Opinie o MPS Technology Sp. z o.o. w Częstochowa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie MPS Technology Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie MPS Technology Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy recyklingowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MPS Technology Sp. z o.o. w Częstochowa

Robert Nowy wpis

Byłem na rozmowie o pracę wyszedłem po 1minucie rozmowy

Użytkownicy czekają na odpowiedź 51 dni.

Jak duże doświadczenie trzeba mieć, żeby pracować na Księgowa w MPS Technology Sp. z o.o.?

Mirek

Nick Nowy wpis
@Mirek

Zastanawiam się dlaczego nikt z pracowników nie napisze jakie są warunki pracy, jakie benefity, przestrzeganie zasad bhp, jakie jest podejście kierownictwa do załogi i jakie są perspektywy. - Warunki pracy - bardzo ciężkie ! - Benefitów brak ! - Bhp takie że (usunięte przez administratora) spuszczają w kanał a za brak okularów chcą cię (usunięte przez administratora) - Podejście żadne wręcz nijakie - Perspektyw brak - wyrzuconych kilku Panów z utrzymania ruchu bo firma miała chwilę słabości i tak wyszło :)

Czy poziom wynagrodzeń w MPS Technology Sp. z o.o. uległ zmianie od czasu dodania ostatnich opinii? Pojawiły się nowe ogłoszenia na Pracuj.pl 7 sierpnia.

MIREK Nowy wpis

Jakie ogłoszenia się pojawiły? Na jakie stanowiska? Podejrzewam że już nie są aktualne,zakład cofa się w rozwoju.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Samodzielny księgowy / Samodzielna księgowa w firmie MPS Technology Sp. z o.o.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy Asystent projektu
logo firmy Specjalista ds. BHP
Bartoszyce
Corab S.A.
MIREK

Może dla kogoś się to okaże ważne. Wypłata do dziesiątego, jak to pisze jest czternasty a kasy za nadgodziny i premie brak.

Srapora
@MIREK

Jeden już poszedł do sądu Pracy... Zobaczymy efekt. Rzeczywiście firma dziwna bo to niby Ukraińcy uciekający przed wrogami założyli firmę w której 90% ludzi mówi tylko i wyłącznie po Rosyjsku. Ale jak ktoś już napisał poniżej syfnbrud chalas i poprzekraczane wszelkie normy BHP i przyzwoitości !

@Srapora

Mówią po rosyjsku bo pochodzą z takiego rejonu ukrainy. Ale kto wie czy kapitał nie jest rosyjski. Szybko pewnie nikogo teraz nie zatrudnią,ale w końcu jak ktoś chcący się zatrudnić tutaj zajrzy to mam radę : Wiej co sił w nogach,jeśli tylko możesz to idź gdzie indziej. Podejrzewam też że za jakiś czas będą tutaj pracować sami ukraińcy i wszystko będzie na czarno.

Bardzo nie polecam zatrudnia kogoś za inne stanowisko niż na rozmowie i jeszcze chce dać mniejsze pieniądze na umowie pracowałem krótko i bardzo dobrze bo zostałem (usunięte przez administratora) na pieniądze omijajcie

MIREK

Ale gdy już pracowałeś na innym stanowisku niż się umawialiście to nie chcieli Ci go zmienić gdy o to prosiłeś?

MIREK

Obojętne co Wam powiedzą że będziecie robić to nie wierzcie w to bo i tak będziecie robić coś innego. Z pewnością będziecie bardzo brudni i zmęczeni po pracy. Ciężkie warunki, wszędzie dym, kurz i hałas.

MIREK

A jak wyglądają propozycje zarobków dla osób chcących się zatrudnić?

MPS Technology Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko Księgowa. Zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami z bezpośredniego spotkania z rekruterem. Wasza opinia może pomóc innym osobom, rozważającym pracę w przedsiębiorstwie.

MIREK

Może jak zatrudnią księgową to wreszcie wypłaty nie będą wysyłane w ostatniej minucie i na dwa przelewy w odstępie kilku dni. Może osoba za to odpowiedzialna uzmysłowi komu trzeba że wypłata ze wszystkimi składnikami (premia,nadgodziny) powinna być robiona jednym przelewem i na czas.

Wojtek Janek

Praca w Ukraińskiej firmie z Rosjanami. Firma w której nawet dyrektor jeździ wózkiem widłowym. Jeżeli odmówisz ciężkiej pracy to cię zwalniają. BHP takie że jak ściągniesz okulary lub kask żeby wytrzeć pot to 100 od pensji. Rotacja pracowników na wysokim poziomie. Praca nie należy do łatwych...

Zostaw merytoryczną opinię o MPS Technology Sp. z o.o. - Częstochowa

• Jak się pracuje w MPS Technology Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MPS Technology Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MPS Technology Sp. z o.o.?

MPS Technology Sp. z o.o.
  • Legionów 94
    42-200 Częstochowa

MPS Technology Sp. z o.o.