45

Nie polecam.

Stary

Jakie są zarobki w tej firmie i jakie umowy są proponowane?

Zostaw merytoryczną opinię o KBK Beata i Krzysztof Kubiak sp.j. - Częstochowa

• Jak się pracuje w KBK Beata i Krzysztof Kubiak sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy KBK Beata i Krzysztof Kubiak sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

KBK Beata i Krzysztof Kubiak sp.j.
1.3/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Rycerska 10
    42-202 Częstochowa
  • NIP: 5730212094 REGON: 150526993 KRS: 0000303588

KBK Beata i Krzysztof Kubiak sp.j.