4 Dodaj opinię
4 3 14 5 1

Opinie o Bomet Sp. z o.o.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 29 dni.

Czy w firmie Bomet Sp. z o.o. praktykowane są premie/nagrody kwartalne/roczne? Na stanowisku Spawacz, na które poszukują na GoWork.pl to dość istotna kwestia.

Gutek Nowy wpis

Dobra firma i dobry pracodawca ale potrzebni są dobrzy pracownicy bo z tym jest poważny problem!

Ryszard

Ok nie ma problemow finansowych. Firma do polecenia Lubię atmosferę w Bomet Sp. z o.o. za: Brak pijaczkow

Tak1Nie1
Gregor Nowy wpis
@Ryszard

Haha za brak pijaczkow ,to dopiero brednie,po niektórych sam koordynator musiał przyjeżdżać

anonymous

zlodzieje i (usunięte przez administratora) oszustow,centusie ludzi oszukuja

Tak1Nie

@anonymous

@anonymous - zapraszamy do kontaktu celem omówienia niezgodności o których Pan/Pani wspomina. Telefon: + 48 34 366 58 00 Fax: + 48 34 366 58 01 E-mail: info@bomet.company; biuro@bomet.company Chętnie wyjaśnimy wszelkie wątpliwości. Prosimy pamiętać, że niepochlebne i nieuzasadnione anonimowe opinie szkodzą nie tylko wizerunkowi firmy, ale też w złym świetle stawiają samego opiniującego. Pozdrawiamy. Zespół Bomet Sp. z o.o.

wilk morski
Nazwa działu: Produkcja
@anonymous

I to jest prawdziwa opinia o tej firmie ! Sposób działania od lat ten sam , przybyło klika nowych facjat, pozostałe coraz bardziej nalane . Te zadowolone "Ryszardy", "Pawły1990" - pracownicy biura niech sobie swoje wpisy w odbyt wsadzą i będą (usunięte przez administratora) bardziej na słodko. Uważajcie u nich na klasy podatkowe i stawki, bo kasy się przy wypłacie doliczyć nie można. Niech sobie jeden z drugim z biura pospi na ziemi przez miesiąc tak jak my to bedzie inaczej spiewal

Tak1Nie1
Damian Nowy wpis
@wilk morski

Sugerujesz, że pensja, którą otrzymuje pracownik zatrudniony w firmie Bomet różni się od tego, co zostało ustalone z pracodawcą w trakcie podpisywania umowy? Jeżeli rzeczywiście tak jest, to wiesz może, dlaczego jest taka różnica? Związana jest ona, z tym że pracodawca ma w danym miesiącu uwagi do pracy zatrudnionej osoby i tym samym pomniejsza jego pensję, czy może sprawa wygląda zupełnie inaczej?

Aktualność
Grupa Bomet aktywnie uczestniczy w projektach wspierających produkcję alternatywnych źródeł energii.
Już kolejny rok jako dowód uznania naszych klientów i kontynuowanie realizacji polityki wspierania rozwoju alternatywnych źródeł energii, grupa Bomet realizować będzie zaawansowane projekty technologiczne wspomagające budowę konstrukcji Off-Shore.
Tak2Nie1
M Limba

Nie polecam. Na poczatku jest ok. Później zaczynaja sie schody... Jakieś nadplaty później zabieranie (ale zabieranie wiecej)... Jeżeli człowiek ugaduje sie na taka i taka stawkę to powinno tak być... Nie polecam tej firmy...

Tak5Nie

@M Limba

@M Limba: zapraszamy do kontaktu w celu wyjaśnienia niejasności o których jest tu mowa. Telefon: 0048 34 366 58 00, E-mail: info@bomet.company lub też zapraszamy osobiście.

M Limba

Paweł1990

Pierwszy raz jechalem do niemiec na spawanie, wlasnie przez nich pare lat temu, ale bez jezyka niem. juz wtedy duzy plus za prace w soboty.

Wiesław

Pracowałem u nich na zbiornikach za Cloppenburgiem. Wypłata na czas zgodnie z umową, mieszkania OK. Pan Radosław zawsze pomocny w razie potrzeby. Polecam.

TakNie1

Wasza wiedza może pomóc użytkownikom! Nadal czekamy na aktualne informacje odnośnie pracy w przedsiębiorstwie Bomet Sp. z o.o. w miejscowości Częstochowa, każda opinia ma znaczenie!

Zostaw opinię o Bomet Sp. z o.o. - Częstochowa

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie