Bomet Sp. z o.o.

4.8 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Bomet Sp. z o.o.

Władysław Nowy wpis
Pracownik

Szkoliłem się u nich na 135 i jestem bardzo zadowolony z pracy. Moja pierwsza praca w Niemczech. Torche stresu bylo na poczatku, ale teraz wszytsko ok.

Rafał W. Nowy wpis
Pracownik

Polecam pracodawce. Jak na razie nie mam się do czego przyczepić.

Paweł Ś. Nowy wpis
Pracownik

Polecam firmę za wypłaty zgodnie z ustaleniami i normalny kontakt z przełożonymi. Duża różnica w porównaniu z moimi poprzednimi firmami.

Ooo
Inne

Wrzucili nową ofertę pracy na którą chce aplikować dla ślusarza w warsztacie. Napisali ze warto mieć woje auta. Zwracają wtedy za paliwo na dojazdy do pracy już na miejscu i można się dogadać w tym temacie?

Mafi
Pracownik
@Ooo

Nie musisz się nic dogadywać, poprostu jeśli posiadasz na kontrakcie swoje auto i dojeżdżasz nim do pracy, firma zwraca Ci 0.30 centów za każdy przejechany kilometr. Dogadać to się nie chcą osoby które nie mają samochodu i jeżdżą z kimś kto ma auto z mieszkanie do pracy. Tylko szkoda, że są oburzeni jak mówisz im ile mają zapłacić za jazdę z Toba, bo to nie jest Twoim obowiązkiem wozić kogoś. Ty musisz zainwestować w paliwo do tego eksploatacja samochodu itp a ktoś Cię traktuje jakby to był obowiązek... to że dostajesz zwrot od Bometu to są to pieniądze Twoje, dla Ciebie a nie za wożenie kogoś. Miałem już kilka razy z takimi sytuacjami na robocie niestety.

Beata
Inne
@Mafi

Wow, mój tata właśnie chciał tu wysłać cv na stanowisko ślusarza. A co do tej kasy za dojazd autem do pracy, to dlaczego firma płaci w centach, a nie w złotówkach? Wgl jest tak, że jak to są centy to trzeba miec konto takie wiecie, walutowe czy coś takiego.

Mafi Nowy wpis
Pracownik
@Beata

Skoro się przebywa i pracuje się w Niemczech to przecież wiadome, że w euro jest wszystko wypłacane. Jaki to byłby sen że firma płaciłaby w złotówkach

 Rozmowa kwalifikacyjna
Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Bomet Sp. z o.o.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Spawacz MAG 135? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Paweł Z.
Pracownik

Wyjeżdżam z nimi już drugi rok i jest ok. Duży plus za czyste mieszkania i pokoje jedynki. W pracy jak szefostwo sie na tobie już pozna to nikt nad toba nie stoi, pracujesz na spokojnie i masz spokojną głowę.

Polako
Pracownik
 Pytanie
@Paweł Z.

A urlop masz płatny ? Płacą Ci inflacyjne które masz uwzględnione na pasku ?

anonim
Inne

A obecnie mają nowe ogłoszenie w sieci i jest to praca dla spawacza MAG 135. No ja zastanawiam się nad tą pracą. Zauważyłem, że zapewniają w ogłoszeniu, że dają darmowe mieszkanie w wysokim standardzie. Czy w tych kwaterach jest internet wifi? Czy trzeba samemu sobie to załatwić i samemu opłacić łącze??

Rafał
Pracownik
@anonim

Internet zawsze jest darmowy WiFi Nigdy jeszcze się nie spotkałem żeby był z tym problem.

Polako
Pracownik
 Pytanie
@anonim

A wspomnieli Ci o tym że urlop jest wliczony w stawkę ? Jak zjeżdżać do Polski na wolne to masz nie płacone

Mafi
Pracownik
@Polako

Dokładnie. Urlop jest wliczony w stawkę. Zależy kto co woli. Są pracownicy co bez zjazdu do domu potrafią być 9 miesięcy w robocie. Więc takiemu to wszystko jedno. Ja osobiście praktykuje zjazdy co 3 miesiące. Nie wiem czy ktoś wogole zjeżdża regulaminowo 5 na 1. Reasumując, żeby dobrze zarobić trzeba robić.

anonim
Inne
@Mafi

A ten regulamin podpisuje się przed pierwszym wyjazdem? Ile można zarobić na rękę w ciągu 5 miesięcy, jesteś w stanie podać? Urlop przysługuje w takiej samej liczbie dni jak ustalone jest ustawowo?

Mafi
Pracownik

Dokładnie. Masz rację. Jeszcze trochę a z Bometem się nie będzie opłacało wyjeżdżać do Niemiec. Inne agencje podnoszą stawki a Bomet stoi w miejscu, a nawet mogę powiedzieć że zmniejszył stawki nie tylko jeśli chodzi o spawanie na innych kontraktach też. 1800 euro to tak średnio się opłaca wyjeżdżać jak się poodlicza koszty paliwa, jedzenia itp.

gryzuxxl@gmail.com
Inne

Witam Polako mam pytanie ips to firma czy pośrednik szukam obecnie pracy jako spawacz pozdrawiam

anonim
Inne
@Mafi

Czy takie zjazdy do PL to trzeba zgłaszać z większym wyprzedzenie?? Czy można chęc wolnego zgłosić np. 2 tygodnie przed i firma zgadza się na zjazd, czy jest też zapis regulaminowy, jak wcześniej trzeba to zgłosić?

Mafi
Pracownik
@anonim

Szczerze mówiąc to wszystko zależy na jakim kontakcie jesteś. Jesli jest pełny skład pracowników to nie ma problemu a jeśli sa braki i jest dużo roboty no to raczej nie będzie łatwo. Ale tak jak mówię wszystko zależy gdzie pracujesz, każdy kontrakt jest inny. Nie ma żadnego regulaminu co do zjazdów ale z reguły to jest 5/1. Wszystko kwestią dogadania się z koordynatorem.

Mafi
Pracownik

Ja tam wolę co 8 tygodni. Zawsze wtedy lepszy zarobek. Prosta sprawa, nie robisz nie zarobisz.

Albik
Inne
@Mafi

Rozumiem. A stawki godzinowe teraz jakie mają? Szukając jakiś pewników trafiłem na oferty z lipca zeszłego roku z kwotami 17 euro/godz dla montera konstrukcji hal w Heilbronn, i 14/15 euro netto/godz dla ślusarza/montera konstrukcji stalowych w Hamburgu. Przy obu ofertach dodatek paliwowy 0,30 euro/km.

Mafi
Pracownik
@Albik

Zdecydowanie za małe, nawet jeśli chodzi o spawacza. A już nie mówię o monter czy pomocnik montera 10/11 euro.

Pracowałem tam
Pracownik
@anonim

Kolego, przy podpisywaniu umowy, dadzą Ci do podpisania ROZWIĄZANIE UMOWY ZA POROZUMIENIEM STRON, dokument bez daty. Nie muszę pisać czym to skutkuje.

anonim
Inne

To co piszesz, że ludzie narzekają, a dalej są w tym samym miejscu, jest być może wytłumaczeniem, że jakoś słabo z nowymi ofertami pracy. Bo nie wiem, na ile aktualne jest to, co wyświetla się na firmowej stronie, że spawacz MAG 136/138 miałby stawkę 16,20 euro plus dodatki? Byleby miał 3 lata praktyki w zawodzie.

anonim
Inne

Ktoś już pojechał do pracy jako ten monter kontenerów? Nic tu nie widzę zbytnio nawet na temat rekrutacji, a chciałem się czegoś dowiedzieć. A oferta wygasła widzę we wrześniu i już nawet zniknęły wszystkie informacje. Czego wymagali, o co pytają? Chciałbym chociaż wiedzieć, co ich interesuje.

