4 Dodaj merytoryczną opinię
counter
4 8 30 5 1

Opinie o Bomet Sp. z o.o.

Unknown Nowy wpis

Zmienili się na lepsze. Polecam za pewne wypłaty!

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 14 dni.

Czy można się dogadać z kierownictwem w Bomet Sp. z o.o.? Chcę aplikować do pracy jako Spawacz MAG, dodali 12 sierpnia kilka fajnych ogłoszeń na http://GoWork.pl

Zbigniew Nowy wpis

Zatrudniony jako ślusarz od Maja. Firma ok, nie miałem problemów .

Waleczny78 Nowy wpis

Polecam firme. Wszystko w porzadku. Normalne legalne zatrudnienie, umowa, meldunek w Niemczech i wyplaty zawsze na czas.

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 115 dni.

Czy w obrębie jednego działu w Bomet Sp. z o.o. są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

Spawacz1122

Byłem u nich na dwóch kontraktach. Kasa nie najgorsza i płacą do 10. Są często egzaminy sprawdzające, ale jak się ma jakieś pojęcie o spawaniu to powinno się udać.

Paweł S.

Współpracuję z firmą Bomet od kilku lat. Na tle konkurencji wyróżniają się stabilnością zatrudnienia. Miałem wcześniej okazję pracować przez inne agencje i oferowali typowo 'rwane roboty' na 2-3 miesiące na montażach. Tutaj obsługują głównie warsztaty, gdzie produkcja pozostaję niezakłócona. Polecam za: wypłaty na czas, dotrzymywanie warunków umowy, w pełni legalne zatrudnienie (można samemu sprawdzić, w urzędach że wszystko jest ok).

Wiktor

@patryk S a w jaki sposób sa nadgodziny rozliczane ?

Patryk S

polecam, jade drugi raz, ,kwatera spoko,robota jak robota ale nadgodziny!, kasa umowiona i taka jest, mam też Kindergelda i Zusy Bede wracac,

Michał

Praca w tym samym miejscu, wypłata zawsze na czas. Ogólnie polecam firmę

anonymous1

Praca głównie w Niemczech. Zarobki standardowe, wypłata się zawsze zgadza, mieszkanie na poziomie ok (u mnie na mieszkaniu jest net, ale na innych kontraktach gdzie bylem z tym bywalo roznie). Duzy plus za legalny meldunek i mozliwosc otrzymania niemieckiego zasilku na dzieci! Jedyne co drazni to brak aut firmowych (jak nie masz to zawsze sie z kims zabierzesz, ale przynajmniej ja uznaje to za duzy minus)

Arkus

Nie ma się czego doczepic. Nie czkeasz na kase i prznajmniej cie oficjalnie melduja na mieszkaniu.

Tak2Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 216 dni.

Jak długo trwa proces awansu w Bomet Sp. z o.o.?

Aktualność
ZAINTERESOWANY PRACĄ W NASZEJ FIRMIE JAKO SPAWACZ?

Kliknij na załączoną infografikę i dowiedz się, czym się zajmują nasi spawacze!

Dołącz do nas już teraz, wysyłając swoje CV i skany uprawnień spawalniczych na adres e-mail: praca@bomet.company

Nie zapomnij o klauzuli na przetwarzanie danych osobowych:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.
anonymous

zlodzieje i (usunięte przez administratora) oszustow,centusie ludzi oszukuja

Tak2Nie1

@anonymous

@anonymous - zapraszamy do kontaktu celem omówienia niezgodności o których Pan/Pani wspomina. Telefon: + 48 34 366 58 00 Fax: + 48 34 366 58 01 E-mail: info@bomet.company; biuro@bomet.company Chętnie wyjaśnimy wszelkie wątpliwości. Prosimy pamiętać, że niepochlebne i nieuzasadnione anonimowe opinie szkodzą nie tylko wizerunkowi firmy, ale też w złym świetle stawiają samego opiniującego. Pozdrawiamy. Zespół Bomet Sp. z o.o.

