Bomet Sp. z o.o.

Opinie o Bomet Sp. z o.o.

....

Dlaczego usuwacie komentarze?

...
@....

bo mają być tylko pozytywne

@....

Komentarze są usuwane automatycznie przez serwis GoWork, jeśli zawierają wulgaryzmy, naruszają dane osobowe osób trzecich, lub są nie związane z tematem firmy Bomet. Treść wypowiedzi musiała spełniać jedno z tych kryteriów.

Rafalnix

Witam. Mam pytanie. Czy jest już ktoś zapisany na szkolenie od 9 stycznia na łuk kryty? Żeby można było przystąpić do tego kursu trzeba mieć jakieś doświadczenie w innym spawaniu ? Jakie są warunki aby można było się zapisać na ten kurs ? Pozdrawiam

@Rafalnix

Nie trzeba mieć doświadczenia w innym spawaniu. Po prostu dzwonisz i idziesz na kurs.

@Rafalnix

Ja jestem zapisany na 9 Nie musisz mieć doświadczenia podobno Idziesz robisz kurs i wysyłają cię robotę i na robocie cię jeszcze doszkalają

Rafalnix
@Mario

Ok. Czyli można śmiało się zapisywać i próbować. A gdzie to szkolenie jest organizowane w jakiej miejscowości? Wiem tylko tyle że gdzieś na Śląsku. Wiadomo ile trzeba czekać na wyjazd do Niemiec po ukończeniu kursu ?

@Rafalnix

Siemianowice Śląskie. Tydzień czasu a czasami od razu się jedzie.

Lui
@Mario

Hej mam pytanie czy jesteś już po kursie? Możesz napisać ile trwał i po jakim czasie wyjeżdżasz do nich do pracy spawac? :)

@Lui

Kurs jest przełożony na 16.01 Trwa dwa tygodnie i podobnież jak kurs skończy się w piątek to w poniedziałek od razu wyjazd do Niemiec prawdopodobnie do miasta Rostock. Do firmy *eew Rostock*

@Lui

Kurs jest przełożony na 16.01 Nie wiem dlaczego agencja usuwa moje komentarze...

Kurs jest przełożony na 16.01

Gabriela
@Mario

O no to super, że nie trzeba mieć doświadczenie i że wszystkiego uczą. Jak z praca po kursie? Przyjmują normalnie i bez problemu? Mam po kursie taka wiedzę, że od razu mogę zacząć pracować?

Norbert

Warto się u nich zatrudniać na tego spawacza 121 ? Pieniądze może nie za duże ale jak na początek wyjazdu za granicę to w sam raz. Potrzebuję szybkiej odpowiedzi. !!! Najlepiej na maila mrmaniek9@gmail.com

@Norbert

Zarobki spawaczy po kursach są na start z reguły nie mniejsze niż 2000€ netto miesięcznie (przy ok. 150 godzinach w miesiącu!). Przy ok 200 godzinach dochodzą do 2600€ netto! Proszę pamiętać, że to są zarobki początkowe. Z biegiem miesięcy spawacz może zarobić ponad 3000€ netto, plus darmowe mieszkanie! Jeśli uważa Pan to za małe zarobki, szczerze radzimy poszukać szkoleń i podobnego zatrudnienia w innych firmach.

Witam, mam propozycje pracy w Stuttgart lub w Cloppenburg. Jest ktos z was na tych kontraktach? Jak wyglądają warunki pracy? Wyplaty?

@Nowy

A co to za kontrakty ? Czyszczenie szalunków czy szlifowanie konstrukcji stalowych ?

@Mafi

Spawacz 135, z tego co mi powiedziano praca na hali ok. 220h miesięcznie. Zastanawiam się czy jest sens jechać za stawkę 13e netto i użerać się z delikatnie mówiąc niemiłymi współpracownikami

@Nowy

Zależy od godzin, ale pewnie standardowo w Niemczech ok 2500€ na czytso wyjdziesz

Bary
@Nowy

Zima 220 godzin na produkcji? TO jaka firma tyle pracuje? Tez chetnie pojade hehe

Z 13e netto podczas rozmowy nagle zrobiło się na umowie 12.25 brutto.. nie ma sensu się w to pchać

Zz

Ale gdzie tyle godzin ?