Mundek
Były pracownik
@anonim

No nic dziwnego. Oferta była bardzo dobra jak w sumie każda od nich więc rozeszła się jak ciepłe bułeczki.

Mr
Inne
 Pytanie

Witam, pracuje ktoś w Rostocku przy budowie wiatraków jako spawacz 121? Szukam opini mam propozycję kursu oraz pracy Proszę o opinię dzięki

Natka
Pracownik
@Mr

Mój mąż pracuje tam od marca i wiecznie się spóźniają z wypłatami. Raz w ciągu tego czasu dostał wynagrodzenie na czas a tak to ciągle po 3 dni spóźnienia

Ewelina
Kandydat
@Natka

U, a to dziwne. A jaką umowę ma taki pracownik? Jest to umowa o pracę? I czy wiecie jak wygląda szkolenie takiego pracownika z bhp jeszcze przed praca na tej budowie? Ile czasu trwa, czego tam uczą??

To ja :)
Kandydat
 Pytanie
@Natka

Czy wypłaty mają dłuższe opóźnienia jak 3 dni? Z czym jeszcze Pani negatywnym się spotkała nt pracy jako spawacz w Rostocku?

Kandydat
Pracownik
 Pytanie

Pracuje ktoś na magazynie koło Norymbergii ? Dostałem ofertę pracy tam

.
Kandydat
 Pytanie
@Kandydat

I co pracujesz tam? Jeśli tak to jak tam jest?

Kora
Kandydat
@Kandydat

A zaproponowali Ci jakieś konkretne warunki, wiesz już coś? Jakie godziny pracy tam obowiązują i czy płacą w razie jak godzin wyjdzie więcej? Wiesz za jaką stawkę będzie praca?

Ja
Były pracownik
@Kandydat

Proponują stawkę 10 euro netto ale zapominają nawet wspomnieć o tym że nie płacą żadnego dodatku za nocki.

.
Były pracownik

Paska do tej pory nie dostałam. Stawkę podpisywałam 13 brutto a przy wypłacie powiedzieli że się niby umawiałam na stawkę 10 netto a jak wybrałam netto to nie ma żadnych dodatków

Elizka
Kandydat
@Ja

Czyli nocki są płacone tak samo jak dzienne zmiany? Po dłuższym stażu pracy można wynegocjować więcej niż 10 euro?

Monter91
Były pracownik
 Pytanie
@.

Przecież paski są normalnie dostępne na żądanie pracownika. Po prosty o nie nie prosiłaś :) Co to znaczy, że wybierałaś netto?? Na umowie masz przecież podaną stawkę brutto, plus normalnie doliczane wszystkie dodatki...coś chyba mylisz netto z brutto :/

Tomasz75
Pracownik
@.

Powiem tak ja byłem pracownikiem tej firmy długo i jak czytam te posty to po prostu brednie ludzie piszą nigdy nie miałem problemów z tą firmą mało tego mój syn też pracuje przez tą firmę i też nie narzeka wręcz przeciwnie jest bardzo zadowolony dlatego iż jako młody człowiek firma dała mu możliwość rozwoju i jak sobie zasłużył należyte i adekwatne wynagrodzenie. Tyle w temacie.

Ja.
Były pracownik
@Monter91

No właśnie, mówiłam że podpisywałam w umowie 13 brutto a oni powiedzieli że umawiałam się na 10 netto i wtedy nie ma żadnych dodatków

Tedi
Były pracownik
@Elizka

Na początek trzeba przemyśleć czy jest sens jechać do Niemiec żeby zarobić 10 e na godzinę przy 160 godz. Takie pieniądze można zarobić w Polsce będąc na miejscu.

N.
Kandydat
 Pytanie
@Tedi

Czyli 10eur x 4,45zł x 160 = 7120zł NETTO??? Darmowe mieszkanie i 1,33zł / km ? To gdzie w PL takie zarobki sa za pracę na produkcji bez kwalifikacji? Podaj namiar

Tedi
Były pracownik
 Pytanie
@N.