Tak3Nie2
wilk morski
@anonymous

I to jest prawdziwa opinia o tej firmie ! Sposób działania od lat ten sam , przybyło klika nowych facjat, pozostałe coraz bardziej nalane . Te zadowolone "Ryszardy", "Pawły1990" - pracownicy biura niech sobie swoje wpisy w odbyt wsadzą i będą (usunięte przez administratora) bardziej na słodko. Uważajcie u nich na klasy podatkowe i stawki, bo kasy się przy wypłacie doliczyć nie można. Niech sobie jeden z drugim z biura pospi na ziemi przez miesiąc tak jak my to bedzie inaczej spiewal

Tak2Nie1
Damian
@wilk morski

Sugerujesz, że pensja, którą otrzymuje pracownik zatrudniony w firmie Bomet różni się od tego, co zostało ustalone z pracodawcą w trakcie podpisywania umowy? Jeżeli rzeczywiście tak jest, to wiesz może, dlaczego jest taka różnica? Związana jest ona, z tym że pracodawca ma w danym miesiącu uwagi do pracy zatrudnionej osoby i tym samym pomniejsza jego pensję, czy może sprawa wygląda zupełnie inaczej?

włodziu
@wilk morski

kolega jakiś problem z liczeniem chyba ma, bo jak masz stawkę netto to raczej ciężko się nie doliczyć hehehe

anonymous
@anonymous

napisz cos wiecej, bo wypowiedz raczej tylko hejtem zalatuje...

Tak1Nie1
Arek1979
 Rekomendacja

Pracuje jako spawacz MIG/MAG od 2003, glownie Niemcy i Holandia. Obecnie pracuje w tej firmie i jestem zadowolony. Wiadomo ze wyplata zawsze i wszedzie moglaby byc wieksza, ale nie ma co narzekac. Pieniadz sie zgadza i co wazne jest na czas ( poprzednia firme zmienilem bo zaczely sie problemy z terminowoscia wyplat!). Na kontrakach nie ma spiny, ludzie są lepsi i gorsi (pijaczki sie niestety tez zdarzaja), robota jak robota, jest w miare wymagajaca, ale po czasie plynie normalnie (tu gdzie spawam idzie glownie wielowarstowka, pachwiny i doczolowki). pzdr

Aktualność
PRACOWNICY Z NASZEJ AGENCJI PRACY JUŻ OD 8 LAT WSPIERAJĄ BUDOWĘ ALTERNATYWNYCH ŹRÓDEŁ ENERGI

W 2012 rozpoczęliśmy pierwszą na dużą skalę współpracę z niemiecką firmą produkująca podstawy morskich wież wiatrowych. Obecnie możemy się pochwalić faktem, że wspieramy już trzech - jednych z największych w Europie - producentów wielkogabarytowych konstrukcji elektrowni wiatrowych.

W dobie drastycznych i niekorzystnych zmian klimatu, jakie wszyscy obserwujemy każdego dnia, cieszy nas fakt, że nasi pracownicy mają swój mały udział w powstawaniu nowych, czystych źródeł energii.

SZKOLENIA SPAWACZY TIG w Częstochowie

Organizujemy darmowe szkolenia w spawaniu metodą TIG dla osób indywidualnych i grup. Szkolenie obejmuje część teoretyczną i praktyczną i trwa ok. 2-4 tygodni, w zależności od umiejętności.

Kursy prowadzone są w Częstochowie, od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 14:00 (godziny mogą ulec zmianie!)

U kandydatów preferowane jest podstawowe doświadczenie w spawaniu inna metodą spawalniczą, np. MIG/MAG

Po ukończonym kursie gwarantujemy możliwość dalszego rozwijania umiejętności w praktyce na licznych kontraktach w Niemczech!

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO KONTAKTU!

Aktualność
Dołącz do nas na Facebook!

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony firmowej w serwisie Facebook!

Już od zeszłego roku możecie się z nami kontaktować za pośrednictwem naszej strony w serwisie Facebook.

Regularnie prezentujemy tam również najnowsze ogłoszenia o pracę dla ślusarzy, spawaczy, lakierników, piaskarzy, elektromonterów i pracowników fizycznych.

Już teraz polub naszą stronę i bądź na bieżąco ze wszystkimi ofertami!

Znajdziesz nas na  @pracujwbomet
TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 317 dni.

Czy w firmie Bomet Sp. z o.o. praktykowane są premie/nagrody kwartalne/roczne? Na stanowisku Spawacz, na które poszukują na http://GoWork.pl to dość istotna kwestia.

Zostaw merytoryczną opinię o Bomet Sp. z o.o. - Częstochowa