Bomet Sp. z o.o.

Opinie o Bomet Sp. z o.o.

Paweł1990

Pierwszy raz jechalem do niemiec na spawanie, wlasnie przez nich pare lat temu, ale bez jezyka niem. juz wtedy duzy plus za prace w soboty.

anonymous

zlodzieje i (usunięte przez administratora) oszustow,centusie ludzi oszukuja

Bomet Sp. z o.o.
pracodawca
@anonymous 02.09.2018 18:57

@anonymous - zapraszamy do kontaktu celem omówienia niezgodności o których Pan/Pani wspomina. Telefon: + 48 34 366 58 00 Fax: + 48 34 366 58 01 E-mail: info@bomet.company; biuro@bomet.company Chętnie wyjaśnimy wszelkie wątpliwości. Prosimy pamiętać, że niepochlebne i nieuzasadnione anonimowe opinie szkodzą nie tylko wizerunkowi firmy, ale też w złym świetle stawiają samego opiniującego. Pozdrawiamy. Zespół Bomet Sp. z o.o.

Wiesław

Pracowałem u nich na zbiornikach za Cloppenburgiem. Wypłata na czas zgodnie z umową, mieszkania OK. Pan Radosław zawsze pomocny w razie potrzeby. Polecam.

Wasza wiedza może pomóc użytkownikom! Nadal czekamy na aktualne informacje odnośnie pracy w przedsiębiorstwie Bomet Sp. z o.o. w miejscowości Częstochowa, każda opinia ma znaczenie!

Zostaw opinię o Bomet Sp. z o.o. - Częstochowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bomet Sp. z o.o.