Nie będę tutaj wymieniał nazwy firm ale z dobrą stawką i nadgodzinami idzie bardzo dobrze zarobić a jesteś na miejscu z rodziną. Czy 7120 zł jest kwotą adekwatną do pracy za granicą, kalkuluje się to ? :-) oczywiście jeszcze - 300 e na życie w Niemczech

N.
Kandydat
 Pytanie
@Tedi

Na umowie o pracę w Polsce? Bez doświadczenia? Stary przecież to jest 9000zł brutto!!! Chyba przy 200 nadgodzinach w miesiacu w Amazonie tyle wyciagniesz. To chyba jakas wyjatkowa firma tyle płaci, bo jak nawet jednego przykladu nie jestes w stanie podac, to brzmi to malo wiarygodnie hahaha

anon
Były pracownik
@Monter91

paski powinny być dołączane do wypłat a nie na żądanie pracownika

Monter91
Były pracownik
@anon

Chyba według Ciebie, bo na pewno nie według prawa pracy! hahaha Poczytaj przepisy, a później pisz, bo to swiadczy ze nie umiesz nawet czytac ze zrozumieniem

anonim
Kandydat
@Monter91

A ilu składnikowe jest tu wynagrodzenie, jest stawka godzinowa, czy stała pensja zasadnicza + jakieś dodatki bądź premia? I ile aktualnie płacą za godzinę pracy?

Zeus
Kandydat
 Pytanie

Witam. Jest ktoś może na tym nowym kontrakcie przy składaniu kontenerów ?

Gosc
Inne
 Pytanie

Witam, pracuje ktoś w Rostocku przy budowie wiatraków jako spawacz 121? Szukam opini mam propozycję kursu oraz pracy Proszę o opinię dzięki

Nick
Pracownik
 Pytanie
@Gosc

Jak na operatora 121 to zalezy czy spawales wczesniej? Dla nowicjusza to musisz pospawac kilka miesiecy zeby wogole wyczuc z czym sie to je. Praca jak praca, nie ma w niej nic szczegolnego. Sporo ludzi pracuje w Rostock wiec problemy sa jak w kazdej duzej firmie. Jak pytasz o zarobki to bywa roznie. Czasem jest wiecej godzin, a czasem mniej.

Gosc
Kandydat
 Pytanie
@Nick

Bez doświadczenia tylko kurs i przeszkolenie na fabryce Jak wygląda sprawa z godzinami ?? Pozdrawiam

Gosc
Inne
 Pytanie
@Nick

Jak wygląda opcją z umową i aneksem lojalnościowym na 12 mc ? Pozdrawiam

Andrew
Pracownik

5 miesiecy jestem w zatrudnieniu na spawaniu blach w maszynach rolniczych i jak do tej pory bardzo sobie chwale wspolprace. Wczesniej 4 lata w Niemczech i Francji i zawsze jakies kwaitki, jak nie pieniadze to dziwne towarzystwo. Tu czegos takiego do tej pory nie zauwazylem. Polecam

Były pracownik
Były pracownik
 Pytanie
@Andrew

Bo jesteś świeży. Mój kolega przepracował dobrze ponad rok i przy następnej umowie chcieli mu dać miej jak miał ???? taki to pracodawca. Do kiedy masz umowę? Pewnie przed Bożym Narodzeniem się kończy A dlaczego? Żebyś zjechał do domu nie mając nic płacone, nawet jakbyś zachorował, stary numer . A następna dostaniesz po nowym roku

Nick
Kandydat
@Były pracownik

To standardowo jest z tym zakończeniem umowy? Ta kolejna po nowym roku to pewna jest czy nie wiadomo do końca czy dadzą czy nie? Ty pracujesz tu czy tylko z opowiadań kolegi piszesz?

