Lawa Sp. z o.o.

Częstochowa

Lawa Sp. z o.o.

Opinie o Lawa Sp. z o.o.

Byly pracownik

Nie polecam, syf i brud. Szatnia jak z horroru tak jak i stołowka, brak krzesel do siedzenia, nie ma czym sie umyc, brak reczników papierowych trzeba uzywac toaletowego jak jest a zazwyczaj nie ma. Praca na akord a moze ze 2100 sie zarobi no chyba ze masz plecy

Zostaw opinię o Lawa Sp. z o.o. - Częstochowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lawa Sp. z o.o.