@Nowy

Chyba nie rozumiesz na czym polega umowa o prace!! Przecież na umowie masz zawsze stawke brutto i do niej masz wyplacane wszystkie dodatki, ktore lacznie dadza min. 13 na reke. Czego tu nie rozumiec? Wszystkie firmy taka maja!

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Bomet Sp. z o.o.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Spawacz MAG 135? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Norbert

Warto jechać do Rostock na spawacza 121 łukiem krytym? To pierwsza moja taka praca za granicą i się obawiam że nie dam rady Proszę o jakieś opinię na ten temat. Głównie umowa lojalnościowa wydaje mi najbardziej straszna I to że nie zdam egzaminu i sam będę musiał później za niego płacić jakieś grube hajsy...

@Norbert

Każdy zdaje kurs

Rossi

Witam, pracuje ktoś w Rostocku przy budowie wiatraków jako spawacz 121?

@Rossi

Kiedy jedziesz na kontrakt?

@Rossi

Jak tez jedziesz w przyszły poniedziałek na kurs na Śląsk to się odezwij na maila do mnie to się pogada. We dwoje zawsze jakoś raźniej ???? mrmaniek9@gmail.com

Rossi
@Mario

Właśnie, zastanawiam się nad wyjazdem, dlatego pytam ludzi którzy ewentualnie pracują lub pracowali w Rostocku, jak tam praca wygląda i czy warto jechać

Seba

Witam. Czy jest już ktoś może na tym magazynie w okolicach Norymbergii?

@Bomet Sp. Z o.o. - kiedy rozpoczyna się kolejny kurs na spawacza ? Jest jeszcze jakieś wolne stanowisko dla osób bez doświadczenia?

Mafi

A gdzie jedziesz na kontrakt ?

Xxx

Bomet Sp. Z o.o. Są jeszcze jakieś.wolne stanowiska na spawacza 121?

@Xxx

Tak, będzie możliwość zatrudnienia na stanowisko spawacza 121 od 09.01.2023. Zapraszamy do kontaktu. Telefon +48 730 347 300, lub +48 690 482 822

Spaw
@Bomet Sp. z o.o.

W jakim mieście w Niemczech obecnie jest praca jako spawacz 121?

Mundek

Pojawiła się nowa oferta pracy jako pracownik magazynowy w okolicach Norymbergii. Wybiera się ktoś tam ? Albo zna ktoś jakieś szczegóły tej oferty pracy ???

@Mundek

To jest praca na pakowaniu i segregowaniu elementów do aut. POdobno prosta i nie wymagająca. Też się zastanawiam. Z tego co wiem to pieniadze ok 2000€ start przy calym miesiacu. Zapowiada sie interesujaco. No zobaczymu

@Piotr

Ja również jestem chętny na ta ofertę pracy. Od kiedy start pracy ?

@Piotr

Orientujesz się czy są jeszcze wolne miejsca?

Darek

@Bomet Sp. Z o.o. Jak wyglądają mieszkania w Niemczech i ile jest kilometrów od mieszkania do pracy?

@Darek

Byłem u nich na dwóch kontraktach raz byo mieszkanie oddalone o 2,9 km a na drugiej robocie 7 km. Mieszkania na wysokim poziomie, wyposażone itp. Za każdym razem miałem pokoje jedno osobowe.

Antoni
@Mafi

Napiszesz, jakie ponosiłeś koszty zakwaterowania i ile Ci zostawało na czysto z wypłaty? Jeszcze nigdzie nie wyjeżdżałem ale może pieniądze mnie przekonają.