Tomasz75
Były pracownik
@Były pracownik

Szanowny kolego., koleżanko jeżeli byłeś na kontrakcie wymagającym to miałeś większą stawkę a jeżeli kontrakt był mniej wymagający to dostałeś niższą stawkę .Uzasadnię to tak byłem na kontrakcie na słupach trakcji kolejowej pracowałem za 10.50 euro spawacz mag potem inny kontrakt doceniono mnie i miałem możliwość rozwoju firma skierowała mnie za moją zgodą na kurs spawania łukiem krytym kurs odbył się w Sochaczewie po kursie otrzymałem propozycję pracy w Steelwind Nordenham i jestem tu do dzisiejszego dnia .Na marginesie pozdrawiam całe biuro łącznie z Seniorem jak i Juniorem Panami Bociańskimi oraz Koordynatorem kontraktu Panu Radosławowi. I Całemu biuru Dziękuję za wieloletnią współpracę.

Pytanko
Inne
 Pytanie

Witam mam pytanie a jak z zaliczkami tak na początek jak ktoś pierwsze jedzie za granicę i wiadomo z kasą krucho,jak to wygląda

Polako
Pracownik
@Pytanko

Normalnie po tygodniu jak chcesz to dostajesz zaliczkę, tylko mówisz ile chcesz

Ida
Inne
@Polako

Właśnie mąż widział ofertę dla spawacza i oferowali tą zaliczkę po 5 dniach. Ile tej zaliczki można dostać? A co do tej opieki polskiego koordynatora to w jakich sprawach można na niego liczyć? Przydzielana jest konkretna jedna osoba do kontaktu w razie co?

2
Anonim
Pracownik

Firma ma swoje wady, ale całość współpracy oceniłbym dobrze. Plus za zaangażowanie ze strony biura w pilnej sprawie!

robert
Pracownik
 Pytanie

witam, czy w Lutym są jeszcze przyjmowani Spawacze? jakie daty wyjazdów możliwe?

Polako
Pracownik
@robert

Przyjmują, zwalniają i tak w kółko. Obecnie mało jest pracy.

Pracodawca

@Polako

Witamy. Oczywiście, że zwalniamy pojedyncze osoby, które nie spełniają podstawowych wymagań pracy na tym stanowisku. To jest trudna praca i nie każdy się nadaję do jej wykonywania. Sam kurs i dodatkowe przeszkolenie na miejscu, nie gwarantują utrzymania pracy. W obecnych statystykach to tylko 5-6 osób na 100.

Larry
Pracownik
@Polako

Szczególnie jak ktoś przyjezdza i zaczyna pracę od przeglądania fejsa na smartfonie a nie skupia się na robocie. Dla niektórych z sam przyjazd do Niemiec juz się powinna należeć kasa.

Teresa
Inne
@Bomet Sp. z o.o.

To znaczy z jakiego powodu ktoś może być odrzucony jako kandydat? Doprecyzujcie, jeśli można. Zwłaszcza mnie ciekawi, czy u was pracują w ogóle jakieś kobiety. Czy jest to raczej środowisko zdominowane tylko przez mężczyzn?

ALMHOME
Były pracownik
@Teresa

Ale czcze gadanie. Zwolnienia to loteria, rotacja jest duża i nie zawsze wylatuje ten, kto przesiaduje na TELEFONIE, czasami wystarczy mały pech. Wchodząc w to, podpisujesz Z GÓRY wypowiedzenie za porozumieniem stron (nie warto tego nawet komentować). Daj sobie spokój z Bomet'em, są o wiele lepsze firmy w EEW. Poza tym w tej firmie nie robisz jako spawacz najczęściej, tylko jako pachołek na posyłki. Więcej szlifujesz flexem niż spawasz czasami. Całe dnie ze szlifierką w hałasie i iskrach to norma. Nie myśl sobie, że popracujesz tu sobie spokojnie jako spawacz, zależy na jaką halę trafisz.

1
Mundek
Kandydat
 Pytanie
@ALMHOME

A gdzie na kontrakcie pracujesz że az tak nie polecasz tej pracy ?