@Antoni

Żadnych kosztów nie ponosiłem za mieszkanie, rachunki opłaty wszystko było po stronie Bometu. Ja tylko pracowałem, resztę wszystko załatwiał koordynator i biuro. Nawet za używanie pralki nie musiałem płacić. Ja zarabiałem między 2400 a 2600 zależy jaki był miesiąc i czy były nadgodziny. Nigdy nie miałem takiej sytuacji że coś mi brakowało do wypłaty. Jaka stawkę uzgodniłem w biurze taka miałem więc zawsze sobie mogłem wyliczyć jaka będzie wypłata z godzin i wszystko się zgadzało.

Ile można zarobić na stanowisku Frezer w firmie Bomet Sp. z o.o. w miejscowości Rostock?

Na start chyba 12/13 euro. Inne firmy dają 15/16 na start

@Polako

czyli w zasadzie co tu mają dodatkowego w warunkach skoro sugerujesz, że stawkę mogą mieć niekonkurencyjną? mimo to ludzie się zatrudniają, tak?

@Polako

Wynagrodzenie godzinowe na stanowisku Frezer w naszej firmie to 15,00€ netto i 16,00€ netto u osób na 3 grupie podatkowej. Pragniemy zwrócić uwagę, że przy wyborze zatrudnienia nasi pracownicy kierują się nie tylko stawką godzinową. Nasza firma gwarantuje profesjonalną umowę o pracę na pełen etat, ubezpieczenie medyczne w Niemczech oparte o kartę EKUZ, bardzo wysokie składki na ZUS (przy wyższych stawkach nawet od kilkunastu tysięcy złotych miesięcznie), w pełni opłacone mieszkanie dla pracownika, bonusy do przejazdów własnym autem z 1 pasażerem, opiekę polskiego managera projektu.

@Hanna

Stawka - jak odpisaliśmy poniżej- jest w pełni konkurencyjna i dodatkowo oferujemy sporo innych rzeczy, które od lat sprawiają, że jesteśmy jedną z najchętniej wybieranych Agencji Pracy :)

@Hanna

Kurs robią za darmo ale stawki najniższe że wszystkich firm

@Polako

Oczywiście, że stawka godzinowa dla kandydata bez żadnego doświadczenia praktycznego jest niższa niż innych pracowników. Przed rozpoczęciem kursu każdy kandydat dostaje kompleksową informację dotyczącą zarobków i podwyżek. Co więcej informujemy ile zarabia doświadczony pracownik na tym stanowisku. Przystąpienie do szkoleń jest całkowicie dobrowolne i w wielu przypadkach umożliwia błyskawiczny wzrost wynagrodzeń na jakie może liczyć pracownik w Niemczech. Szkolenie umożliwia podniesienie kwalifikacji i tym samym miesięcznych zarobków do poziomu, niejednokrotnie przekraczającego 3000€ netto! Nie posiadamy informacji o oferowanych zarobkach, warunkach zakwaterowania, podwyżkach, umowach o pracę przez inne firmy. Jak już wspomnieliśmy początkowa stawka godzinowa jest tylko jednym z kilku ważnych elementów, na które zwracają uwagę pracownicy przy wyborze pracy.

P_A_T_33

Zarobki po kursie na 121 sa w porzadku i zaczynaja sie na starcie od ok. 2300-2400€na reke. Z czasem jest coraz lepiej bo jak sie jest lepszym to mozna pracowac wiecej godzin i po 8 miesiacach godzinowa stawka wzrasta do 15,00 na reke. Tak licze ze przy ok. 190 godzinach i 15eur mozna wyjsc ok. 3000eur na reke, wiec kasa naprawede niezla jak na szkolenia. Wiem ze osoby pracujace w soboty i niedziele maja tez kikadziesiat eur dotatku wiec z 200-300eur mozna jeszcze dodatkowo dostac do pensji za samo przyjscie w weekend.

@P_A_T_33

Za podstawę nie zarobi się nawet 2100 bo robi się po 7,5 h a za sobotę czy niedzielę jest 60 euro dodatku netto. Nadgodziny nie są zawsze bo są pracownicy zatrudnieni tylko na weekendy.

P_A_T_33
@Polako

Chyba chcesz siać ferment jakis i robisz dla konkurencji. Ja po kursie w bomecie mialem na start 13,00€ na reke i w pierwszy miesiac mialem 178 godzin i mialem ponad 2300€ na czysto! Masz dodatki za prace w weekedndy 60€ wiec wystarczy ze przepracuje teraz 180 godizn i jak teraz mam juz 15,00€ to wychodzi mi na czysto ok. 2800-2900€!

Tjw68
@P_A_T_33

Witaj kolego,gdzie pracujesz z Bomet jeśli można wiedzieć i czy są przyjęcja?

@Polako

Jeśli odbył Pan szkolenie w naszej firmie to wie Pan, że wdrożenie w zawód spawacza jest dłuższym procesem i nie od razu można wejść w wyższe ilości godzin, czy też pracę w weekendy. Na początku każda osoba po szkoleniu jest dodatkowo doszkalana do pracy na tym stanowisku, co z natury rzeczy nie pozwala na "pełne rozwinięcie skrzydeł". Dodatkowo wynagrodzenie godzinowe wzrasta wraz ze stażem pracy. Prosimy o chwilę cierpliwości, a na pewno z czasem będzie miał Pan szanse na wyższe zarobki.

Xxx

Pracuje ktoś w Rostock na spawaczu łukiem krytym Potrzebuję dowiedzieć się jak wygląda ta praca, kwatery , ludzie i ogólnie atmosfera . Nigdy wcześniej nie byłem za granicą dlatego też chcę poznać opinie kolegów po fachu Piszecie na maila będzie wygodniej. mrmaniek9@gmail.com

Polack502

To mój pierwszy miesiąc w Niemczech z firmy Bomet. Na początku wydawało się obiecująco, obiecywali 200 godzin miesięcznie.. niestety okazało się, że praca od pon do pt, zaznaczali, że jak wyrobimy nr spawacza to będą weekendy pracujące. Teraz już numer mam wyrobiony a weekendów pracujących nadal brak. Żeby tego było mało dzisiaj jest 12 a wypłaty na koncie nie ma - nikt nie informował o opóźnieniach. @Bomet Sp. z o.o. - Skomentujecie to jakoś?

@Polack502

Dziękujemy za opinie. Bardzo ciężko ustosunkować się do anonimowej opinii, bez wiedzy na jakim projekcie i na jakich warunkach jest ktoś zatrudniony. Prosimy o kontakt pod numerem 34 366 58 05, a na pewno uzyska Pan/ Pani odpowiedź na wszystkie pytania. Pozdrawiamy

Polak rodak
@Polack502

Polack502. Napisał byś do mnie na maila? Po nowym roku też tam jadę i mam parę pytań odnośnie pracy :D mrmaniek9@gmail.com Jak masz messengera to wyślij jak się nazywasz to będzie łatwiej się skontaktować.

Polako

Witam jest tu ktoś kto spawa w Rostocku i może powiedzieć jak tam jest ? Czy zarobki są takie jak mówią w biurze i ogólnie czy jest spoko ? Pozdrawiam

Polak 2
@Polako

Podpinam się pod postem . Jakie warunki ,jak praca itp można jakieś wiadomości napisać jeśli ktoś był lub tam jest .

@Polak 2

My właśnie pojechaliśmy na Rostock i jest okej póki co ????????

@Polako

no a po paru tygodniach jak to wygląda? jakieś szczegóły czy faktycznie warto?

@Hanna

Jest w porządku ale dopóki nie dostanie się numeru spawacza to weekendy są wolne i nie ma nadgodzin, zarabia się podstawę

Tjw68
@Polako

Witam a ile się czeka na ten nr.spawacza.

@Tjw68

Trzeba pokazać że się umie spawać, różnie ale plus minus miesiąc

Gabriela
@Polako

No to faktyczne trochę trzeba czekać, a jak z zakwaterowaniem? czy jest za to jakaś opłata? jaki standard??jaka panuje atmosfera pracy? Generalnie dobre są warunki?

Kto będzie 05.12 na szkoleniu w Gliwicach? Lepiej się wcześniej poznać :D

@Mario

Od kiedy zaczynasz pracę po szkoleniu ? Kiedy jedziesz na kontrakt ?

03.01

Tomasz75

Firma jest ok.Kontakt z biurem w Częstochowie czy też z koordynatorem kontraktu w niemczech jest dobry nie można narzekać ,a co do kasy to jest tak że co się ustali to tak jest i mało tego godziny są dobre do zrobienia w miesiącu.Odnośnie kwater to są okej ludzie fakt różni ale to normalne ale ogólnie jest dobra atmosfera na kwaterach. Pracuję nie od dzisiaj w tej firmie i muszę stwierdzić że firma ogólnie jest okej i mogę polecić.

@Tomasz75

Jakie sa pokoje jedno -dwu osobowe ?

tomasz75
@Paweł

Przeważnie jedno osobowe ale konkretnie dowiesz się w biurze

Katarzyna
@tomasz75

a w jakim kraju pracujesz? jeśli nam praca nie odpowiada to firma bez problemu znajdzie nam inna?

tomasz75
@Katarzyna

Pracuję w Niemczech.Praca mi pasuje

@Paweł

Staramy się zapewniać mieszkania z pokojami 1 i 2 osobowymi. Zlecamy wyszukiwanie takich mieszkań firmie zewnętrznej, która stara się wynajmować mieszkania o podwyższonym standardzie z pokojami 1 osobowymi (zdajemy sobie sprawę, że każdy chce mieć prywatność po pracy!).

Nowicjusz
@Bomet Sp. z o.o.

Przedewszystkim odpoczynek i spokój po ciężkiej pracy.

Spawacz
@Paweł

Dwuosobowe bez internetu. W weekendy chlanie i awantury do 4 rano. Nie jest to wina firmy a atmosfery która tworzą nie kto inny jak współlokatorzy

Fachowiec
@Nowicjusz

Odpoczynek po pracy musi być a ten kto jest weteranem na kontraktach to wie o co chodzi :)

Kamil
@Spawacz

A jest łazienka w takich pokojach? Każdy pokój ma własną łazienkę?

Spawacz
@Kamil

Możesz sobie zorganizować taką łazienkę np jakieś wiaderko czy słoik?

Tomasz75
@Kamil

Tak jest łazienka w każdym pokoju jest pokojówka kucharka i sprzątaczka a i na żądanie firma dożuci prostytutkę.

@Tomasz75

Mylisz że jesteś taki zabawny? Nie możesz normalnie odpowiedzieć na pytanie. Bo łazienka to chyba standard w obecnych czasach. Jak jest na korytarzu dla kilku pokoi to przecież możesz powiedzieć.

byly
@Marcin

łazienka jest normalnie, bylem widziałem

Polak 2
@Tomasz75

Można się z tobą jakoś skontaktować prywatnie pogadać o tej firmie

@byly

No to świetnie, że widziałeś. ;) A skoro byłeś to może dookreslisz trochę te warunki, żeby człowiek mógł wiedzieć czego się spodziewać? Łazienka wspólna na ile osób? No i co z kuchnią, jakieś w miarę standardowe wyposażenie ma?

Ciekawy

Do kolegów po fachu; spawanie blach od 10 mm do 150 mm na wielościegach od 8,10 ,12 -nastek. i wyżej - coś takiego rzeźbicie ?, czy drobnica jedna laga i maszyna na ful ?.

Zostaw merytoryczną opinię o Bomet Sp. z o.o. - Częstochowa

• Jak się pracuje w Bomet Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bomet Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 72.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bomet Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 21 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Bomet Sp. z o.o.