Rafi
Pracownik
@ALMHOME

Wczoraj wypełniałem dokumenty kadrowe na nowy kontrakt i nie spotkałem się z wypowiedzeniem jak z poprzednimi wyjazdami

Weronika
Kandydat
@Rafi

Który to już twój kontrakt? Są jakieś przerwy pomiędzy nimi że czeka się na pracę czy to tak płynnie jest? Można tu mówić o stabilnej robocie? Bo różnie piszą w komentarzach i zastanawiam się jak to jest na prawdę bo brat chciałby pojechać

Rafi
Pracownik
@Weronika

4 kontrakt. Miałem teraz przerwę kilka miesięcy. Ale tylko dlatego że ja chciałem. Jeśli ktoś chce pracować cały czas to na pewno jest możliwość.

Gabriela
Kandydat

Widzę, że firma szuka osób na stanowisko Spawacza-Montera. Mąż szuka pracy ale przed złożeniem cv chciałabym się zorientować jakie są proponowane zarobki na start? Po jakim czasie możliwa jest podwyżka? Ile czasu trwa okres próbny?

kandydat
Kandydat
 Pytanie

Witam W jakich lokalizacjach w Niemczech sa kontrakty jeśli chodzi o szlifierzy ?

Wanda
Inne

Widziałam ofertę do firmy na montera konstrukcji stalowych, ogólnie mój mąż byłby zainteresowany ale mamy kilka pytań. W ofercie jest napisane że to praca dwuzmianowa. Jakie to mniej więcej godziny i czy pracownik ma jakiś wpływ na ustalane grafiki pracy? I jakie sa warunki zakwaterowania, dużo osób mieszka w jednym miejscu?

Kiki235
Kandydat
 Pytanie

Witam, czy pracuje ktoś jako spawacz przy produkcji dźwigów ?? Jakie warunki w pracy i mieszkaniowe?

Norbert
Kandydat
 Pytanie

Mialem od nich podobna propozycje za Lipskiem. Nie wiem czy to to samo. Podobno ok 38 godzin tygodniowo , ale jak wychodzi rzeczywiscie 2500-2600eur na czysto to dobra oferta. Ja jestem z okoli Nowogrodu i tez mnie interesuje bo mialbym blisko do domu. POdobno weekedny wolne? Ktoś coś wie?

Damian
Inne
@Norbert

Ej to nawet spora kasa. Wymagają znajomości języka, aby tyle zarobić, czy i bez niego idzie się dogadać?

Zatrudniony
Pracownik
@Damian

Powinnienes choc w stopniu podstawowym rozumiec niemiecki, slowka techniczne sie naucz to Ci duzo pomoze. Jest to wazne szczegolnie przy kursie na miejscu ponieważ ten jest prowadzony w j.niemieckim.

1
Maria
Inne
@Zatrudniony

A z angielskim też się można jakoś dogadać w temacie? Jak długo trwa ten kurs na początku?

Zatrudniony
Kandydat
@Maria

Nie zauwazylem zeby ktorys z majstrow rozmawial z kims po angielsku, moze to kwestia zapytania sie w Bomet czy taka mozliwosc istnieje. Kurs normlanie platny, trwa mniej wiecej od 2-3 tyg czas jest zalezney od firmy do ktorej trafisz w DE

1
Polako
Pracownik
@Zatrudniony

Tak się składa, że są Majstrowie którzy mówią po Angielsku i kurs trwa 2 tyg a nie 2/3.

Teresa
Kandydat
 Pytanie

Po ile godzin dziennie praca jest jako Spawacz MAG? Napisali w ofercie, że jedna zmiana, ale to wszystko, z tego co widzę. Jest konieczność pracy w nadgodzinach?

Zostaw merytoryczną opinię o Bomet Sp. z o.o. - Częstochowa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Bomet Sp. z o.o.?

    Zobacz opinie na temat firmy Bomet Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 75.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w Bomet Sp. z o.o.?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 38, z czego 24 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Bomet Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii